33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #23484
    én kettlebell-es könyvet olvastam tőle, az is odabaszós.

  • MaRee
    #23483
    Aki még eddig nem tette, az sürgősen olvassa el a Meztelen Harcos c. könyvet. Egy Pavel Tsatsouline nevű fickó írta, aki az orosz spetsnaz különleges egység kiképzőtisztje, valamint az amerikai tengerészgyalogságnál is tartott szemináriumokat erőfejlesztés témában.

    Nem izomnövelésről van szó a könyvben, hanem színtiszta erőnövelésről, olyan (átlagemberek által) ismeretlen technikákat mutat be, amit olimpiai atléták, erőemelő bajnokok, katonák, és harcművész mesterek használnak. Hihetetlen a könyv, garantálom hogy aki veszi a fáradtságot és végig olvassa, minden gyakorlatban nőni fog az ereje, olvasás közben úgyis próbálgatni fogja a technikákat és meglátja :)
    Ne tántorítson el, hogy az elején az egykezes fekvőtámaszt és egylábas guggolást írja mint fő gyakorlatokat, nem kötelező ezeket csinálni, de a felsorolt technikák a testépítésben is jól felhasználhatók. Nem hosszú, 200 oldal, de ennek nagyrésze kép. Jó minőségű pdf, komolyan megéri elolvasni.
  • csontiz
    #23482
    Rólam van szó:) persze eleget iszok, csak most találtak laza 5 db-ot bennem:/ De nem szeretném abbahagyni a tömegnövelést. Köszi a segítséget
  • Roger6
    #23481
    Én kizárt dolognak tartom. Rendben van a napi vízfogyasztása az adott illetőnek?
  • jazzy
    #23480
    A glutamin biztosan nem. Szerintem a Jumboban sincs semmi olyan ami esetleg hozzájárulhat.

    A táplálékkiegészítők nem "okoznak" semmit, esetleg hozzájárulhatnak amúgy is kialakult / kialakuló dolgokhoz.
  • csontiz
    #23479
    Sziasztok! L-glutamin vagy Jumbo professional okozhat vesekövet?
  • sztanko15
    #23478
    kiírják általában..:)
  • Tyler1
    #23477
    kiírják. vagy nem. van amikor csak meglepi...
  • jazzy
    #23476
    Ezt honnan lehet tudni mikor mennyit ér? Nekem 30 pontot adott 18:00-kor..
  • sztanko15
    #23475
    Mostantól, 18:30-ig megint 500 pontot ér a nap képe!:))
  • Sephirot T
    #23474
    Valaki adna valami tippet marhahús elkészitéséhez?
  • Vaxi
    #23473
    jaja, holnaptól meg még kevesebb lesz.
    nem pontot fognak osztani később, hanem valami ajándék rendszer lesz.
    részleteket nem árultak el
  • Panzermeyer
    #23472
    Én meg a mai szavazás után csak 30 pontot kaptam.
  • shaba23 #23471
    jah, cumi:)
  • Vaxi
    #23470
    nem, erről lemaradtunk :)
  • shaba23 #23469
    viszont akkor nem kaptam 500-at, mivel összesen csak 600 van...
  • shaba23 #23468
    Pff..reggel...én 00:05kor :)

    Szabadságra ment az edzőtermem 10 napra...a mai edzésem 2 ajtó kibontása tokostól, 2 szoba tapétátlanítása, 5m2 aljzatbeton feltörése.
  • Vaxi
    #23467
    reggel már lenyomtam :(
    hajrá hajrá :)
  • Tibi7
    #23466
    A nap képe facebookon ma 500 pontot ér!! :)
  • iko
    #23465
    A böjt sem egy hülyeség.
    http://www.bodybuilding.com/fun/matt31.htm
  • center86
    #23464
    Valaki szokott esetleg magának sütni kenyeret? Hol szerzi be a teljes kiőrlésű lisztet?
    Kicsit más. Lidl-ben vettem mogyoróvajat. Fél kilós üveg 500 ft körül van, nagyon finom és magas tápértéke miatt tömegeléshez nagyon hasznos. Érdemes kipróbálni szerintem.
  • szekrény
    #23463
    nézegettem melyiken mekkora ruhanemű mennyire feszült, és akkor vettem észre azt amiről tik aszt hiszitek hoty a szterojid összezsugoríccsa ...
  • tviktor91
    #23462
    Megoldható,csak elsütöttem egy humorbonbont. xDD
  • Különc
    #23461
    Lehetne, hogy a Real Madrid és a Barca topik után ezt se látogasd?
  • tviktor91
    #23460
    Szerintetek mindent jól csinálok? Milyen turbókaját egyek?
  • Panzermeyer
    #23459
    Nem akarok gay test-tel viccelődni, de nagyon nehéz megállni...
  • szekrény
    #23458
    petinek meg kilóg a zacsi
  • szekrény
    #23457
    most vettem észre hogy béci magasabb mint zotya pedig én ilyen 180 alattinak gondoltam azt hittem lauter magasságú annyira tömör szegénykém
  • Különc
    #23456
    Imi pólója picit gay
  • szekrény
    #23455
    azért a molnárpeti messze esztétikusabb a lajosnál ....
    de így ruhában látszik milyen kisgyerek egy necsörel bádibildör ...
  • szekrény
    #23454
    1. hideg izmot nem nyújtunk!!!
    2. max nyomáshoz 6-8 ismétléses piramisba kell felmenni 4-5 szériával , nem szabad az izmot bedurrantani csak legyen bemelegedve ,meg az izület is felkészüljön a nagy súlyra
    3. remélem nem egyedül akar csúcsokatnyomni ...
  • jazzy
    #23453
    Oké, Jay meg Markus meg Ronnie.. nekik ilyen a felépítésük.. de nem csak ők profik, hanem pl Dexter Jackson, vagy Victor Martinez is..





  • shaba23 #23452
    A testépítő nem a nagy tömeg által elfogadott esztétikumokat tartja szem előtt. Nem kelvin klein modellé akarja izmosítani magát, hanem mint a nevéből adódik (testépítő) valamivel nagyobb (szó szerint) célja van azzal, hogy le jár az edzőterembe. Ha valaki profi testépítő, az nem biztos hogy azért csinálja mert a strandon akar villogni. Főleg ha megnézed, akkor a ráérős időszakban baszott nagy disznókká képesek hízni. Szóval ez tök másról szól.
  • Sephirot T
    #23451
  • Különc
    #23450
    Megint kezdődik...
  • iko
    #23449
    Mondjatok bármit, de a profi testépítő izmos de nem esztétikus. Szerintem a esztétikus kinézet addig tart, amit az ember tisztán ki tud hozni magából. Nem hiába vannak a genetikai korlátok. A gének tesznek minket emberré, akik e fölé akar nőni az már más kategória és elveszíti a természetes arányosságot. Szerintem el kéne felejteni ezt az amcsi képregényhős kinézet kultuszt nekem pl. Lénárd Lajos fizikuma közelebb az ideálishoz mint Jay-é:
  • oliwwer
    #23448
    Tényleg lájkolni való, hogy beolt mindenkit, aki ide ír.


    Én úgy szoktam maxot nézni, mondjuk fekvenyomásnál, hogy elkezdem a normális edzésem, első gyakorlat fekvenyomás: 25-öt tolok az első súlyba nyújtás után, bemelegítés gyanánt, aztán lenyomom az első szériát, felmegyek 8-ig, (máskor 14-ig felmegyek első szériában), másodikba felmegyek 6ig kicsit nagyobb súlyba, és harmadikba nyomok maxot. Negyedikbe pedig pumpálok, koncentrált mell. Nekem ez vált be, de majd a többiek is leírják, aztán válogatsz.
  • center86
    #23447
    Kár hogy itt nem lehet lájkolni! Tolnék egy +1-et szekrény utolsó 2 HSZ-ére :)

    Más téma. Szeptemberben kezdek tömegelni. Az érdekelne, hogy mi a legjobb módszer, hogy az 1 ismétléses maximumot "bemérjem"? Gondolom nem edzés végén kellene ezt csinálni. Ti hogy szoktátok? A válaszokat előre is köszönöm.
  • szekrény
    #23446
    mit vittél te hová hányperces mikkel mennyi idő alatt ? nőklapjaedzésterv ...
  • szekrény
    #23445
    30 fokos
    45 fokos
    negatív dőlésszög
    a 118-as AQ-dal (kb. ennyi van egy kultúrnövénynek) milyen következtetéseket vonsz le ...
    hány fokos ez a pad ?
    és milyen dőlésszögű ez ?