33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #23124
    fosáshoz a szilvalevet javasolnám romlott tejjel és csukamájolajjal
  • sapkafej
    #23123
    az a méregtelenítés hogy kifosod a beled is és örülsz h mennyit fogytál?
  • Tyler1
    #23122
    1 db súlyzóval nem lehet edzeni, max bohóckodni.
  • iowa19
    #23121
    :D
  • Sickness
    #23120
    klinikailag tesztelt!
  • Sickness
    #23119
    csak vigyázz el ne dőlj.
  • iowa19
    #23118
    de az ugyanolyan hatékony?
  • MaRee
    #23117
    Ugyan úgy, csak felváltva...
  • iowa19
    #23116
    1 db 10 kg-os kézisúlyzóval hogyan tudok vállra edzeni? Mert vállra általában 2-vel szokták csinálni..
    kösz a választ előre
  • Narusco
    #23115
    csak a méregtelenitő részt akarom megcsinálni, utána meg mozogni de nem konditeremben, hanem csak mert kell. nem akarok testépiteni, de ez egészségesnek tűnt
  • MaRee
    #23114
    Felejtsd el. Fent alapismereteket elolvas, megért, felhasznál.Többet ér mint az összes ilyen gagyi magazinos idióta diéta meg edzésterv.
  • Narusco
    #23113
    FHM-ben volt egy edzésterv, ami ezzel kezdődik. ha esetleg vettétek anno, 2009. febr-márc.
    ha valakinek megvan, örülnék ha megnézné és véleményt mondana
  • SeanJRRussel
    #23112
    ehez az étrendhez jobban passzol a tojás sem mint a por.
  • Narusco
    #23111
    hát olyasmi :D
  • Vaxi
    #23110
    hol a hús?
  • mad363
    #23109
    ez lényegébe egy fosató kúra :D :D jobban járnál egy tisasenel :D
  • oliwwer
    #23108
    Akkor ez most milyen kúra? vagy mit érsz el ezzel? Mert szerintem én ezt az adagot be tudnám tolni egy kajálásra :D
  • Narusco
    #23107
    az egy dolog hogy nem értek hozzá, de tulságosan hülyének néztek. tudom hogy ugyanaz a kettő, de nem tudtam hogy a porba, amit boltban lehet megvenni van e esetleg más is, vagy a tojásfehérjében van e más, amit nem kéne.
    szimplán ezért kérdeztem

    amugy igy néz ki:
    reggel: zeller-alma-gyömbér-spenót, aztán utána mandula
    ebéd: gabonapehyel-köles-kinva
    vacsora: saláta
    3 napos
  • SeanJRRussel
    #23106
    Srác a protein=fehérje csak manapság kúrva trendi mindent angolosan mondani meg majmolni a hülye Bunny-t a builderről.Az angol PROTEIN (prótin) szót magyarosítottuk és így lett belőle a protein.Ez csak azért jó mert szegény hozzá nem írtők mint te is keverik a szezont a fazonnal de nincs ezzel semmi gáz mert hát kúrva kúl ha proteinezünk.

    Ám ha vmi léböjt kúrát csinálszu akkor annak épp az a lényege hogy ne egyél.Ha vmi más, akkor tojással nyugodtan beviheted a PROTEINT.
  • sapkafej
    #23105
    protein helyett kurva jó a tojásfehérje! :D olyan jól helyettesíti, hallod.
    én úgy hallottam a fehérje is kurva jól helyettesíti a proteint, néha én is azt nyomok helyette ám

    komolyra véve: az utolsó kérdésedre igen a válasz
  • Különc
    #23104
    Vagy irigy, ki tudja?
  • mad363
    #23103
    te meg tiszta buzcsisan beszélsz ...koxolt? lehet :D próbáld ki hogy te is így nézel e ki majd vele ... :D
  • Narusco
    #23102
    üdv
    egy tisztitókúrát csinálnék mielőtt elkezdek mozogni, és van benne olyan, hogy 2 kanál proteinport kell vizbe keverni és meginni napi kétszet.
    a probléma az, hogy most nem tudok szerezni ilyet, max holnap este, viszont ezt el kell kezdenem holnap. mivel tudom helyettesiteni a proteint? mondjuk tojásfehérjével? 2 kanál protein helyett mondjuk 3-4 tojásfehérjét rányomok a serpenyőre és leküldöm, az jó lehet?
    ha pedig vennék holnap proteint, akkor milyet kéne? Csak egészen minimális mennyiségre van szükségem, lehet hogy nem is kéne vennem, hanem tojásozni ehelyett?
  • bakkerman
    #23101
    full sterko tiszta lufi a csávó
  • tviktor91
    #23100
    Fék szagot érzek.
  • xxxpaulxxx
    #23099
    Én is így vagyok:S
    2 hete nem voltam edzeni, mert reggel tudok csak járni... éjjel viszont egyszerűen nem tudok aludni a meleg miatt, kialvatlanul meg nincs értelme edzeni:D
    Nah majd jövő héttől!
  • Különc
    #23098
    Direkt hagyta így a fényképet, vagy nem tudta hogy kell elforgatni?
  • Sickness
    #23097
    aztán mobillal bicepszezés 3xamennyi hely van a telón.
  • Tyler1
    #23096
    alapoknál kell kezdeni->hajvasaló állva 3x12
  • Sickness
    #23095
    Mentorotok!
  • SeanJRRussel
    #23094
    Tudtommal az L-carnitin nem nyomja fel a vérnyomást meg én se tapasztaltam (majd kijavítanak ha nem így van) de ha egy komolyabb zsírégetőt veszel az felfogja mivel pörget meg energetizál is.Ilyenkor diéta alatt növeld meg a fehérje bevitelt hogy ne az izmodból fogyj hanem javarészt zsírból.
  • HU.man butcher
    #23093
    Köszi a gyors választ!
    Akkor ezek szerint nem nagyon tudom megkerülni, hogy ne menjen fel kicsit a vérnyomásom, ha ilyen típusú szereket akarok szedni. A rendszeres mozgás megvan, az étrendemen is változtattam. Ennek köszönhetően február óta 15 kg-ot fogytam. De gondoltam, hogy esetleg rá lehetne segíteni ilyen szerekkel, még egy 8-10 kg le szeretnék adni. Majd azt tartani és átformálni. :)
  • SeanJRRussel
    #23092
    L-carnitin-t tudsz akkor tolni bár sztem nem nagy haszna van.Inkább számolj kicsit magasabb vérnyomással de akkor vegyél olyat ami erős és télleg lehet hatása.L-carnitinből a 100000-es alá ne add.És csak akkor van értelme ezeknek ha megfelelően mozogsz és kajálsz mellé.De igazából egy jó étrend az csodákra képes nem feltétlen kell diétához zsírégető.
  • HU.man butcher
    #23091
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!
    Teljesen kezdő vagyok a különféle zsírégető szerek terén, ezért kérném, hogy ha valaki tud, akkor segítsen és mondjon vmi jót. :) Azt hallottam, hogy a legtöbb zsírégető a vérnyomást felnyomja, nekem lehetőleg olyan kellene ami nem vagy nem túl drasztikusan folyásólja be a vérnyomásomat.
    Az ár nagyjából mind1, de azért az emberi határokon belül! :D

    Remélem azért érthető voltam és nem troll válaszokat kapok.
    Előre is köszön a segítséget!

    Üdv
  • Roger6
    #23090
    Hol látsz te itt vitát?
  • MaRee
    #23089
    Felesleges ezen vitatkozni, aki nem bírja a meleget, az nem bírja. Nálam 26 fok van most a szobába de 3 óra forgolódás után inkább leültem a gép elé, egyszerűen nem tudok így aludni. Viszont én télen minden gond nélkül el járkálok egy szál pulcsiban akármilyen hideg van, én azt szeretem. Különbözőek vagyunk :)

    De szerencsére jövőhéttől enyhülés jön, úgyhogy szétzúzom a termet :D
  • IXEMGabeo
    #23088
    **akkor még
  • IXEMGabeo
    #23087
    teljesen mind1 írhattam volna azt is, hogy túlzó szarkazmus:D, örülj neki, hogy nem kell várni a sorodra a teremben

    ja a folyadék hamar elfogy, ha megiszom pl a munkahelyen:D, törölköző jó ötlet, de mondjuk nem minden esetben a tömegközlekedésen, szellősen? csak fehér öltözék, mert ugyebár jobban visszaveri a napot sőt nem is poló csak trikó, titok zokni és minél vékonyabb cipő:D

    gyerekkoromban jobban bírtam pl a meleget, most szenvedek tőle, a viszont télen legalább nem szenvedek annyira és pl kora tavasszal igen hamar magamra öltöm a rövid nadrágot míg az átlag ember akkor már kabátban vándorol:D
  • Roger6
    #23086
    "A paranoia vagy üldözési mánia túlzó és irracionális szorongás vagy félelem, ami gyakran az üldözöttség érzésében nyilvánul meg." - Az már paranoia, ha a kevés ember miatt NEM kell várni egy fekvenyomópadra? Téged megvágott szerintem a napsütés...

    Nekem 50 perc gyalog a melóhely, oda vissza majdnem két óra. Ezt naponta lesétálom, reggel 7-kor, és délután fél 5-kor. Alap, hogy viszek magammal egy váltóruhát, és másfél literes víz mindig lötyög a táskában. Életemben nem voltam rosszul melegtől, pedig én fél óra napozás után egész napra elfelejtem a napon hesszelést, és inkább sörözök egy étteremben. Öltözz fel szellősen, figyelj a folyadékbevitelre és láss csodát, te is bírod a napot / meleg időt majd. Nem beszélve ugye törölközőről, ami alap felszereltség a táskában, azzal még legyezheted is magad.
  • IXEMGabeo
    #23085
    kicsit paranoiás vagy...ma 42 fok volt a Szabadság híd mérőjén, majdnem elájultam a villamoson nem mindenki bírja olyan jól a meleget, mint egyesek...