33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #22639
    azta picsa, durván tolod, de ki a gizda fehércsávó ott melletted?
  • csuszi
    #22638
    na, csak hogy porogjon a tema :)


    adatok
    200centi - 183centi
    64es kar!!!! - 42
    170kg!!! - 95
    ugy nezek ki mellette mint egy gyerek :) amikor fotozkodtunk azert all ugy a karom, mert a kattintas elott benyult a honom ala, es a foto utan arrebb lokott mint egy lasztit :D
  • Különc
    #22637
    Mentorod, istened a srác...
  • csuszi
    #22636
    isten ments hogy visszaterjen...
  • SeanJRRussel
    #22635
    Frayer nem Fryer :DDDD
  • Panzermeyer
    #22634
    Én úgy érzem a megnyilvánulásai alapján az egyikről, hogy Fryer tért vissza közénk.
  • Különc
    #22633
    Én itt voltam eddig is
  • Roger6
    #22632
    Mennyi baromállat került már ide? Te jó ég... Szánalom.
  • MaRee
    #22631
  • bakkerman
    #22630
    lehet linkelgetni az akkor és most fotókat,de nincs értelmük,minden pénz,kitartás,és genetika kérdése. ha van pénzed,elhatározott vagy,ennek akarod szentelni az életed bármit elérhetsz.
  • mad363
    #22629
    simán linkelhetsz :) ...ahoz képest hogy lassan 8éve nem versenyez nem néz ki szarul :) igencsak örülne jó pár ember ilyen fizikumnak...
  • SeanJRRussel
    #22627
    Látom beindult az élet....
  • szekrény
    #22626
    Született:1976. ápr. 17. Születési hely:Nigéria; Haja:fekete; Szeme:fekete; Magasság:170 cm; Súly:65 kg ...
    amúgy meg had ne kelljen linkelnem példának egy kevin levrone akkor és most fotót ...
  • bakkerman
    #22625
    eléggé offszezonban,amolyan 50kg-os korosztályban xd
  • szekrény
    #22624
    feketepákó úgy néz ki,mint E D D I E A B B E W offszezonban
  • bakkerman
    #22623
    Ez az egész így akkora hülyeség, hogy lehetne csinálni egy olyan Scitec plakátot, amelyiken Fekete Pákó egy Myomaxszal megszórt és palacsintára betekert Diego szőnyeget próbál megenni.


    ezen szakadtam ASD:ASF:ASD
  • Panzermeyer
    #22622
    Én már csak azt nem értem, hogy mi a fenét keres két nagy kosár cseresznye ezen a plakáton Dani kezében? Az egyik padló cseresznyefára hajaz, de akkor is: na és? Meg rajta a Scitec-es felirat is. Ez a plakát nagyon nem volt átgondolva.

    Ez az egész így akkora hülyeség, hogy lehetne csinálni egy olyan Scitec plakátot, amelyiken Fekete Pákó egy Myomaxszal megszórt és palacsintára betekert Diego szőnyeget próbál megenni. A kép jobb oldalán a Multi Pro, a Hot Blood és a 100% Whey Protein Professional volnának láthatóak. Pákó mindeközben azt mondja: "Idzsátog durmikszot". A kép bal oldalán a Diego logója figyel ránk.
  • szekrény
    #22621
    amúgy most nem viccelek egy egész éjszakás műszakot olvasgattam az összes magyar fórumot letöltöttem az x-files-t is , a hivatalos adatok szerint nem kell , szoktatni ha magában szeded de egy hsz-t találtam ami azt írja 3 nap 1, 3 nap 2, 7-dik naptól 3 ...
  • bakkerman
    #22620
    ajánlanék neked 10 szem tenoxot 3 deci vodkával,biztos siker.
  • szekrény
    #22619
    vegyek-e 240-es csiszolóvásznat a magasfokú szállkásodás miatt és ha igen nem irritálja-e a pattanásos bőrt ?
  • bakkerman
    #22618
    piramis bazmeg...ha már koxolni akarsz legalább valami fogalmad legyen már róla...1-2-3-3-2-1
  • Tyler1
    #22617
    nyomd be mind a 200-at, és rágcsálj el hozzá 3 háztartási kekszet. ha szerencsénk van, 1 hülyével kevesebb, ha neked van szerencséd, akk meg gecikemény leszel.
  • MaRee
    #22616
    Egy nap 25 szemet kell szedni, ezt aztán öttel növelni naponta.
  • szekrény
    #22615
    stanazolol-t piramisba kell szedni vagy egyből mehet 3x10mg naponta ...
    mielőtt beszónátok , nagymuteré maradt neki pár doboz stromba-ja kb. 200szem ...
  • bakkerman
    #22614
    elismerésem.
  • sapkafej
    #22613
    hát, engem pl rohadtul nem érdekel, hogy melyik semmiközödhozzá-2milliókilométerrelévő-sosemfogodélőbenlátni random (de azért ügyelve, hogy sikeres legyen!) külföldi fotballcsapatnak szurkolsz, mégis mindig látom a kis pink logódat, és sosem szóltam.

    szóval nem tudom, ki a geci mondja meg, hogy nem röhöghetek nyilvánosan egy ekkora cég paintben készített hirdetésén.

    az alpári stílus most csak azért, mert így biztos végiolvasol
  • bakkerman
    #22612
    nem,csak nem értem ki a gecit érdekli,hogyvan megvágva az a kép.
  • Panzermeyer
    #22611
    Nekem is szétugrott teljesen a térdem. A fájdalomtól ráordítottam a kollégára, hogy azonnal rántsa vissza, mire ő úgy megijedt, hogy meg is tette. Amikor elvittek vele a kórházba, akkor meg megkérdezték, hogy mégis minek jöttem (mert bár majd beszartam, de be tudtam hajlítani). És mindez az utazási költségen kívül még 1000 pénzembe került, mert épp a vizitdíjas időszak volt.
  • sapkafej
    #22610
    még mindig meg vagy sértődve a majomszöveg miatt? szip-szip
  • sapkafej
    #22609
    a kisujját is kivágták inkább sztem :)
  • Tyler1
    #22608
    inkább arra tippelek, hogy a kisujja vége visszaveri a fényt, bár ekkora méretbe meg nem mondom.
  • bakkerman
    #22607
    mekkora egy idióta vagy bazmeg
  • sapkafej
    #22606
    a jobb kezénél
  • sapkafej
    #22605
    és kajak véletlenül többet vágtak ki a bal kezénél a kosárból
  • Sephirot T
    #22604
    óó hát ezek a felfujtak már mindenhol ott vannak :))))
  • Különc
    #22603
    Ez valami új lehet, mondjuk szombat dél óta nem voltam otthon, ám én örülök neki, más kérdés, hogy a Diego üzletpolitikájába illik-e ő így és fordítva, de mégegyszer mondom, örülök hogy nem Majkával reklámozzák mondjuk
  • Vaxi
    #22602
    szegeden a villamoson is láttam reklámban + katalógus elején is volt :)
  • Különc
    #22601
    LOOOOOOOOOOL
  • Roger6
    #22600
    Öjjnye! Parkettákat nézegettem, aztán ez ugrott fel-e! Kijezaccsávó? :)
  • xxxpaulxxx
    #22599
    Hát jah:D Az 1. 2 között kb 1 év telt el... de nem volt túl nagy hatással a midnennapjaimra, aztán úgy 3 év múlva jött a következő, amikor kb már totál elfeledkeztem, hogy nálam fennállhat ennek a veszélye... akkor viszont kint volt a helyéről egy jó 20 percig és emiatt eléggé érzem is:D Aztán mondták az orvosok, hogy jó hülye voltam, mert már az 1. után el kellett volna mennem megnézetni... így most már elkerülhetetlen a műtét^^