33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #23565
    Godsmack - I stand alone
  • shaba23 #23564
    Milyen zene megy alatta ismeri valaki?
  • Különc
    #23563
    Dugják a kertészfiút=Dugja a kertészfiú, kicsit rosszul jött ki a női megfelelő
  • Különc
    #23562
    Nem tölti az, maradék időben teniszezik Schwarzeneggerrel, golfozik Tiger Woodszal a kertben vagy dugja/dugják a bejárónőt/kertészfiút
  • Neoncsoves
    #23561
    ja ez is igaz... egy átlag embernek nincs szerintem ideje arra hogy élete 90%át egy konditeremben töltse :)

    azért néha irigylem ezeket... nincs semmi dolguk gyakorlatilag "csak" edzeni. de ekkora pénzekért ....
  • Tyler1
    #23560
    rengeteg munka, és főleg nem naturál.
  • Különc
    #23559
    Színészek, Pankrátorok, semmi más dolguk a filmezésen kívül mint jól kinézni, saját dietetikussal, tanácsadóval személyi trénerrel. Ilyen háttérrel még csuszi is így nézne ki
  • Neoncsoves
    #23558
    egyébként lehet tudni hogy ők mióta edzenek és hetente hányszor? gondolom rengeteg munkába kerül az ilyen izomzat...
  • Szabi84
    #23557
    én is láttam pár interjút vele, jóarc tényleg
  • Tyler1
    #23556
    nála csak Vin Diesel a nagyobb arc.
  • Neoncsoves
    #23555
    durva:D

    de nem szabályos teljesen, bár ekkora súlynál szerintem az a minimális lendítés nem számít sokat... durván néz ki ez az ember :D
  • Különc
    #23554
    Nagyon bírom ezt a faszit
  • Szabi84
    #23553
  • Solt
    #23552
    A páromnak van ilyen "sífutó" gépe, én azon szoktam kínozni magam. Amíg nem ment a 45 perc, addig apránként haladtam... most meg már a nehézséget állítom úgy, hogy a 45 percet azért végigbírjam egy tempóban.

    Engem nyugtat agyilag, így fel sem tűnik, hogy eltelik az idő... becsukom a szemem, és kalandozok... :)
  • center86
    #23551
    http://www.bodybuilding.com/fun/cyclical_ketogenic_diet.htm

    Az igazi kérdésre esetleg valami ötlet?
  • Vaxi
    #23550
    egyik haverom javasolta ezt nekem is, de picsa voltam még kipróbálni. :D
    na majd a héten..
  • Neoncsoves
    #23549
    aha értem. elég gyilkos edzésnek hallatszik :) köszi a segítséget!
  • csuszi
    #23548
    a súlyzós edzés is intervall
    intervall váltogatja a magas pulzus szakaszt az alacsony pulzussal
    feltáncoltatod a pulzusod sprinttel, bringával, súlyzózással 1perc alatt, aztán visszalassítod 100 környékére kocogással, sétával, lassú tempóval, 2-3-4 perc múlva megint megtáncoltatod stb stb
    utánégetés jön létre, min 24óra, ha extrémen jól csinálod akkor 72órára is
    akkor csinálod jól, ha az életedért könyörögsz utána, és oxigénsátorba fekszel le (súlyzózásnál is)
  • csuszi
    #23547
    vitamin
    max heti 1kg fogyásra belőve kalória
    okos étkezés alacsony gi ch, sok rost, minőségi zsír, magas fehérje és az életben nem találkozol az általad írt hatásokkal
  • iko
    #23546
    Szerintem tényleg belassul. Annyi, hogy beáll a szervezet tartalékos energiaszintre (fáradtság, lehangoltság, csökken a vérkeringés, amolyan hibernált állapot), ezáltal kevesebb energiát éget el alapból. Ezen segít a kardió, ami kényszeríti a szervezetet a gyorsabb anyagcserére, illetve a beiktatott csalónapok amely visszaállítja a leptid szintet.
  • Neoncsoves
    #23545
    erről az intervall edzésről lehet valahol bővebben olvasni? mert videót azt találtam, de valami bővebb leírásra gondolok...
  • csuszi
    #23544
    "Diéta alatt egy idő után lelassul a zsírégetés, vagy teljesen leáll"
    faszság
    logikus hogy amikor 30kg felesleg van rjatad könnyebben adsz le, mint amikor már 5kg
    nem leáll, hanem csökken a napi kalóriaigény, és mivel a kaja az addig megszokott, megáll a fogyás, nem azért mert belassul meg hasonló faszságok, hanem mert a kalóriaegyensúly kiegyenlítődik.
  • csuszi
    #23543
    az életben nem indul be annyi idő alatt
    többször írtam
    intervall tréning kell, 12 perc max és 3 napig tart a hatása
    az aerobodnak meg 1 óra múlva nyista
    azért indult meg újra a fogyásod, mert egyszerűen a futás hatására megnövekedett a napi kalória igényed, ennyi miatt, nem több.
  • Sephirot T
    #23542
    Én aeróbozásnál a bringára esküszöm,de hát kinek a pap kinek a paplan :D
  • Neoncsoves
    #23541
    lehet hogy tényleg kevés, de egyszer megpróbáltam hosszabb távot ami kb 6km volt, ha nem több, annál meg 2-3x is lelassítottam séta üzemmódra, ugyanis elég hosszú volt az út. egyébként ha jó sebességgel csinálom akkor "be tud indulni" a zsírégetés
  • Solt
    #23540
    Nem kevés az a 3-4 km aerobhoz?
  • Neoncsoves
    #23539
    állítás és igaz is. 3-4 hónapos fogyókúra van mögöttem és még folytatnám szálkásítással együtt, de lelassult az anyagcserém, ezáltal a zsírégetés se nagyon megy, tehát eljártam 2 hétig minden este futni 3-4 kilométert aerob sebességben és ilyen 0.3 kg jött le rólam, a kaját meg ugyanazt eszem mint eddig a fogyókúra alatt. most fogom felváltani azt hogy több szénhidrátot viszek be, megindítja az anyagcserémet (iszom a zöld teát is mellette, az is hat valamennyit az anyagcserére).

    az, hogy a fordítottja igaz-e, arra én is kiváncsi lennék, ugyanis miután elérem a számomra kedvező súlyt és testzsírszázalékot, el szeretnék kezdeni tömegelni és félek hogy a tömegnövelés is "leállna" ugyanúgy mint a fogyásom jelenleg.
  • center86
    #23538
    Állítás: Diéta alatt egy idő után lelassul a zsírégetés, vagy teljesen leáll, ezért ilyenkor a fehérje és zsír bevitelt 1-2 napra fel kell váltani fehérje és nagy mennyiségű szénhidrát bevitelre, míg a zsírbevitelt szinte a nullára redukáljuk.

    Kérdés: Ugyan ez fordítva is működik tömegnövelés alatt? Vagy azt a folyamatot nem érdemes megszakítani ilyesmivel. Esetleg 2-3 hónap tömegelés után érdemes volna beiktatni 2-3 hét diétát?

    Más: Ezt gondolom sokan ismerik és volt is már itt talán ezerszer. Legjobb.
    http://www.youtube.com/watch?v=01g3B8ds0uM
  • Panzermeyer
    #23537
    Leedzettél 1-1,5 órát, majd erre rájön még kb 1 órányi kardio. Nem hinném, hogy ez az izommegtartás szempontjából okos dolog lenne. Én megittam a turmixot, majd negyed óra pihenő után folytattam a kardioval.
  • Különc
    #23536
    Ha nem tudod másképp megoldani, előbb jobb mint után
  • Brolly
    #23535
    Kérdés: Szerintetek mennyire mínusz, ha edzés után nem tolok se fehérjét se glutamint, és úgy nyomom a kardiót?
  • 0Fritz0
    #23534
    Ártani nem árt, sőt...
    Viszont teljesen biztos és bárkinél megismételhető bizonyítékok (még) nincsenek rá.

    Ilyen "vitáknál" meg már nem fárasztom magam, csak bólogatok és így előbb szabadulok. :)
  • Neoncsoves
    #23533
    mindkettőt elolvastam, hát mindkettő is észérveket sorakoztat fel, de igazából nem tudom eldönteni. de én azt mondom hogy a vitaminok nyilván segítenek valamennyit, mivel nem véletlenül vitamin...
  • 0Fritz0
    #23532
    Mint minden testépítéssel kapcsolatos edzést/kaját/bárakármit, ezt is totálisan eltérően vallják.

    Pro és Kontra(?)
  • Neoncsoves
    #23531
    jó tudni, hiába pofáztam nekik egész éjszaka (igaz mind részegek voltunk), nem akarták elhinni. lehet fostak hogy egy 4 évvel fiatalabb egyén aki most ismerkedik komolyabban a kondival többet tud róla mint ők akik már jártak anno 1-2 évet edzeni. :D

  • MaRee
    #23530
    Én csak az ellenkezőjét olvastam, na de hagyjuk a témát. A sok süllő hagy egye a bundáskenyeret.

    Neoncsoves:

    Ők a hülyék.
  • Neoncsoves
    #23529
    lenne egy kérdésem! egyik nap lehülyéztek mert azt mondtam hogy vitaminokkal lehet gyorsítani az izomszakadásból való felépülést, olyan alapon hoztam fel a témát hogy emlékeztem valami videóra amiben Bunny beszél a vitaminokról, hogy főként megelőzésre jók, de én ha jól tudom a C Vitamin gyorsítja az izomregenerálódást. én voltam a hülye vagy azok voltak a hülyék akik lehülyéztek? :)
  • csuszi
    #23528
    van a faszt
    olvastam vagy 10et amiben csak hümmögnek hogy tyűhhaaa de sokat eszik
  • MaRee
    #23527
    Mondjuk ez le is van írva minden cikkben, hogy se átlegemberek, se profi sportolók ne próbálkozzanak ilyennel, mert azért kell neki 12000 kalória egy nap, mert ő el is használja.
  • csuszi
    #23526
    ez a phelps menü is csak arra volt jó, hogy a média felkapja, mert erre ugrik a nép, dől a lé, a nézettség az olvasottság, mert addig egyiknek se jut el az agya, hogy azért zabál és zabálhat ennyit, mert 3szor annyi a kalóriaigénye mint az otthon tespedő átlag fasznak
    meg is lett a következménye, a sok hülye mondhatta utána és mondhatj amost is, genetika ennyi az egész, csak az alkat számít ott van ni a phelps az minde szart zabál mégis szép csinos meg vékony és még olimpiai bajnok is
    megmagyarázza a bizonyítványát és marad a mocsárban