33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #23444
    Legalább örül, hogy kinyomta a 60 kilót
  • SeanJRRussel
    #23443
    Iylen off szezonos jól látható képek jöhetnének mert marha kíváncsi vagyoka tokás fejükre.Épp vmeliyk nap beszéltünk erről az edzővel h miylen nagyok iylenkor
  • 0Fritz0
    #23442
    Táncoló Talpak, kondi változat.

  • Vaxi
    #23441

    :DDDDDDDDDD
  • Vaxi
    #23440
  • IXEMGabeo
    #23439
    jéé de érdekes, hogy én levittem a hasamat 2 hét alatt 10 perc futásokkal, ez is alkat függő rendesen...
  • IXEMGabeo
    #23438
    mindig is rossz voltam matekból, de másból jó voltam, az AQ szintem a múltkor lemértük 118-as szóval nem érzem magam hülye gyereknek. Istenem eltévesztettem egy szöget
  • cargame
    #23437
    Köszi a válaszokat !
    Kaptam egy új edzéstervet és most ezt próbálom csinálni ez. Valaki ismeri esetleg? Vélemény ?
  • LoSA
    #23436
    40 perc? Úúristen! :) 20 perc után megunom az egészet! :)

    Étrend? Nem tudok neked kifejezett étrendet adni, mert sajna a kajára annyira nem figyelek. Igyekszem minél kevesebb szénhidrátot enni, kb ennyi! :) Inkább fehérje bevitelre helyezem a hangsúlyt, de ezt sem tudományos jelleggel.
    Nem semmi ez a csávó...

    Egyre jobban tetszik ez a CrossFit, kár, hogy ahol lakom, nincsenek ilyen edzések. :(
  • szekrény
    #23435
    20perc = min. 40perc
    és az is edzés után vagy alvás után éhgyomorra (fehérje/glutamin mehet)
    írd le milyen étrended lenne te szerinted és hogy "szálkássíttás" előtt milyen volt , had röhögjünk ...
  • Neoncsoves
    #23434
    futni, sétálni. olyan szinten szabad futni hogy a pulzusod ne emelkedjen sokkal, tehát a levegővétel még ne okozzon problémát, esetleg szavak kimondása se legyen nehéz (talán a BB-n volt egy cikk az aerobról nem rég). Ha elég fehérjét viszel be, szerintem izmot nem fogsz veszteni, viszont az egyik legnehezebb dolog fogyni/zsírtalanítani és közben kondizni is.

    én megvárom a hidegebb időket és akkor fogok megint eljárni futni, mert ebben a 35 fokos melegben nem túl kellemes - még este sem.
  • LoSA
    #23433
    Srácok, olyan kérdésem lenne, hogy... Egy kicsit szeretnék "szálkásítani", pontosabban egy kis zsírtól megszabadulni. Azt szeretném kérdezni, hogy mi a jó technika? Tudom, hogy kb 20 percig kell csinálni. Lassú tempóba? Vagy gyors? Minél kevesebb izmot szeretnék veszteni!
  • szekrény
    #23432
    az 1-ea meg a 3-0a ugyan az csak az egyik 6k használtan mert áruházi a másik meg 60k újonnan ...
  • Vaxi
    #23431
    nekem a 3. a szimpatikus, azon még hiperhajlítást is lehet csinálni. :)
  • szekrény
    #23430
    ki melyik haspadra esküszik ?
    kéne otthonra egy haspad/hyper kombó hogy ne kelljen azé terembe járni hogy a pihenőnapi has/hát meglegyen ...
    [URL=http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1471806346]#1[/URL][URL=http://n2.vatera.hu/photos/77/77/4b75_4_big.jpg]#2[/URL]#3
  • szekrény
    #23429
    hatásos = izomérzet, de ez az összes izolációs gyakorlatra érvényes ...
  • Tyler1
    #23428
    ja, hát ha valaki hülye, hogy nagy súllyal vagánykodjon, annak szakadjon is. pullover-nél pont nem a nagy súly számít, sőt ezt magas ismétléssel végzik, mert úgy hatásos.
  • szekrény
    #23427
    fekvenyomni a legkönyebb/kényelmesebb , ott az a baj hogy befagy a váll a forgató izmok lemaradnak a nyomóizmokhoz képest és 100 kilóval szériázó elkezd elsőre pulóverezni akkora súly alatt amit nem akar szégyelni ott valami szakadni fog ...
  • szekrény
    #23426
    a hájas képre reagáltál, de a mostani magyar élvonal se nyilatkozott tizen egy-két kilónál több súlygyarapodásra verseny után, pedig egy vörös z-nek kicsit nagyobb tömege van versenyen mint arninak volt a formáról nem is beszélve ...
  • 0Fritz0
    #23425
    Nem mondtam, hogy hájas, hanem azt, hogy plusz 20 kiló.
    Te is erre hoztál példát.
  • 0Fritz0
    #23424
    A fekvenyomás is vállgyilkos ősgyakorlat, mégis mindenki azt csinálja. :)
  • Tyler1
    #23423
    ennek a mondatnak az utolsó harmada meg egy ősbaromság.
  • szekrény
    #23422
    okoska, ha a döntött a 45 fok ami gyakorlatilag (elsővállra megy) és az ajánlott a 30 fok (ott is inkább az egykezesekkel érdemes, akkor érezni a mellet) és a negatív a vízszintes alatt van, akkor neked hogy jött ki a vízszintesre 90 fok ? geometria szinted feketepákóéval vetekszik
  • szekrény
    #23421
    azért a glikóraktár telítődést ne keverd a hájasodással, ez a kép meg bulvárfasság, azért mert anno volt egy kihagyása és kisebb volt dagattan mint csúcsformájában arra enged következtetni hogy még edzeni se edzett hónapokig, vagy powerozott, mert ugye láttuk katibécit 140kilósan poweralakkal és 110kilósan romszálkásan ...
  • szekrény
    #23420
    akinek ilyen kérdései vannak, az szerintem minimum azt se tudja mi az az áthúzás de hogy biztosan szarul csinálja az tuti, ráadásul 2011-ben felesleges veszélyes ősgyakorlat
  • 0Fritz0
    #23419
    Kezdőként háromnál többet semmiből se csinálj.
    Inkább a koncentrációra fektess hangsúlyt, mert nem elég emelni/húzni a súlyt, hanem mindig az adott izmot kell a legjobban bevonni.
    Próbálj kis terheléssel többet, mert úgy könnyebb ráérezni, hogy mikor jó és utána jöhet a nagyobb terhelés.
  • 0Fritz0
    #23418
    Már Arnold is írt arról, hogy a kiéhezett indulók hatalmas zabálóbulikat tartottak a versenyek végén és 20 kilót simán összeszedtek.
  • Tyler1
    #23417
    aztapicsa ez nem semmi. nem tudtam, h így elengedik magukat.

  • Tyler1
    #23416
    ráérsz majd akkor beiktatni, ha bazinagy domború melled lesz. negatív az elején hanyagolható.
    3-4 gyak a max, ha ezek nem kínoznak meg, akk vmit nem jól csinálsz.
  • IXEMGabeo
    #23415
    az a durva, amikor kezdesz a 45°-oson az a legnehezebb az felső mellizomra jó, van a sima 90-es az a hagyományos, és van a negatív, ami könnyebb, főleg, ha be tudod a lábad akasztani. Nos, ha ezekből úgy tolsz, hogy folyamatosan emeled a súlyt bőven kikészülsz e mellé jönne a Pull over, esetleg a kis súlyzókkal való gyakorlás mellre. Azt hiszem jól ki lennél készülve:D

    úgy is csinálhatod, hogy egy bizonyos gyakorlatra mondjuk az adott legkisebb súlyon kezdesz 30 db-al, aztán ahogy emeled a súlyt leviszed 20 db-ra, majd 10 db és így tovább...

    www.bodybuilder.hu n rengeteg hasznos info van
  • shaba23 #23414
    Végig csináltam a leírt mellgyakorlatokat 3x8 és 4x8-as szériákban....mondanom sem kell, hogy megdöglöttem. Van még mit csiszolni itt-ott, mert a karom nagyon elfáradt, szóval nem megy minden annyira mellre, mint kéne és tényleg sok lesz ez így. Majd 1-2 hét alatt összecsiszolom a dolgot, aztán meglássuk.
  • IXEMGabeo
    #23413
    picit súlyemelés, de ez nagyon komoly:D:D
  • shaba23 #23412
    Negatív mindenképpen kell (nekem) mivel az alsó rész nagyon gyér. Ráadásul sok embernek látom, hogy bazinagy domború mellkasa van, alul meg semmi...na olyat nem akarok:)
  • 0Fritz0
    #23411
    Sok is. :)
  • Vaxi
    #23410
    nekem ebből kimarad ált. a negatív és az áthúzás, szóval szerintem elég :)
  • Panzermeyer
    #23409
    Bőven jó!
  • shaba23 #23408
    Mellre, ha fekvenyomást, tárogatást, negatív padot, ferde padot és áthúzást csinálok a melles napon, az elég, megmozgatok minden izmot amit kell? (véleményem szerint igen, sőt lehet fölös gyakorlat is van benne :))
  • Panzermeyer
    #23407
    Hát igen, edzés után már minek? :)
    Nekem egyébként az a csodamátrix jött be edzés után, hogy glutamin (x>=5g), kreatin (x>=5g), taurin (x=3g).
  • szekrény
    #23406
    nehogy azt, hidd 12g az sok ezekből az no okozók meg ilyesmikből + ezek nagyon kis kiszerelésben kaphatóak csak így k*rva drágák is , ha jól emlékszem 500ft-ra jön ki egy adag jumbó prof , mondjuk a durrantó szarságot úgy se edzés után kellene szedni stb ...
  • Panzermeyer
    #23405
    Na ezt az egyet nem tudom kihozni olcsóbban. Node... ha az egész dumbo mátrix 12g egy adagban, amiben annyi minden van, hogy felsorolni is nehéz. Akkor ott mindenből igen nevetséges mennyiség van.