33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #23768
    én is osztom ezt a véleményt, szerintem is tökéletes egy whey pro, edzés utáni turmixba dextróz vagy malto aztán szevasz
  • csuszi
    #23767
    sose értettem a tömegnövelőket, ch ért fizettek egy valag pénzt
    fehérje, annak van értelme, aztán olyan ch át keversz hozzá amit akarsz, vagy beviszed kajával
  • Tyler1
    #23766
    kb. olyan fehérje-CH-zsír aránya van, mint a Jumbonak. az meg, hogy a BB nem reklámozza/forgalmazza, nem jelenti, hogy szar is. Ironmaxx jó gyártó(legalább is ha a németről van szó).

    mondjuk árban sztem kurva drága, főleg, hogy ennél is minimum 100g adagokat kell nyomni. 8 kilós Jumbo 20-21 ezer, szóval nem mind1.
  • Különc
    #23765
    (Nekem) Soknak tűnik benne a szénhidrát és kevésnek a fehérje ráadásul számomra nem ismert termék így szkeptikus vagyok vele
  • KaBuTo666
    #23764
    Annyi, hogy mióta elkezdtem edzeni az ő általa kidolgozott edzéstervvel + szedtem ezt, +5kg ment rám de nem igazán látszik meg az az 5 kg, nyilván izomban erősödtem. Szóval érzem magamon hogy fittebb vagyok. Csak gondoltam lehet váltok csak fehérjére...2 hónapja kezdtem kb.
  • Tyler1
    #23763
    miért is volna ez disznóetető?
  • KaBuTo666
    #23762
    Testtömegnövelés izomtömegnövelést mondtam neki, ezt ajánlotta...de ha esetleg tudtok ajánlani valami mást. Gondolkodtam, hogy csak proteint szednék.
  • Különc
    #23761
    Érdekes cucc ez, én a disznót hízlalnám vele hogy őszinte legyek de edzés közben innám ha nem lenne más
  • KaBuTo666
    #23760
    Bocs, nem írtam le...szóval ironmaxx titan v.2.0
    Ez ilyen vegyes.
  • Sephirot T
    #23759
    Egészen pontosan milyen tápkieg?Fehérje,kreatin,tömegnövelő,stimuláns esetleg egyéb?Nem mind1
  • KaBuTo666
    #23758
    Hellósztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy a tápl. kiegészítőt edzés előtt vagy után érdemes benyalni? Edzőm azt mondta, hogy edzés előtt igyam, de a body builderen azt olvastam hogy utána.
  • kakimakifsz
    #23757
  • BlackWolf
    #23756
    :DÍgy már lehet énis MDPV segítségével próbálnék fogyni .. Mi volt ebédre topikból?
    Ide nem szteroid hanem súlyos diéta kell
  • csuszi
    #23755
    "3 gyakorlatos edzést csinálok minden testrészemre"
    csak a biztonság kedvéért, szett az, amikor 2-3-4 gyak között nincs pihenő, aztán pihi, új kör
  • shaba23 #23754
    én is megálltam...10 éve 187cm
  • Viktorr
    #23753
    Értem,én kezdetektől fogva 3 gyakorlatos edzést csinálok minden testrészemre,illetve most azt az edzés teknikátnézegetem,ahol 20-30 ismétlés van,olyan súllyal,amit még pont kinyomsz a végére.Body builderen találtam ezt a cikket,nem tudom érdemes-e ezt elkezdeni,most megálltam a növésben úgy érzem.
  • csuszi
    #23752
    az is szuperszett ha mell hát de az is ha dupla mell
    ha már 3 gyak akkor az óriásszett
    ez egy haladó edzéstechnika, egy bizonyos szint kell hozzá hogy ne legyél túledzett, illetve alatta értelme sincs, mert elegendőek a hagyományos technikák
  • csuszi
    #23751
  • tigeroo
    #23750
    Csak semmi buzulás... Amúgy hol írtam hogy nekem kell? A megjegyzést csak azért írtam hátha valakit érdekel még.

  • Sephirot T
    #23749
    Megdöntöm az elméleted,én személyszerint úgy vagyok ezzel hogy a combom a legzsírosabb testrészem pedig rendszeresen bringázok/szaladok/lábazok.Tömegelésnél ide jön fel leghamarabb utána meg innen megy le legnehezebben a felesleg hiába a sok lábat használó erőfeszités.Persze izmosnak izmos de van rajta bőven szépséghiba.Viszont hasra kurva ritkán edzek,talán 2-3 hetente 1x akkor is csak valami bohóckodás és mégis elég szépen látszanak a kockák olykor még tömegelésnél is. Genetika kérdése szvsz
  • sapkafej
    #23748
    dobj egy privit a shemale címeddel
  • tigeroo
    #23747
    igen ,ez meg is van de írtam hogy a full kellene (gyk. warez)
  • hungary27
    #23746
    http://androidfreeware.net/download-daily-ab-workout-free.html
  • tigeroo
    #23745
    kicsit off: androidos telóra nincs meg valakinek full pakkban ez:

    daily ab workout
    daily cardio workout TELJES verziója?

    vagy ha meg tudná valaki szerezni akkor közzé tehetné itt isten színe előtt

    (amúgy elég hasznos, stopper ismétlés szám stb. guidenek tökéletes csak pl. randomizálni nemlehet a gyakorlatokat az ingyenes verzióban)
  • Különc
    #23744
  • Viktorr
    #23743
    Sziasztok,
    Ki mit tud a szuper szettes edzésről?
    Hogy van ez pontosan,pl edzem a mellem és utána rögtön csinálok egy másik mell edzést vagy mell + utána pl egy hát gyakorlat?
    Ez mennyire előnyös,jobb-e mint a sima edzés?
  • kakimakifsz
    #23742
    jóvanmáááá
  • csuszi
    #23741
    ja és ehhez képest a vádlim, combom eres keresztszálkás, a mellem keresztszálkás, eres, bicepszem is ütőeres stb, a hasam mégis kibaszott ovi, közben az alkaromon van vagy 15 ér, na erre jön az új kísérlet ;) én ugyan nem 1-2 hónapban gondolkozok mint a profik, egyesek, hanem 1-2 évben, de én már csak ilyen teknőc vagyok :)
  • csuszi
    #23740
    na az a lényeg, hogy nincs helyi zsírégetés
    de van némi gyanúm, hogy igenis van valamennyi, hiába mondják a nagyok hogy nincs, de ezt már egyszer írtam, aki értelmes az úgyis emlékszik
    és nem voltam sose egy nagy hasazós, mert úgy gondoltam, hogy a helyes, nagyon tudatos levegővétellel, a fekvével (nem röhög, megy rá keményen), elég erős így is a hasizmom, befeszítem olyan mint a fa, de tényleg, de nagyon szabályosan tolok mindent, feszítek mindenre amit csak érzek :)
    de a zsír, minidg utoljára onnan megy le, és geci makacs, most is van rajta, csak halványan látszik, inkább az oldal rész, csak fenn pár kocka, de inkább kockácska, nagyítóval :)
    na és ehhez képest, most kipróbálom (2 hónapja csinálom) hogy 1-2 évig hasazok hetente 3szor szétszórt elven olyan 4-5-6 kört, szuperszettben, esetleg óriásszettben, lássuk mi lesz.
  • Neoncsoves
    #23739
    jajj istenem, és még én hittem azt hogy hülye vagyok az edzéshez :D
  • csuszi
    #23738
    mondjuk én egy kibaszott láma vagyok, mert havonta jó ha 2kg-ot fogyok
    tavaly faszom tudja mikor kezdtem, ide beírtam
    olyan 1 éve, le is ment kemény 18kg, akkor még 2 sincs :)
    lassan már beígért képet is tolok, itthon vagyok, már csak spannal kellene együtt edzenem valamelyik hétvégén
    nagyon büszke vagyok a láma fogyásomra, eddig mindig úgy volt, hogy ha teszem azt 110kg voltam, akkor pocak (nem derék!!) kerület 112, ha 100kg akkor pocak 102centi stb
    mostanra sikerült megfordítani, 95kg 93 centi pocak, 4 centit nyertem, erővesztés olyan 5kg fekvében, húzódzkodásban erősödtem :) - gondolom a súlycsökkenés miatt, bicepszezés változatlan

    új dolgot próbálok, azt inkább külön hszben
  • csuszi
    #23737
    benéztem a zseniális topicodba
    te jó ég, már semmin nem csodálkozom...
  • Roger6
    #23736
    Én már félve kérdezem meg tőled, van fogalmad róla egyáltalán, hogy mi ad energiát az izomnak?
  • kakimakifsz
    #23735
    fuuu milyen vita lesz itt, ha jönnek a nagyok...
  • Zinaj
    #23734
    Szted minenki izombol akar cak tomeget szerezni?
    Energia kell nagy sullyokhoz nem a csirkemell...
  • Roger6
    #23733
    És ne feledjük a vádli-görcsöltetés valamint a köhögést, mint edzést. Rohadjak meg, még javasolni is fogom egy-két embernek, szalonna tömegelés mellé kifejezetten ajánlják - a profik.
  • Sephirot T
    #23732
    Nem érdemes velük foglalkozni,úgyis te vagy a hülye utólag akármit mondasz,ők jobban tudják...Kis idővel csodálkozni fognak azon hogy semmi eredményt nem érnek el és előbb utóbb csak felkeresnek ők maguk és tanácsot kérnek. Ez a jobbik eset.Viszont velem volt már olyan is hogy segíteni akartam diétával egy ismerősnek ő meg csak annyit mondott: "Köszi a jótanácsot de inkább folytatom a 100 napos akármit mert azt egy profi ajánlotta" Akkor megfogadtam hogy többet nem törődök a barmokkal,hadd csinálják a gyümidiétát,a szalonna tömegelést meg amit akarnak
  • Sephirot T
    #23731
    Sőtt,képzeld gyalogosokéba is,ajánlanám neked hogy ne is vegyél levegőt ezentúl
  • tigeroo
    #23730
    amúgy újabb csúcs a körömben, egy ismerősöm barátja mos kezdett el "gyúrni", napi 2órás edzést akarja tartani, szinte minden nap, nagyon lelkes az első héten már proteint is szerzett (ami leviszi a pulzust is!), napi 6x kell bevinnie, az edzés előtt fél órával.


    röhögni nem akarok ha felhozódik a téma, de ha el akarom irányítani valamilyen adatbázis felé (esetleg javasolni hogy csapja fel a régi biosz tankönyveit), vagy esetleg kijavítani akkor én lennék az okoskodó fasz.
    egy fél napi utánaolvasással meg lehetne spórolni egy csomó feleslegesen elpazarolt energiát.

    az ilyen szituációt ti hogy reagáljátok le?

    (viszont van olyan ismerősöm is aki év eleje óta jár le terembe és tudatosan is táplálkozik (mondjuk szép összeget is költ tápkiegekre is meg vitaminokra) de rajta meg is látszik az eredmény.)
  • tigeroo
    #23729
    énis a "brit kutatókig" olvastam :)

    szimpla bullshit, max. téves önigazolást adhat a lusta valagú embereknek.