33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #23364
    HÁTEZTMONDJAD :D
  • Vaxi
    #23363
    "Szavazott a következő képre, ezért 50 pontot írtunk neki jóvá a Shop.Builder Webáruházban." fasza vagy, most nézd meg!
  • Vaxi
    #23362
    a csillagokra nyomjál tegyelek a jégre :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • jazzy
    #23361
    Pedig Itt-e lájkoltam meg téged is kiír és Sajnálom, neked most nincs Shop.Builder pontod. :(
  • Vaxi
    #23360
    ez csak akkor lehetséges, ha a faszkönyv api nem találja builder adatbázisában az e-mail címet :DD
    írjál a supportra
  • jazzy
    #23359
    Olvasni azt tudok, de nem íródott jóvá D:
  • Vaxi
    #23358
    azzal az e-mail címmel kell regelni builderre, amivel faszkönyvön vagy.
    Vagy próbálj meg az "bejelentkezés közösségi portállal" vagy mi a pöcsömmel belépni.
    egyébként azonnal jóváíródik
  • jazzy
    #23357
    Mennyi idő alatt íródik jóvá a pont? Regeltem, likeoltam a nap képét ma reggel és azt írja nincsen pontom.
  • Vaxi
    #23356
    na át is vettem a multi pro-t, asszony kapott egy daily-t.
    2400 forinttal olcsóbb volt a kettő együtt, mert fel tudtam használni a builder pontokat, paypallal 10 másodperc alatt kifizettem, és reggel jött a levél, hogy mehetek érte.

    tényleg nem reklámspam, de aki megtalálható ezen a faszkönyvön, használja a nap képét, mert megéri.
  • shaba23 #23355

    Erről a cuccról mi a vélemény? Jó ez, vagy ilyen árban van jobb, amit próbáltatok és ajánlani tudjátok?
    Multipower 100% Whey Protein
  • Roger6
    #23354
    Igen, először. Utána már "trollizmusnak" nevezném, hogy haladjak a korral.
  • morcosqtya
    #23353
    Nekem van.
    Igen megéri.
    10% permanent trade bonus. :)

    Legközelebbi outlet day: (kecskeméti info): most csütörtök-péntek.
    20% mindenre (ami nem akciós eleve).
    A kedvezmények nem vonhatók össze.
  • csuszi
    #23352
    nekem tetszett, jó poén volt :DDDD
  • Panzermeyer
    #23351
    Nekem van. Ingyenesen igényelheted, kb másfél hét alatt küldték meg nekem. Outlet napok... előre nincs megmondva, hogy mikor, de néha a fórumukban, ha jól emlékszem olvasható előre, hogy mikor lesz. Nagyjából úgy 3-4 havonta szokott lenni. Amikor outlet nap van, akkor viszont az oldalukon nagy betűkkel szokták hirdetni.
  • tigeroo
    #23350
    biotech törzs.v. kártyája van valakinek?
    ingyenes az igénylése? mert ha igen akkor megéri végülis, csípőből 10% kedvezmény... :D
    outlet napok mikor szoktak lenni náluk azt vágja valaki?
  • Különc
    #23349


    Mai link facen, inkább ezt nézzétek minthogy felső hasra bohóckodtok
  • Különc
    #23348
    Olvasd el még egyszer, aztán még egyszer majd még egyszer
  • oliwwer
    #23347
    Úgy bírom az ilyesmit. Látod, kötöd az ebet a karóhoz, hogy a has MINDEN része feszül, aztán bumm, megcáfolod magad. Vicces.

    Deerhunter: Nekem a hasprés dolgoztatja meg leginkább azt az izomcsoportot.
  • Különc
    #23346
    A has arra van, hogy a törzsedet tudjad mozgatni, előre hátra, oldalra, és fordítani balra-jobbra. Nem tudod izolálni, minden, MINDEN gyakorlatnál feszül az egész.

    Tehát utoljára mondom: Has a neve és akármit csinálsz mindenhol feszül, talán a lábemelés meg a felülés mondható HATÁRESETTEL annak hogy jobban feszül máshol, de ilyen hogy csak ott vagy csak alsó hasat fejleszteni még mindig nincs.

    Fejezd abba mostmár
  • DeerHunter01
    #23345
    1. A has nem 1 részből áll.
    2. Nem kérdeztem egy szóval sem, hogy melyik izomcsoport az a rész.
    3. Azt kérdeztem, hogy a - csak a te kedvedért - HASNAK azt a részét, melyik gyakorlattal tudnám megedzeni.

    Szerintem normálisan tettem fel a kérdést, nem kell kötekedni rögtön.

    #23346: Tisztában vagyok vele, hogy minden gyakorlat erősíti az egész részét, de ahogy írtad is, a lábemelés pl. az "alsó részére" hat kicsivel jobban, legalábbis én így érzem, mikor azt csinálom.
  • Különc
    #23344
    Biológia könyvet kinyit, megnéz, nem kérdez hülyeséget.

    Még mindig has a neve, fáradj vissza a gumiba, cső
  • DeerHunter01
    #23343
    Kösz :)
    Komolyra fordítva a szót, fél éve kezdtem el komolyabban hasazni, azelőtt elhanyagoltam, 2 kockát sikerült elérnem ez idő alatt. De a szóban forgó mell alatti részem nem fejlődött, tehát vagy nagyon makacs az a rész nekem vagy nem csinálok rá olyan gyakorlatot ami használ neki.
    Azzal meg magadat minősíted, hogy best of sg-be a saját "oltásoddal" próbálod népszerűbbé tenni magad.
  • Különc
    #23342
    A neve: has
  • DeerHunter01
    #23341
    Hello.
    Lenne egy kérdésem: A mell alatti részt, milyen gyakorlattal tudnám megedzeni?
    Például itt is látszik a "2 kocka".
    Előre is köszönöm a válasz(oka)t.
  • Különc
    #23340
    Elbasztam
  • Különc
    #23339
    Obvious roll is obvious
  • MaRee
    #23338
    Ezért mondtam hogy nem kell pont az az napit csinálni, lehet választani, ma én sem futkároztam, nincs ez lekötve hogy pont azt kell csinálni ami mára van kiírva. Helyettesíteni meg lehet gyakorlatokat, lévén mivel én is most tornapályán edzek ott semmilyen gép nincs, ezért berakok a gépi gyakorlatok helyett valami mást.

    Mivel itt nem az izom hanem az erő és az állóképesség növelése a cél, azért vannak ilyen rövid de nagyon intenzív WOD-ok is(pl a 20perces), de nem kötelező ilyen rövid idő alatt megcsinálni, lehet nyugodtan pihenni gyakorlatok közt 3-4 perceket mint a konditeremben, csak ugye akkor az egésznek az értelme vész el.

    Olyan programot amire te gondolsz csak CrossFit termekben az edző tud neked szerintem személyre szabottan gyártani, vagy ha sikerül kibogarásznod valahogy a netről akkor úgy. Azért lettek a WOD-ok kitalálva, hogy az egyszerű átlagember akinek nincs sok ideje vagy nem akarja a súlyzókat emelgetni, gyorsan(de nem mindíg) le tudjon edzeni akár otthon a garázsban is.

    Ja és a WOD-okat kezdők is csinálhatják, mindíg a második hozzászólásban van leírva hogy mennyit csináljanak az adott gyakorlatból a kezdők, vagy mit csináljanak helyette.
  • csuszi
    #23337
    2 problemám van azzal, hogy nem tudok belepiszkálni a fórumon előre legyártott edzéstervbe

    1, ha valami oknál fogva egyiket nem tudom csinálni, aznapra lőttek, és elég sok eshetőség fordul elő a fejembe pl sérülés miatt nem megy egy gyakorlat a wodban, de a többi igen, vagy pl a maiban van, nincs evezőgépem ;), vagy személyre szabnám magamhoz, vagy a társamhoz stb
    2, nagyon kevésnek tűnik időben, és nekem nem az a célom hogy 20 perc alatt nagyon csodás alakot gyártsak, szükségem van a napi 1-2 órás mozgásra.

    ezért a célom az lenne, hogy fel van sorolva 20millió gyakorlat, abból bizonyos (sárga oldalas szisztéma szerűen segítség) támpontok segítségével én is tudnék adott blokkokat csinálni magamnak pl egy hetes intervallum vagy akár egy 12 hetes program stb, amiben tudnám belőni a terem felszereltségéhez a programot, illetve az adott személyhez, magamhoz más kell mint kezdő bari számára, pláne csajomnak. nem mindegy hogy otthoni, vagy teremben, vagy szabadban. na ehhez szólj hozzá :)
    thx
  • MaRee
    #23336
    Sok oldalon fenn vannak a WOD-ok, pl itt, ezt már linkeltem hogy minden nap felraknak egyet, és azt kell csinálni. Természetesen nem össze vissza randomba vannak felrakva, ezt az oldalt ha jól tudom CF edzők üzemeltetik.

    Egy nap egy WOD-ot kell megcsinálni, mára pl a
    Four rounds for time of:
    Row 500 meters
    Rest 3 minutes

    van, de persze nem kötelező ezt csinálni. Tehát nincs így külön hogy na ma mell nap meg hát nap, van egy napra egy workout of the day, azt meg kell csinálni, másnap jöhet a következő. Lehet így olvasva a WOD-ok könnyűnek meg kevésnek tűnnek, de mint mondtam egyátalán nem azok. Pl a mai Cindy-ben amit csináltam haverommal 100 húzódzkodás 200 fekvő meg 300 guggolás volt 20perc alatt.. Vagyis ennyinek kellett volna lennie
  • csuszi
    #23335
    2-es okés
    de az első still there :)
  • csuszi
    #23334
    szerinted hány csaj tudja magát szabályosan felhúzni mondjuk 10ezerből?

    valami cross-os elmondhatná hogy
    1, vannak itt a gyakorlatok, ezekből hogy állítanak össze egy edzést, akár hetet, vagy több hetes periódust?
    2, hol van több gyakorlat?
  • Vaxi
    #23333
    én is szeretem azt a gyakorlatot. ismerősömnek semmit nem használ pl, nekem nagyon megdolgoztatja a tricepszem.
  • shaba23 #23332
    azaz, lórugás. Amellett hogy nem fáj, szerintem keményebb is, legalább is nekem:)
  • Vaxi
    #23331
    1. Olyat nem csinálunk soha, amitől fáj a vállad (vagy bármid). A gyakorlatot lórúgásnak nevezik, parancsolj.
    2. Próbáld ki a mellhez húzást, hátha azt érzed :)
  • shaba23 #23330
    Hali!

    Lenne 2 kérdésem.
    1. Tricepsz.
    Mindenhol az egykezes, nyújtott karral a tarkómhoz engedem a súlyt féle gyakorlatot írják. Ettől nekem még 2kg-nál is kiakad a vállam. Van valami oka, hogy ezt preferálják? Mert én a vállam miatt a sittes gyakorlatot, valamint (a nevét nem tudom) amikor térdelek és támaszkodom a fekpadon, felkar az oldalamhoz szorít és hátra kinyújtóm a sújt. Ráadásul ezzel a tricepszem is jobban/könnyebben bedurran. De mégsem látom ezt a gyakorlatot se a neten, se a teremben mástól.
    2. A lehúzás tarkóhoz nevű gyakorlat valahogy nem jön össze, nem érzem, hogy a hátam benne lenne a dologban, csak a karom fárad tőle. A hüvelykujjam sincs beakasztva, valahol olvastam, hogy akkor kevésbé használom a karom izmait.

    az oldódási problémára javaslom az elemes tejhabosítót, azzal szét lehet verni a csomókat és elfér a shakerben is akár
  • morcosqtya
    #23329
    Elvileg minden por állagú hozzávalót folyamatos adagolás mellett kell hígítani (law of the konyha), az már a mi (férfiak) szerencsénk, hogy a teflon meg a tranzisztor mellett feltaláltak ilyen kényelmes porokat is amivel nem kell sz**kodni.. :)
  • Panzermeyer
    #23328
    Igen. Nagyjából annyi vízzel. Még soha nem néztem meg konkrétan, szemmértékkel csinálom.

    Ellenben a California Fitness Whey Proten 100%-jának olyan oldódási gondjai vannak, hogy hihetetlen. Kevés vízben kell oldani, és többször neki kell futni, miután leüllepedett a habja, hogy ne legyen csomós.
  • morcosqtya
    #23327
    Vízben oldod?
    2,5 dl?
  • Panzermeyer
    #23326
    Ennek kiváló az oldódása. Eddig még csak olvastam az olyan fehérjéről, hogy 1-2 rázás és már oldódik is. Na ez tényleg olyan. Még soha nem volt csomós. Na persze azért mindig kicsit rázok rajta, hogy az édesítő és az aromák jobban feloldódjanak.
  • morcosqtya
    #23325
    Viszont az ára nagyon jó (pláne ha hatásos és minőségi fehérje).

    Az Iso Whey után a Nitro Pure Whey Gold is más.. sokkal jobb az íze (és háromszor több félében van), de az állaga ellehetetleníti a rendes feloldását.
    Ez már szinte finomabb por mint a liszt.. :)