33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #23084
    Jajj bakter, nem írtam oda, hogy egyiket sem rád értettem! Sry!
  • Neoncsoves
    #23083
    örülök hogy van szabad géped

    a felsoroltak közül egyik se vagyok, se egyetemista, se strandgyúrós, se vasággyal 50 kilós :D meg nem szoktam arról se beszélni hány nőt dugtam meg a dizsiben :D

    meg azért drága városunkban elég vicces lett mostmár a közlekedés is, július - augusztusra megszüntettek 1-2 járatot, illetve összevontak. a következő a helyzet: a legközelebbi konditerem elég kicsi, egy 10 emeletes pincéjében van kiépítve. a környéken ez a legnépszerűbb konditerem és mint említettem kicsi is, tehát hiába van esetleg légkondi vagy akármi, tuti heringparty van. a másik ami még jó lenne, ahhoz meg buszozni kéne (mint említettem járatritkítás, összevonás, etc, persze várhatnék hazafele buszra, csak amikor ki vagyok dögölve és hulla vagyok nem sok kedvem van a 38 fokban álldogálni, amikor amúgyis rosszul bírom a napot) a 3. ami talán a város legjobb minőségű konditerme, az nekem drága (5-6k a bérlet és hetente 3x mehetsz le), bár van légkondi is, de ide is buszozni kéne, többet mint a másikhoz...

    bár lehet hogy csak egy kis akaraterőre lenne szükségem hogy elmenjek konditerembe, de itthon jóval kényelmesebb nekem jelenleg.
  • MaRee
    #23082
    Hát szerintem az nem kifogás, ha valaki egy hétig nem megy el edzeni azért mert 100 helyett kb 30%-ot tudna nyújtani edzés közben, de ki hogy van ezzel.
  • Különc
    #23081
    Troll, nem troll de sok a kifogás.txt
  • MaRee
    #23080
    Hát azért én meg tudom érteni a lenti kollégát, én sem voltam még a héten edzni, talán jövőhéten sem megyek, ha nem javul a helyzet.
    Egyszerűen olyan 25 fok körül én már meg vagyok halva, állandóan bágyadt vagyok, étvágyam nincs, aludni pedig naponta 3 órákat alszom, ma is fél6kor aludtam el, mert nem tudok melegben aludni. Így felesleges elmenni edzeni. Inkább kijárok minden nap a tóra és úszok keresztbe pár hosszt, úgyis éreztem már, hogy valamit kezdeni kell magammal mert a sok fekvenyomástól nagyon le volt merevedve a vállam meg a hátam.
  • Roger6
    #23079
    "Edzőterembe nyáron nincs kedvem elmenni" - te, nem hiszed el, hogy én mennyire örülök ennek! Maradj csak otthon, sőt, sokan maradjanak otthon! El tudod képzelni, hogy mióta nyár van, bármikor megyek, és VAN SZABAD GÉP! Hát minden edzés elején elsírom magam, és köszönetet remeg kicsi szám a sok lusta disznót súlytó melegért! A sok egyetemista, strandgyúrósok, vasággyal 50 kilósok és még sorolhatnám hányan így gondolkodnak, ez számomra hihetetlen öröm. Komolyan! Nincs pofázás, hogy hány nőt dugtak meg hétvégén a dizsiben, aztán rambó-trikóban 40 kilónál visszaeső fekvenyomók, nincsenek csodálkozó tekintetek a lábtólógépnél amikor beülök: "te, ismered asztat a gépet? - nem". Én tényleg szeretem a nyarat ilyen szempontból. Kaja kurva jól megy, most van egy kis kreatin + vettem 4 kilós fehérjét (mivel most érzem, hogy az étrendem 80-90%-ban helyes), és csúcsot nyomtam tegnap fekve. Egyszóval: kurva jó, hogy nyár van! Bár a hasamról a kockák eltűntek, de ez még inkább erőt ahhoz, hogy tömegeljek 2-3 hónap, majd irány diéta. Persze, addigra vége a nyárnak... Kifaszt érdekel? Magam miatt csinálom.
  • Neoncsoves
    #23078
    98 voltam, mostmár 87 vagyok.
  • Breki33
    #23077
    én hiszek, de 18 év alatt 10 kiló plusz az naon durva
  • Neoncsoves
    #23076
    hát először is köszi, másodszor pedig szerintem az otthoni edzés is több mint a semmi :)
  • Különc
    #23075
    Nem hiszek az otthonedzésben, de a többiért grat
  • Neoncsoves
    #23074
    élő adásban adhatnák ahogy halálra gyúrja magát a faszi, azt hiszem a társadalom nem szenvedne túl nagy veszteséget :D

    apropó, gondolom beszámolok személyi sikeremről (legalábbis nekem nagy siker): végre sikerült elérnem a régi formámat, 3 hónap alatt sikerült 10 kilót ledobnom tök kényelmesen, semmi önsanyargatással. mostanában megint elkezdtem gyúrni itthon, edzőterembe nyáron nincs kedvem elmenni, ugyanis már az odafele vezető úton elmenne a kedvem a meleg miatt :)
  • 0Fritz0
    #23073
    Blikk-es cikk, 100 órányi (több, mint négy nap) folyamatos edzés... ez mindent megmagyaráz.
    Valamivel ki kellett tölteni eme nívós újság értékes oldalait.
  • Jamirofan89
    #23072
    Találtam cikket.<igen>
    Elnézést a dupláért.
  • Jamirofan89
    #23071
    Szerintetek Multi pro mellett nyugodtan szedhetek 50 mg-nyi cinket?
  • Különc
    #23070
    Szexin liheg
  • Breki33
    #23069
  • MaRee
    #23068
    Én a házból nem megyek ki ilyen időben, nem hogy edzeni :D
  • easton
    #23067
    Nálunk a teremben kb. 40 fok volt ma. A nyitott ablakon keresztül áramlottak be a darazsak, szóval két sorozat között csapdostuk őket
    Szériasúly csökkenést nem vettem észre magamon, szerencsére!
  • Vaxi
    #23066
    kb.. zuhanyzás után kb 4 percig jó, aztán lehet visszamenni :D
  • Különc
    #23065
    Az igazi férfi szarszagú
  • jazzy
    #23064
    Én olyat játszok itthon, hogy kijövök a fürdőszobából és mire beérek a szobába megyek vissza a fürdőszobába.
  • Vaxi
    #23063
    jah olyan büdös volt a teremben, mint a szar, pedig csak 4-en voltunk lent..
  • jazzy
    #23062
    szekszi
  • Vaxi
    #23061
    jah, nálunk sincs semmi ilyesmi :D
    végén már póló nélkül edzettünk, mert folyt a pólóból a víz :DD
  • Roger6
    #23060
    Légkondi? Ventillátor? Ilyenekről a terem nem is hallott! Csöves helyre járok, nem csilli-villi fittnessz terembe. Örülök, ha az ablakot egyáltalán ki tudom nyitni.
  • SeanJRRussel
    #23059
    Ez szerintem hülyeség, aki edzeni akar az nyomja mindig ha meleg van ha nem.Én speciel semmi gyengülést nem veszek észre csak azt h tiszta kába vagyok meg fáradt mert nyom az idő.Egyénfüggőnek egyénfüggő a dolog az biztos de én nem merném kijelenteni h mi van...Nálunk a terembe nincs légkondi már attól elkezd gyöngyözni a homlokod hogy átöltözöl.Én speciel szeretek edzés közben izzadni :D
  • IXEMGabeo
    #23058
    érdekes, ez is mindenkinél más és teljesen szubjektív...én tapasztalt kondissal beszéltem pedig, nála így volt:) sőt a haveromnak se ment ma a melegben, de ott nincs is légkondi azon a helyen csak tömérdek ventilátor meg nyitott ablakok...
  • Vaxi
    #23057
    na, ezt sem láttam még
  • Roger6
    #23056
    Szerintem hülyeség, kurva jót edzettem ma, megittam majdnem 3 liter vizet közben. Én egyébként mennék reggel, vagyis hajnalban, de csak 8-kor nyit a terem.
  • Vaxi
    #23055
    én nem tapasztaltam. viszont izzadtam ma is, mint a ló :DDD
  • IXEMGabeo
    #23054
    tyűű ismeritek azt az adatot, hogy ilyen átlag 32-34° melegben 20-30%-al gyengébb lesz a teljesítményed, mintha mondjuk hűvösben edzenél? azért az kemény, nem kevés az, ma is voltam, de éreztem, hogy nem szabad erőltetni ami nem megy, korán reggel kell menni mindenképp edzeni, dehát ki a fene tud felkelni és ki a francnak van ideje még meló előtt hajnalban?:D:D
  • MEdievil
    #23053
    Nekem hozzá tartozik az edzés az élethez. És amíg nem leszek kukackaja addig sportolni is fogok! Viszont én nem azért hogy média bohóc legyek nem a strandra nem a csajoknak (bár ez egy kellemes mellékhatás de akkor sem értük) nem másoknak hanem azért mert nem csak a szellemet kell folyamatosan fejleszteni hanem a testet is. Ép testben ép lélek.

    Azért mert valaki elkezdett sportolni még had ne legyen már példakép! Majd ha emberileg is olyan akkor esetleg felnézek rá! Amúgy nem érdekel csináljon amit akar nem az én dolgom és nem fáj csak ne próbáld már letolni a torkomon hogy nekem ilyennek kellene lennem meg vegyünk példát róla!
    Ez amúgy se arról szól hogy ki mennyit bír felemelni.. most mert én relatíve szerencsésebb vagyok és nagy már nézzem le a 160 centis 2x évest mert nem bír annyit megemelni mint a "celeb" vagy én?
    Nekem egyedül azokkal van bajom akiknek büdös a munka és 2 hét után már azon gondolkoznak hogy még is milyen koxot válasszanak maguknak.

    Uff én ilyen barátságban leszek az edzőteremmel köszönöm kérdésed!
  • SeanJRRussel
    #23052
    Azé ez hülyeség,hogy lehetne már 100 órán keresztül edzeni....Tiszta f*szság azzal együtt hogy ez a majom megint csak szerepelni akar.Nagy súly felrakva majd beszarik alatta...Ezért néznek bennünket annyira le mert az olyan gyökerek mint Pongó ezt mutatja....
  • Retsu
    #23051
    Korához képest tényleg jó formában lehet. Ugyanakkor nyilván a fotó kedvéért lett ez a 30as v még nagyobb kézisúly, megnézném h szériázna vele... Vannak akik képesek rá, sőt többel is, de ők nem igazán a naturál vonalat képviselik. A 100 órát meg tényleg max 2 kilós súlyokkal lehet elképzelni, még azt is nehezen.
  • Tyler1
    #23050
    nem sok húszéves, hanem a legtöbb összeszarná magát helyben(de sztem nem csak ők) :)
    az ott 2x30 körül lehet(4x5+2x2,5+2x1,5+rúd), azzal megállni sem könnyű már, nem hogy bicepszből felemelni. mondjuk neki is hajlik a csuklója rendesen.
  • IXEMGabeo
    #23049
    sok húszéves fel se bírná emelni ezt a súlyt:D:D

    még én se, úgyhogy abszolút szép, hogy idáig elvitte, nyilván évek óta csinálhatja...emlékszem a Pongóra, ő már a BB idején is hiperaktív volt simán elképzelem róla, hogy 100 órán keresztül gyúr:D
  • Panzermeyer
    #23048
    Szerintem ez ebbe fog belehalni, ha megcsinálja.
  • Tyler1
    #23047
    kíváncsi lennék neked ennyi idősen majd milyen életcéljaid lesznek(nem bántásból). meg hogy milyen barátságban leszel az edzőteremmel :)
  • MEdievil
    #23046
    Lehet velem van a baj.. de róla példát?
    "100 órán keresztül gyúrok folyamatosan"
    Ezt meg képzelem milyen lehet :D
    Amúgy is csak arról szól az egész hogy ismét valaki a rivaldafénybe kerüljön valaki akire a kutya nem kíváncsi.
  • Tyler1
    #23045
    a bigbrádör egykori szereplője, 46 évesen: – Ellenfelet keresek! Szeretnék világrekordot dönteni azzal, hogy 100 órán keresztül gyúrok folyamatosan. Kiállok bármelyik birkózó, élsportoló, olimpiai bajnok ellen, de bizonyítsa be, hogy nem használ szteroidokat meg más doppingszert – mondta egy szuszra a pigmeus, aki csak csirkehússal és más természetes étkekkel turbózza a saját teljesítményét.



    példát vehetne pár ember