33479
12316971501353788406.png
  • szekrény
    #23810
    figyuzzá mán gyöki, amikor rizst főzöl akkor is azt mondod hogy ettem 100g rizst meg 200ml forróvizet ?
  • Sephirot T
    #23807
    tésztaflém ezaz :D
  • shaba23 #23806
    Még szerencse, hogy te expert egy nagy**** vagy. Gyere sűrűbben.
    (megevett 500g tésztát+1000g vizet amit felszívott, nem 1500g tésztát)
  • KaBuTo666
    #23805
    égesd oda a tésztát
  • szekrény
    #23804
    tésztát ötszörös vízben kell főzni és a saját súlya kétszeresét fel is veszi te kis *****
  • sapkafej
    #23803
    tyé
  • Vaxi
    #23802
    megvan az 50.000 like-oló shopbuilder faszkönyvjén, figyeljétek, tuti lesz valami akció :)
  • DarkHorSe
    #23801
    muzli = zabpehely :D
  • DarkHorSe
    #23800
    csak muzli, csirke, rizs! ejjel nappal :D
  • Roger6
    #23799
    Elképzelni sem tudod.
  • csuszi
    #23798
    hbd
  • Különc
    #23797
    Ja, sajna nem sikerült megenni az egész tésztát, maradt mostanra, szégyellem
  • DarkHorSe
    #23796
    fudejovagy :D
  • Roger6
    #23795
    Hehhhe! Te kis naív, te. Hát azért, mert TE nem tudod betartani, van aki be tudja ám. Tudod, különbözünk. Biztos 3 x annyival nyomsz fekve mint én, de én meg betartom 90%-osan a kajámat, mert nekem az a FINOM, ennek köszönhetően minimális zsírt szedek fel. És tudod mit? A diétám (majd ha jövőre oda jutok) ezerszer jobban fog sikerülni, mint a tied.

    Fagyi, sütemény, desszert --> nálam kuka, Joeyeszi meg mindig az öregmutter által küldött pak ezen részét. Lasagne, pizza? Havonta 1x max, annyira nem vagyok oda értük, úgyhogy igen, szerencsésnek mondom magam. De hogy igazad legyen: sokszor csak 4-szer eszek egy nap... viszont akkor az edzés utána kajálás majdnem egy óra.
  • shaba23 #23794
    /whisper 500g
  • szekrény
    #23793
    6 OLAJOSHAL + 1,5KG TÉSZTA MEG MIEGYMÁS EGYSZERRE , NE VETÍCCSÉ ....
  • Különc
    #23792
    Férfi
  • Sephirot T
    #23791
    Malac
  • Különc
    #23790
    Na megfogadtam hogy nekiállok diétázni, ezért feltettem a tűzre 500g durum tésztát, LIGHT Dolmio szószt fogok használni (1 teljes üveg), összekevertem 3 növényi olajos és 3 paradicsomszószos tonhalkonzervet, kis fűszer bele, 2 db cottage cheeset és másfél liter ice tea bolerot.

    Már érzem hogy fogyok
  • Sephirot T
    #23789
    Erre csak annyit,hogy nem vagyunk versenyzők,nincs értelme ilyen szinten "kínozni" magunkat,lazán lehet az ilyen apró félrezabálások mellett is jó formát mutatni.Mellesleg a full keresztszállkás,hajszáleres kutyámfüle fizikum fenntarthatatlan hosszú távon(kivéve ha csodagenetikával rendelkezik az illető).Ha mégis ilyen adottságokkal akarsz mutatkozni akkor meg abba a hibába esel bele hogy leragadsz egyhelyben és nem nősz tovább.
  • shaba23 #23788
    ilyet mi is szoktunk csinálni. Én sem vagyok tortás, egyedül a születésnapomon az anyám által készített torta az ami nyerő. (mondjuk a sütikkel már más a helyzet, egy kis brownie tejjel bármikor jöhet). A menyasszonyom is szokta kérdezni hétvégén, hogy mit süssön, és az én válaszom annyi, hogy steak-et...tőlem tehet rá gyertyát is, ha olyan az alkalom:)
  • KaBuTo666
    #23787
    Akkor bizony fuck yeaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh.
  • Különc
    #23786
    Ezért is furcsállom hogy ennyien akik ide írnak ilyen becsületesen táplálkoznak (de elhiszem) az én időmben mikor a csúcson voltam akkor se tudtam napi 5-6x enni és teljesen tisztán. Egyszerűen képtelen voltam, volt akaraterőm sok, de úgy tűnik nem elég.

    Fagyi, csoki, lasagne, pizza tudja mindenki, a NAGYON finom és NAGYON hízlaló ételek, desszerteket sose tudtam elkerülni és bevallom őszintén sose voltam szálkás, nem voltam hajszáleres, nem látszottak keresztszálkák de nem voltam elhízva, erős voltam, még azt is mondhatom hogy nem néztem ki szarul.

    Nekem túl nagy az opportunity costja hogy "tökéletes" formát hozzak így én maradok annál, hogy kurva keményen edzem, zabálok mint a barom (mérés nélkül) ellenben nem izgatom magam, hogy időben ettem-e meg a grammra mért kaját és nem idegesít ha kimaradt vagy késett egy étkezés.

    Flame on
  • hungary27
    #23785
    :D
  • Roger6
    #23784
    Én meg cukrot alapból nem eszek, vagyis próbálom kerülöm. Nem, nem azért mert akkora bio csávó vagyok, egyszerűen inkább a sósat szeretem, a cukrostól/édestől émelyeg a gyomrom. Tortából is csak egyet szeretek: torta. Baszki... Most ettem, de a kép láttán csorog a nyálam!
  • shaba23 #23783
    Cukros makaróni az kicsit ütősen hangzik, bár belegondolva én a paradicsomos húsgombócot eszem cukorral, szóval kb ugyan ott vagyok:)
  • Különc
    #23782
    Miután megettem rá 1 órára én is
  • 0Fritz0
    #23781
    A cukros milánóin kicsit elsápadtam, de baszki most rohadt éhes lettem.
  • Különc
    #23780
    Tegnap délben belöktem egy zacskó durum tésztát 1 teljes üveg milánói makarónis jóóó cukros szósszal este meg egy Don Pepés Pékné pizzát 2 liter Cola Zeroval

    Szerintem egy hajóban evezünk
  • csuszi
    #23779
    erre írtam, ahogy jól esik
    ha valakinek farkas éhsége van, akkor hidd el megemészti (én pl bélpoklos vagyok), ha valaki nyammogós, akkor persze egye 6szorra
  • shaba23 #23778
    de gondolom emésztés szempontjából nem mindegy, hogy mennyivel terheled le a gyomrod :) Ha egy étkezésnél meg kéne ennem 2 zacskó tasakos rizst+negyed kiló csirkemellet, lehet inkább sz*rnék bele az egészbe
  • csuszi
    #23777
    már rengeteg helyen olvastam, hogy nagy bullshit hogy 5ször kell kajálni, lemérték, megmérték, kilaborizálták, vegyészkedték, biologizálták (ennyi szót se találtam még ki egy mondatban )
    ha 2re eszel annyit mint 5-re vagy 6-ra, ugyanaz a végeredmény, gyk tömegelsz és 5000ckal tökéletes étrend 4-5-6szor kajálva, ugyanaz mint 3-ra
    de nem is itt a truváj, hanem diétánál állandóan mondják hogy oszd szét oszd szét, én 2szer eszek, így esik jól
    de nem a saját hülyeségem hajtom, rengeteg szakmai helyen (értsd blog, magazinok (nem kiskegyed)) olvastam nem tétel, persze 1-re nem nyerő, de 2 vagy 4 hót8
  • Különc
    #23776
    Mármint ki nem követi? A tetkós kopasz okostóni vagy a fukszos cigány? Nagyon jó hogy 5x eszel naponta, ha változtatni akarsz akkor is max felfelé a számban, ne lefelé
  • KaBuTo666
    #23775
    Ezen a táplálkozások gondolkodok, hogy megváltoztassam e...azaz napi 5x étkezés napi megfelelő kalóriabevétel...mindenhol azt olvasom hogy mennyire fontos, ám a konditeremben nem sokan követik ezt...mármint nyilván azok követik szigorúan akik testépítők akarnak lenni.
    Napi megfelelő kalóriát bevinném 5x étkezéssel, jobban fejlődnék vagy mennyire befolyásolja ez? Nyilván nem diétás kólán és pizzán élek éppen, megvan a rendes 4 étkezés abból 1nél csak gyümölcs vagy egyéb magokat eszek, mandula dió stb, aztán 2féle tápl. kieg. (titan v.2.0 1x , 53% fehérje alga por 3x naponta)
  • Saccard
    #23774
    Nagyon köszönöm! :) Akkor elkezdem ezt a kezdő edzőtervet! még jelentkezem és még1szer köszi!
  • Vaxi
    #23773
    "Szeva bunny. Vízzel iszom a fehérjét, de olyan szinten meghajt, hogy a seggemen hugyozok. Tudsz ajánlani valamit, amitől ez megszűnhet, vagy fossak tovább? :) Köszi"


    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Vaxi
    #23772
    "az valóban jó szerintetek arra, hogy visszahozzam a kondim"
    igen, az megfelelő lesz, az ízületeknek meg kell szokniuk a nagyobb terhelést.


    "Hasprés mellé mit csináljak h"
    lábemelés tökéletes.


    "Lábra szerintetek akkor edzek ha azzal alapvetően nincs gondom és az egyéb sportok igencsak átmozgatják? "
    Erősíteni soha sem árt :)

    "abból eleinte elég ha edzés után iszom egy shake-et nem?"
    étrendtől függ, de szerintem bőven elég. ihatsz ám reggel is egyet-egyet pihenőnapokon is.

    "vitaminpótlásra mit ajánlotok?"
    ez a legfontosabb. javaslok egy multivitamint, pl a Multi pro nagyon jó. ha nem fér bele a keretbe, szedd 2 naponta, vagy vegyél egy Daily Vita Min-t.







  • Saccard
    #23771
    Sziasztok! Fél év kihagyás után újra elkezdtem végre sportolni. Régen voltam edzővel is edzeni így rengeteg gyakorlatot tudom alapvetően, hogy kell szabályosan csinálni. Mivel alapból is oda kell figyelnem a folyamatos visszaszoktatásra, így már heti egyszer elkezdtem a teremfocit, emellé bicikliztem, illetve most (bicikli kiesik a hideg miatt - nekem ) 1-1szer squasholni járok. Szóval alapvetően most heti 2-szer járok mondhatni állóképesség, tüdő,zsírégetés és egyéb fejlesztésre alkalmas sportra. Emellé most újra elkezdek kondizni és azt szeretném kérdezni, hogy amit az alapismereteknél találtam kezdő edzésterv az valóban jó szerintetek arra, hogy visszahozzam a kondim? Hasprés mellé mit csináljak h az alsó hasam is edződjön (a lebegőülés nekem most szerintem még nehéz lenne főleg szabályosan) - lábemelést? Lábra szerintetek akkor edzek ha azzal alapvetően nincs gondom és az egyéb sportok igencsak átmozgatják? Van fehérje itthon elsőre megteszi talán(aptonia - nemtudom ismeritek?), abból eleinte elég ha edzés után iszom egy shake-et nem? vagy olyan napokon is igyak amikor nem edzem? Az étrendben már elkezdtem a változtatásokat(egyébként azt a részt is átolvastam- de komoly étrendet még ki kell számolnom/összeírnom). Vitaminpótlásra mit ajánlotok?

    Előre is nagyon köszönöm a segítséget és a hasznos linkeket!
  • lamase
    #23770
    13. kerületben tudtok nem zsúfolt, igényes edzőtermet?
  • Vaxi
    #23769
    bár igaz, a jumboban van plusz glutamin meg creatin meg a tököm tudja, de nem tudom, hogy teljesen megéri-e. mondjuk aki megteheti vegye, mert jónak biztosan jó!