33479
12316971501353788406.png
  • center86
    #22964
    Kipróbáltam. Igazi gyilkos, ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki. Bár én elég ritkán váltok edzéstervet, lehet ezért is tetszett ez a mai melledzés annyira.
  • Tyler1
    #22963
    kinek van itthon normális fizetése? csak itt a szomszéd Ausztriában keresnek 4 órás(!!!) mosogatással(!!!) annyit, mint nálunk az átlag orvosok. és akkor az uniós minimálbérekről ne beszéljünk, mint pl. Belgiumban, Hollandiában az 1400 euro. akinek van esze az elhúz ebből a temető országból.
    na de ez már off, egyetek csirkét :)
  • jazzy
    #22962
    Az orvosok fizetése nevetséges és csodálkozunk, hogy nem mosolyogva jön oda és hint puszit a homlokodra, hogy elláthat téged..
  • tigeroo
    #22961
    az orvosok fizetését akarják kiegészíteni vele, exem testvére a pécsi gyerekklinikán rezidens, 30 éves, és annyit keres mint az ottani takarító
  • Neoncsoves
    #22960
    erről meg annyi a véleményem, hogy aki eddig se járt mekizni az most se fog, aki meg járt eddig is az továbbra is járni fog... de ettől nem fog csökkenni az elhízottak száma az fix.
  • Neoncsoves
    #22959
    nem vagyok izmos. de 188 centi magas vagyok ezért nem nagyon látszott meg rajtam a súlyom...tehát egyáltalán nem vagyok dagadt csak van egy kis sörhasam, de ezen is dolgozok :D
  • Vaxi
    #22958
    szerintem most már javul a helyzet.
    már a vitaminnak nevezett szarokra is rá van írva, hogy étrend kiegészítő, vagy táplálék kiegészítő.
    hátha egyszer eljutunk oda, hogy ha valaki meghallja, hogy protein turmix, akkor nem hiszi azt, hogy az koksz...
  • oliwwer
    #22957
    Szerintem most is borsos árat fizetünk érte.
  • IXEMGabeo
    #22956
    lol te 17 létedre voltál 90 kg is?:D az a nem semmi, de jól tudom h a 90 kg-d nagy része tiszta izom ugye?:D
  • Sephirot T
    #22955
    nyilván,de itt most arra célozgattam hogy az "okosok" hivatalosan is rámondhatják előbb utóbb aztán már a fehérje meg a vitamin adagért is borsós árat fizethetünk :/
  • Különc
    #22954
    Az emberek akik nincsenek képben mi a táplálékkiegészítő (99%) mire való, mit tartalmaz, az már most is rámondja hogy egészségtelen, nem új dolog ez
  • Sephirot T
    #22953
    én már csak azt várom mikor fogják rámondani a tápkiegre is a drága elvtárs urak hogy egészségtelen...
  • Brolly
    #22952
    http://shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=805&utm_source=facebook.com&utm_medium=post&utm_content=110622-mellizom&utm_campaign=fb-post

    Erről kinek mi a véleménye? Lehet ma kipróbálom hátra.. mellről már lekéstem.
  • Brolly
    #22951
    Erre én is kíváncsi vagyok, hogy, ha most az egészségtelen ételekről van szó, akkor az általad említett zsíros szarra, meg a hozzá hasonló "ismerősei"-re miért nem vetnek ki adót? Lehet elsődleges szempontként azt nézték, hogy mesterséges vagy természetes alapanyagokból készültek-e.. de szerintem tökmindegy, hogy miből van, ha egészségtelen...
  • Vaxi
    #22950
    utolsó mondatodban leírtad a lényeget.
  • jazzy
    #22949
    Pontosan így van, de szép álca, aki NAGYON hülye talán el is hiszi.
  • Különc
    #22948
    Én ezek után is megeszem a napi Big Mac menümet a 2000 kcal-os diétámban
  • oliwwer
    #22947
    Ez az egész nem arról szól, hogy leszoktassák az embereket az egészségtelen kajáról, hanem arról, hogy mégtöbb pénzt tudjon bezsebelni az állam, egy ilyen mondvacsinált indokkal. Nagykecik ezek.
  • jazzy
    #22946
    Ez egy nagy faszság, ha a cigaretta 3000 forintba kerülne akkor is szívnák az emberek, az egy zacskó chips 600 forint lesz akkor is megveszi aki meg akarja, ilyennel nem lehet átszoktatni senkit, kivéve azt aki már kb most sem engedheti meg magának. Az meg aki 1 zacskó chipset nem enged meg, az nem eszik csirkét mert drága, disznót eszik.
  • Roger6
    #22945
    Érdekelne a véleményetek: Hamburgeradó.

    "Ha a parlament is megszavazza, szeptember 1-jétől adót kell fizetni azon élelmiszerek után, amelyeknek a fogyasztása bizonyítottan egészségtelen" - de pl. a piacon kapható fasza zsíros kis sült kolbász az nem esik ebbe a kategóriába. Most mi van? Hogy van ez?

    Mondjuk ebből számomra az derül ki, hogy zseton kell az államnak. Ha valóban egészséges táplálkozásra akarna ösztökélni, akkor támogatná az egészséges dolgokat, nem adót vetne ki az egészségtelenekre.
  • Neoncsoves
    #22944
    hát gyerekek, a futásos témám 1 hónapig ha kitartott, aztán jött a jó idő... ilyen hőségben semmihez nincs kedvem, max itthon kondizgatok, fekvőtámasz, felülések, egykezes súlyzóval bicepsz, tricepsz, mellizom. kaját úgy próbálom többnyire alakítani hogy jó legyen.


    Akin sok a zsír (nem túl sok) és gyorsan szeretne ledobni 6-7 kilót annak ajánlom azt amit csináltam: napi 4 kajálás, nem sokat, max ebédidőben egy kicsit többet, vacsorának futás után valami lightos (én gyümölcsöt ettem). meg mint említettem naponta - két naponta futás. Ja és a citromos víz amiből kb 2-3 litert nem árt elfogyasztani 1 nap (bótban vett citromos gagyilé nem jó, vegyél citromot, facsard ki egy pohárba, majd egy 1,5 Litykós ásványvízbe öntsd bele, rázd fel és drink)

    98-99, néha majdnem 100 voltam most meg inkább 91-92 vagyok a plafon a 93 lett és igazából meg se erőltettem magamat még... ha minden terv szerint halad akkor nyár végére 88 kiló köré tornázom magamat, mellette meg az itthoni nyugis testépítés, majd ha komolyabban gondolom még kondibérletet is veszek
  • Tyler1
    #22943
    nem baj, stranderek hadd élvezzék ki ezt a 3 hónapot, utána úgyis 9 hónap offszezon van szegényeknek
  • Roger6
    #22942
    Nekem semmi bajom nincs ezzel a hőséggel (nem légkondis a terem). Törölközőt mindig viszek, úgyhogy nagy gond nem érhet.
  • Retsu
    #22941
    Olyan 20-22 körül még kellemes is edzeni, nade 25 fölött már nem annyira. Nem tudom ki hogy van vele, de nálam nem megy egyik napról a másikra megszokni ezt a hőséget. Szal nem csinálok különösebb lelkiismereti kérdést abból h pár hétig lentebb veszem az intenzitást, kevesebbet csinálok, ameddig vmennyire alkalmazkodni tud a szervezet.
  • IXEMGabeo
    #22940
    holnapra 35°-ot mondanak...én utálom a meleget nálam a 20°-tól lefele az ideális:D
  • Tyler1
    #22939
    "Azt szeretném megtudni hogy, hogy gyözhetném le a lustaságom."

    nem troll, csak egy eltévedt bárány, aki a helyes ösvényt keresi :)
    egyébként ha már lustaság, titeket nem basz agyon ez kurva nagy kánikula? nálam k.o. van, délután olyan erőtlen, álmos vagyok, mint a disznó, csak estefelé áll vissza a bádi használható üzemmódba.
  • xxxpaulxxx
    #22938
    Ezt most hirtelen nem értettem, de aztán nagyot puffant:D
  • Különc
    #22937
    2010. 06. 29. - Lustaság

    Troll?
  • xxxpaulxxx
    #22936
    Azt a Culák Andi rakta oda:DD
  • Roger6
    #22935
    Nem, nem tudunk. És ugyanúgy olvasni sem tudunk, mert ezt a piros szöveget a banner alatt nem is lássuk, meg halljuk, meg ilyenek. Meg tök fölösleges is, meg minden. Ja.
  • EnxTheOne
    #22934
    Sziasztok, tudnátok ajánlani egy edzés tervet?
    Az elsödleges cél nem az izom gyarapodás, hanem hogy minnél elöbb legyen egy "elfogathato kondim". Régebben edzedtem itthon (van fekvenyomo pad, kétkezes sulyzo) de fél éve hanyagolom. ÉS minnél elöbb formába kéne rázodnom.
  • 0Fritz0
    #22933
    A tehénfosban legalább van némi rost is. :)
  • Vaxi
    #22932
    sajnos az actival vitamintartalma vetekszik az út szélén gőzölgő tehétfoséval :(
  • Roger6
    #22931
    Mi a gond az Activallal, nem értem!
  • xxxpaulxxx
    #22930
    Szerintem edzés után a legjobb egy Activia... hisz Szulák Andi is azt eszi és azóta jól telibefossa az almát
  • MaRee
    #22929
    Nem hülyeség, de kb semmit nem érsz az activallal. Vegyél normális multivitamint, ne ilyen gyógyszertári gagyikat.
  • Victor1103
    #22928
    Hali!

    Én minden edzés után miután megeszem a szükséges szénhidrát+fehérje adagom be szoktam venni egy fél kapszula Aktivál multivitamint. Ez szerintetek jó dolog vagy totál hülyeség? Néha kiegészítem a kapszulát meg egy-két centrifugában kifacsart naranccsal is.
  • Tyler1
    #22927
    na, ma bepróbáltam a Scott-féle fekvenyomást, hát tényleg jól adja mellre(alacsony súly mellett is), de a vállamat is rotálta. bár gyanítom a végrehajtás nem pontosan olyan volt, mint amilyennek kellett volna lennie(majd még utánajárok), de lehet csak szimplán váll függő gyakorlat.
  • SeanJRRussel
    #22926
    Nah, mai csecsenföld így nézett ki:

    Negatív nyomás 4X10 néhol 12 50kg-->60-->70-->80-->90
    Tolóckódás 4X12-13 testsúly+5kg lógott rajtam
    Fekvenyomás 3X10 70kg-->80-->90-->105 (ez a saját testsúlyom és kemény 3 ment bele tisztán)
    30 fokon tárogatás 4X10 17kg-val
  • kakimakifsz
    #22925
    Vagyis lencse!!!