33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #23686
    Most rányomtam én is, hogy nem vagy hasznos és ha megteszi még 3 ember, akkor eltűnik a hszed.
  • Különc
    #23685
  • Vaxi
    #23684
    adatlapodon:

    Lájk: 0
    Nem lájk: 1
    Hozzászólásainak hasznossága: -100
  • csuszi
    #23683
    rányomtam magamra hog ynem hasznos oszt semmi nem történt
  • csuszi
    #23682
    én a kalciumra szavazok, aztat mondták az okosok nékem
  • Különc
    #23681
    Magnézium tabi
  • iko
    #23680
    kálium, magnézium, kálcium, nyújtás
  • Sephirot T
    #23679
    Izomgörcsök ellen mi a teendő?Az utóbbi időben egyre gyakrabban előfordul hogy egy-egy mozdulatnál rohadtul begörcsöl valamim,főleg a lábamra igaz ez.Egyáltalán nem kellemes érzés.Több nyujtás edzés után,esetleg masszázs vagy mivel lehet ezt kiküszöbölni?
  • Tyler1
    #23678
    ja, látom már bb-ről sem lehet rendelni tőlük, pedig nekem a whey pro-ja jobban bejött a Scitec fehérjéknél. legalábbis a csokis odaverte ízben és oldódásban.
  • Vaxi
    #23677
    olyasmi, vagy csak átalakult
  • Vaxi
    #23676
    jóvan bazzeg, azért az gyilkos volt :DDDDDDDD
  • Tyler1
    #23675
    utódja? megszűnt? :O
  • Solt
    #23674
    Most, hogy mondod... kezd hiányozni a rizs! :D
  • oliwwer
    #23673
    Akkor sok sikert hozzá. Én nem bírnám ki.. még a birkapörit is rizzsel eszem :D
  • Solt
    #23672
    Nem szigorú, csak próbálom kerülni a szénhidrátot és a cukrot amennyire lehet, mert a tavasz óta nem nagyon tudtam edzeni... ( meló )
  • jazzy
    #23671
    Igen, vaniliás ananászos, na azt is kóstoltattam vaxival, kukában kötött ki 2 kiló kb. NEM BÍRTAM fizikailag meginni.
  • jazzy
    #23670
    Az íz nem számít mi, bezzeg a cytogen csokis + glutamin koktélom nem jött be :D pedig jo volt, ilyen kicsit citromos csokis cucc :D
  • Vaxi
    #23669
    ilyen speckó ízt nem vennék, maradok a csokisnál, abból soha nem lehet gond :)
    köszi!
  • oliwwer
    #23668
    Vaxi: Igen ez a cytogen-nek az utódja, én is az alacsony ár miatt döntöttem mellette. Whey Protein Force fajtából nyomtam be egy 1 kilósat. A gyomromat nem bántottam, jó és olcsó tejsavó. Azt hiszem jazzy-val beszéltük itt a múltkor, hogy a vaníliás ananászos eléggé kerülendő ebből a termékből. Nem vagyok válogatós, de az mocsokszar volt.
  • Vaxi
    #23667
    köszi, az íz nem számít, nekem ízlett a power protein is, amitől sokan falnak mennek :)
    asszem akkor kipróbálom én is.
  • oliwwer
    #23666
    A fene.. akkor most kimegyek kajáért.

    Egyébként hol a ch? Diétázol?
  • Sephirot T
    #23665
    Tejsavót próbáltam (Simple whey) és nem volt vele gond,jól oldódik,minimális habzás,íze is korrekt(bár scitecet nem veri).Néha ugyan ha éhgyomorra ment kicsit háborgott odabenn de nem vészes.Pénz híján remek vásár
  • Vaxi
    #23664
    http://www.fullforce-nutrition.com/ ennek a gyártónak a termékeivel kapcsolatban valakinek van tapasztalata?
    azt hiszem ez a cytogen utódja, amiről sokan áradoztak, hogy ár/érték arányban kifogástalan.
  • Solt
    #23663
    Aszalt szilvával töltött csirkecomb filé körtével, szőlővel... :) Irdatlan finom volt... :))
  • Sephirot T
    #23662
    My bad,figyelmetlenség benne van a pakliba :D
  • csuszi
    #23661
    a lépések nem jelentettek kg-ot ;)
    "van egy helyes arány, nem lehet kg-ban számszerűsíteni, ezért írtam lépésben"
  • Sephirot T
    #23660
    3-2 rendszer nem túl aprólékos?Nekem 1-2 kilós ingadozásaim napirenden vannak(elfogyasztott kaja,viz miatt) ezért igy kicsit nehéz bemérni normálisan ezt hiába mondják hogy csak hetente 1x mérd magad valamelyik reggel stb....Lehet ma reggel 89 voltam de holnap már 91 és igy tovább kövi nap megint 90.Én inkább 5-6 oda 3-4 vissza kombinációt részesitem előnyben.
  • poruljartal
    #23659
    nem feltétlenül, lehet, hogy csak ki kell pihenni, mondjuk egy hétig ne erőltesd, vagy kettőig, aztán szép fokozatosan terheld, természetesen szabályosan
    ha még mindig fáj akkor doki, bár inkább az első lépés az legyen, hogy elmész dokihoz
  • DarkHorSe
    #23658
    Inkabb figyelj oda hogy szabalyosan csinald, szerintem azert faj a hatad mert szarul csinalod.
  • Viktorr
    #23657
    Sziasztok,
    Pár hete azt vettem észre,hogy ha hoszabb ideig állok,vagy állva pakolok stb,akkor elkezdfájni az alsó hátam.Edzés miatt van gondolom én,egyenlőre haggyam abba a hátedzést?
  • Panzermeyer
    #23656
    Én a CH-t venném vissza, és a fehérjén emelnék némileg - első lépésként.
  • Neoncsoves
    #23655
    ha elkezdenél most szálkásítani egy picit és lefogynál közben 84 kilóra a magasságodhoz szerintem teljesen jó lenne, én is most belőttem magam 83-84 kiló közé, épp gondolkozok hogy hogyan kezdjem a tömegelést (lehetőleg minél olcsóbban...)
  • csuszi
    #23654
    a tömegnövelés nagyjából így néz ki
    előre 3lépés, vissza 2, előre 3 lépés, vissza 2
    ha hülye vagy akkor így
    előre 10, vissza 8 stb stb
    ha lassú, akkor előre 2 vissza 1 bla bla
    van egy helyes arány, nem lehet kg-ban számszerűsíteni, ezért írtam lépésben
    20kg amúgy sok, hiába 2-3 havi
    az akkor is sok visszalépés nélkül
    itt az ideje egy visszának, aztán kezdődhet újra a kör
    a vissza ki van tárgyalva hogy néz ki elégszer, főleg diétán múlik, kajálás a titok nyitja 99%ban
  • BlackWolf
    #23653
    Sziasztok!

    Kb év elején elkezdtem az életem rekreációs programját , mert kicsit kivolt a testem 5 év semmittevés után.
    Januárban elkezdtem rendesen táplálkozni odafigyelni magamra.Majd kb május környékén nekiálltam edzeni heti 3szor edzek + kissebb átmozgatások , de mellé még jön heti 2x1.5 óra intenzív tenisz. Fel is jött év eleje óta 20 kiló , ami havi ugye 2\3 al nemis tűnik egészségtelennek se soknak. Azonban az elmúlt 1-1.5 hónapban kicsit kizsírosodtam , jött fel pocakra meg mellre is rendesen . Ezt azért tartom furcsának mert az étkezésem a (bodybuilder.hu)táblázatok alapján so-so rendben van és minőségit is eszek\turmixolok. Most 187 cm vagyok 87 kiló. Le kéne állni már a tömegeléssel ? Esetleg csökkenteni a szénhidrát bevitelt?Elkezdeni lassan kardiózni is ?
  • poruljartal
    #23652
    ok, sry
  • Tyler1
    #23651
    mert ő naturálban lett Mr. Olympia te kis butus. gyerekkorában véletlenül lenyelt egy evőkanál genetikát...
  • Roger6
    #23650
    Mert az nem az étkezés része.
  • poruljartal
    #23649
    nem látom a kox részt
  • Vaxi
    #23648
    Erőemelés, de aztabüdöskurva
  • Vaxi
    #23647
    Phil Heath Mr. Olympia edzés- és étkezési terve