33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #23044
    Én egyszer csináltam ilyet, betettem a hűtőbe hogy fagyiként megeszem, de anyám kidobta, mert szerinte úgy nézett ki, mint ami romlott...
  • Neoncsoves
    #23043
    basszus, először Stohl-t olvastam, kezdtem megijedni :)))
  • Panzermeyer
    #23042
    Ha nem versenyre mégy, szerintem egészen nyugodtan, hiszen édesítőszerrel készült szörpről van szó. 100 ml-ben 0,4 g szénhidrát, ami szinte semmi, még ha cukor lenne is.
  • center86
    #23041
    Ez mehet diéta alatt is? (nem a legnehezebb versenydiéta amit csinálok)
  • Panzermeyer
    #23040
    Öntesz rá energiaszegény, vagy diabetikus szörpöt, összekevered, és kész a finom krémtúró. Én Coop "Málnaízű szörp édesítőszerrel"-t szoktam használni. Van narancsos is, ha a málna nem jön be.
  • Vaxi
    #23039
    én múltkor zöldséges krémsajttal töltött csirkét csináltam, na az valami isteni lett. :D
    stahl egyik receptje alapján készült
  • SeanJRRussel
    #23038
    NEm ég le,mert alul a vaj dolgozik és nem engedi.Ezért mondom hogy a mosogatással sincs probléma :D

    Nem vagyok másnapos csak gyorsan írok,lehet már a billentyűzet is fos és azért nem érzékeli rendesen a betűket javítani meg nem mindíg van kedvem :D
  • jazzy
    #23037
    És hogy tovább spameljek én édességnek is azt csináltam, hogy sovány krémtúró + zsírszegény natúr joghurt + csokit fehérje. Kicsit olyan, mint a túrórudi :D
  • jazzy
    #23036
    Adott esetben lehet mellé sütni valami ilyen kenyértészta szerűséget is, csak liszt helyett darált zabpelyhet raksz bele, bár ez nem igazán a diéta alatt..
  • jazzy
    #23035
    Összenyomkodod, összekevered egy kevés zsírszegény natúr joghurttal, só, bors (ha akarod pirospaprika), bele az apróra vágott snidling, petrezselyem, akár kapor, ha akarsz még fokhagymát vagy hagymát is rakhatsz bele, ízlés szerint citromlevet is lehet jól illik bele, rákened pufirizsre, vagy beletöltöd csirkecicibe és kisütöd aztán belapátolod az arcba :)
  • center86
    #23034
    Ezt ki fogom próbálni. Bár most diéta van, így bajban is vagyok kicsit a kajákkal. Próbálok változatosságot csempészni bele. Tehát nálam a vaj, a tojás sárgája, és a sajt kimarad.

    Tesco-ban szoktam venni fél kilós sovány krémtúrót. Ha valakinek van hozzá valami receptje amit megosztana, azt szívesen veszem :)
  • Roger6
    #23033
    Na mi van, másnapos vagy? Nem megy az írás.
  • Panzermeyer
    #23032
    Ha jól értem nem a sütőben sütöd meg. Akkor viszont a serpenyőben láng felett sütögeted a tojásokat? Nem ég le az alja mire a teteje is kész állapotba kerül?
  • SeanJRRussel
    #23031
    Jah és az olyan lusták vayg mosogatni nem szeretők mint én, nem kell a serpenyő msosogatásával anynit bajlódni mert ha elöblíted vagy egyszer átmész rajta szivaccsal tiszta lesz nem kell vakargatni semmit róla me nem ég le :DD
  • SeanJRRussel
    #23030
    Sokkal egyszerűbben csinálom.Vajat megolvasztom a serpenyőben és szétfolyatom benne (ergo ezt használod olaj helyett h ne tapadjon le esetlegesen a tojás) és bele ütöm az 5db kis tojásomat,ekicsit megkutyulom a tetejét h a sárgája ne maradjon egyben hanem szétfollyon és hagyom h megsüéjön,nem kell közbe kevergetni meg semmi.Ha már a teteje is kicsit megsült akkor egy tányérra kicsúsztatod ése nnyi.Kapsz egy lepényt,rakok rá sonkát sajtot aztán feltekerem olyan lesz külsőre mint egy vastag paalcxsinta és utána szépen késsel villával elfogyasztom.Itt akár a tojásba azt raksz amit akarszakár zöldséget is szvsz nem kell neki ilyen nagy feneket keríteni h még sütő meg kutyafüle...
  • center86
    #23029
    Kipróbáltam ezt a receptet.
    http://magazin.builder.hu/gasztro/tojasvariacio
    Paprikával egészítettem ki, olyan lett mint valami sült lecsó. Mindenkitek tudom ajánlani :)
  • SeanJRRussel
    #23028
    Moderátoros elképzeléseddel egyet értek.A TDU2 topicba miko bejött a moderátor beszóltak 1-2 keményet neki már b*szta is ki őket holott a moderátor volt a hülye....nah mind1 olyan ez mint a világ,kis embernek sosincs igaza.
  • jazzy
    #23027
    Azt, hogy összesen mennyi volt eddig azt nem tudom:)
  • csuszi
    #23026
    jaj, hol lehet megneznio nekem mennyi van :)
    szerintem nekem mar osszejott vagy 15, fene a nagy pofam, en aztan sose allom meg ha ugy van helyzet, igazsagot a nepnek :)
  • Solt
    #23025
    Na igen... én is csak azért álltam le velük, hogy ne csak az evolúciós zsákutca véleményük domináljon... amikor már túl mennek egy határon, nem bírom szó nélkül... :S
  • jazzy
    #23024
    Olvastam akartam írni oda is meg ide is de leszartam nagy fiú vagy már, meg tudod védeni magad. Meg amúgy is szót sem érdemel az ilyen aki egyszer látott drogot és nagy dobra veri, hogy mindenki tudjon róla ő mekkora fiú. A rendszeres használó meg még ennyit sem ér. Ha belátja, hogy hülye, az már legalább indulónak jó, de az, hogy védi stb.. nc
  • Solt
    #23023
    Adom...

    Nekem mondjuk szerencsém volt 1-2 alkalommal, mert azért belecsúsztam pár kemény flémbe...

    Humiari tragédia... valamelyik nap a sok drogos gyökérrel akadtam össze! :D
  • jazzy
    #23022
    Én se kaptam 6 év alatt sose és ezt az egyet se érdemeltem ki, de bevállalok többet is, mert undorító ami megy néhol, hálisten a sport fórumos moderátorok nagyon korrektek.
  • Solt
    #23021
    Átolvasta és gondolom rájött, hogy nem érdemelted ki... :) ( én még szűz vagyok, nem kaptam még a 7 év alatt! :)) )
  • jazzy
    #23020
    1 visszavonva wtf?
  • Solt
    #23019
    Humiari veszélyes terep... :D
  • oliwwer
    #23018
    :DD
  • jazzy
    #23017
    salala
  • jazzy
    #23016
    Elvileg annyi, hogy 1 percenként postolhatok, gyakorlatilag ez bugos, mert tudok gyakrabban asszem.
  • oliwwer
    #23015
    Milyen jogodtól fosztottak meg ezáltal? Chat, ilyesmi?
  • jazzy
    #23014
    Na mostmár kettő van mert miért ne!
  • jazzy
    #23013
    Na megkaptam az első büntetőpontom 6 év alatt a humiari + kata kombóért! Kezd 1-2 moderátornak elszállni a nem létező agya basszameg.
  • Vaxi
    #23012
    "Sokat eszem, de mégsem növök" problémára
  • xxxpaulxxx
    #23011
    Ez mekkora cigány márXD
    Viktor EZEL Baligh XDDD
  • 0Fritz0
    #23010
    Fújd ki hód, fújd ki! :)
  • IXEMGabeo
    #23009
    két pupú teve kutyafasza ehhez képest:D
  • Különc
    #23008
    Remélem majd neki is le kell csapolni záros határidőn belül
  • Roger6
    #23007
    Idióta.
  • Retsu
    #23006
    Nade már hasra is akar edzeni nem csak mell-bicepszre, ez haladás :D Még a végén megérjük h felfogják az egész testet kell edzeni.
  • Tyler1
    #23005
    jaa, ez kép? máá nyomtam volna a lájkot :)