33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #23605
    Csirkefelsőcombot egyszerű kicsontozni, én azt veszek mostanában mindig, bőröset, mert az olcsóbb, aztán leszedem persze. Vmi 600 ft / kg, vagy 650.

    Én ettem sok májat, bár nem 1 hónapig csak azt, a méreganyag dolog egyáltalán nem érződött. Csirkemájban kevesebb a zsír de még a sertésmáj sem annyira gáz. Bár magában biztos nem enném 1 hónapig, de a csirkecomb mellé szerintem fasza.
  • Panzermeyer
    #23604
    Hm... Ha félretesszük a Bunny-féle előítéleteket, biztos, hogy a máj jó ötlet? Nem kevés zsírtartalma van. Na és mi van a méreganyagokkal? Hosszútávon nem okoz gondot? Csuszi, mesélj valamit, te mit tapasztaltál amikor egy hónapon át májat ettél?

    Valahol spórolnom kellene, mert irtó csehül állok anyagilag, pedig csak a legszükségesebbekre költök. Csirkemell helyett csirkecomb, akciós vagy minőség-ár kompromisszumos kiegészítők, stb... Szemüveget kellene csináltatnom, csontkovácshoz is el kellene mennem és jó lenne heti 1x elmenni úszni a hátam miatt.
  • DarkHorSe
    #23603
  • csuszi
    #23602
    én egyszer toltam májat vagy 1 hónapon át, de a csirkével ellentétben azt azért gecire meg lehet unni. sokkal markánsabb az ízvilága.

    zabpehely és zabpehely között van különbség, hajlamosak zabpehelyként adni a nem zabpehelyt is
    meg kell nézni alaposan
  • 0Fritz0
    #23601
    A csirkemáj ugyanannyi fehérjét tartalmaz, mint a feldolgozatlan sima hús: 100 grammban úgy 20 gramm fehérje és némi szénhidrát+zsír.
    A zabpehely nagy része (60-70%) szénhidrát, de nagyjából 15%-os fehérjetartalma is van.

    Mindkettő ideális a monszta izmokhoz (+fehérjepótlás azért még kell), de még nem láttam embert, aki huzamosabb ideig májat gyömöszölt volna magába a megszokott hús helyett.

    A májat és a húst váltogathatod a hallal.
    A zabpelyhet pedig a tojással.

    A szükséges szénhidrátot és zsírt meg bármiből be tudod vinni.
  • center86
    #23600
    két kérdésem volna tömegelés alatti táplálkozásról.

    1. A csirkemáj véleményetek szerint megfelelő e tömegeléshez?
    2. A zabpehely mennyire jó tömegnöveléshez?
  • Roger6
    #23599
    A héten még nem voltam... És legközelebb csak pénteken megyek. Lábazni. Az viszont fincsi lesz.
  • DarkHorSe
    #23598
    Na mivan, mindenki osszesett? Senki nem gyur mar? :D
  • SeanJRRussel
    #23597
    Kérdezi a riporter hogy naggyából mekkora súly volt a nyakán,mondja az edzőtársa hogy 60-80 font között van egy lánc szóval minimum 180 font (82kg) volt Branch nyakában...
  • SeanJRRussel
    #23596
    Ez a Metroflex Gym itt edzett Ronnie Coleman is ;) Arlington,Texas
  • Tyler1
    #23595
    itt sem hiánycikk a zetorlánc :D durva termek lehetnek ezek, környék összes TSZ-e innen hordja az alkatrészeket.
  • Vaxi
    #23594
    aztabüdöskurvaeget
  • SeanJRRussel
    #23593
  • zsoltioregon
    #23592
    A testet nem, de egy hasonlóan jó képhez adok kölcsön olyan láncot. Legfeljebb nem kinyomod magad a lánccal, hanem próbálod túlélni a súlyát.
  • Panzermeyer
    #23591
    Én felröhögtem :)
  • Panzermeyer
    #23590
    A-a. Kox nélkül soha nem leszel ilyen vaskos, gyerekláb méretű erekkel :)
  • MaRee
    #23589
    Nem.
  • iko
    #23588
    szerintetek ezt el lehet érni kox nélkül?
  • Tyler1
    #23587
    alig hc a csávó :)

  • Vaxi
    #23586
    nem akarok bunny flémet generálni, de ezen a válaszon felröhögtem :D

    "Szevasz. Az lenne a kérdésem, én jumbot szedek, de csak edzés előtt, alatt és után. A pihenő napokon nem (anyagi okok) És most szeretnék egy méregtelenítő tea kúrát csinálni. Ez a tea kúra lesz e valamilyen negatív hatással a jumbo hatásával szemben? ......"

    "először is: szeggyé jumbot szarás közben is mindenképpen. másodszor is, a teakúra az bazmeg negatív hatással van. ennek az az oka, hogy régen indiában elefántokon szállították a teát, így a jumbo szomorú lesz, ha teázol, megsértődik és semlegesíti a tápanyagot......."
  • Roger6
    #23585
    Hétvégén letesztelem :)
  • MaRee
    #23584
    Én egyel is jól laktam :D Mondjuk csaltam és nyomtam bele egy kis majonézt is
  • Roger6
    #23583
    Mondjuk nem néz ki valami táplálónak, persze ki kell próbálni.
  • Vaxi
    #23582
    ilyenek jöhetnek még :DDD
  • csuszi
    #23581
    látom a 3ból 2,5 nem ment át
  • SeanJRRussel
    #23580
    Én eddig nem terveztem és ezután se fogom h szteroidhoz nyúljak.vagyok 190cm és mellé 105kg.Nem tartom magam kicsinek,derékon,hason van egy kis felesleg meg combon és annyi.Tudom és érzem is hogy még nem értem el a határaimat,szóval még tudok hova fejlődni naturálban pláne úgy hogy baszok a kajára,nem számolok grammra pontosan nem is eszek mindig húst.Ha erre is jobban figyelnék akkor még gyorsabban fejlődnék és lehet nagyobb is lennék.De én is azt mondom hogy lassan járj tovább érsz.4 éve edzek már folyamatosan és ahogy az edző is monddni szokta az évek nekünk dolgoznak.
  • Roger6
    #23579
    You must be new here...
  • Tyler1
    #23578
    én kifejezetten Rockra értettem. azért ő 40 éves, és a százkilencvenX centijéhez, bőven 110 fölött mozog a súlya, és nem zsírtól.
    hatalmas az ember, dromedár állat, naturálban ilyet összerakni ilyen kritériumok mellett, a hobbi testépítők 0,1%-a tud.
  • iko
    #23577
    Ez igaz. Túl van misztifikálva a szteroid. Egy korrekt atletikus alkatot anélkül is simán össze lehet hozni. Csak nem 3 hónap alatt. A lassan jársz tovább érsz híve vagyok én is. Pl. nekem csak a 2. év után ment a húzódzkodás. Na és? Az izomnak érési idő is kell. A legtöbb szteroid huszárból hiányzik a kitartás és a fegyelem (akiből nem az versenyszinten néz ki). Szóval lassú víz partot mos, én pl. 178 cm mellé nem is akarok 80 kg fölé menni szálkásan. Az meg remélhetőleg 2-3 éven belül meglesz.
  • iko
    #23576
    Amúgy ez 1,5 év fejlődése. 63 kg-ról 70 kg-ra.
  • iko
    #23575
    http://iko.uw.hu/dieta.jpg
    http://iko.uw.hu/dieta2.jpg
    http://iko.uw.hu/2010-08-13A.jpg
    http://iko.uw.hu/2010-08-13.jpg

    Készülőben a legújabb forma. Remélhetőleg a tavalyihoz képest +3-4 kg és még élesebb.
  • zsoltioregon
    #23574
    200 kg-osan???
    Most mennyi vagy?:) 170kg?

    kb 30 oldalt átnéztem, de semmi amúgy.

    Akár rakhatsz te is:) (csak vicc, nem érdekel az se, ha 190 centis/60 kilós imádkozósáska vagy)

    a dietetikusok meg valóban érdekesek (endokrinológusok szintúgy). Nekem anno felírta a Reductil-t. Vérnyomásom nem nőtt, de szívfreki igen... rá 3 hónapra betiltották Európában:( havi 6500 ért sok más választás van, még nem épp szabályos akkor is.
  • csuszi
    #23573
    én 200kg osan is többet fogok érteni a fogyáshoz mint a lakosság 99,9999%-a, és ezzel nem magam fényezem, hanem a lakosságot húzom - bizonygatni meg nem fogom, mert nem érdekel ki hiszi el, ki nem
    de a dietetikusok is segghülyék, tisztelet a kivételnek, mert van, csak nem sok
  • csuszi
    #23572
    1, ferguson/phil jackson/kemény stb stb (tetszés szerint választható) szerinted jobban játszik mint bárki a 10 ligával lentebbi csapatból?
    remélem átjön az analógia
    2, van aki érti, csak lusta/nincs ideje/pénze/akarata/affinitása
    attól még tudja
    3, aki keres az talál
  • csuszi
    #23571
    nem értek egyet
    csak itt debrecenben ismerek vagy 50 arcot akik így néznek ki
    nem olyan sok meló ez a szint, heti 5-6 órával simán lehet hozni, az más kérdés hogy 10+év
    és kemény akaraterő kell, nem csak az edzés részéhez, hanem a diétához
    naturál nem naturál, lehet naturálban is elérni, csak nehezebb, hosszabb idő. de utólag hálásabb ;)
  • zsoltioregon
    #23570
    291 oldalnyi beszélgetésben akad olyan "testépítő", akinek van min 1 darab linkelt Before-After képe (magáról), ami bizonyítaná módszerei hatékonyságát?
  • csuszi
    #23569

    genya
  • csuszi
    #23568
    elszóltad magad te kis huncut :)
  • MaRee
    #23567
    Most találtam rá erre, tömegelésnél szerintem reggelire kurva jó, meg amúgy is

    Grilled cheese, fried egg sandwich

    Ha lusta vagy megnézni:

    Vajat vagy margarint megolvasztasz a serpenyőben(margarinnal nem olyan jó), erre rá ütsz egy tojást, és megcsinálod tükörtojásnak. Mikor már elég "stabil", rá raksz egy lapkasajtot vagy akármilyen vékony szelet sajtot a tetejére, meg egy szelet kenyeret(én teljes kiőrlésűvel csináltam), aztán z egészet megfordítod, hogy a kenyér piruljon a vajban egy kicsit. A másik oldalára is teszel egy kenyeret, aztán azt is megfordítod hogy megpiruljon a vajban, és kész is. Lehet még rakni közé sonkát megpirítva kicsit, a videóban baconnel csinálják. Nagyon fasza tápláló kaja, és nagyon finom.
  • shaba23 #23566
    kösz