33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #22764
    Vörös Zoli mondott egyszer valami olyasmit, hogy ilyenkor bele kell törődni, hogy a hegycsúcsokat hó fedi.

    De elmagyarázom neked, hogy mi is történik tömegelés alatt. Ilyenkor extra mennyiségű tápanyagot viszel be, vagyis túlbiztosítod magad táplálékból, hogy az izomzat növekedéséhez biztosan elég legyen. Viszont amit nem "edzel le", és a szervezeted sem használ el, az megmarad feleslegben. A felesleget pedig szépen elviszi a zsírraktárakba. Hát ezért nem érdemes panaszkodni, ha tömeget növelsz, mert ez egy ilyen folyamat.
  • bakkerman
    #22763
    na meg sajnos a sörről le kell állnom egy darabig...:SS ASD:ASF
  • bakkerman
    #22762
    pont az hogy én nem diétázok,hanem kibaszottul zabálok(persze tudatosan),mert hízni akarok,vagyis hízok is,eddig arányosan ment midnenhova,de mondom utóbbi időben elkezdett nőni a hasam :DD most ráállok a hasra,meg sétálok az erdőben
  • tigeroo
    #22761
    l-karnitint szedj + l-glutamin heti 3x min. 45perc aerob (biciklizés vagy valami) edzés előtt

    ha "diéta közeli" étrended van akkor a testzsírt ígyis hatásosan tudod csökkenteni
  • SeanJRRussel
    #22760
    Én nem tartom derékgilkosnak a jóreggel gyakorlatot,relatíve kis sóúllyal kell csinálni koncentrálva.Nekem 55kg volt a plafon.Ám nekem legjobban a felhúzás jobb de derékre a többi gyakorlat nem igazán adta.
  • Vaxi
    #22759
    sajna ez ilyen, majd lediétázod egyszer :D
  • bakkerman
    #22758
    mostanában észrevettem,hogy a hasam picit megnőtt...ugye heti 3-4 alkalommal edzek,étrendem okés,alvás rendben,pihenő napokon is megvan a kötelező bevitelem,semmi cuccot nem nyomok,csak tömegnövelőt. Amióta szedem ezt az aminostaros t.növelőt,azért kezd látszódni valamelyest az eredmény,én eddig szálkás voltam,de elhatároztam hogy valami tömeget felkéne vinnem a testemre,ami a vállamon és a hátamon már nagyon látszik,mellem eddig is jó volt,de sajnos a hasamról eltűnőben vannak a kockák(eddig is csak 4 volt)...hasazok ám én is,de szerintem most még nagyobb intenzitást kéne rávinnem a dologra :SS Van valamit tanácsotok? Szerintetek a tömegnövelő okozhatja? Nincs bennem olyan puffasztó érzés,csak szimplán nő a hasam :SDD
  • Vaxi
    #22757
    amikor szolnokon voltam, jazzy mesélte, hogy van egy másik terem is (nem az, amiben voltunk, hanem a MÁSIK :D), és hogy az pontosan ilyen, hogy barna gyöngyök tanyáznak benne, lemennek reggel, estig ott vannak és csak fekvenyomnak, de ennyi időbe csak 4 sorozat fér bele :DDD
  • Jamirofan89
    #22756
    Renden úgy lesz.Tárcsák vannak a többit meg majd elintézem.Köszi!
    #22755 Rendkívül vonnza a "népet" a boxzsák.
  • Vaxi
    #22755
    :( sajnálattal olvasom, hogy nálatok is van ilyen terem.

    ez a gyakorlat szerintem kicsit derékgyilkos, de cáfoljatok rám :)
  • oliwwer
    #22754
    Nem kell ám a hiperhajlítást túlbonyolítanod. Keress egy olyan felületet, ami kb 45fokos, és lelóg róla a felsőtested. Nekidőlsz, először saját testsúllyal, aztán fogsz egy kisebb, 3kg vagy 5kg tárcsát és mehet is szépen 12-t. Hasadat is edzzed mert az merevíti meg a derék izomzatát. Hamar javulni fog, meglátod.
  • Jamirofan89
    #22753
    Köszi a válaszokat! Oh hiperhajlító.Ettől féltem...
    A helyzet a következő: a városban van 2 konditerem. Egy az elit számára. Kopasz,nagy darab,fekete bömössel és Mercedesekkel érkező urak társaságában,ahol mindenféle gép van csak hiperhajlító nincs.Ide járok én is.

    A másik hely pedig egy putri.Kisebbséggel,bicskákkal zsebükben várakozó egyének akiket jobb nagy ívben elkerülni.Ott viszont van hiperhajlító.

    Jó reggelt gyakorlat? kép
  • Vaxi
    #22752
    szerintem is fordulj vele dokihoz, aztán a hiperhajlítást tanácsolnám :)
  • Tyler1
    #22751
    szerintem inkább egy reumatológushoz fordulj, számos oka lehet a derékfájdalomnak, nem biztos hogy a legjobb ötlet, ha még nehéz súlyokkal terheled.
  • Jamirofan89
    #22750
    Sok-sok keresgélés után sem találtam választ a kérdésemre,így gondoltam veszem a bátorságot és hozzátok fordulok segítségért.

    Heti hányszor eddzem a derekam? Elég ramaty állapotban van. Nem tudom lehet-e még olyan,mint régen vagy esetleg jobb is. Múltkor beállt amikor a sövényvágót emeltem vállmagasságba. Utána mondtam,hogy elég volt. Meg kell edzeni és menteni ami menthető. Csak a kérdés az,hogy heti hány edzés és gyakorlatokból mennyit?
  • bakkerman
    #22749
    neemáár
  • DarkHorSe
    #22748


    humorosbol, reggelire tojas az adja? :D
  • Vaxi
    #22747
    na igen.. :D
  • Vaxi
    #22746
    normálisan étkezni nem csak csirkével és rizzsel lehet :)
    egyébként szerintem simán kiegészítheted a napi fehérjebeviteled wheyprof-fal, hiszen ahogy írod, rendesen sportolsz, így van is értelme a dolognak
  • MaRee
    #22745
    Valamennyit igen, de nem annyit mintha súlyzós edzést végeznél. Az ilyen "börtönös" technikáktól nem kell sokat várni, mindenesetre sokkal jobb mint a semmi.
  • Harry29
    #22744
    Üdv!
    Az lenne kérdésem, hogy olyan gyakorlatok mint a fekvőtámasz, hasizom, guggolás, ugrálókötél, futás + focizás mellett lenne-e értelme 100% Whey Protein Professional szedni, szóval tudnék-e (izom)tömeget növelni, persze normális étkezés mellett? (ez alatt nem azt értem, hogy minden nap rizst eszek csirkével, hanem, hogy beviszem a kellő szénhidrát- és fehérjemennyiséget)
    Köszönöm előre is! (Tudom, hogy ez edzés és étkezés függvénye, de azért szeretnék mellé szedni fehérjét, hogy így biztosan be tudjam vinni a kellő mennyiséget)
  • Tyler1
    #22743
    találtam egy ilyen topikot. ez azért vad, nem? tényleg vannak ilyen elbaszott szerencsétlen emberek, nem csak legenda(#8 hsz).
  • Roger6
    #22742
    Én nem... egyszerűen nem hiszem el. Tényleg a hsz-eket olvasva majdnem legördül egy könnycsepp, hogy ez a magyar átlag? Ennyit értenek hozzá? És nem is lehet megmagyarázni nekik. Sötét bunkó az összes. Tömegnövelős... meg aki feltette bazmeg, legalább nézett volna utána, mit jelent. Áh... elment a kedvem mindentől.

    Egyetlen dolog vidít fel, hogy nem kell kihagynom a jövő hetet a bokám miatt, mivel egész héten itthon voltam - jegeltem, zseléztem, fásliztam, felpolcoltam (én azt hittem az felpócol, de kijavítottak, hogy nem) - annyira rendbe jött, hogy már rá tudok állni. Doki el sem hitte, hogy van ilyen.
  • sapkafej
    #22741
    fognak
  • sapkafej
    #22740
    de akkor akik rendesen csinálják, kiket fog majd lenézni? nem jó ez így
  • Vaxi
    #22739
    Borzasztóan kellemes meglepetésben volt részem, amikor kezembe vettem az asszony egyik női újságját, a glamourt. volt benne egy cikk, "Edz úgy, ahogy a férfiak", gondoltam elolvasom.
    Az első olyan cikk volt, amiben ilyeneket találtam: "napi 5 étkezés, minőségi táplálkozás, súlyzós edzés, attól hogy súlyzózol nem leszel izomállat, cardio edzés" stb.
    még a végén elérünk oda, hogy elfelejtik az emberek a 90 napos diétához hasonló elmebetegségeket
  • oliwwer
    #22738
    http://www.likecombat.com/like/22090/45030/Kondi!-:DD/
  • Vaxi
    #22737
    linket :D ez a kép jutott eszembe
  • oliwwer
    #22736
    Facebookos : Natúr kondi inkább, mint Tömegnövelős. :D
  • Retsu
    #22735
    Ja, csak vki benéz ide, meglátja h azt írja xy profi így csinálja, akkor neki is jó lesz...
  • SeanJRRussel
    #22734
    Fail me nem 150kg-s :DDDDD
  • szekrény
    #22733
    honnan tudod hogy egy 150kg-os profi versenyzőnek mi hatásos ?
  • MaRee
    #22732
    Nem kell szekrénnyel foglalkozni, megint jött kötekedni.
  • Retsu
    #22731
    2g-ot ki vesz be és minek? A pörgetőkre nem igaz h minél több, annál jobb.
  • szekrény
    #22730
    te is meginnál egy 2g-os koffein ampullát edzés előtt valszeg te is mennél szarni, ugyan ez reggel, az már kettő, stb.
    megnézném ki sz*rik 6-szor egy nap, meg mitől ...
  • bakkerman
    #22729
    okos gondolat
  • SeanJRRussel
    #22728
    Nekem ezekről az otthon végzendős marhasásgokról annyi a véleményem hogy csak pénz fogás ez is mint minden.A hülye lusta amerikait lehet ezzel lenyúlni me akár tv-nézés közben is fogysz de még ha a távirányítót felemeled akkor is -8kg az 1. héten....Az a baj h az emberek buták és lusták.Senki ne mondja hogy nem férne bele az idejébe minimum 2*1-1,5 óra a teremben hogy mozogjon.Nem kell felpakolni 20kg izmot,csak mozogjon éljen egészségesen.Ehelyett megkapjuk a sok hiper szuper otthon végezhető marhaságot meg a jó drága cuccokat hozzá és az eredmény sokszor elmarad.Persze itt is vannak kivételek de ha valaki nem cigizik és nem baszik be minden hétvégén akkor már vígan megvan a terem ára és lehet a kaját otthonról is vinni akár munkába vagy suliba nem a büfébe kell megvenni 5X áron...
  • Különc
    #22727
    Nem tudjuk mi az és kerüljük a témát (lásd feljebb)
  • Vaxi
    #22726
    gondoltam :) lehet, hogy edzőpartnernek megfelelőek, de szarjál rá nagy ívben, hogy ők milyen ütemben nőnek, eddzél csak normálisan, meg kajáljál rendesen, és akkor a hatás nem marad el.

    Egyébként még ehhez:
    "testépítők étrendjét másolom le"

    Öreg hiba. Számold ki szépen, hogy neked mennyi tápanyagra van szükséged, és ha normálisan, napi 5-6-7 étkezést lenyomsz, esetleg megfejeled egy kis Jumboval, akkor meg fogsz nőni.
    Vörös Zoli is említette egyik flashben, hogy gyors az anyagcseréje, idézem (nem biztos, hogy pontosan):
    "hat kajálás, hat kaki.."
  • Super Saiyan
    #22725
    Nem, a Magyar réteg "elnyomott" csoportjához tartoznak. Semmi bajom velük, komolyan, velük szoktam edzeni. De látva h ők milyen gyorsan híznak, én meg alig izmosodok, nehéz nem beszedni, de hát ennyit akkor se ér ha 100 kiló izmot ad :S