33479
12316971501353788406.png
  • xxxpaulxxx
    #22884
    Az qrvajóóó!:D
    Régen csináltam, mostanában nem, mert mostanság mindig konditeremben hasazok jó sokat, de lehet újra bevezetem ezt is lassan:)
  • tigeroo
    #22883
    Schobert Norbi vállalta, hogy amennyiben Schmucknak két hét alatt összejön a tíz kiló mínusz, kétszáz süteményt oszt ki nyugdíjasoknak. Az akció után indultak edzeni, hogy kilencven nap alatt meglegyen a mínusz hatvan kiló.



    gondolom ennek a 10 kilónak több mint fele csak víz, nemtom mi értelme az ilyen gyors fogyásnak (kiszáradásnak)

    jaés ezt csak azért mert anyám kolleganője említette hogy ezen felbuzdulva megint belevág a fogyókúrába
  • jazzy
    #22882
    Szerintem akármelyik moderátor topicba beírsz segíteni fognak, legalábbis adnak valami címet.
  • MaRee
    #22881
    Off - hova kéne írni szerintetek, mert nem működik a viájpí tagságom. Küldtem sms-t, megcsináltam mindent ahogy kell, de nem kaptam meg a jogokat.
  • MaRee
    #22880
    Meg a pad kicsit negatívba van döntve nem? Felemelt lábbal nem sokkal másabb, én a sérvem miatt úgy nyomtam hónapokig.
  • Tyler1
    #22879
    hát van. pl. hogy nyakra engedi a súlyt, a könyök pedig kissé kifele fordul, mert a rudat is úgy kell fogni, hogy átlóban feküdjön a tenyéren(hogy a mutató ujjak majdnem egymásfelé nézzenek).
  • csuszi
    #22878
    nem vagom, mondjuk turelmetlen voltam vegignezni csak tekergettem, de mi ebben az uj a vallakra nezve? sima fekvenyomas felemelt labbal, nem?
    ezt csinalom mar egy ideje ugy, hogy bespiccelem a labfejem magam ala (ergo a labfejemen tamaszkodok, nem tudok csalni, nem tudok labbal segiteni), vagy a masik, hogy a labamat kezisulyzora rakom, ami kigurulna a labam alol ha ranehezednek.
    vagy van valami mas is, amit attekertem? mert ha nem, akkor nem vagom mi ez a vall dolog, reszemrol ugyanaz mint a sima fekve, csak nem lehet csalni.
  • IXEMGabeo
    #22877
    elég kemény, de majd egyszer megpróbálom...
  • MaRee
    #22876
    Szerintem ha reggel éhgyomorra megvolt az aerob, aztán később az edzés is, akkor felesleges még egy aerobot csinálni.Edzés után hagy pihenjen a szervezet :)

    Én a glutamint választanám.
  • Brolly
    #22875
    Szálkásítás alatt szerintetek sok lenne a reggeli éhgyomorra való lassú kocogás mellé még edzés után séta vagy taposozás? Úgy 45 min koc. és 60 min séta kb...
    Glutamin és BCAA közt ha kéne választani, akkor Ti melyiket választanátok?
  • Tyler1
    #22874
    hát ja, a fogás elég érdekes, könyök kifele fordul. na majd teszek egy próbát mennyire váll v mell gyilkos.
  • Vaxi
    #22873
    igen, meséltem is anno, hogy én szoktam. nekem hál'istennek nem csavarja a vállam, és iszonyatosan meggyepálja a mellet.
    egy vörös zolis flashben láttam egyébként.
  • mad363
    #22872
    kiprobáltam már pár éve jól basztatta a vállam,pedig a súly is lényegesen kisebb volt mint a normálnál.nekem emiatt nem nagyon jött be.
  • Tyler1
    #22871
    Scott fekvenyomást próbálta már vki? állítólag brutálisabban kínozza a mellet, mint a normál.
  • sapkafej
    #22870
    az jó cucc, bár a többi része vicc (8 minute arms meg ilyenek :))
  • Vaxi
    #22869
    minden edzés végén hasazok, kivéve, amikor ellógom, fene a lusta pofámat..
    általában hasprés, lábemelés és esetleg twister van terítéken ilyenkor.
    gondoltam most változatosságnak itthon csinálgatom kicsit ezt a '94-es, idióta zenére tornázós 8 min abs cuccot.. tegnap reggel olyan izomlázzal keltem, azt hittem összeszarom magam. ezek szerint eddig szarul csináltam a dolgokat, de nem baj, majd tolom ezt :D
    szal ajánlom ismét mindenkinek :DDD
  • Solt
    #22868
    Van benne valami, jogos! :)

    Más:

    Urak! Nem tudtok valami videót, vagy valami oldalt ahol nyújtó gyakorlatok vannak bemutatva, elmagyarázva, stb... ?
  • jazzy
    #22867
    Őszintén megmondom, hogy beraknám, de igazából ezek nem ilyen kifejezetten ötletes kaják, csak variációk csirkemellre, amiből van neten 3000 darab. Ettől függetlenül persze jó az oldal. De ha raknának bele ilyen frankó ötletes recepteket, pl desszerteket, amiket ehetsz diétán kívül, marhahúsrecepteket, halrecepteket, különlegességeket akkor igazán jó volna.
  • Solt
    #22866
    Wow... akár mehetne bannerba is, köszi!
  • Roger6
    #22865
    Nem csak emós, meleg is. Ne felejtsük el...
  • F1ú
    #22864
    mer? Mi bajod van velem? ártottam neked?
  • MaRee
    #22863
    Ja, hogy te Frayer vagy! Akkor már mindent értek
  • sapkafej
    #22862
    ez rohadt jó, ráuszítottam anyámat, tetszik neki is.
  • MaRee
    #22861
    Majd jelentkezik akkor aki kedvel. Én nem. És ha jól látom géy is vagy, ez csak ront a helyzeten.
  • SeanJRRussel
    #22860
    Régebben nyomta vasakat ő is meg a topic egyik "ős" tagja.
  • Tyler1
    #22859
  • F1ú
    #22858
    no no
    én itt régebben törzstag voltam, és voltak olyanok is itt akik kedveltek.
    Ehez a topikhoz nekem is jogom van.
  • MaRee
    #22857
    Ja, akkor ez csak a szokásos havi hülye?
  • F1ú
    #22856
    aha, de csak 2-3 kilót csak, nem akarok csontváz lenni
  • SeanJRRussel
    #22855
    Úgy emlékszem Emó.Ki lett tárgyalva jó pár hónapja talán van 1 éve is.
  • MaRee
    #22854
    60 kiló vagy és fogyni akarsz?
  • F1ú
    #22853
    Nekem most olyan étel receptek kellenek amik elkészítve laktatóak, de kevés kalória van bennük.
    Fogyáshoz..
    Csak az éhség érzetet szeretném csillapítani. Van valami jó megoldás erre?
    58-60 kilónál az istenért sem tudok lejjebb fogyni.. csak akkor megy ha egyáltalán nem eszek semmit, ha koplalok. De az meg 2-3 nap után ilyen őrült farkas éhségbe megy át, és nem bírom megállni, hogy ne egyek.
    Inkább ennék füvet ha csillapítja az éhséget.
  • Vaxi
    #22852
    óóó ez jó! thx
  • HagymásHank
    #22851
    háj
    fokhagymás csirke recept keresés közben találtam ezt a blogot, berakom ide hátha valaki másnak is új: gyuroskaja
  • SeanJRRussel
    #22850
    Értem én mit mondasz én nem is támadni akarom csak iylen média embernek meg ismert testépítőnek a facebook erre van h a sok hülye,köztük én is,bejelölje meg zaklasssa.Ő se a Kathi Béci meg a Bunny miat regelt fel hanem mert reklám és így akarja népszerűsíteni magát.A Facebook az már régen nem a barátokról szól hanem a reklámról a mindenki lájkol mindenkit faszságról és kapmpányról szól.Ellenben persze nekem is tele lenne a faszom ha mindenki jelölgetne meg írogatnak hülyeségeket de ez ezzel jár.Ha meg nem bírja vagy tudja csinálni akkor felesleges volt regelnie illetve elfogadni minden felkérést.Ám akart vmi edző válaszol szerű dolgot csinálni facebookon szóval nem a barátok miatt ment ő oda.Nincs is ezzel nekem bajom én csak Vaxinak mondtam h felesleges bejelölni őket me nem csinálnak semmit.Ennyi.
  • jazzy
    #22849
    A facebook nem arra van, hogy mindenki bejelölje. Ismered személyesen? Barátod? Jelöld be. Nyilván én se írkálnék vissza "valakiknek" minden levélre. Bár én nem is igazolnám vissza ha nem ismerem.
  • SeanJRRussel
    #22848
    Nincs is ezzel semmi gond csak akkor ne legyen közösségi oldalon mert az jön le h egy bunkó paraszt,ahogy elkezdte a red rock realityt ott is egy hónapot kell várni egy részre....
  • MaRee
    #22847
    Valószinüleg hatmillió levelet kap pl Zoli is egy nap, hogy "mit szedjek" meg "te milyen genetikákat szedsz", gondolom már megunta elolvasgatni a leveleit. Fb-n a shop.builder és a Magyar Testépítők és Erőemelők Közössége oldalakra szokott néha írni.
  • SeanJRRussel
    #22846
    Nem igazán.Egyszer írtam Zolinak h vmi aláírt fotót küldjön már ha lehetséges hát visszaírni is baszott....
  • Vaxi
    #22845
    szoktak valami jót írkálni? mert akkor bejelölöm őket :D