33479
12316971501353788406.png
  • poruljartal
    #23164
    a pankráció kamu!

    tűnj már el innen, 2 hozzászólásod volt ehhez a témához, mind a kettő kötözködés
  • Neoncsoves
    #23163
    hát nem tudom, itthon a kényelmes lakásban én jobban bírom ezt az időt mint a 900000 fokot :)
  • Különc
    #23162
    Hazaküldött téged egy kurvaanyázással bunny mikor feltettél egy kérdést vagy mi baj?
  • Roger6
    #23161
    Na ez már válasz, thx!
  • Tyler1
    #23160
    hitelesebb lennél, ha nem próbálnád minden hozzászólásodat, ilyen telepi oltogatásokkal kezdeni és befejezni.

    most én is jöhetnék azzal, h "jól elbeszélgetsz magaddal", meg "honnan a rákból vetted?", mert nem írtam egy szóval sem, h én többet tudnék a sportról, vagy a táplálkozásról nála, de én értem mit akarsz.
    azt viszont írtam, h elismerem, sokat tesz a népszerűsítésért. és akkor ismét csak elmondom, nem a tudását, szakértelmét, szerepét kritizáltam, csak nem értem mi olyat tett ő egymaga személyesen, Kovács Zsolt, alias Drugs Bunny, amit esetleg más ember, ugyanebben a szerepkörében ne tett volna meg(például a rákszámnyi munkatársa, akik ugyanezt csinálják). azért mert valaki jó abban amit csinál, nem jelenti, hogy nélküle nem létezne az adott tevékenység(legyen az sport, egy szakma, v akármi).

    nem tudom ezen elsőre mit nem lehetett megérteni, de ha most sem sikerül, akk feladom.
  • Vaxi
    #23159
    bunny témához.. én sokat tanultam tőle, nekem sokat segítettek az edzőválaszol kérdései/válaszai, és nevettem is a nyomorék kérdéseken.
    nem akarok olyan lenni, mint bunny, nem vagyok kokszos.
    ezektől függetlenül legyen úgy, hogy az én kurva anyámat, aztán ejtsük a témát, mert nem fogtok megegyezésre jutni soha.

    beszéljünk inkább arról, hogy ez az idő sokkal szarabb szvsz mint a 34312412 fok.
  • Roger6
    #23158
    Parancsolj!

    Látom a verbális szót nagyon szereted, most tanultátok magyarórán isibe?

    Na, csak azért, hogy értsed. Itt van ez a Bunny gyerek. Megvan a maga idióta, szókimondó, paraszt stílusa. Lehet szeretni, meg nem szeretni. DE! Igenis, itt magyarba a testépítés népszerűsítéséért sokat tesz/tett. A táplálkozásról a kisujjából többet ráz ki, mint amit te valaha az életedben tudni fogsz. Ezeket el kell ismerni. Valóban, ő reklámarc, de nem mindegy ez? Nekem így hitelesebb, mint egy testépítővel. Ti is tudjátok, hogy a sportolók is ahhoz adják az arcukat, amiért megfizetik, innentől hiteltelen egy-két alak. De neki nem érdeke pl. (pont leszarom, nem az ő termékeit használom).

    Szóval mégegyszer idézlek, és válaszolj, hogy ki állította ezeket:
    -"nem ő a testépítés honosítója"
    -"még csak hivatásos testépítő sem volt"
    -"ő a magyar testépítés mozgatórugója"

    Tessék, szépen csokorban, mert te ezekkel az indokokkal lázadtál, hogy ki az a Bunny.
  • Tyler1
    #23157
    pontosan melyik kérdést is tetted fel személyesen nekem? mert én nem látom, hogy az én nick-emre érkezett volna a kérdés. ellenben én TŐLED kérdeztem.
  • Roger6
    #23156
    Gondoltam, hogy a legelső kérdésekre, amiket én tettem fel, nem sikerül válaszolnod, még most sem. Mert ugye én előbb kérdeztem. Takarózgass csak.
  • Tyler1
    #23155
    gondoltam :DDD
    jön a flegmázás. igaz a kérdésre(amit gondolom akkor nem sikerült felfogni) továbbra sem érkezett válasz, de a szmájlizás megy, meg a mások verbális oltogatása. igazi nagy "fleghmapáwa" lehetsz a környékeden

    de persze, én vagyok a hülye...:)
  • Roger6
    #23154
    De ez a tipikus magyar mentalitás. Olyan dolgokról beszélsz itt, amikről senki soha semmit nem állított ebben a topicban, és amikor szólok, hogy te teljesen hülyeséget beszélsz, mert ilyeneket nem mondott senki, akkor én vagyok a hülye. Logikus.

    Ja, és akkor még te tetteted az oltásod után magad valami égi intelligenciával rendelkező (s ezzel egyben a közönség szimpátiájára hajtó) emberkének. Hát ez hatalmas! Vagy inkább szánalmas.
  • Roger6
    #23153
    Húha, te semmit nem fogtál fel abból, amit írtam. Ez igen, hát aki szerint minden böszme tud riportot csinálni, attól nem várhat mást az ember.
  • Különc
    #23152


    TL;DR
  • Tyler1
    #23151
    nem tudom ebben mit éreztél sértésnek, vagy "aládrúgásnak", de sztem picit érzékeny a lelkivilágod. csupán megkérdőjeleztem ezt a bűnnagy hülyeséget, idézem "de nem ott lenne a testépítés ahol van most, ha ő nem lenne.".
    na azonkívül, h minden egyes betűbe belekötöttél flegma módon, és kikérted magadnak, ezt a kérdést nem sikerült megválaszolni.
    persze, most már vigyáznom kell mit írok, nehogy komolyabb sebeket ejtsek a lelkeden, de tényleg ennyire nem megy a szövegértés, vagy ez most a felzaklatott állapot miatt nem sikerült? bár mind1 is, asszem ez ismét az örök rejtély ködébe vész, mert könnyebb sértett kisgyerek módjára cinikusan visszatámadni, mint elolvasni még egyszer a szöveget, és felfogni.

    látom a negatív kritika elfogadása nagyon nehezen megy, gyanítom erre is felettébb érdekes válasz fog érkezni, de inkább azt javaslom ejtsük ezt a számodra verbális hadüzenetnek vett eszmecserét, mert az már most kiderült, h értelmes vitára esély nincs.
  • Roger6
    #23150
    poruljartal: nagyot tévedsz, az ember úgy tanul a legtöbbbet, ha maga keresi a dolgokat, az marad meg benne, ez mindenhol így van. Azért kell órán írni, mert az te írod le, az marad meg benned, nem ahogy a tanár nyomatja órán a dolgokat. Szteroid téma azért kerülendő, mert ha betéved ide egy "újonc", ne azt lássa, hogy egyből ezekről megy a duma, ráadásul szerintem a topiclakók nagy része szteroid-ellenes.

    Tyler: te amióta betetted ide a lábad, azóta próbálsz sértegetni és alámrúgni. Ki a faszom beszélt arról te Einstein, hogy ő a testépítés mozgatórugója, vagy a honosítója? Te ezt honnan a rákból vetted? Jó hogy elbeszélgetsz magaddal, igazán megmosolyogtató vagy számomra.

    "népszerűsíti a sportot" - na mifasz? Felfogtad a szerepe lényegét? Nemááááá!!!

    "riportokat a legutolsó tudatlan böszme is tud csinálni" - juujjjujjujj... Te aztán értesz hozzá barátom, mit ne mondjak. Ez igen, hajrá Magyarország, előre a sok tudatlan böszmének!

    "akk mégis mi az amiért nélküle nem létezne ez a sport" - megint magaddal beszélgetsz? De te honnan veszed ezeket, komolyan? Most ez nem szivatás! Ki a halál fasza írta itt a topicban ezeket, amiket állítasz? Hogy ő az alapköve, meg nélküle nem lenne, meg honosította???? Te mi a rákról beszélsz? Szedd már össze magad, aztán írj egy olyan kommentet, aminek legalább egy mondatnyi valóságalapja van!
  • Neoncsoves
    #23149
    Khm, "új"ként nem nagyon szeretnék beleszólni, de Bunny valamennyit nyilván letett az asztalra, de egy-két megszólalása azért túl megy egy bizonyos határon. Persze, Ő dolga, nem az enyém, de akkor is, na.

    Egyébként tényleg ha már ott van az edző válaszol, szerintem lehet használni is... egyébként így nem sok értelme van, ha szinte minden kérdésre az a válasz hogy "olvasd el az alapismereteket". Nézegettem, olvasgattam belőle én is, de 1. kurvahosszú 2. van amit nem is értek meg belőle rendesen 3. ha én egy 4 szavas kérdést felteszek mondjuk, arra miért nem lehet egy rövid választ adni?

    nekem ennek a hsznek a leírása 3 perc volt, az aki meg válaszolgat és ért a témához, annak szerintem nem telne kb fél percbe se hogy egy rövid kérdésre válaszoljon. Illetve ha valaki olvassa az edző válaszol rovatot, könnyen lehet hogy olyan kérdéssel fut szembe ami őt is érdekli, és válaszként mit lát? "Olvassá!".

    Persze, nyilván, ott van el kell olvasni, de szerintem aki semmi komoly célt nem tűz ki maga elé a testépítéssel, és nem is fog szándékozni különböző fehérje és egyéb porokat venni (mint én), csak "helyre" akarja hozni magát testileg, az nem fog olyan dolgokat átolvasni, amik "feleslegesek" és egy 3-4 mondatos válaszban bőven elég információt kapna... ha meg lehurrogják akkor lehet el is megy a kedve az egésztől mint nekem elsőre...

    persze ez egy külön életvitel, egy élet"felfogás" amit én mondok, én minden dologban ahol vannak amatőrök és haladók (esetleg még profik is) ott úgy tartom, hogy a jártasabbaknak segítenie kell közvetlenül az amatőröknek a fejlődésben, persze az is segítség volt hogy anno ezt a sok információt valaki leírta, de na azért még se ugyanaz mintha "live" válaszolna valaki egy feltett kérdésre.
  • Tyler1
    #23148
    hát hol lenne a testépítés Bunny nélkül? ne nevettess már...
    ő a BB EGYIK(!!!) alkalmazottja(a sok közül). nem ő alapította, nem ő a testépítés honosítója, csak egy kurva arca egy webmagazinnak. még csak hivatásos testépítő sem volt. persze nyilván mindenki azt hiszi, hogy ő a magyar testépítés mozgatórugója, mert az ő arcával azonosítják a BB-t.

    igazából semmi olyat nem tett, ami alapköve lenne a magyar testépítésnek, és nem a munkájához kapcsolódna. népszerűsíti a sportot, marketingarc, nem isten. szemináriumok ugyanúgy szervezne lennének, most sem ő bonyolít mindent, riportokat a legutolsó tudatlan böszme is tud csinálni, ha kicsit is ért a témához, edző válaszolban sem mindig ő van.

    akk mégis mi az amiért nélküle nem létezne ez a sport????????? ezzel nem őt akarom kritizálni még egyszer mondom, de ezek a demagóg hülyeségek...
  • poruljartal
    #23147
    Az emberek hülyék, ezen semmi nem fog változtatni soha... viszont az idő pénz, és én az edző válaszol után nem fogom elhinni, hogy minden jól le van írva, ha azzal kezdem, és nem fogok időt pazarolni rá, inkább kérdezek(van aki így tanul a leghatékonyabban, sőt megkockáztatom, hogy mindenki). Ezért lenne értelme erőt venni és lenyelni a békát, válaszolni mindenre, ismétlem mindenre, ha már fizetnek neki érte. Ha nem eleget, akkor megértem, akkor ne válaszoljon. Kurva nagy segítség lenne pszichésen jó pár mai gyereknek, ha normális választ kapna, egy másnak alapnak tűnő kérdésre is. Ki lehet tenni az amatőr táblát, elvégre az igaz, hogy minden le van írva az alapismeretekben.
    Ez a fórum is erre lenne jó, hogy akinek van kedve válaszol, aki meg nem tud kussban maradni(azokról beszélek akik rendszeresen belakják a topikot), az nyisson magának egy tökömöcsse topikot ahol kitárgyalhatja mennyire buta ez és az, hogy mer kérdezni, és nem olvas előtte.
    Ha valaki titeket állít pellengérre egyből megy a fröcsögés, na most gondoljatok bele, hogy milyen az lelkileg olyannak aki egyedül jön ide jóhiszeműen, hogy itt majd segítenek neki.

    ha én rájenréjnoldsz akarok lenni, akkor válaszol rá az aki tudja mitől lett ilyen, de kétségbeejtő, hol tart ez az ország, meg a világ, hogy egymást húzzátok le néha itt verbálisan, falkában.

    Az is nagy segítség lenne, ha rámutatnátok alapismeretek melyik részén keresse valaki a választ, ha nem akartok sokat körmölni.

    Azt hadd kérdezzem meg miért kerülendő a szteroid téma? Hol olvashatok róla, ha itt nem lehet megtárgyalni? Ez kinek a döntése, hogy ne beszéljünk róla? Engem érdekel, nem értek a használatával egyet, de olvasnék róla, a tesztoszteron injekcióról is, meg a növekedési hormonról is. Több éve edzem és én még a fehérje port is csalásnak tartom, de ez már az én véleményem csak. Lehet ezért korlátolt vagyok, lehet később másképp fogom gondolni.

    Ami káros, ti csak azt ítélitek el? Vagy miért?
  • Roger6
    #23146
    De mégis... mi a jó francot akartok megtudni az edző válaszolból? Már minden csontig le van rágva! Itt mondjátok, hogy az értelmes dolgokat akarnátok megtartani.. De mit??? Itt van az alapismeretek, ha azt valaki végignyálazza, akkor ezek után milyen kérdése lehet még? Mert ugye ez rengeteg cikk, amiről szó van, ott van szinte minden, ami a sportban rejlik, legalábbis "amatőr" szinten. Egyszerűen nem értem, hogy egy edző válaszolban mégis milyen kérdésre vártok, hogy választ kapjatok?

    Mert ha valaki elolvassa és használja az alapismeretekben összegyűjtött tudást, nem lesz szüksége ilyen idióta edző valaszol topikra, ugyanis egyrészt magától is rá fog jönni olyan dolgokra, amik nincsenek benne, másrészt meg tudni fogja, hogy mit is keres pontosan, és hol. Félre ne értsétek, én sem tudom és alkalmazom minden egyes nap minden egyes sorát, de ha problémám lenne, akkor rákeresnék, és nem egy idióta topikban. Tudod, ha nem mondják meg a választ, hanem TE magad keresel utána, ezerszer könnyebben és tovább megmarad benned a dolog.

    Lehet utálni ezt a Bunny gyereket, de nem ott lenne a testépítés ahol van most, ha ő nem lenne. És nem csak a testépítés, a szemináriumok, stb... Annyira sötét Magyarország táplálkozás ügyében, hogy ide valami atomvillanás kéne az embereknek, hogy kapcsoljanak: a kóbász sűtt szalonnával nem biztos, hogy akkora király dolog.
  • Tyler1
    #23145
    sok hasznos dolgot is csinál, szervez versenyeket, szemináriumokat, riportokat csinál, videókat, stb...
    de ez az edző válaszol, ez az oldal legalja, értelmét vesztett trolletető az egész.

    ez a gaxsta zoli stílus meg az egész BB-nek szégyen inkább.
  • poruljartal
    #23144
    szó se róla szép dolog, hogy segít, addig a pontig amikor meg már kicsesz azokkal, akik érdeklődnek olvasnának, mint én is, és kénytelen vagyok belefutni, keresgélni a sok felesleges öntömjéntől, elpazarolni az időm sokszorosát amit erre szánnék. Kap promo cuccokat, de ezen felül nem érdekel miért csinálja, csak zavar, hogy aki vele reklámoz, hogy engedheti ezt meg magának, hogy teleszarja az oldalát viccekkel. Plusz ráerősít a buta gyúrós sztereotípiájára, az agresszív, keménykedőére. Van aki észreveszi ezt, van aki benne van, van aki benne van és tetszik is neki...
  • SeanJRRussel
    #23143
    Ebben van valami elég tuskó egy pali btw a videóiról is lerí mikor beszél h elég alacsony IQ jú vki.Ő a fasza gyerek ő mindig megmondja a tutit stb stb holott semmit nem mutatott fel csak agyal...Edzőválaszolba is néemlyik ember nem túl nagy hülyeséget kérdez és bunkón válaszol.Ha nem bírja rendesen csinálni akkor ne csinálja ilyen egyszerű.Az agyon reklámozott Scitec-jüktől meg már rosszul vagyok...
  • poruljartal
    #23142
    lehet magának írja ezeket, hogy jófejkedhessen.
  • poruljartal
    #23141
    Azért válaszol rá mert képtelen nem válaszolni rá. Annyira buta és magatehetetlen, hogy nem képes a tesztoszterontól ésszerűen gondolkodni és inkább a hasznos dolgokra válaszolni csak. Ezért nem olvasom már, mert engem ez kurvára nem szórakoztat, hogy az egóját fényezze magának, és keresgéljek 10 nyomor közt egy értelmes kérdezzfeleleket.
    akárki akármit mond, ez a rovat ilyen jellegű fejlődése csak a hozzá hasonló buziknak tetszik, de azok meg nagyon verik a nyálukat és felnéznek rá, hiszen példaképre vágynak. A másik részének aki ilyen alekoszt élteti.
  • Tyler1
    #23140
    poén volt az első pár alkalommal, de ezek a "teszkós újságból ha kivágom a csirkemellet, és megeszem, az is táplálékbevitel?" szintű kérdések(egyértelműen csak provokációból) inkább szánalmasak.
    persze lehet nekem nem elég fejlett a humorérzékem, mert inkább tartom idegesítőnek, mint szórakoztatónak
  • Vaxi
    #23139
    többször leírta már, hogy azért válaszol az ilyenekre, hogy szórakozzunk rajta. az edzőválaszol szórakoztató rovat is
    én ezen a kérdésen / válaszon hangosan felröhögtem. :)
  • Tyler1
    #23138
    ez az ember nem fogja fel, hogy szándékosan húzzák a gyökérségekkel?
  • Vaxi
    #23137
    Kedves bunny! vettem baba márkájú tusfűrdőt, és az van ráirva, hogy gyöngy proteinnel megerősitve!! Ha edzés után közvetlenül megfürdök vele akkor felszivódik a belöle a fehérje? Ha igen, érdemes e többszőr fürdeni vele, esetleg bele számolni a napi fehérje szükségletbe? Köszi
    Adele

    nyomd a seggedbe az egész tubussal, akkor felszívódik. nyomjál anyádba is!
  • Tyler1
    #23136
    basszus emberek, nem is tudtam, hogy Serge Nubret áprilisban elhunyt :S

    R.I.P.
  • 0Fritz0
    #23135
    Csak elbasztam, ímhol a az igaz parancsolat.

    Lényegében: fehérje minden mennyiségben.
  • 0Fritz0
    #23134
    Hát, a fontossági sorrend attól függ, hogy most éppen mivel szeretnéd sanyargatni a tested.
    Tömeg minden mennyiségben? Sovány izomzat? Fogyás? Esetleg a Denveri Musztángok bajnokcsapata? :)

    Egyébként gúgli kidobta.
  • sapkafej
    #23133
    nem ismerem azt az érzést
    csak éhes meg álmos tudok lenni
    :P
  • Sickness
    #23132
    ideges vagy te dög?
  • sapkafej
    #23131
    igazad van, te dög! megadtad, ami járt a hülye pofámnak. ez aztán a jó nap, mi?
  • Sickness
    #23130
    te a saját hülyeségeddel szembesítetted.
  • DarkHorSe
    #23129
    Hello, bodybuilder.hu regebben olvastam egy cikket a kiegeszitokrol. Hogy melyik a legfontosabb stb, sorba voltak szedve, fontossagi sorrenben. Valaki be tudna linkelni? most nem talalom
  • sapkafej
    #23128
    ha nem érdekel, amikor szembesítenek azzal, hogy hülyeséget csinálsz, akkor minek kérdezel?
  • Narusco
    #23127
    aki valamit máshogy csinál mint ti, az már tuti hogy szar ember, ne is válaszoljunk neki értelmesen

    és nem az a méregtelenités hogy kifosom a belem és örülök hogy fogytam, nem fogyni akarok
  • sapkafej
    #23126
    ja, vagy 15-öt
  • tigeroo
    #23125
    ja, vagy egy hét alatt fogy 10 kilót (igaz az mind víz és a kiszáradás szélére kerül), konkrétan ez a kedvencem ismerős körben