33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #23284
    de ez egy syntholos nyomorék, erre azt nyomják le, hogy a sportolásba halt bele...

    itt egy videó a hányingerről
    http://www.youtube.com/watch?v=LWTA7VjI8pA
  • 0Fritz0
    #23283
    Igazi index színvonal.
    Sok agyával persze pár sorral lejjebb meg is hazudtolja magát, amikor még odateszi, hogy a seb elfertőződött.
    Tehát még véletlenül sem az orvosi ellátás volt a szar, hanem a sportszenvedély...

    Egyébként marha ronda karja volt.
  • 0Fritz0
    #23282
    Felesleges összehasonlítani a kondival, a crossfit nem a szabályosságra megy.
    A kivitelezése meg szinte pont az ellenkezője az erőemelésnek.
    Ott egy nagy súlyt mozgatsz, itt meg sok kicsit rángatsz.
  • Vaxi
    #23281
    köszönjük index, megint megmutattad mennyire okos vagy.
    "Belehalt sportszenvedélyébe egy híres brazil testépítő"
    "A 34 éves férfi a testépítés megszállottja volt, minden nap keményen edzett. A világ legnagyobb felső karját tudhatta a magáénak. Rengeteg szteroidot szedett, és egészségtelen ételeket fogyasztott."

    remélem a sok nyomorék ezzel nyugtatja majd magát, hogy azért nem mozdul meg, mert meghal, ha edzeni kezd.
  • DarkHorSe
    #23280
    foleg a sargapolos csaj a kedvencem ma enis igy fogom szurni, hatha igy jobban megy :D:D:Ddd csak fejbe ne rugjam magam :PP
  • MaRee
    #23279
  • DarkHorSe
    #23278
    ugraltak' :D
  • DarkHorSe
    #23277
    Neztem ezeket a crossfit edzeseket youtuben, egy szabalyos gyakorlatot nem csinaltak :DD Csak ugraltok ossze vissza, kurva vicces :DD
  • Tyler1
    #23276
    ja, azt vágom, h terem csak ott van, de ilyen crossfit "szakkörök" vannak pl. sulikban, vagy focipályán, vagy ilyen magáncsoportok összejárnak a grundra, stb., azért kérdeztem :)
  • MaRee
    #23275
    Egyedül edzek, csak Pesten van tudtommal crossfit terem, és oda ilyen 20.000 a bérlet Inkább megcsinálom magamnak itthon vagy a tornapályán vagy a teremben a naponta kiírt WOD-okat, mint hogy 20k-t fizessek ugyan ezért..
  • Vaxi
    #23274
    voltam ott múltkor, az tényleg jó bolt, 12k-ért láttam nike air-t, de pont nem volt a méretemben..
    kinézek majd, köszi!!
  • Panzerfaust
    #23273
    10k körül mozognak legtöbbször jó kis adidasok a deichmannban. Nekem is onnan van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
  • Tyler1
    #23272
    egyedül v. jársz vmi Crossfit edzésre?
  • jazzy
    #23271
    Gratulálok, nagyon szép teljesítmény. Főleg annak ismeretében amit leírtál magadról korábban.
  • 0Fritz0
    #23270
    Fogyni és zsírt leadni nem lehet csak egy adott testrészről ha a hormonális és egyéb zavarokat nem vegyük figyelembe.
    (Vannak olyan készítmények, amik mérsékelten segítik a helyi zsírégetést, de mivel ezek is csak diétával együtt működnek, ezért majdnem ugyanott vagyunk.)
    "Beszakadni" (ez is relatív) legfeljebb csak akkor fogsz, ha van legalább 10-15 kilónyi súlyfelesleged és ezt sikerül ledobni.

    A hasadra lerakódó cucc pedig azt jelenti, hogy a kalóriabevitel több volt a szükségesnél.
    Bár ez tömegnövelésnél nem annyira meglepő.

    A termékeket meg ki kell próbálni, hogy Te miként reagálsz rájuk.
  • Victor1103
    #23269
    Ok, köszi!:)
  • Vaxi
    #23268
    erre szokták azt mondani, hogy nem azért edzünk, hogy aztán otthon üljünk a tv előtt, nehogy izmot veszítsünk :D
    fussál nyugodtan, ha edzel mellette rendesen, nem fog elfogyni a karod.

    egyébként pedig a jó kurva anyját úgy minden cipőgyártónak, hogy 15 körül kezdődnek a normális futócipők, amik nem esnek le a lábadról 1 nap után...
    pedig venni kellene
  • xxxpaulxxx
    #23267
    Köszi ez nagyon hasznos volt most! Nyaralnak a konditermesek (újra visszamentem a régibe:S) és amikor visszajönnek, akkor meg én nyaralok... addig meg kéne valami edzésféleség:D
  • xxxpaulxxx
    #23266
    Gratulálok!:))
  • Victor1103
    #23265
    Sziasztok!

    NITRO PURE WHEY GOLD-ot nevű terméket szeretnék venni állítólag ez a biotech legtöbbet eladott terméke, de ez nekem nem elég meggyőző. Valakinek van valamilyen tapasztalata?

    Mostanában fogyott el a HYPER MASS 5000-em és végülis meg voltam elégedve vele mert a karom és a mellizomzatom szépen fejlődött csak az volt a baj hogy a tömegnövelő egy része lerakódott a hasamra is amit egyáltalán nem edzettem:( Olvastam hogy a NITRO eléggé fehérjealapú kevés szír és szénhidrát tartalommal és nekem pont ez lenne az ideális csak gondoltam megkérdezem azért a tájékozottabbakat.

    Másik fontos kérdésem még: a lábamról és a hasamról a felesleges zsírt futással szeretném leszedni azonban ez a futás mennyire lenne hatással a többi testrészemre? A mellizomzatommal és a karjaimmal mint írtam már szó-szó elég meg vagyok elégedve, de nem akarom hogy a futás miatt ezek a testrészeim "beszakadjanak" Erről is nagyon szívesen fogadok bármi véleményt.

    Előre is köszi a válaszokat és bocs ha valami evidenssel kapcsolatba abszolút faszságot írtam:D
  • Vaxi
    #23264
    fúúú, futva el sem tudom képzelni mennyire kemény lehet.

    amikor megláttam a versenykiírást, azt mondtam, hogy erre soha nem lennék képes (mármint, hogy bringával megcsináljam).
    aztán ilyen fejet vágtam


    legalább van motivációm :)
  • Freeeee
    #23263
    Találtam a cindyről videot,de ott 15,31,45-őt tolnak. Gondolom az már bőven haladó:)
  • Freeeee
    #23262
    Én lefutni szeretném,eljöhetnél kísérőnek:) Persze nekem kell még 2-3 év mire eljutok addig.
  • Vaxi
    #23261
    jaja, én is így fogom csinálni. tetszik a dolog, de a termet nem fogom hanyagolni :)

    jövőre szeretnék benevezni az ultrabalatonra bringával, remélem fel tudok készülni rá :))
  • MaRee
    #23260
    Még egy hasznos oldal, itt évekre visszamenőleg fenn van az összes WOD, minden napra van új tehát nem kell gondolkoni az edzésterven. A topic nevére kell kattintani, az első hozzászólás írja le a feladatot, a másodikban pedig általában skálázva van kezdőknek és haladóknak, valamint nőknek az ismétlések száma.

  • csuszi
    #23259
    szerintem a crossfit nagyon király dolog, szerintem én is beiktatom, de az biztos, hogy a hagyományos edzésem MELLÉ
  • Freeeee
    #23258
    Köszi,ez nagyon hasznos infó. Régóta gondolkodom már a crossfitten,mert a triatlon mellé a ' sima' gyúrás valahogy nem az igazi. Bár azért itt sem árt egy terem ahol egyben van minden,de ha nincs más egyedül is lehet nyomni.
  • MaRee
    #23257
    Ezeket a gyakorlat sorozatokat egyébként WOD(workout of the day)-nek hívják, itt található lista róluk.
  • Freeeee
    #23256
    Ez tetszik,ki fogom próbálni. Szerintem még izgalmasabb is,mint a teremben a szériákat nyomni.
  • LoSA
    #23255
    Köszi!
  • Neoncsoves
    #23254
    az igen! gratula, szép!
  • MaRee
    #23253
    Én nekem egy ideje nincs lehetőségem konditerembe járni, úgyhogy kb 2 hete csinálom.. Hát, röviden és tömören annyit lehet róla mondani, hogy KURVA KEMÉNY! Ezerszer fárasztóbb mint egy súlyzós edzés, de persze itt nem is az izmok növelése a lényeg. Rengeteg saját testsúlyos gyakorlat van, húzódzkodások, tolóckodások, fekvőtámaszok, stb.. Nagyon durván leszívja az ember erejét, de viszont olyan állóképességet és funkcionális erőt ad, mint semmi más.

    Súlyzós gyakorlatok annyira nincsenek, ha igen akkor rúddal felhúzás, fekvenyomás és guggolás(nyakon és fej fölött), meg néhány fej fölé nyomás, de ezt inkább kettlebellel szokták csinálni, de persze kézisúlyzóval is lehet.

    Ha ki akarod próbálni hogy milyen is egy CrossFit edzés akkor kezdd a Cindy nevű gyakorlat sorozattal, én is ezt csináltam most.

    Ez abból áll, hogy 20 perc alatt minden egész percben el kell kezdeni egy sorozatot, aztán ha befejezted, akkor pihenhetsz a következő percig hátralevő időben.. Megsúgom ez elsőre tuti nem fog menni, én két sorozat közt egy-egy percet pihenek, és így is csak 11-et tudtam csinálni.

    Cindy:

    5 húzódzkodás (ehelyett csinálhatod a burpee nevű gyakorlatot aminek nem tudom mi a magyar neve, leguggolsz, csinálsz egy fekvőtámaszt, aztán vissza guggolásba, és felugrasz. ha beírod youtubeon úgy burpee akkor megérted :D )
    10 fekvőtámasz
    15 guggolás súly nélkül úgy, hogy a karod előre van nyújtva közben

    Szóval ezt kell megcsinálni, aztán pihenő, köevtkező percben kezded előről.. Nem olyan könnyű, mint amilyennek hangzik.

    Másik gyakorlat a Deck of Death(a halál paklija), ebben annyi a lényeg hogy egy pakli kártyát összekevernek, és mindegyik szín(treff,pikk,kőr,káró) egy-egy gyakorlatot jelent, és annyit kell megcsinálni belőle, amekkora szám rá van írva. Tehát pl. a treff jelenti a fekvőtámaszt, akkor ha kihúzod a treff 6-ost, hat fekvő..Húzod a következő lapot, csinálod a következő feladatot. :)
    De ez inkább már haladóknak való gyakorlat.

    Tehát kb ilyesmik a crossfit edzések, persze még van rengeteg féle gyakorlat, a teszto.hu-n sok CrossFites cikk van, érdemes elolvasgatni őket.

  • LoSA
    #23252
    Srácok, én most hallottam a Crossfit edzésről. Ismeri valaki, esetleg próbálta? Eléggé megtetszett... Tapasztalat, vélemény?
  • IXEMGabeo
    #23251
  • Roger6
    #23250
    Gratulálok, minden elismerésem!

    Amúgy a franc se futkozna órákon keresztül.
  • MaRee
    #23249
    Grat Ezt hívják fittségnek :)
  • Tyler1
    #23248
    grat

    én sztem már a vízből nem jönnék ki élve, nem hogy a többi... :)
  • Freeeee
    #23247
    Mindent nem lehet:))
  • Különc
    #23246
    Gecivastag alkar,felkar és hát, kenyai futó vastagságú comb, wtf man?
  • Vaxi
    #23245
    minden tiszteletem a tiéd, gratulálok!