33479
12316971501353788406.png
  • Sephirot T
    #23204
    "humi-ari" topicban is hasznos lehet gyúrós flém kirobbanásakor
  • csuszi
    #23203
    itt a forumban is van par okos akinek emesztenie kellene a tartalmat...
  • jazzy
    #23202
    Too Long; Didn't read.
  • Vaxi
    #23201
    ez mi a faszom?:D
  • Különc
    #23200
    TL;DR
  • Vaxi
    #23199
    A fehérjeporokról, ifjabb sportolók szüleinek (és olyanoknak, akik úgy gondolják, hogy ezek a "porok" egyenlőek a doppingszerekkel)
  • Neoncsoves
    #23198
    hát azért ez nem rossz! de szerintem fekvőtámaszból, húzódzkodásból és tolóckodásból össze lehet hozni egy hasonlót, csak nagyon sokat kell melózni hozzá.
  • MaRee
    #23197
    Hát respect neki azért :)
  • Sephirot T
    #23196
    ilyen fizikumot lehet,de ettől többet nem nagyon
  • BlackWolf
    #23195
    2-3éve még így nézett ki :) Szerintem nemszorul rá a konditeremre :) Én is nyomnám ha nem 10 km-re lenne a tornapálya a kondi meg 1re
  • MaRee
    #23194
    Nem tudom én nem ismerem, egy ismerősöm mutatta a képét és ő mondta. Mindenesetre akkor sem értem hogy lehet egy tornapályán ahol gondolom inkább húzódzkodni meg tolóckodni ilyen fizikumot csinálni, mi lenne ha eljárna edzeni? :D
  • BlackWolf
    #23193
    bár nemvagyok tisztába a fogalmakkal de a streetgym meg az atletizálás nemugyanaz ha tévedek bocs
  • BlackWolf
    #23192
    Van itt Nyíregyházán 1 tornapálya ott csapatta így ki magát, tavaly nyáron naponta elvileg 6 órákat volt odakint.Pár éve még nemnagyon volt sehol , szal ez nem a tizenx év atletizálástól van :D Mondjuk nemvagyok teljesen képben vele a tesójával vagyunk jóba
  • MaRee
    #23191


    Na ez a gyerek nem szarral gurít! 18 éves, és nem kondizik, hanem atletizál vagy tizen valahány éve :D Azért nem semmi, respect neki!
  • csuszi
    #23190
    mert finom. a csoki meg dragabb. a kaviar ennek tobbszorose. vagy a teliszalami nyamm se rossz :)

    szerintem a mekis kaja karos, rossz, egeszsegtelen, draga. es finom :) izlesek es pofonok. en eletemben ha ettem 20szor ott sokat mondok, de azert elitelni se kell aki ott kajazgat neha, ha nagyon akarja minden nap. o dolga, a cigit is leszarom, ha nekem nem jut belole...meg az alkoholt, szerintem szabad akarat, ha valaki hulyere akarja zabalni, hadd tegye, valaszt, dont, nem art masoknak. (ha nagyon demagog akarok lenni, akkor persze terheli a tb-et, de azert ennyire zsugori parasztok ne legyunk mar, mindenki terheli a tb-et, a koltsegvetest, ennyire ne legyunk amr nacik.)
    na ez hosszura sikeredett :)
    a mekis kaja fincsi - persze izlesek es pofonok, de ha valakinek az jon be, szive joga. ezen elbukni ha modjaval kajal ott, meg egy dietat se fog. boven belefer, akar 2hetente is. max lassan erkezik celhoz.
  • MaRee
    #23189
    De pozitívum a mai napban, hogy az egyik edző ma 160-al nyomott egyedül fekve, nem semmi mutatvány volt. :D
  • Tyler1
    #23188
    Bunny mondta egyik flashben, h egy sovány mekis kaja árából bőven belehet ülni egy étterembe, egy rendes adag, normális kajára. ez abszolút igaz, ha már kajára költesz miért szutykot vennél, amivel még jól sem lehet lakni?
  • Különc
    #23187
    Pizza és fagyi, erről a kettő dologról sose tudtam lemondani, még a legelvakultabb korszakomban sem, de nem estem hanyatt ha valaki Mekit evett, mi termünk előtt cigiznek, igen még az edzők is (egyik az edzőpartnerem)

    Más az értékrend, na
  • jazzy
    #23186
    A budi büfé az már jobb :)
  • Vaxi
    #23185
    én nem szeretem a mekit, mert drágának tartom. ha hambit akarok, akkor veszek egy szép nagy bucit a budi büfében :D
    persze ha nagyon úgy alakul, akkor szívesen letolok egy sajtburgert.
    egyébként meg pizza :)
  • jazzy
    #23184
    Régebben megkívántam, de mostanában jó ideje eszembe sem jut. Ha sütök 1 jó csirkét az szerintem finomabb. Persze ízlések és pofonok, ha esetleg betérnék ( amire 2 évente vagy ritkábban van precedens ) akkor már inkább 1 shake.
  • Különc
    #23183
    Én nem félek, hogy elbukom a Mr. Olympia címem mint ti, szóval ha megkívánom, eszem a McDonaldsben
  • Vaxi
    #23182
    lehetséges, bár én nem hiszem, hogy túlságosan nagy hatása lenne. de hátha.
  • Tyler1
    #23181
    mert a drog az divatdolog, azt úgyis használni fogja a hülyéje, mert menő(mint a cigi). táplálkozás terén már sokkal nagyobb a tudatlanság.
  • Vaxi
    #23180
    ha a drogellenes kampányfilmek sem hatnak, akkor ez miért hatna?
  • Tyler1
    #23179
    sztem amíg nem rendszeres, és ismerik a normális étrend fogalmát mellette, addig nincs nagy gond. más kérdés, h 1kg csirkemell árából egy gyerek se lakik ott jól.

    és ha már meki, a napokban néztem meg a super size me-t, hát elég érdekes, tuti ezt vetíteném inkább a sulikban, mint a drogellenes baromságokat.
  • Neoncsoves
    #23178
    McDrive-ba... jézusom ilyen helyesírási hibát
  • Neoncsoves
    #23177
    hát én régen meki közelébe akkor tévedtem ha reggel nem volt időm reggelizni, akkor suli előtt beugrottam (elég ritkán fordult ez elő), meg régen az volt a legjobb amikor hajnali 2 körül vagy előbb, épp kijózanodás közbe beálltunk 4en a McDrive-ban és kért mindenki egy sajtos hambit magának. na az olyankor k*rva jól esett :D
  • Neoncsoves
    #23176
    későn hatott a kánikula:D

    aztán lehet elkésett április 1-i tréfa, aztán igazából nem is mekis kaja volt az :D
  • Roger6
    #23175
    Így van, én is szoktam havi egyszer mekizni, az nem azt jelenti, hogy minden nap oda járok.
  • sapkafej
    #23174
    lehet tartottak egy laza napot
  • MaRee
    #23173
    Hehe.. Bemegyek ma a terembe, és a pultos csaj meg az egyik személyi edző két pofára tömi délben a mekis kaját

    Na mondom ez aztán az egészséges életmód :D
  • Panzermeyer
    #23172
    Jó az, csak át kell állítani rá az agyat! :)
  • Vaxi
    #23171
    off: komolyan rosszul vagyok mindig az aláírásodtól, pedig én nem is tanultam assemblyt, csak fél évig :DDDDDDDD
  • Panzermeyer
    #23170
    Üdv!

    Ez itt a testépítés topic, nem a koordinációs képességek fejlesztése topic. Ugrókötelezésből egészen pontosan 2398 db-ot kell naponta megcsinálni.
    Google: "koordinációs képességek fejlesztése" esetleg...
  • Harry29
    #23169
    Üdv!
    A koordinációs képesség fejlesztésére mennyire jó gyakorlat az ugrálókötelezés?
    Illetve, ha valaki tudna tanácsot adni, hogy naponta mennyit érdemes csinálni, hogy legyen hatása, azt megköszönném :)
  • Neoncsoves
    #23168
    hát... ja. sok szerencsét az útra, nehogy elfújjon a szél! :D
  • Vaxi
    #23167
    ott igen, de utálok ilyen időben bringázni, így fos elmenni a teremig
  • poruljartal
    #23166
    cső
  • Különc
    #23165
    Pórul jártál, mert nem tűnök el, csak azért mert nekem nincs bajom bunnyval

    Cső