33479
12316971501353788406.png
  • Freeeee
    #23244


    Kicsit gyakoroktam az aerob mozgást hétvégén:) Még hogy a gyúrással nem megy a futás:)))
  • IXEMGabeo
    #23243
    én nem iszom kávét soha, mindig reggelizem, ebédelek és vacsorázom szinte. Reggeli változatos, sztem a tükörtojás, pirítós a legjobb, de egy jó tojásrántotta is megteszi más esetben egy jó kis szendvics, kedvenc esetben virsli. Ebédre minden jöhet, főzeléktől kezdve, hétvégén általában levessel kezdek és utána a fő étel. Leves nagyon fontos, mert azért mégiscsak folyadék bevitel, aztán tészták, húsok, hal, krumpli, hagyma, rizs, lényeg h házikoszt legyen. Vacsora nagy ritkán volt már olyan, hogy kimaradt nálam, de ott más okok is voltak max hetente egyszer fordul ilyen elő, de többnyire vacsorára semmi nehezet nem kajálok, ott szintén dupla szalámis, sonkás, sajtkrémes, kolbászos, császárszalonnás szendvics paradicsommal, uborkával szval kaja téren nálunk akad változatosság:)

    McDonalds, KFC ezeket maximum 1 évben egyszer iktatom be:D
  • Roger6
    #23242
    "Mire ő kapásból rávágta, hogy szerinte nem" - és mennyi ilyen fogalmatlan ember van, te jó ég...
  • Különc
    #23241
    Jó sztorik, nevetünk rajta, az élet megy tovább
  • sapkafej
    #23240
    á, kezdődik. te nem vagy átlagember?
  • Panzermeyer
    #23239
    Egyik rokonunk pl elég túlsúlyos. A doktornő elmondott neki egy étkezési vázlatot. Nem volt hibátlan, de legalább valamennyit tényleg lead, ha betartja. De ő nem hajlandó belefogni, mert idézem: "hát de mit csináljak, ha nem bírom ki, hogy ne egyek (belőle)". Ez az, csak ülünk, és várjuk a csodát, esetleg még kis extraként sopánkodunk is :)

    Egy másik régi nőci ismerős egyszer (túlsúlyos) megkérdezte, hogy mégis miért csinálom én ezt magammal. Várván valami választ önmagának is arra, hogy elárulom a titok nyitját, valami egyszerű dolgot, amiért nem kell tenni semmit. Az egyik mondatomban azt mondtam neki, "a szépségért szenvedni kell". Mire ő kapásból rávágta, hogy szerinte nem. Akkor lejött, hogy te jó ég, ez egy idióta. Azt mondta megkérdezi egyik ismerősét fogyókúra ügyben, ugyanis ő egy fogyókúra guru. Aztán később kiderült, hogy az említett illető is állandó túlsúllyal küzd. Vak vezet világtalant
  • Panzermeyer
    #23238
    Nem, azon "emésztem magam", hogy mindenki hülye. És ez baromi bosszantó, hogy csak a sopánkodás folyik a csapból is.
  • Különc
    #23237
    A múltkori a McDonald's miatt akadt ki, te is mások kajálásán emészted magad, ennyire érdekel titeket mindez?

    Call the carepolice
  • Panzermeyer
    #23236
    Az átlagember egy napi étkezése:
    - Reggeli: Egy kávé és slussz. Vajaskenyér párizsival és kakaóval. (Zsír, magas GI-s ch, kevés fehérje = garantáltan zsírba megy.)
    - Ebéd: Menzakoszt; meki; sültkolbász mustárral és kenyérrel. (Zsír, magas GI-s ch, kevés fehérje.)
    - Vacsora: azt már nem eszünk, mert kövérek vagyunk, és fogyni kell; besörözés bepizzázás; "amit anyám főzött ebédre" = főzelék (zsíros rántás liszttel), sült oldalas; szalonna - kolbász - kenyér; ugyanaz, mint a reggeli.

    Túl kövérek lettünk, fogyni kell, nem eszünk semmit... 3 nap múlva megeszi a hűtőt és a hétvégén már úgy sem akarunk ledobni magunkról, hiszen a mama szülinapja lesz pörkölttel, pacallal, tortával, sörrel, majd a jövőhéttől!

    Nem csoda, hogy minden átlagember nyüzüge, vagy egy teleszart zokni. Hogy a picsbe lehet ezt bírni... Én megháborodnék már :)
  • Roger6
    #23235
    Szerintem átlagember megáll a C-vitaminnál, aki meg továbbmegy, szerintem tudja, hogy miből mennyit illik.
  • DarkHorSe
    #23234
    Emberek nagy resze nem tudja, mit kell ennie. Elkezdenek vitamint szedni(amiben van mondjunk 200mcgb12) elonyok ide vagy oda, elhiznak :D
  • Roger6
    #23233
    Háháááááá... Ja, növeli az étvágyat. Ha nem sportolsz, és cigánypecsenyét eszel reggelire B12-vel, akkor elhiszem, hogy hízlal. Egyébként akik vitaminhiányban szenvednek szerintem pont hogy a vékony testalkatú egyének, akikre ráférne, hogy egyenek is valamit, ne 40 kilósak legyenek vasággyal.
  • DarkHorSe
    #23232
    b12 noveli az etvagyat, ergo hizlal
  • Vaxi
    #23231
    hizlal-e a vitamin lol..
  • Neoncsoves
    #23230
    na ez nekem pont jól is jön, ugyanis Augusztusban aerob edzést akarok csinálni. kösz a linket!
  • Tyler1
    #23229
    aerob edzésről
    mikor?mennyit?hogyan?

    sztem sok tévhitre választ ad.
  • Neoncsoves
    #23228
    ezeket a lehetőségeket is meg kell fontolnom, el is feledkeztem róluk! köszi.

    majd elnézek egy-két ilyen emberhez...
  • jazzy
    #23227
    Sportorvos? Személyi edző?
  • Neoncsoves
    #23226
    nekem az orvos annyit mondott hogy ha kondizni akarok, akkor vagy állva vagy fekve tegyem azt... semmi különlegeset nem tudott mondani sajnos... egyébként a lábemelés tényleg nem rossz ötlet, de ott is érezni szoktam eléggé a gerincemet. mindegy majd valahogy megoldom!

    de azért köszi a választ.
  • jazzy
    #23225
    Lábemelés, de egyébként az ilyen nagyon orvosi dolgokat orvossal kell megbeszélni nem egy fórumon ajánlott.
  • Neoncsoves
    #23224
    nekem olyan problémám van, hogy felüléstől illetve fekvőtámasztól a gerincem elkezd alul fájni (gerincműtét, csak a felül és alul van 1-2 csigolya szabadonhagyva, a többi rögzítve van) esetleg tudtok olyan hasizom gyakorlatot ami kevésbé veszi igénybe a gerincet?
  • Roger6
    #23223
    2-3 nap általában.
  • oliwwer
    #23222
    Mennyi idő telik el a mell edzés és a has edzésed között? Két nap? 10 perc?
  • Roger6
    #23221
    Mi a franctól lehet, hogy hasazásnál, amikor a tárcsát magamhoz szorítom, begörcsöl a jobb mellizmom? A bal nem, csakis a jobb. 2 héttel ezelőtt kezdődött, és ilyenkor 2-3 napig érzem is, hogy valami gebasz van... Elég kellemetlen.
  • Tyler1
    #23220
    gondoltam, nekem lesz ilyen mázlim, egyszer nem szavazok a hét egy kurva napján, pont mikor akció van
  • Vaxi
    #23219
    úgy úgy
  • Különc
    #23218
    We love Mérey street
  • Vaxi
    #23217
    ó engem sem veszélyeztet :D

    off: egyébként érdemes "lájkolni" a shop builder fészbúkját. van egy alkalmazás, amiben ha minden nap szavazol egy képre 50 builder pontot kapsz, amit levásárolhatsz a shopban.
    tegnap akció volt, és 1000 pontot ért a napi kép.
    + ingyenes kiszállítási kupont is osztottak, nekem nincs szükségem rá, ha valaki kéri, szívesen odaadom.
  • Tyler1
    #23216
    hát engem is. bár tőlem egyelőre távol áll mindkét súly, úgyhogy ilyen veszély nem fenyeget :)
  • Vaxi
    #23215
    engem valszeg kettévágna 175 kiló.
  • Tyler1
    #23214
    mondjuk az nem gyenge, h magára ejtett 175 kilót, aztán utána még visszament 200-at felhúzni.
  • Tyler1
    #23213
    ja nem testépítő, hanem erőemelő.

    link
  • Tyler1
    #23212
    aktívot nézte vki? volt benne egy 70 éves magyar testépítő, de nem egyszerű bádija volt, meg kinézett vagy 50-nek.
  • MaRee
    #23211
    Jól mondja az előző, természetes és mesterséges között nincs különbség.
    Azon mosolygok a legjobban, mikor a sok hülye veszi a "természetes forrásból származó" C-vitamin tablettát meg port..
    Nyugodtan ki lehet számolni, hogy ha mondjuk a porban az adagolókanál 1 grammos, tehát ez 1000mg C-vitamin, egy citromban pedig kb 30-40 mg c-vitamin van, akkor hány citrom kéne egyetlen doboznyi vitamin por elkészítéséhez.. :)

    A napi ajánlott bevitel pedig tényleg egy vicc, c-vitaminnál annyi az érték, amennyi ahoz kell, hogy ne legyen skorbutod.
  • Sephirot T
    #23210
    Baromság,nincs olyan hogy mesterséges vitamin meg természetes.Kurvásul mindegy hogy miből viszed be.Kieg. formában még jobb mert fényévekkel jobban szivódik fel és hasznosul mintha természetes forrásból vinnéd be.Az a helyzet hogy a napi bevitelre vonatkozó adatok rohadtul elavultak és a mai világban ilyen kis mennyiségek kb szart nem érnek hála a külső hatásoknak.Ha meg sportolsz is keményen pláne lófasz az előirt mennyiség.
    Hidd el megéri befektetni az ilyen cuccokba.Most nem azt mondom hogy a 10 ezrest vedd de van olcsóbb is(Pl. Daily one,Daily Vita-Min stb) ami ugyanúgy bőven ellátja a szervezeted aval amire szüksége van.Aztán ha vastagabb a zsebed nyugodtan mehetnek a felsőbb kategóriás vitaminok is.
    De azt gyorsan elfelejtheted hogy valaha zöldségből meg gyümölcsből te fedezni fogod a vitamin igényeket.Vesekárosultak pedig...Inkább no comment.
  • SeanJRRussel
    #23209
    Nekem most az új bbtv felbaszta az agyam egy kicsit mert Bunny megint előadta magát.Megint csak a Scitec a jó a többi fos ez az überbrutál beszarás vitamin combo...Arra nem gondolnak hogy az embernek kúrvára nincs 10k ja egy hónapra vitaminra.Véletlenül se azt mondja h igen lehet szedni az olcsót (erre jött h ő azzal eteti a kutyáját mert max arra jó...) és esetleg próbálj több zöldséget bevinni ami még kicsit rádob a vitaminra és a rost szintedre...Ez az ürge egy vicc ráadásul hallgatni is rossz a hangját...Én a bioteches ásványi anyag kapszulájukat tolom ami vmi 2000huf körüli meg a DM-es vitamint A-Z ig ezekből 2-2 bogyó és annyi.Erre van pénz a semminél meg több.Különben meg arra se veszek mérget hogy ezek olyan fasza termékek amit a Scitec meg a többi nyomat mert vitamin téren hallottam már én kemény vesekárosultakról is de mind1.Nem flémet kelteni akarok csak leírtam h sztem nem minden ami arany.Ráadásul nekünk a biosz tanár úgy tanította h hiába viszed be ezeket a mesterséges szarokat nem tudnak aktiválódni ha nincs mellettük természetes molekula.Ergó ha nem eszel zöldséget,gyümölcsöt mikor beveszed a vitamint elég kevés mennyiség hasznosul...
  • MaRee
    #23208
    Hát addig amíg az egyetemen azt tanítják az orvostan hallgatóknak, hogy a sok vitamin káros az egészségre, ne is várjatok mást
  • Vaxi
    #23207
    szerintem is, ezeket úgyis csak mi olvassuk el
  • Különc
    #23206
    Volt kézilabdázó fater és orvos anyuka máig "még mindig iszod azt a szart"-nak hívják. Szvsz reménytelenek ezek a cikkek
  • Vaxi
    #23205
    ahh thx.