33479
12316971501353788406.png
  • MrKane
    #32438
    Nagyon jó volt ez a film, nagyon tetszett. Elhangzott jó pár érdekes dolog benne,megéri rászánni az időt és megnézni. :)
  • DarkHorSe
    #32437


    emlekezzunk meg a masodik helyezettrol is, aki szinten nagyon jo format mutatott be
  • Darth Sith
    #32436
    ötödjére :D
  • KaBuTo666
    #32435
    szerintem meg se eled azt az eletkort. :D
  • DarkHorSe
    #32434
    45 evesen megnyerem mar az arnold classicot
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2015.03.08. 14:01:30
  • Roger6
    #32433
    Na végre kint van:
  • DarkHorSe
    #32432
    de kibaszottul utalok fozni, kurva idopazarlas eöeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Riddick21
    #32431
    Plusz - úgy rémlik, hogy pontosan ebben az interjúban - említette azt is, persze körülírva csak, hogy a jelenlegi forma fenntartása nem követel még túl nagy egészségi áldozatokat tőle, magyarul ha benne most van egy gyógyszertár, akkor a profikban van öt. Még mielőtt bárki elkezdené, nem, nincs semmi bajom azzal, ha egy versenyzőben anyag van, sőt, másképpen el sem nagyon lehetne képzelni. Csak mondom, hogy valami hasonló is elhangzott, ami egy rendkívül szimpatikus hozzáállás, sőt! Úgy általában Molnár Peti nagyon szimpatikus, pontosan olyan ember, aki egyszerre reprezentálja ennek a sportnak az összes pozitív oldalát! :)
  • Darth Sith
    #32430
    azt mondta, nem akar profi lenni, mert ahhoz olyan tömeget kéne felraknia, ami elrontja az arányait. Továbbá profiként évekig csak a mezőny végén lehetne, ami anyagilag egyáltalán nem jó, míg most, már amatőrben eléggé befutott, és világszerte hívják. Azt mondta, neki ez elég, mert jókat versenyez, megél belőle és azt a fizikumot is tudja tartani amely szerinte még a klasszikusabb vonal.
  • oliwwer
    #32429
    Nagyon kíváncsi leszek Molnár Petiből mi lesz pár év múlva. Elképesztő jó genetikája van a testépítéshez.
  • Roger6
    #32428
    Nem mai, de hátha érdekel valakit:
  • MrKane
    #32427


    Az igen..!! :D
  • Darth Sith
    #32426
    azt ugye tudod, h az E betűk olyanokat is rövidítenek mint antioxidánsok és antioxidáns származékok, pl idézem "E304 Aszkorbinsav zsírsav észterei (i) aszkorbil-palmitát (ii) aszkorbil-sztearát (antioxidáns)" mi is az az aszkorbinsav köznyelvben? jah C vitamin.
  • Jim Morrison
    #32425
    nem gyenge (fb videó)
  • Roger6
    #32424
    EMULGEÁLÓ szerek. Leírni sem tudod, gondolom mennyire lehetsz képzett velük kapcsolatban. Azt ugye azért tudod, hogy mindenben a mennyiség a lényeg? Ciánban is, meg emulgeálószerben is. De azt is elárulom, hogy egy konyhasó is lehet baromi (élet)veszélyes, és nem a hosszútávú hatásaira gondoltam ezzel. Mint látod, a víz is lehet veszélyes hülyék kezében, mint vízmérgezés.

    Na, megyek bedobok egy gramm E300-at így estére, ezzel is károsítom magam. Ja nem.
  • balintk
    #32423
    A különböző emulgálószerek és E számok amik ezekben a termékekben megtalálhatóak is nagyon jó dolgok ám.
  • Roger6
    #32422
    Te direkt vagy ilyen hülye? Mire használod edzés után a szénhidrátot úgy mégis, kapálásra? Edzés utáni turmixba maltodextrin tökéletes, hosszú távon is. Amúgy te direkt trollkodsz itt mindig? Nincs jobb dolgod?
  • balintk
    #32421
    Lehet hogy edzés szempontjából nem felesleges, mert tényleg jól feltöltenek, de teledobják fruktózzal, maltodexinnel stb. szénhidrátokkal amik hosszútávon nem túl egészségesek.
    Utoljára szerkesztette: balintk, 2015.02.22. 20:22:10
  • veszelka
    #32420
    megmetszem a fákat a kertben.
  • MrKane
    #32419
    Kinek mi a terve igy a tavaszra- nyárra? Esetleg verseny, vagy hasonló kihivás? :)
  • MrKane
    #32418
    Az agyoniskolázottak. :D
    Kathi Bélás válasz :D
  • shaba23 #32417
    Tegnapi öltözői beszélgetés..
    "Na g*ci...így kell bevinni a napi folyadékot 10 perc alatt g*ci, vágod? Megittam edzés előtt másfél liter glutamint g*ci, meg fél liter fehérjét. letoltam vízzel b*meg, aztán rá a bedurrantót, de abból kettőt mert egy már nem elég.
    De már 3 napja nem edzettem, azt sem tudom mit edzek, mellet vagy kart."
    Erre a válasz: "mert buzi vagy"
  • MrKane
    #32416
    Pontosan!
    Nincs semmiféle keret,vagy egyéb. Negativba teszem a padot igy mélyebbre lehet menni, vagy forditva ülök bele, és egy székre vagy hasonlóra teszem a lábam, ami magasabban van.
  • 0Fritz0
    #32415
    Amennyiben jól értem, akkor az inverz evezést csinálod fekpadon:


    Elérhető guggoló-, vagy más keret nincs?
  • MrKane
    #32414
    Igaz, de ha a felhúzásnál rosszul csinálod, túl nagy a súly stb, akkor le is bénulhatsz a francba. A feknyomás közel se ilyen veszélyes. Megvan a maga veszélye annak is, de szerintem nem annyira durván, mint a felhúzásnak.
  • Anonymuser
    #32413
    Köszi a segítséget. Én is valami hasonló elvben voltam :)
  • mike77
    #32412
    Ha tudnád ezt mennyit hallom mikor felhúzok :). Érdekes, hogy fekvenyomni senki se fél :).
  • MrKane
    #32411
    Viszont részemről a válasz változatlan. Vagyis csináltam/csinálom, de csak kisebb súllyal, mert tartok kicsit a derék, gerinc sérüléstől, sérvtől meg a többi vacaktól.
  • mike77
    #32410
    Igen igen :).
  • MrKane
    #32409
    De, teljesen véletlenül. :P
    Viszont akkor félreértettem amit irtál, mert én erre gondoltam. Te pedig akkor a súlyemelő felhúzásra.
  • mike77
    #32408
    Te nem húzódzkodásra gondolsz véletlen? :)
  • MrKane
    #32407
    Azért irtam a szerűt, mert nincs olyan lehetőségem, hogy a rendes felhúzást tudjam csinálni. A fekpadon a rudat fogva leengedem magam és fölhúzom. Főképp a hátsó delta, széles hát, csuklyaizom,karra megy elég jól. Egyedi fejlesztés, de nagyon jó! :)
  • mike77
    #32406
    Felhúzás szerűt ne csinálj, húzz fel rendesen :). Csak érdekelne milyen egy versenyfelkészülés. Meg hogy egy osztott rendes edzésterv mellett lehet e pluszban felhúzni többször egy héten.
  • MrKane
    #32405
    Ez igy igaz ahogy mondod, csak ugye ezt pénztárcával is kell birni. :)
    A bicajozás meg elég vegyes, beton, és földes út szintén játszik. Dombra,hegyre föl-le szintén, szóval elég kombinált a dolog. :)

    Mike77:.
    Én személy szerint nem csináltam, hát-váll edzésnapomba szoktam egy felhúzás szerűt csinálni a végén, nem számolom, kifulladásig.

    Utoljára szerkesztette: MrKane, 2015.02.19. 12:21:00
  • Darth Sith
    #32404
    izületvédőt és multivitamint nem felváltva meg periódikusan használunk, hanem folyamatosan, mindig. plusz azt se felejtsd el, hogy ha nagyobb terhelésnek vannak az izületeid kitéve, akkor simán lehet, hogy 1.5-2xeres dózisra van szükséged izületvédőből, vagy két részben eltérő hatóanyagtartalmút kéne kombinálni, mint pl. Arthroxon + NEM Forte (bármely más gyártó hasonlója behelyettesíthető).
  • mike77
    #32403
    Sziasztok. Van itt valaki aki csinált már heti 3 felhúzó edzést, vagy esetleg felkészült felhúzó versenyre?
  • Tibi7
    #32402
    Annyit tennék hozzá. hogy az sem mindegy, hogyan bringázol 50+ kilométert. Ha monoton, vagy közel az, akkor nem lesz olyan eredménye mint mondjuk egy fél óra alatt lezavart interval 20 km-nek. Állandóan növelni kell a terhelést. Másrészt javaslom gyógytorna végzését, én magam is meglepődtem kettős szalagszakadás után, hogy milyen sokat segít. Itt a srácnak van 5 videója térderősítésre, nagyon jók, próbáld ki. Nagy labdát, meg egy kicsi rugalmasat kb 3000-ért vettem tescoban, szóval nagyon rá sem kell fordítani.
  • MrKane
    #32401
    Felváltva szedtem az izületvédőt és a multivitamint, mindkettőnek a felső kategóriáját. Gyógynövény tartalmút is kentem, de az annyira nem jött át. A mostani ami van az egy elég erős, műtétek után szokták a kezelésre, ezt kenem és ez hála égnek kezd alakulni. :)
    A lábazást is elkezdtem újra edzeni, hogy szokja a terhelést, de csak kis súllyal, többet, és egy kis izometrikus gyakszi.
    Majd kialakul, muszáj neki!! :D
  • Darth Sith
    #32400
    rendes izületvédő és multivitamin az alap, ehhez jöhetnek még jó gyógynövénytartalmú krémek. A builder által gyártott warmup bullshitnek tűnt, de haver vett, és én is próbálgatom egy ideje, és térdre, vállra nálam is érezhetően javított, havernak meg a szar bal vállát egész jól rendbe szedte. Van még sok másik, pl több valamilyen kígyóméreg alapú, azokat nagyon szokták dícsérni, csak nem olcsók. a warmup nálam használt meg haveromnál, ezt csak személyes tapasztalat alapján tudom javasolni, de lehet, hogy neked pont nem jó a problémádra.
  • MrKane
    #32399
    Szerintem egyáltalán nem baj igy kezdőként, hogy kombinált és összetett gyakorlatokat végzel, a bontás helyett. Igy az elején elég jó a kardióval kombinálva mert magas intenzitáson pörögsz kb mint egy Crossfit edzésen. Egy ideig jó "taktika" de egy idő után kell egy fix edzésprogram, ami viszont már tagolt. Külön bicepsz,mell,láb stb napokra leosztva. Ha kész a jól megirt, tagolt program akkor már csak az étrendre kell figyelni és ezeket betartani, majd idővel pedig változtatni a programon, vagy épp a meglévőt feldobni valamivel. :)