33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #22724
    gondolom a körülötted lévő kokszolós egyének nem profi kártyával rendelkező versenyzők? :D
  • Super Saiyan
    #22723
    Áhh srácok mind1, mgjobban kutakodtam, májat meg hormont hazavágja, nekem így is rosszabb a májam mint az átlag, ennyire ideiglenes izmok nem érnek ennyit. Inkább edzek tisztán.
  • Super Saiyan
    #22722
    Sziasztok! Kérdezni szeretnék, mégpedig azt, hogy mire jó az Anabol? Körülöttem nagyon sokan szedik, úgy híznak mint az állat, én pedig nem tudok. Túl gyors az anyagcserém, nem tudok hízni pedig testépítők étrendjét másolom le. Nem is edzem túl magam, 4szer kemény 1 órát. Az anabol "út a túlvilágra"?
  • DaemoonHunter
    #22721
    errefele a valamire való kondik 5k körül kezdődnek, ahhoz képest hogy amíg van suli(nálunk kondi is) ingyen van, végül is érthető lenne a dolog, de az ed hardy s csórikákat elnézve mégse anyagi problémák vannak itt nagy általánosságban, inkább agyhiány.
  • Vaxi
    #22720
    nem értem ezeket a "ki sem kell mozdulni otthonról" dolgokat. fáj az embereknek lemenni a terembe, vagy mi a fasz?
  • DaemoonHunter
    #22719
    haverom most a p90x vagy micsoda szarságot kezdte el, formásodást vár tőle, meg szálkás félisten alakot, persze már jó ideje kondizik, van egy kis alap izomtömege, de ha a kajálást nem veszi figyelembe( mint ahogy sokan elbasszák ezzel az alapból még el is megy edzéstervet) így tényleg szart se fog érni vele.
  • Tyler1
    #22718
    az lesz az, ahogy nézem. újabb "hadsereg által kifejlesztett" baromság, minden 2. évben kitalálnak vmi divatsportot. volt az a kangurutalpas hülyeség, aztán a vizén ugrálós hülyeség, rúd rázós hülyeség, powerball hülyeség, hát most ez...
    oké, legalább mozognak, nem ülnek és várják a csodát, meg mittudomén, de értelme ennek is nulla, jó nagyot kaszáltak vele, aztán jó napot.
  • Panzermeyer
    #22717
    A TRX-re gondolsz?
  • Tyler1
    #22716
    mi az a hülyeség, amit vmi rögzített gumihevederrel csinálnak(expanderhez hasonló)? vmi új show off strandsportág? mert ahogy látom feltétlenül a strandon kell csinálni, félmeztelenül, haverokkal, sörrel, lehetőleg vmi csaj brigádtól nem túl messze...
  • MaRee
    #22715
    Hát jah ez mondjuk mindenkinél egyéni, de ahogy én tudom a kisebb súlyok jobbak, mert a nagy súlynál hajlamos vagy már csalni(derékból lengedezni a súlyzókkal meg nagyon besegíteni vállal), de ez biztos mindenkinél máshogy van. Én nekem genetikailag olyan szar a bicepszem, hogy bármit próbálok rá nem hajlandó nőni, így hagyom is a francba, kb 2 hetente nyomok rá alibiből pár gyakorlatot és kész.

    Igen én kb 2 hónapja erőemelek, nekem meglepő módon nagyon bejön, mind erőben (szériáknál fekvenyomás +30-35kg eddig, guggolás +20, felhúzás +30) mind izomban jobban fejlődök így hogy csak a három alapgyakorlatot csinálom, meg azokhoz 1-2 kiegészítőt(evezést pl meg tolóckodást), de hát ez is ember függő.
    Ki kell szerintem mindent próbálni, hogy megtaláld mi hozza számodra a legjobb eredményeket, na meg motivációt.
  • Retsu
    #22714
    Most nem piszkálódásból, de pl. Dexter Jackson másképp vélekedik a karos témáról. Az a helyzet h tényleg a karom van lemaradva, és gondoltam h jobb ha nagyobb súlyokkal bombázom most inkább. Veled mi a helyzet? Merthogy írtad, te is inkább erőemelő stílusban nyomod 1 darabig.
  • xxxpaulxxx
    #22713
    Jobbulást!
  • MaRee
    #22712
    Hát karra általában a kisebb súly sok ismétlést szokták ajánlani, vagy pedig a könnyű nehéz súlyok váltogatását.. De én nemtom, nem szoktam karozni. Mindenesetre szerintem karnál nem jó a nagy súly kevés ismétlés, de majd az "öregek" megmondják. :)
  • Retsu
    #22711
    Na, a mai edzés kimaradt. Tegnap csináltam 1 extra váll/csuklyát, és valahogy úgy éreztem, nem kell erőltetni. Bezony, motmár kicsit kezd befigyelni az "ösztönös" edzés, ami oly sok vita tárgyát képezi. Ettől függetlenül a következő tervemhez ragaszkodni fogok teljes mértékben. 1részt olyan szinten még nem vagyok h mindig mást csináljak és ösztönösen eddzek. Meg úgy gondolom, manapság sem nagy gáz azért, ha vki 2-3 hónapig kitart 1 program mellett, és én a következőtől azért elég nagy fejlődést várok. Bízom benne h sikerülni fog az a karprogram amit tervezek. Brutál lesz, sok nehéz gyakorlat nagy súlyokkal, de asszem jelenleg ez kell. Meg ugye lehet h úgy lesz h 2 legyet 1 csapásra: 1 darabig nagy súlyokkal nyomom keményen, aztán úgy 3 hónap múlva átváltani kicsit könnyebbre. Nem mondom h ez tökéletes módszer, de a hozzá fűzött reményeket szerintem így középhaladó szinten beváltja majd.
  • Különc
    #22710
    Ellenben jó illatút lehet tőle böfögni
  • tigeroo
    #22709
    az epének amúgy sem tesz jót a sok tojás.
  • IXEMGabeo
    #22708
    jujjj
  • Vaxi
    #22707
    de, egy kicsit.. úgy bírtam ki, hogy kevéske kaját leerőltettem, egy pici rizst, cottage cheese-t, nyers répát stb... borzalmas volt, utoljára akkor voltam olyan szarul, amikor műtét után 5 napig kaja majdnem 0, wc-zés nuku, morfin + cataflam maximumon. úgy szétbaszta az emésztésem, hogy 2 napig csak kefírt ettem :DDDDDDDDDDDD
  • IXEMGabeo
    #22706
    muter is evett belőle 2x nála nem volt gond, pedig neki se túl jó a gyomra...

    én eleve a járműveken is émelygek a buszon állok legtöbbször...

    kondi előtt is ügyelnem kell arra, hogy másfél órás intervallumban egyek, ha nem eszek kondi előtt nem lesz energiám, ha pedig közvetlenül előtte eszem akkor meg edzés közben (pl hasedzés közben)szédülés és a hányinger. Ezzel nincs is gond kitapasztaltam már, csak furcsállottam, hogy ezelőtt sosem volt ilyen, hogy minden előzmény nélkül csakúgy kidobom az egészet. Korábban is voltam feszült mégis tudtam enni..na mind1.

    4 nap azért kemény, te azt hogy bírtad ki? nem fogytál utána?
  • Vaxi
    #22705
    hejj igen, ismerős a helyzet. én idegesség miatt nem nagyon kajáltam 4!!! napig.. gondolhatod, utána kezdtem szépen a főttkrumpi tea kefír párolt zöldség "diétát".. borzalmas volt :DD
  • MaRee
    #22704
    Úgylátom nem csak mi vagyunk parasztok edzés közben

    #22703

    nem volt romlott az a kagyló?
  • IXEMGabeo
    #22703
    az a durva, hogy 10 éve marhára ügyelek arra, hogy normálisan rágjam meg az ételt, érdekes eddig nem volt gond az se, ha hirtelen sokat ettem, sőt az se volt gond, ha valamilyen ételt (undorral, csak becsületből ettem meg), ezelőtt sose volt gond a kagylós tésztával itt most kőkemény gyomorrontásom volt és bekövetkezett az, amitől 10 éve rettegtem a rókázás...ennél rosszabb dolog nincsen, mostmár tényleg lelassítom az evéstempót, ráadásul azt nem említettem, hogy talán rásegített a vizsga miatti belső feszültség...elég keményen a gyomromra ment:S kiváncsi voltam valakinek volt-e ilyesmi végeredményben csak háromnegyed tányér tészta volt (nem is ízlett), aztán este ettem legközelebb addig ugyebár nem volt gond, ráettem a tükörtojást abban a pillanatban 10 percen már gond volt hasfájás és a többi
  • Vaxi
    #22702


    Kathi Béci motivál :D Hatalmas :D
  • Vaxi
    #22701
    ha ki akar jönni, akkor valami baj van, lehet nem tetszett valamelyik a gyomrodnak. ha javasolhatom, akkor ma már ne terheld nagyon meg igyál teát ;)
  • IXEMGabeo
    #22700
    tyűű járt e valaki közületek úgy, hogy benyomtatok mondjuk egy nagy tányér kagylós tésztát délután, utána este még 4 db tükörtojást (mindkettő jó a kondihoz nemde?) CHidrát ill. fehérje erre mi történik? egyszer csak kidobtam az egészet a padlóra...semmi gáz nem volt egyik étellel se nem volt romlott meg ilyesmi, de ez most úgy legyengített, mint atom, legalább kitisztultam.
  • mjanika
    #22699
    Köszönöm, hogy megkérdezted. Egész jó...
  • bakkerman
    #22698
    alapból hogy kerültél egy motorháztetőre? :D mondjuk ha alkoholos befolyásoltság alatt voltál akkor nem szóltam,én is jártam már úgy,csak nekem kártéritési per lett a vége.
  • SeanJRRussel
    #22697
    Szvsz a legjobb márka.Én a Cellmass ot próbáltam nah az odakúr rendesen.Jó cuccaik vannak.
  • Különc
    #22696
    Mindennapos tevékenység
  • MaRee
    #22695
    Jobbulást. Látod ezért nem kell motorházakon ugrálni
  • Vaxi
    #22694
    páze.. jobbulást :|
  • Roger6
    #22693
    Leugrottam egy motorháztetőről, és rosszul érkeztem. Én hülyeségem.
  • MaRee
    #22692
    Hát mit csináltál?
  • Roger6
    #22691
    Na fasza, bokarepedés, pár hét edzés nélkül.
  • Vaxi
    #22690
    :DDDDDD
  • csuszi
    #22688
    220x4
  • MaRee
    #22686
    BNS Nutrition (tudjátok a ronikólmenes ) termékeiről vélemény, tapasztalat? Most nagyon olcsón hozzá tudtam jutni egy 3 kilós True-Masshoz, kiváncsi vagyok.
  • Tyler1
    #22685
    fehérjepor okosságok

    nem tudom, én képtelen lennék beleunni a turmixba, a nap legjobb pillanatai, mikor leguríthatok végre egyet. mondjuk édesszájú is vagyok, mint állat, úgyhogy egy-kettőt bepróbálok azért(teát kivéve- mer' az mi?:O )
  • Különc
    #22684
    Jelen van az evolúcióban pár genetikai "zsákutca", agysejteket ajánlanék neki napi 3x1
  • MaRee
    #22683
    Egy jó hozzászólást találtam fbn egy testépítő képénél:

    "xyz geeeci...:D komoly..:D látom szedi ő is azokat a genetikákat vagy miket...ilyen ujj cucc tudod:D am még kajak néztem h hasonlít rád....:D"

    Tehát mostantól mindenki szedjen genetikákat!