33479
12316971501353788406.png
  • oliwwer
    #23646
    :DD
  • Panzermeyer
    #23644
    Hm... na akkor lehet én is elszaladnék magamtól
  • jazzy
    #23643
    Ha olyan fejed lenne mint neki, és meglátna a fél vesém az biztos, hogy elszaladna
  • Panzermeyer
    #23642
    Én a szabadpózaival vagyok úgy, hogy nem igazán jön be. A fizikumáért odaadnám a fél vesédet
  • jazzy
    #23641
    Kai Greene *
  • jazzy
    #23640
    Nekem Kai Green valahogy nem szimpatikus egyáltalán kinézetre, nagydarab, definiált, de olyan unszimpatikus a felépítése az egész embernek, fura, hogy top3-ban végezhetett..

    Grat Philnek. De szerintem Jay jövőre visszavág. Bár én annak örülnék legjobban ha Victor Martinez bekeményítene :)
  • Tyler1
    #23639
    BB-tv: Schwarze doku Vörös Zolival

    nem egy újabb életrajzi film, ellenben sok érdekesség kiderül Arnie bácsiról.
  • shaba23 #23638
    Fél Hét lett az első
  • Vaxi
    #23637
    Mr. Olympia 2011

    1. Phil Heath
    2. Jay Cutler
    3. Kai Greene
    4. Victor Martinez
    5. Dennis Wolf
    6. Dexter Jackson
    7. Toney Freeman
    8. Brandon Curry
    9. Ronny Rockel
    10. Hidetada Yamagishi
  • Retsu
    #23636
    Értem, köszi! A pulzusnövelőket hónapok óta kerülöm, már kávét, kólát se iszok soha. A bk.h-ról azt mondták sok mindentől lehet(vérnyomásingadozás, állítólag az edzéstől is kialakulhat). De az úgy néz ki eddig h nem jelentős mert csak 2 mm-t vastagodott, így még nem veszélyes ha minden igaz. Más kérdés hogy ugyan fog alakulni a későbbiekben.
  • jazzy
    #23635
    Mindenképpen egyrészt egy orvossal, másrészt külön egy sportorvossal is beszélj erről.

    SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM ÉS ERRE NE ALAPOZZ SEMMIT, CSAK AZ ORVOSOKÉRA: A ritmuszavart ha kezelik gyógyszeresen akkor annak mindegy, hogy edzel-e, a gyors pulzusnak szintén, de hot blood meg ilyen pulzusnövelő cuccokat tuti el kéne kerülnöd.

    A bal kamrai hipertrófiáról abszolút nem tudok semmit. Így erről nem is merek írni.
  • Tyler1
    #23634
    kétlem, h itt erre érdemleges választ kapsz. ezt egy orvosnak tedd fel inkább.
    egyik ismerősömnek is szívbaja van, 15 évet letolt a teremben, és neki is le kellett állnia orvosi utasításra(más kérdés, h baszott rá).
  • Retsu
    #23633
    Szevasztok! Van 1 (szerintem nagy) gondom. 3 hónapja nem edzek. Eléggé kikészültem idegileg, attól tartok közrejátszhatott az edzés is. Szal szedek antidepresszánsokat és nyugtatót. Sajnos van más is: kiderült, hogy a szívemmel sincs minden rendben egészen, ritmuszavarom van, tachycardiám(gyors pulzus), és enyhe bal kamrai hipertrófiám(tehát megvastagodott az a rész). Visszatérhetek-e ilyen dolgokkal az edzéshez, vagy búcsút mondhatok a vasaknak? Most rohadtul el vagyok keseredve h nem folytathatom:(
  • Tyler1
    #23632
    remélem nem Cutler nyeri, már unalmas lenne. mondjuk többiről fingom sincs, ennyire nem vagyok benne, 1-2 név ismerős, de esélyeket tippelni nem tudnék.
    na majd ha egyszer Lesukov kijut(az egyetlen lufthansa, akit nagyjából figyelemmel követek jelenleg)...
  • Vaxi
    #23631
    Mr. Olympia 2011.
    Ahogy elnézem az indulókat, Tóth Dani simán beférne szvsz.
  • jazzy
    #23630


    Na ez mi? Elfotosoppolták, vagy megrövidült a keze alvás közben?
  • SeanJRRussel
    #23629
    CSóri világ életében így nézett ki meg asszem vmi harcművészeti stílusban is jeleskedett/jeleskedik.Ám meg tutira nem naturál,pláne hollywoodban nem de attól függetlenül nagyon jó kis fizikuma van.
  • Tyler1
    #23628
    hát ezt sztem lehozza genetikából, meg a pár évtizedes, napi szintű edzéséből. bár Hálivúdban sosem lehet tudni, milyen elvárásoknak kell megfelelni egy filmért...
  • iko
    #23627
    tényleg nem semmi. már csak az a kérdés, hogy naturál-e? Mondjuk ez a fizikum még hihető naturálként is.
  • Tyler1
    #23626
    nem testépítő, de kurva bitangul néz ki Michael J. White is, így 40 fölött!
    (miért nem születtem én is fekának?)

  • csuszi
    #23625
    eeehhheeeehheee
    diamond meg master az a bronz ;)
  • Vaxi
    #23624
  • Különc
    #23623
    Bronz legbelsőbb bugyraiban, bár elég régen léptem be
  • jazzy
    #23622
    Namérteholvagy, amúgy meg nem szabad offolni :D
  • Különc
    #23621
    4000 meccs, kőkemény bronz liga középalja, sokat ér az az acc
  • csuszi
    #23620
    majd csak figyejjé ;)
  • Különc
    #23619
    Barlangban laksz, husi?
  • csuszi
    #23618
    arra még várhatsz cirka 2 évet szerintem
  • jazzy
    #23617
    Az nekem a diablo lesz:)
  • csuszi
    #23616
    másfél havi kondibérlet évekre szórakozás
    én így gondolkoztam :)
  • jazzy
    #23615
    ööö ja :D szegény vagyok hogy megvegyem :(
  • csuszi
    #23614
    ájjj ájjj olyan 4ezer meccses accot? ;) :)
  • jazzy
    #23613
    Ah pedig azt hittem eladod az accodat egy steakért :D
  • csuszi
    #23612
    örökké :)
  • jazzy
    #23611
    Csuszi még mindig sc2 kockulsz?
  • Danny1987
    #23610
    Egyé rovarokat.
    Magas fehérje tartalom.
    http://www.ted.com/talks/marcel_dicke_why_not_eat_insects.html
  • jazzy
    #23609
    Én aprócsontút veszek bakker
  • Panzermeyer
    #23608
    Nálunk már 750, 800, 850 Ft a bőrös csirkecomb, alsó is, felső is. Az agyam eldobom lassan. Még a régi hentes szokott néha egy 50-100 Ft kedvezményt adni, ha van neki, mert már csak hébe-hóba nyit ki.
  • csuszi
    #23607
    bár kiszámolhatnád hogy mennyi a ft/kg bőr és csont után ;)
    én most 1000-ért veszek mellet!!! :)
  • csuszi
    #23606
    én leszarom a mérgeket, van nekem májam ;)
    az íze volt egy idő után kibaszott unalmas
    zsír nem tétel
    fehérje jó benne