33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #23525
    Nem, azt azért nem hiszem. De senkinek nem ugyanolyan mindig az étrendje, becsúszik ez-az. De, ha nem is csúszik, lehet az életének ez egy ilyen szakasza volt, hogy ezt ette. Aztán 4 hét múlva már másik étrenden volt.
  • jazzy
    #23524
    Azzal a 20-al nagyon eltévedtem..
  • 0Fritz0
    #23523
    A nagy 2009-es rekordév. :)
    Itt vannak a világrekordok dátummal.
  • jazzy
    #23522
    Amit ugye azóta már be is tiltottak.. Lehetett volna előre gondolkozni és nem lett volna 20 olyan világrekord ami ma ugyan hivatalos, de mindenki csak "dresszes" időnek hívja..
  • csuszi
    #23521
    a vesszőket leszartam sry
  • csuszi
    #23520
    minimális fehérje kell neki, amennyiből regenerálja a meglévőket
    semmi esetre nem épít, az számára káros, mint minden úszónak, felesleges kolonc, azt meg saccra 80al megoldja a szervezete, picsafasz mennyiség
    manapság már nem azok a húúú de izmosak az úszók, okosak az edzők, erre születnek a rekordok (is)
    volt már róla rengeteg cikk, tökéletes úszónak pont annyi izma van se több se kevesebb amennyi az úszáshoz kell, minden arra kihegyezve a többi csak hátráltatja, nem is úgy néznek ki mint régebben akár 10-20 éve
    lehet jönni doppinggal, de nem csupán azzal nyerik az időket
    technikai fejlődés (úszástechnikai, medence, víz - faszom se érti, de mindig mondják, na ez egy jó gyors medence wtf, én aztán a tavon is ugyanúgy tolom :DD), ruházati fejlődés, izomzati, edzésmódszeri, és dopping
    csak könnyű doppinggal jönni, mert azzal egyszerű érvelni, meg gecire okosnak tűnik a sok okosfasz hogy dopping dopping
    egérkét bezzeg senki nem doppingozta le, se itthon, se külföldön
    (kulturáltabbak no) - azóta se tudott senki olyan szépen úszni mint ő, ennyit számít csak a technika, 20 évig tartotta a rekordját, cápadressz kellett a döntéshez
  • MaRee
    #23519
    Biztosan eszik húst is, nem arról volt szó, hogy csak ezt eszik.Ez egy minta étrendje volt, de ha beírjátok google-be hogy Michael Phelps diet, rengeteg oldalt találtok, és nem gagyikat. Természetesen egészséges ételeket is eszik, de jól írta Panzermeyer, hogy neki nincs szüksége nagy izmokra, ellenben rengeteg energiára. Napi 5-6 óra edzés meg 13 km úszás mellé azért tényleg kell neki az a pár ezer kalória, ennyit meg csak ilyen ételekből tud bevinni, nem rizsből, meg csirkemellből.
  • Különc
    #23518
    Inkább az úszások között a konditeremben eltöltött órákra kell a kalória neki, ám faszság az étrend, majd pont annak hiszek ami a neten van.
  • jazzy
    #23517
    Tehát te elhiszed, hogy ez az Olimpiai bajnok vadállat nem eszik húst? Csak Porcukros bundáskenyeret?
  • Tyler1
    #23516

    úszóknak amúgy is gyorsabb az anyagcseréjük, edzésen akár ezresével égethetik el a kalóriákat. ez a Phelps meg amúgy is egy genetikai csoda, az se lenne hihetetlen, ha dopping gyanánt kolbász zsírt nyomnának a vérébe.
  • Panzermeyer
    #23515
    Miért ne lehetne? Neki nem izom kell, csak baromi sok energia. Mivel rengeteget úszik, rengeteg kalóriát is éget el, ennél fogva erős túlzással kijelenthető, hogy "szinte mindegy" mit eszik.
  • Sickness
    #23514
    Miért olyan nehéz elhinni, hogy delfin az apja?
  • MaRee
    #23513
    Foxnews-on közölték ezt egy interjúban még 2008-ban eredetileg, de rengeteg helyen fenn van a neten. Elvileg ezt zabálja, az edzése még meredekebb. Heti hat nap, hetente 80 km úszással. Gondolom két palacsinta között bead egy jó szurit is (még mielőtt kirobbanna a sírás, viccelek, de persze evidens, hogy doppingol mint minden élsportoló).
  • jazzy
    #23512
    Ilyen kajával nem tartana ott ahol tart. Ezt nem tudom ki írta de nem hiszem el.
  • MaRee
    #23511
    Haha ez elég régi, de azért vicces. Michael Phelps olimpikon úszó étkezése:

    "Phelps étkezése három részből áll, a reggeli, az ebéd és a vacsora egyaránt 4000-4000 kalóriás. Ébredés után három szendvicset (tükörtojással, sajttal, salátával, paradicsommal, sülthagymával, majonézzel) eszik, majd két kávét követően öt tojásból készített omlett következik, amelyet egy csésze tejbegríz, három szelet porcukros bundás kenyér, illetve három csokis palacsinta követ.

    Ebédre fél kiló tészta, két hatalmas sonkás-sajtos szendvics majonézzel, illetve 1000 kalória energiaital a menü, vacsorára a tészta és az energiaital mellett egy egész pizza kerül terítékre."

    Hallottátok emberek, le a csirkerizzsel! Porcukros bundikenyeret mindenkinek
  • Roger6
    #23510
    Ja, hát akkor én is ingyen adnám neked a kocsimat... Ha lenne.
  • hungary27
    #23509
    Valaki jár a soproni SPEEDFIT-be?
  • shaba23 #23508
    én a konyhába akarok kávészsákot beszerezni, na az is hasonló sikerrel zajlik...
    Még 4 nap, hogy nyisson az edzőterem... rövid idő alatt jó kis függőség alakult ki bennem az edzés iránt, szinte hiányzik, hogy "fájjon".
  • iko
    #23507
    lehet, hogy 2000 Ft a sikerdíj annak aki közvetíti az eladóhoz :)
  • jazzy
    #23506
    Ez nem lengyelpiac, nem is kereskedés.
  • marcimilan
    #23505
    te vagy eltévedve, kérdeztem ingyen adnának ha lenne de én nem találtam eddig.!!
  • Roger6
    #23504
    2.000-et? 1,6 méteres poszterért? Tudod, te el vagy tévedve...
  • marcimilan
    #23503
    2000et adok annak aki megszerzi
  • Roger6
    #23502
    Bemész egy boltba, aztán azt mondod, hogy 5 rongyért megvennéd. Kész. Szerintem ezek személyi forgalomba nem kerülnek, ezek promós anyagok.Ja, és általában már előre foglaltak...
  • marcimilan
    #23501
    Fizetek is érte ha vki szerez nekem :)
  • marcimilan
    #23500


    Továbbá nem tudja vki hol kaphatok ilyen posztert? 1,6méteres.
    Fitness pontokba nem találtam.
  • marcimilan
    #23499
    19
  • hungary27
    #23498
    Attól függ hány éves vagy?
  • marcimilan
    #23497
    Üdv
    Fekvenyomásnál mért ropog a gerincem?? Azért mert nem melegítek be hátra törzsre csak vállra?? V mert nehéz a súly és nem bírja a gerincem?

    35 kilót nyomok én 52 kiló vok.
    V nem kell foglalkozni vele?
  • Különc
    #23496
  • shaba23 #23495
    nagyszerű
  • Vaxi
    #23493

    Molnár Péter
    Dennis Wolf

    Problem?
  • Különc
    #23492
    Aerobik Norbi nem érdekel, Superbody mikor lesz?
  • Vaxi
    #23491
    Most láttam, hogy október 15-16 fitparádé lesz pesten.
    tervezi valaki, hogy kinéz? :) vagy jobb kérdés, volt már valaki? :D
  • csontiz
    #23490
    tünetek: véres vizelet, hálisten fájdalom nélkül
    Ultrahanggal szétbontják őket és normál vizeleti úton ürül ki elvileg.
  • szekrény
    #23489
    jó lenne, ha inkább arról mesélnél, mik voltak a tünetek és milyen eltávolítási módot ajánlanak/van lehetőségük alkalmazni
  • csontiz
    #23488
    Sajnos hajlamos vagyok rá, csak azért ijedtem meg mert drasztikusan sok jelent meg a vesémben, de akkor ennek örülök és folytatom a kúrát:)
  • szekrény
    #23487
    már megjelenéskor megvolt, a szokásos átlagembernek kivitelezhetetlen (10% alatti testzsír, kékony könnyű csontok, gyors anyagcser) dolgok, ráadásul nincs is olyan motiváció mint badiba hogy legalább látod 2 hónap alatt hogy lehet vastagodni, semmi konkrét edzésterv, ennél még a fegyencedzés is jobb pedig az ennek a koppintása ....
  • Vaxi
    #23486
    köszi, én elolvasom majd :)

    más: múltkor havernál voltam, van kettlebellje. nekem kicsit nagy volt, 24 kilós, és nekem a 16-os lenne megfelelő. csináltam vele néhány gyakorlatot, kurva jó. tervezem, hogy beszerzek egyet, egy kis változatosság nem árt :)

    bár most ezt a magas ismétlésszámú edzést próbálgatom, eddig bejön :)
  • Vaxi
    #23485
    szerintem 100%-ig esélytelen, hogy ettől lenne bajod.
    lehet, hogy hajlamos vagy rá. mennyit iszol?
    úgy számolj, hogy 20 tskg-ra 1 liter folyadék lenne a megfelelő