33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #23324


    Nesze
  • jazzy
    #23323
    Akkor van sok pontod vegyél nekem vitamint D:
  • Vaxi
    #23322
    inkább dobok egy linket a pontokról :D
  • Panzermeyer
    #23321
    Vaxi mondja jól.
  • Panzermeyer
    #23320
    Nem. A pontok levásárolhatóak, de a vásárlás értékének max 20%-a fedezhető vele. Ha jól tudom.
  • Vaxi
    #23319
    nem, ha szavazol a nap képére, akkor kapsz 50 builder pontot (múltkor akció volt, 1000 pontot kaptál a napi képért).
    aztán 1 pont 1 forint.
    a vásárlás összértékének maximum 30%-át fizetheted pontokkal.
  • jazzy
    #23318
    Az hogy van? X pontot összegyűjtesz és kapsz 1 free vitamint mondjuk? Tehát only pontból ki tudod perkálni?
  • Panzermeyer
    #23317
    Lásd a feletted lévő értékelésemet :)
  • Panzermeyer
    #23316
    Az ízét sem. Olyan, mint valami túlhígított kakaó. De a "hatása" jobb, mint a Power Proteinnek, amit éveken át ettem napközbeni rövid kajálások során.
  • Vaxi
    #23315
    aztakurva.. és meg vagy elégedve vele?

    most összegyűlt jópár builder pontom a faszkönyves alkalmazásnak hála, aztán veszek valami fasza vitamint belőle, és ha marad még, akkor kellene valami protein is hozzá
  • morcosqtya
    #23314
    Cimke design-t nem vitték túlzásba.. :)
  • Panzermeyer
    #23313
    Pro Nutrition - Pro Whey
  • Vaxi
    #23312
    milyen fehérje volt az? :O
  • morcosqtya
    #23311
    Kecskeméten (Biotech) jövő csütörtök-péntek, 20%-os outlet day lesz!
  • Panzermeyer
    #23310
    Különc jól mondja, de konkrétan a Cytogen márka már megszűnt, alakot váltott, most Full Force néven fut. Sokkal nagyobb palettával, mint ami előtte volt, és mondhatni, hogy folyamatosan bővül a profil.

    És egyébként meg a sportika.eu-t figyelni kell, amikor eléri az egész ezres rajongói számot, mert akkor szoktak akciózni. Továbbá érdemes figyelni a builderék akcióit is. Én a egy pár hónappal ezelőtt 4 kilós fehérjét 12-ért vettem. Rendes tejsavó, nem kevert, vagy szója. Ajánlott figyelni még a biotech outlet napjait, és a fitbuilder webshopját. Ennyivel talán már sokat tudtunk segíteni neked.
  • Különc
    #23309
    Cytogen
  • center86
    #23308
    Ha fehérjét szeretnék venni de a scitec-nél olcsóbbat keresek, melyiket tudnátok ajánlani?
  • morcosqtya
    #23307
    Őt még talán elverem... :))
    Ha hozza a nagycsoportos barátait akkor nem biztos...
  • 0Fritz0
    #23306
    Mivan, mivan, mivan?!négy4

  • poruljartal
    #23305
    butagyúrós olvasni sem tud
  • Különc
    #23304
    TL;DR

    Aludjatok vagy edzetek vagy írjatok rövidebben xD
  • morcosqtya
    #23303
    Bonyolultabb a dolog, most ebbe nem szeretnék belemenni.
    A lényeg, hogy naponta váltogatva célszerű akkor súlyzózni és futni.
  • jazzy
    #23302
    Másra meg nem tudok gondolni, ha futni tudsz nyilván lábad van és egészséges vagy.
  • jazzy
    #23301
    Nem akarok semmiképp vájkálni a dolgaidban, de ha terembe idő miatt nem tudsz eljárni, akkor arra mindig lehet heti 3-4 órát szakítani, tehát az inkább kifogás szokott lenni.

    Ha anyagi okból, akkor ez teljesen érthető, ebben az esetben a zsírégető pénzkidobás és teljesen fölösleges. Meg a tápkieg is akkor. Én is csóró vagyok, csirke felsőcombot eszek..
  • morcosqtya
    #23300
    Sajnos terembe eljárni több (itt nem részletezett) okból nem tudok, nem áll módomban.
    Itthoni megoldás kell.
    Van 2db egykezesem (rúd vagy gép nem fér el, mert 30nm-es garzon tele bútorral, egy akvárium se fér már be)...
    Na ennek tükrében.. egyik nap akkor súlyzózzak másik nap fussak?

    Az élelmiszer tanácsokat köszönöm, megtervezek valami jó étrendet ezekből.
    Régen is voltam 115 kg, 1 év alatt leadtam 35 kg-ot, fél évig teremben futógép + súlyzós/gépes edzés de aztán fél évig pusztán kajabeállítással) Pontosan ezt tapasztaltam én is: 70%-ban az számít mit eszel, 30%-ban, hogy mit teszel.. :))
    (fogyásról és alakformálásról beszélek természetesen nem testépítésről)
  • jazzy
    #23299
    És ugye "tejet a kiscicák isznak, a fehérjét vízzel isszuk".
  • csuszi
    #23298
    ja és még egy
    egykezes ügyetlenkedés
    menj terembe vagy szerezz súlyzót, nagy fekete luk az emberek fejében, hogy azt hiszik a futással vagy más aerobbal többet tesznek a fogyásért, mint az anaerob utánégetős súlyzós edzéssel.
    egyik pár órára emeli meg az anyagcserét, másik 2 napra, tehát folyamatosan emelt szinten van ha minden 2 napban jársz. nagyságrendileg a legfontosabb a súlyzós edzés.
  • csuszi
    #23297
    naponta meg ne fuss, ha maratoni bajnok is vagy, csak sérülés a vége, minden másnap.
  • csuszi
    #23296
    jó kaja kell hogy ne legyél éhes, alacsony gi
    barna rizs
    összetett ch lenmag
    rostos müzli
    zab
    ezek a vércukrot megemelik órákra, nem leszel éhes feszt

    túró spar tesco match mindig van sovány
  • morcosqtya
    #23295
    És ha épp nem tudok csirkemellfilét kisütni v nincs itthon túró (mindenhol csak félzsírost lehet kapni, soványt miért nem???) viszont van itthon myogenic vagy Nitro Pure Whey Gold vagy Iso Whey, amit tejjel bekeverve kaja helyett eszek? Az kiválthat egy kisétkezést?
    És a 3 közül melyiket? Legkevesebb szénhidrát az Iso Whey-ben van ha jól értelmezem... :-| hmm?
  • jazzy
    #23294
    L-carniting szedtem én is régen kapszulásat, ezt mondtam neked, kb csak energizáló hatása van, annyit meg nem ér. Ha éhes vagy, az nem baj.. egyél zöldséget, csirkét, gyümölcsöt, natúr túrót, halat meg amik az alapismeretekben vannak jó kaják.. eheted gyakorlatilag egész nap.. diéta != éhezés.. tehát az étvágyad kajával csökkentsd, csak minőségivel. Ha én nagyon éhes vagyok kicsit több hús + sokkal több zöldség. Jobban laktat, vagy egyél lassabban.. :)

    L-carnitin mellé nem kell egyik sem, magában is elég ( és szerintem arra sincs szükség ).
  • morcosqtya
    #23293
    Sajnos nagyon megnőtt az étvágyam egy gyógyszer mellékhatásaként, így zabálok... fogynom kell megint.
    A normál 79 kg helyett már 83-84 vagyok, és ez zavar. +Állandóan ennék... :(((

    Elkezdtem kocogni napi 3 km-t (20 perc) délután, + napközben kb 40 perc séta (munkahelyre reggel + délben haza+vissza + délután haza séta) + egykezes súlyzóval ügyetlenkedek napi szinten + hasprés (felülés).

    Most L-carnitint ittam, fogyni nem fogyasztott de kb 3-4x több energiám és kitartásom van futáshoz és edzéshez mint előtte, valahogy nem fáradok el.

    No ezek mellé szeretnék valamit a lentiekből.
    Van aki a Blade mellé teszi le a voksát van aki szerint a Thermo PAK a jobb.. Sajnos nem értek hozzájuk és nem ismerek sok embert aki szedte volna őket és saját tapasztalatból hiteles véleményt tud adni.

    Étvágyat hogyan csökkenthetem?
    Hoodia gordinii?
    Króm?
  • csuszi
    #23292
    "ocsó" aszkorbinsavval többre megy, méregteleníti a szervezetet és így egy funkcióval kevesebb a zsírnak. jók azok, hatnak is, csak ahogy írtam bolhafasznyit. okos kaja a nagy része - vitamin is, aztán a súlyzós edzés ami felviszi majd elejti a pulzust (magyarul intervall), ezután aerob. többi picsa. bár jó pénz van mögötte
  • jazzy
    #23291
    Őszintén szólva fingom sincs melyik a jobb, passzívabb életmód mellett nem érdemes használni, mert haszontalan, hiába thermogenetikus vagy lipotróp, pedig milyen szép szavak.

    Az viszont biztos, hogy a zsírégetők minimálisan segíthetnek, ha betartod a diétát és a mozgásmennyiséget ami a fogyáshoz kell. Az áruk borsosabb annál, amennyit segítenek, így én inkább a megreformált "diétás" étrendre költeném a zsírégetőre szánt pénzt, mert az bizony drágább, mint a "normál magyar" étrend.

    Én szedtem régen Sciteces zsírégetőt, arra volt jó, hogy energizáló hatása volt.. nem voltam annyira fáradt.. másra nem.
  • csuszi
    #23290
    majd lehet azt mondják mások hogy tévedek, de meggyőződésem, hogy kidobott pénz bármelyik. 1-2%ot ha érnek.
  • csuszi
    #23289
    első mondatban írjak, hogy szteroid, ami igaz is, a synthol baszta széjjel.
  • morcosqtya
    #23288
    Sziasztok!

    Az alábbi zsírégetők közül tapasztalataitok alapján melyik a leghatékonyabb, melyiket ajánljátok?

    - Thermo PAK (Biotech)
    - BRUTAL BLade
    - Animal Cuts

    Igaz, hogy passzívabb életmód mellett (viszonylag kevesebb mozgás) való edzéshez (alakformálás) inkább thermogenikusat, míg aktív (és aerob) edzésterv mellett lipotróp zsírégető formulát érdemes kipróbálni?

    Véleményeket köszönöm!
  • Tyler1
    #23287
    megijedtem, h Rodrigo Ferraz, mert már egy ideje inaktív a faszi, pedig a videóin besírtam
  • Sequoyah
    #23286
    Csak tudni kell mi számít szabályosnak. Egyszer voltam crossfit versenyen, hát ha nem szabályos volt, pl nem nyújtottam ki teljesen a kart nyomásnál, egyből 'nocount'-ot kaptam.
    Csak egész más a szabályos, mint a konditeremben. Ott izolálsz, crossfiten meg épp ellenkezőleg. Minden izmoddal az adott feladat végrehajtására koncentrálsz, hogy a lehető leghatékonyabban érd el a célod. Épp ettől lesz funkcionális.
    Nyilván a kipping furán hat a statikus húzódzkodás után, pedig éppúgy egy hasznos gyakorlat, csak másra jó.
  • MaRee
    #23285
    Azért ez nem így van. Itt is vannak bőven erőemelő gyakorlatok, főleg felhúzás, rengeteg csaj húz fel 200 kiló felett is.. Azt meg ugye nem nagyon lehet rángatni. A húzódzkodásnál azért vesznek lendületet mert ez állóképességi sport inkább, és nem a tökéletes, hátból történő gyakorlat végrehajtás a lényeg, hogy minél inkább a hátizom dolgozzon, hanem hogy esetenként meg tudjanak csinálni akár 50 húzódzkodást is. A kettlebellnél meg néhány gyakorlatnál lendületet kell venni, de azt sem rángatják.

    DarkHorse-szal meg nem kell foglalkozni, már évek óta ide jár trollkodni, mindenbe beleköt.