33479
12316971501353788406.png
  • kakimakifsz
    #22924
    Legtöbb a szójában.
    Szója powaaaa!
  • IXEMGabeo
    #22923
    fúú ja, étkezésre azóta nagyon oda kell figyelni:D ezt a bodybuilder lapot olvasgatom, lesem a hasznos tanácsokat, bár különösebb probléma nem lehet az étkezésemmel, ha így természetesen is fejlődik az izom, és mellette nem szedek semmit se:D, mázlim van a muterom istenien főz és megeszem a vasszeget is:) jól tudom a veteménybabban sok a fehérje nemde?:)
  • csuszi
    #22922
    :D na ilyen egy igazi csocsos ferfi duma :D
  • SeanJRRussel
    #22921
    De holnap cici nap van és majd egy negatív nyomás + tolóckodás után megnézem majd mondjuk az 5. sorozatra hogy mennyi megy a testsúlyomba mert addigra már jól be lesz melegedve a csecshús :D
  • Vaxi
    #22920
    kb hasonló a helyzet nálam is. sok bablevest le kell még nyomnom :D
  • csuszi
    #22919
    jol van az gyerekek, a fejlodes a lenyeg, semmi mas. ami nalam ugye negativ :D
  • csuszi
    #22918
    nekem 24 a rekordom ha jol emlekszem 90 korul, lehet 25 fasz se emlekszik mar. most 95 vagyok, de csak 18, nagyon kesz van ujra a vallam, kellene kis meleg idojaras neki, buzi angliaban fazok junius vegen...
  • Retsu
    #22917
    104el, súlyommal még kicsit sok lenne. Múltkor 80ba nyomtam 4et+ugye a kivétel, mivel no segítő, vagy erőkeret.
  • csuszi
    #22916
    jo sok lettel...
  • csuszi
    #22915
    :D:D
  • mjanika
    #22914
    88-90 vagyok, ingadozok :)
    90-ből 8-9 megy...
  • IXEMGabeo
    #22913
    dettó én 73 kg vagyok, de mégcsak 2x sikerült kinyomnom a 70-et totál szabályosan...ahhoz képest, hogy februárban 20 kg-ot alig bírtam csak fejlődtem vmit:D
  • 0Fritz0
    #22912
    85 vagyok, ennyivel megy a tíz széles fogásban.
    Száz kilóba tisztán csak négy megy, aztán jöhet a mentő és a pacalfutár.
  • SeanJRRussel
    #22911
    106kg vagyok talán 1 vagy 2 ha menne bele.
  • Roger6
    #22910
    85-be... gyökér vagyok, 6-8 max.
  • kakimakifsz
    #22909
    egyet sem. több vagyok, mint 130. 110-el még megy max 3-4, de 130 az még egyelőre nagyon sok.
  • MaRee
    #22908
    Mármint hányszor nyomom ki a salyát testsúlyom? Hát én 72 vagyok... 70-be olyan 8-10 megy.
  • csuszi
    #22907
    nagyon porog a topik :)

    ki mennyit nyom fekve sajat testsulyaba?
  • Roger6
    #22906
    Szűk mellre?
  • SeanJRRussel
    #22905
    6-8 hét
  • Brolly
    #22904
    Ti amúgy egy adott, elképzelt, pontosan leírt, eltervezett edzéstervet meddig toljátok? Pl. hogy ha mellre eltervezitek, hogy toltok 45, szűk, 45 táró, toló, akkor az mennyi időn keresztül csináljátok?
    Én sose, vagy alig 2-3 edzés erejéig maradok ugyanannál a tervezetnél. Mégha csak kicsit is, de mindig változtatok rajta...
  • Brolly
    #22903
    nekem iis :( régi aszfaltos focizás rendesen, életem végéig kitartóan kinyírta a térdemet :@ akurvaanyját..
    Neked mitől haláálak?
  • Roger6
    #22902
    Fúha... Engem nem zavar, ha kihagyjuk a topicból az ilyen gyerekes dolgokat, és az értelmesebbje marad pl.
  • Panzermeyer
    #22901
    a francba mekkora take lehetett volna...
  • Panzermeyer
    #22900
    Tegnap találtam Youtube-on egy olyan csapatot, akik óriásiakat tudnak zabálni. Az elkészítést és az igazán különleges (!!!!) ételek elfogyasztását pedig videóra veszik.

    Itt van egy testépítős kaja is

    Maximum Protein Experience - Epic Meal Time

    Szerintem érdemes megnézni a többiből is, mert én amellett, hogy nagyokat nevettem, eléggé el is szörnyülködtem. Angolul jól tudóknak extra poénok :)
  • Vaxi
    #22899
    fú nekem ahhoz muszáj :DD
    berakom a kemény zenéimet aztán gyerünk.. amikor fáradok, léptetek egyet valami kemény metálra, máris van kedvem tovább futni :)
    egyébként nem szoktam sokat futni, mert gyenge vagyok, ~30 percet, ami ~5km. ettől kifáradok rendesen :)
    mondjuk 1,5 éve 100 métert nem bírtam lefutni fulladás nélkül
  • Effe88
    #22898
    synthollal
  • Tyler1
    #22897
    milyen edzésektől? intenzív edzésektől, meg helyesen végrehajtott GYAKORLATOKTÓL, és normális táplálkozástól fejlődik.

    gyakorlatok
  • oliwwer
    #22896
    Minden izmodat eddzed mellé, és táplálkozz helyesen + alapismeretek.
  • Nuno88
    #22895
    Szevasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy a bicepsz milyen edzésektől alakul a legjobban ugy mond? Szoktam francia rúddal, kézi súlyzókkal, scott padon is edzeni. Tud valaki mondani vmi okosat?

    Előre is köszönöm.
  • Tyler1
    #22894
    sosem értettem, hogy lehet zenét hallgatni futás közben :D mert hogy még a 4 fal között futópadon oké, vagy a betondzsungel mélyén, de kint a természet lágy ölén...
    persze lehet én vagyok túl szentimentális, de engem még nyugtat is a madárcsicsergős csend a szabadban :D
  • Vaxi
    #22893
    zene :D
    + azon fut a cardiotrainer :DDD
  • Tyler1
    #22892
    telefon minek a futáshoz?:D
  • Roger6
    #22891
    Nekem meg egy új térd + boka, hogy tudjak futni.
  • Vaxi
    #22890
    na igen, ahhoz nem a legjobb :D
    itt szegeden viszont élmény futkározni a szabadban :)
    csak kéne valami fasza kényelmes futócipő, meg valami karpánt, hogy ne kelljen a telefont fognom végig...
    kurva sportolás de sokba van basszus :DDDD
  • xxxpaulxxx
    #22889
    Elliptikus trénerhez/ futószalaghoz sajna nem:D
  • DarkHorSe
    #22888
    Ezt olvasta mar valaki? velemenyek rola? :D

    sok igazsag van benne szerintem :)
  • Vaxi
    #22887
    azaz!! :)

    másik: találtam egy nagyon jó kis programot androidra, a neve cardiotrainer.

    info róla

    most próbáltam először, okos kis progi :)

    lemaradt, hogy futáshoz jó :D
  • iko
    #22886
    ez?
  • Brolly
    #22885
    jaja, sajnos pihennie is kell.. pedig tolnám.
    Sóval mi a helyzet? Valahol azt olvastam, hogy kell, hogy megmaradjon valamilyen szinten az izmok kereksége, me am laposodás ígérkezik, ha elhagyjuk. Viszont, akkor meg nem lesz szárazság nem? Vagy trükk?