33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #22682
    Diétával lehet, de nem onnan fog (valószínűleg) lejönni először, nem olyan egyszerű ez
  • berto17
    #22681
    Sziasztok.
    Szerintetek lehetséges a derekat vékonyitani?Mostanában sok sört ittam és ugy vettem észre megvastagodott:(
  • Tűzmadár01
    #22680
    Khmm... így sokáig fog tartani az edzés:)))
  • Panzermeyer
    #22679
    Inkább az edzéssel foglalkozzál, ne a csodaszereket keresd. [sutty egy tasli]
  • MaRee
    #22678
    Unalmas trollkodásról.
  • csuszi
    #22677
    bassza meg milyen flemrol maradtam le ? :)
  • MaRee
    #22676
    Kaja, vitamin, fehérje. Ezek kellenek a te korodban de még később is, az ilyen anabol nutrex pro fusion myoizé bonyolult nevű szarokat hagyjad, nem éri meg egyik sem az árát.
  • inter94
    #22675
    Sziasztok ! mit gondoltok mennyire ajanlatos szedni 18év alatt az anabol 5 nutrexet? szoval...vmi bajom nem lenne tőle 17 évesen ?
  • Monoton
    #22674
    OFF törölve, lehet tovább eszmecserélni a Testépítésről.
  • Vaxi
    #22670
    kalcium magnéziumot javasolnám én is, zuhanyt neki, aztán maszírozzad hátha jobb lesz. (szerk: c-vitamint is megemelheted. egyébként lábazás előtt mindig vegyél be egy c-vitamint)

    más: egyik flash-ben, Sára Gyuri a szemináriumon említett egy teát, a Lapacho teát. kíváncsi voltam rá, így bementem a patika gyógynövényes részlegébe is vettem. kicsit drága volt, 840 ft, de kurva finom!
    Aki szereti a teát, annak kötelező :))

  • MaRee
    #22669
    Úúú basszameg valami nagyon nincs rendben, tegnap előtt vádliztam egyet, nuku súly, 15 ismétlésekkel..Tegnap is éreztem hogy nagyon izomlázam van, de most szó szerint nem tudok lábra állni, mert ha kinyújtom a lábam akkor össze szarom magam a fájdalomtól, csak lábujjhegyen bírok járkálni.

    Volt már valakivel ilyen? Mit csináljak vele? Kalcium + magnézium mega-giga-ultra dózisra gondoltam most, meg ha megyek el itthonról akkor fájdalom csillapító.
  • szekrény
    #22668
    te most crossfitezel ?
  • Retsu
    #22667
    Ha belegondolsz, "kicsit" nehezebb fogni mint 1 súlyzót. Mondjuk 1 50 kilóson úgy fogást találni h ne ejtsd magadra mikor nyomod pl. azért kemény lehet. Meg tényleg h nem tele rakni de azért elég nehéz legyen, és gyakorlat közbe mozog a súly... elég durvának tűnik.
  • szekrény
    #22666
    a zsák hogyan erősíti a fogást ?
  • Retsu
    #22665
    Éredekes ez a trx, mondjuk én nem vagyok otthon benne, de sztem lehet próbálkozni végülis házi készítésű dologgal. Én homokzsákon gondolkozom h megpróbáljam-e házilag ha találnék vhol a fészerben 1 zsákot azt azzal vagy inkább vegyek, állítólag 10 alatt már lehet kapni. Merthogy szerintem az jó lenne ha majd a nyári edzéseim újsütetű kiegészítője lenne. Jó dolgokat olvasni róla, stabilitást+fogást brutál módon fejleszti, hát gondoltam akkor kipróbálnám.
  • Breki33
    #22664
    van itt olyan aki készített már TRX-et házilag?



  • Vaxi
    #22663
    egyetemi terem, azért ilyen olcsó :)
  • szekrény
    #22662
    ezek megveszik a "legmenőbb" diszkóbajárós szerkójukat, akkor abba vannak amíg le nem kopik róluk ?
  • csuszi
    #22661
    vicces, eslo kondiberletem 500 volt. :) otthon debrecenben 6 ropi.
  • Vaxi
    #22660
    2500
  • csuszi
    #22659
    ha ez steven-nek szolt, akkor o mondta hogy fenykepezkedjunk. ;)
    teli szajjal vigyorog egesz nap, ritka jo arc. kedves, baratsagos, vicces.
  • shaba23 #22658
    tipikus reakció
    tégla=építkezés=munka=lsd. a videóban
  • Különc
    #22657
    A munka által kiváltott hő és vérnyomás növekedés egyből utasította az agyat a system shutdownra
  • xxxpaulxxx
    #22656
    Megérdemli a cigány fajtája!:D
  • MaRee
    #22655
  • MaRee
    #22654
    7000.
  • Super Saiyan
    #22653
    Hali. Ti mennyit fizettek a kondibérletért? :D

  • szekrény
    #22652
    A karjai vastagok , de a mellkasa az nem van nekije ...
    amúgy sem van olyan ábrázatja mint aki szívesen fényképezteti magát , nem is tudom miért engedte ...
  • xxxpaulxxx
    #22651
    azkiaz?
  • csuszi
    #22650
    szoktak mondani, ha leadnek 15-20kgot akkor lehetnek a dublore, de ad annyit le a tokom :D
  • csuszi
    #22649
    2 centivel nagyobb a combom, bar azt nemtom hogy kell merni, azt csak korbetekertem oszt annyi :)
    majd megkerdem mennyivel nyom, el is felejtettem kerdezni.
  • Retsu
    #22648
    *nem mindig
  • Retsu
    #22647
    Nem biztos, hogy olyan sokkal. Jó, nyilván az átlaghoz képest jobban nyomja, de mindig a legnagyobb darab a legerősebb.
  • mjanika
    #22646
    Aztakurva mekkora darab Kíváncsi lennék mennyivel nyom fekve? Tudom ez nem jelent semmit, de azért mégis...
  • bakkerman
    #22645
    én múltkor néztem a szállítót,azt hittem csuszi játszik benne,de valami statham volt a főszereplő,nagyot néztem az biztos.
  • Sephirot T
    #22644
    azt hittem először csusziról hogy ő Jason Statham
  • Roger6
    #22643
    Azér, mert csuszi nem lábazik.
  • SeanJRRussel
    #22642
    Te hol tartózkodol most helyileg hogy ilyen szép példányok járkálni a gyóróba????

    Ám csórinak a karja majdnem olyan vastag mint a combod :DD
  • szekrény
    #22641
    ÉN meg má' aszittem az lesz a poén, mint a viccben , hogy beszélő majom
  • Vaxi
    #22640
    aztakurva :D:D:D