33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #23728
    Puhadobozosat farzsebből kissé meghajolva vihargyújtóval felhúzott ablaknál, az a tuti.
  • Vaxi
    #23727
    egyébként ez a cikk is pontosan arra való, hogy a sok pesti gyökér, akinek a seggéhez van nőve az autó, megnyugodhasson, hogy azért nem kerékpározik, mert egészségtelen. így legalább nyugodtan szívhatja el a mezítlábas symphoniát a 1,5 órás dugóban, mert hát az nem károsítja a tüdejét
  • Vaxi
    #23726
    már attól is nevetséges, hogy az index cikke, azután már csak az teszi teljessé az egészet, hogy " állapították meg brit kutatók. " :)

  • shaba23 #23725
    A kerékpárosok tüdejébe túl sok korom jut.

    Ezt csak úgy okulásra
  • shaba23 #23724


    utálok futni, de inkább a maraton mezítláb, mint a barátok közt:)
  • Roger6
    #23723
    Aki naturál módszerrel nem ér el semmit, az egy lusta disznó sportolni, vagy nem tudja, mi az a diéta. És ha ilyen "szerekhez" akar nyúlni a sport helyett, az meg is érdemli, hogy tönkremenjen a teste. Talán ha tudná a kedves páciens, miről kéne a diétának szólnia, menne mindenkinek. De hát a sok elmeroggyant inkább ezt választja. Meg is értem, mozogni tök szar, meg rosszat tesz, meg amúgy is jobb a Barátok Köztöt nézni edzés helyett. Tényleg megértem.

    Ja, ha esetleg (nem kívánom) valami rossz történne veled - pl. leáll az egyik veséd, vagy valami gixxer - azt is oszd meg a néppel, hogy tudják, mi várhat rájuk. Aztán azt is írd le szépen, mennyire jó érzés is az, meg a kórházi kaja, na az igen, az tuti fogyós lesz. Thx!
  • kakimakifsz
    #23722
    Jazzy! A #23716-os válaszom delete pls!

    Szekrény megkérdezte, hogy fogyok erre jött a szokásos>>> futtatom a módszerem. Nem futtattok semmit! van ettől jobb és főleg testkímélő módszer is. ez egy baszott válasz volt!!!

    @vaxi: BB-al tisztázódott, hogy kurvára nem vagyok kocsis!!.

    Aki a bringázással és egyéb natural módszerrel nem ér el eredményt, az ide fáradjon!




  • shaba23 #23721
    Hozzátenném, hogy az én diétám sem tett jót a bélflórámnak, de azt meg joghurtokkal, meg mindenféle élőflórás cuccal helyre lehetett hozni.
  • csuszi
    #23720
    [popcorn smiley]
  • Vaxi
    #23719
    Ne üljetek már fel kocsisnak megint. Csak trollkodik. Ingerszegény életében ez az egyetlen öröm. Bár jobb lenne, ha máshol csinálnád, javaslom tényleg a nőklapja fórumait.
  • Sephirot T
    #23718
    Kérdés nincs,inkább kérés: Menj máshova az idióta fogyókúráddal,itt nem hiányzik senkinek sem a "tuti" módszered,viszlát
  • jazzy
    #23717
    Feltételezem nem tudunk meggyőzni, hogy szétbarmolod a testedet és ennél még az is egészségesebb ha 150 kilósan élsz.
  • jazzy
    #23715
    Na jó elég, ez már a Nők lapja fogyókúrás rovatánál is szánalmasabb.
  • Sephirot T
    #23714
    És a teljes étvágytalanság szerinted jó? Gratulálok hülyegyerek
  • Roger6
    #23712
    Te idióta! Van fogalmad egyáltalán a fogyásról? Miből akar leadni az ember? Zsírból bazmeg! Szerinted 1 hónap alatt te leadtál 14 kg zsírt? Hát hogyne... Kikészülök az ilyenektől! Legalább olvasna utána az idiótája.
  • shaba23 #23711
    Koxoláson azt érted, hogy 10 évig a munka és a hobbi is a számítógép volt, és közben mondjuk császárszalonnát ettem sajttal, meg 6 cukorral ittam a kávét? Kis túlzással a napi mozgásom annyi volt, hogy elmentem a kocsiig, meg a géptől a klotyóra. Ha ettől vizesedtem, ám legyen:)
  • szekrény
    #23710
    légyszi írd le hogy fogytál 14kg-ot 1 hónap alatt , meg hogy mennyiről mennyire, voltál bélmosáson ?
  • kakimakifsz
    #23709
    Nem feltétlen kamu, sőt.... 1 hónap alatt 30 kg se extrém már. De hogy 40 jön vissza az átlagnak az 90%! Én most 14-et fogytam 1 hónap altt és jóval többet is lehett volna. Megtartani lesz baszott nehéz.
  • szekrény
    #23708
    akkor az a havi 9kg max a kox miatti víz kipucolása volt , a fogyás az egy kicsit macerásabb lenne ...
  • Panzermeyer
    #23707
    Oké, mindenképpen számítunk rá. Ide mindig jöhetnek az ilyen másokra is ösztönzőleg ható fotók.
  • shaba23 #23706
    ehh-ehh...az a jó, hogy nem is ide akartam írni a kommentet, hanem a szteroidos topikba :)
    Csak a gyaloglás.
  • Tyler1
    #23705
    csak a gyalog közlekedés volt a kardio, vagy mellette volt más is?
  • shaba23 #23704
    Eltelt 2 év és 90kg vagyok. Ami feljött az már edzőterem eredménye. Most is igyekszem odafigyelni a kajára, de megengedem magamnak olykor az elcsábulást (pl tegnap este egy fél doboz fagyi), főleg ha haza utazom és anyám főztje minden csak nem diétás:)
    majd nézek ilyen volt, ilyen lett fotót, lehet megvan még (nem kell félni, csak portré, de a hombárfej jól mutatja mekkora voltam)
  • kakimakifsz
    #23703

    am... vissza fogod hízni szted?
  • Különc
    #23702
    Moszkva térről az Örs vezér téri Árkádhoz? Az munka
  • shaba23 #23701
    110kg-ról fogytam 84re ~3 hónap alatt úgy, hogy odafigyeltem arra, mit eszek. Mellette eljártam bohóckodni edzőterembe (tényleg csak bohóckodás volt, hetente kb 2x 1óra), de BP-en belül lehetőség szerint mindenhova gyalog mentem pl. moszkváról az árkádhoz, vagy kökire... Izom természetesen ment le keményen, de az meg egy másik munkafolyamattal visszajön. Nem tabletta kell, csak kitartás.
  • tigeroo
    #23700
    tőlem megkapod a nap kommentjéért a pluszt amit ott írtál.
    (csak semmi buzulás!)
  • jazzy
    #23699
    Mehettek ti is :)
  • Különc
    #23698
    Ezért ban...




    ... ja, már nem moderátor, akkor semmi
  • jazzy
    #23697
    Megérdemli mindkettő ha engem kérdezel.
  • csuszi
    #23696
    clio meg is érdemli
  • jazzy
    #23695
    Nálunk az ötös természetes volt, így kell teljesíteni. Négyes belefér. Középiskolában pl Irodalomból a hármas is elment de csak abból, mert ahhoz nagyon hülye voltam. Kettes és egyes az nagyon nem fért bele.

    Persze mondták, hogy ügyes vagy, de a rossz jegyre mindig jobban felkapták a fejüket. De ez valahol természetes. Munkahelyen sem veregetik meg a vállad mindig amikor ügyes vagy, de ha elbaszol valamit mindig lebasznak, tehát ez az életben általánosan így megy. Persze nem sarkítom ki, csak nagy átlagot sok alkalmat nézve :)
  • Roger6
    #23694
    Nem tudom, milyen családban nőttél fel, de az ötöst mindig megbecsülték, és jutalmazták nálam (orvos szülők, tehát nem elmeroggyantak között nőttem fel, akiknél nagy szám volt az ötös jegy).

    De egyébként ez azért is rossz, mert ha más véleményen vagy, mint a többség, már nyomják is a mínuszt, pedig nem biztos, hogy a többségnek van ugye igaza. De talán ennyi nekem elég az offból.
  • jazzy
    #23693
    Ha valakit nem kedvelnek sokan rögtön rányomják a minuszt. Lásd Clio, Kata. Pozitív értékelést délelőtt óta nem láttam.

    Ez olyan, mint amikor hazamész a suliból általánosban, vagy középiskolában, ha ötöst kaptál az természetes, ha egyest akkor jól le vagy szidva. Csak a minuszolás megy.
  • Roger6
    #23692
    Szerintem meg halál felesleges dolog. Most ez kb. azt fogja tükrözni, hogy ki nagyobb kocka, és kinek van több barátja az SG-n. Mert lefogadom, hogy lesznek olyan emberek, akik már akkor nem lájkolják egy másik ember hsz-ét, amikor még meg sem jelent. És ez a nyomorék lájk szó is... Bazmeg, valamit találjanak már ki maguktól!
  • sapkafej
    #23691
    szerintem jobb ötlet, mint a hirtelen-nem-tudom-melyik-oldalon vagyok facebookcopy chat :)
  • Roger6
    #23690
    Hát az valami oltári nagy baromság ez a plussz-miuszos dolog. Grat sg, ez igen!
  • Tyler1
    #23689
    szerintem ennek akkor lenne értelme, hogy ha az adott hsz fölött a fejlécben is kiírná, hogy mennyi + és -, mert így nincs nagy jelentősége, hogy vki hasznosan szól-e hozzá, ha pl. a VV topikban 600-an adnak mínuszt, mert rossz vévéfaszomat védesz.
  • csuszi
    #23688
    Hozzászólásainak hasznossága: 1
    béna :D
    na elmentem cickózni
  • csuszi
    #23687
    D
    na mekkora nem hasznos vagyok