33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #23850
  • Neoncsoves
    #23849
    tudom ezért iszok sok vizet de azért durva hogy egy nap megeszek 1,5 kg tésztát mert a fél kiló tészta felszívja magába a liter vizet : ::D:D
  • Különc
    #23848
    Naponta 100 liter csapvizet megiszol lehet hogy 100 éves korodra pina nő a segged mellé
  • Neoncsoves
    #23847
    nem tudom, egyik ismerősöm mondta hogy óvatosan mert elvileg van benne valami olyan hormon, ami női eredetű lehet... adott linket is, de úgy gondoltam hülyeség azt inkább bezártam :D aztán a franc se tudja, igazából nem is érdekel, nem nyomom annyira hácé módban a kondit hogy érdekeljen :)
  • Tyler1
    #23846
    női hormon a zöld teában? kiskegyed vagy index a forrás? :D esetleg a hálózati vízből kerülhet bele, mert annak jelentős százaléka tartalmaz mindenféle fos hormont, de a tea nem hiszem.
  • Neoncsoves
    #23845
    elöljáróban annyit, hogy kitartást hozzá és sok szerencsét. én is alacsony szintű túlsúllyal szenvedtem, aztán nyáron elhatároztam hogy lefogyok, hát sikerült ledobni 12-13 kilót 4-5 hónap alatt (most fogszabályzó miatt megint elkezdtem fogyni :D )... ez az egész sport a kitartáson és az önfegyelmen múlik igazán, hogy képes vagy-e minden 2. nap elhatározni magad, hogy na akkor menjünk edzeni, illetve a napok közt esetleg aerobozni a zsírégetés miatt. továbbá én személyes tapasztalatom az, hogyha 3 liter vizet megiszol naponta /én citromosat ittam amíg keményen nyomtam a fogyózást/, azzal pár kilót el tudsz "ejteni", ha esetleg ráállsz a zöldteára (napi 2-3 bögre, de óvatosan mert elvileg van benne valami női hormonszerűség, legalábbis olvastam ilyet valahol, tehát literszámra azért nem szabad inni :) ) azzal is tudsz 2-3 hónap alatt olyan 3 kilót ledobni. de a legfontosabb az hogy mozogjál sokat. azzal, hogy otthon ülsz és nem csinálsz semmit nem lehet lefogyni, szóval mint a hsz elején említettem, a fegyelem és kitartás elengedhetetlen dolog ehhez. ja és az ilyen zsíros cuccokat (chips, disznóhús, etc) lehetőleg hanyagold, max kb. havonta 1x elengedheted magad, de akkor se nagyon.


    egy ilyen szigorúbb "önkínzással" látványos eredményt el lehet érni... de ésszel kell csinálni mindent, mert annak ellenére hogy 12-13 kilót ledobtam, még mindig pocakos vagyok egy kicsit, de máshonnan lement a zsír nagy része.


    fehérjét meg ha megengedi a pénztárcád akkor hajrá, ártani nem árt.
  • Sóschips
    #23844
    Köszönöm szépen a választ!Hát szeretnék változtatni az életemen,a kinézetemen:D..nem akarok úgy kinézni mint ők,csak egyszerűen kisebb hasat,mellet,feszesebb kart,meg vékonyabb combot:)..na meg,hogy elérjem a 90kg-s súlyt:)..ez a legfontosabb.
    Most szedek ilyen növényi étrend kiegészítő szerűséget.Evés előtt fél órával kell be venni két tablettát.Na ennek,meg az egy hetes edzés alatt sikerült 3 centivel kisebb hasat elérni:)..Persze ez másnak nem nagy dolog,de engem ez valamelyest motivál:D
    Vaxi,köszi a linket!:)...Ez valamelyest formában nálunk is itt van,de mégsem tiltják:):D
  • jazzy
    #23843
    Csak oda kellett volna mert mobilnet van, itthon le tudom tölteni, igazából már rég lent van :D
  • Vaxi
    #23842
    egyetlen olyan időpont van, amikor a turmix (fehérje por + víz + szőlőcukor(?)) sokkal jobb, mint a rendes kaja, ez pedig edzés után van. Ilyenkor a test kb. felszopja a tápanyagot, visszatölti a kiürült glikogén raktárakat. ez az ún. anabolikus állapot.


    minden más helyzetben a szilárd, normál kaja a nyerő, ám reggeli helyett kényelmes lehet letolni egy turmixot ;)


    nem kell megijedni tőlük, ezek konkrétan kaják, semmi más.


    ezt a linket még javaslom :)
  • Különc
    #23841
    Van még hátra akkor még 20 éved
  • Vaxi
    #23840
    basszameg ! odaátot kellett volna igaz?
    mikor jársz erre? vagy elküldjem valahogy? (hó végén megyek szolnokra, ha ráér akkor)
  • jazzy
    #23839
    Na jó ha nagyon akarod akkor a köv wall of textet eldönthetjük Kő Papír Olló Gyík Spock-al is :D

  • csuszi
    #23838
    33 éves, és a vicces hogy a mániákus visszafelé nem fejlődünk mert belehalok hülye tulajdonságom miatt, még sose voltam ilyen formában.
    igaz, én most szedtem be fél kg csirkemell/aminosavat :)
    holnap mekkorát edzek baszod, beleremeg a terem
  • csuszi
    #23837
    2 nap múlva szülinapom, ne bántsál már, kicsi vagyok, rossz vagyok
    ez van
  • jazzy
    #23836
    Aztán Vaxi mert nem írt nekem dvdt.
  • jazzy
    #23835
    A következő wall of text a tiéd mert rosszalkodsz

    Utána meg különc jön mert sértődős.
    Aztán meg Roger, mert kötözködik
  • csuszi
    #23834
  • jazzy
    #23833
    Nincs mit elnézni, ez egy ilyen topic, meg egy ilyen csuszi, nyugodtan kérdezz.

    Ha nagyon alap dolog úgyis azt mondják, hogy az alapismeretekben van, de mindig van valaki akinek éppen van kedve / ideje válaszolni bővebben, most ez én vagyok.

    Tudod sokan bejöttek már érdekes kérdésekkel ezért az újakkal mindig szkeptikus a társaság, mert ezt a sportot / életformát sokan 2 hétig csinálják, talán addig se, addig összehordanak itt minden ostobaságot, lehordanak mindenkit aki elmondja nekik, hogy marhaságot kérdeztek, ilyenkor megsértődnek (ők a kislányok és ez a sport kislányoknak nem való), aztán 2 hét múlva ahogy jöttek úgy el is tűnnek.

    Na most az, hogy érdemes-e fehérjét szedni, az nekünk egy olyan kérdés, mintha az informatikusnak a milyen géped van kérdésre azt mondod fehér.

    Csak sajnos a számítógéphez manapság többen értenek, mint az alapvető dolgokhoz, mint például mi a picsát eszel, abban mi van, miért hízol és nem fogysz, hogyan kéne táplálkoznod (legalább elméletben) ahhoz, hogy az megfeleljen egy viszonylag normálisan működő test fenntartásához.

    Nos a konstruktív válasz pedig a következő:

    Ezek nem porok. Por állagúak igaz, de amikor kakaót iszol akkor sem kérdezed meg, hogy érdemes-e ilyen porokat "szedni". Nem szedjük őket amúgy sem, hanem isszuk.

    Ez tápanyag. Por formájában van, de lehetne éppen kapszulában is, vagy rinocéroszban, de így könnyű hordani / feloldani / meginni / megenni.

    A fehérjepor és az aminosav kapszula ugyanaz, mintha megennél egy csirkét, halat, akármit amiben fehérje van, csak itt iszod.

    ad1: gyorsabban felszívódik
    ad2: nem kell megenni egy csirkét edzés után
    ad3: könnyebb magaddal hurcolni

    Jelenleg nagyjából ennyi, ha van még kérdésed hajrá. Ha komolyabban érdekel a dolog ( nem, nem leszel Ronnie Coleman (Na jó, Arnold Schwarzenegger, mert ő ismertebb) attól mert elmész edzeni, a komolyabban érdekel alatt normális átlagon felüli ha így tetszik életmódot értek ).
  • Sóschips
    #23832
    Tudom,nem Neked írtam,hanem Neki,csak közben kitörölte a hsz-ét.
    Igen,tudom rosszul fogalmaztam,s a kérdésem az lett volna lényegében igen,hogy szükségesek e ilyen porokat szedni.
    De köszönöm a válaszod,s még egyszer elnézést!
    Üdv!
  • jazzy
    #23831
    Nem te, hanem csuszi.

    Nem nézted meg, mert akkor tudnád, hogy mi az az aminosav :)

    Nos annyi kérdést látok a hszedben, hogy szükségesek-e feltétlenül, erre a válasz igen is, meg nem is.

    Fehérje eléggé szükséges az élethez, a fehérje aminosavakból épül fel. Tehát szükséges.

    Vannak külön gyártott fehérjeporok illetve aminosav kapszulák, azok nem feltétlenül szükségesek.
  • Sóschips
    #23830
    Bocs,akkor töröljétek a hsz-m.S hidd el megnéztem..de azért kösz.
  • jazzy
    #23829
    Ne rosszalkodj már megint :D
  • csuszi
    #23828
    2 út áll előttem
    - végre beszerzem a popcorn smiley-t és hátradőlve nézem ahogy kivesézik a hsz-t
    - vagy elmagyarázom neked, hogy ott egy piros írás a kibaszott ablak felett, mint minden kibaszott topicban, itt is van faq, amiből választ kapsz a kibaszott kérdéseidre

    +1 az aminosav az nagyjából = fehérje
    nem szedik, hanem eszik
    nagyi csirkemelljére is azt mondod hogy nem szeded, mert nem natural? vagy a tejcsire? vagy a túróra?
    a többire ki se térek, annyira nem kapott el a segítőkész énem
  • Sóschips
    #23827
    Hello!
    Én most kezdtem egy hete kezdtem el lejárni kondiba.Szeretnék kicsit szálkásítani,illetve fogyni,mivel van mit leadni:D
    A kérdésem csak annyi lenne,mint kezdő,hogy egy csomóan mondták,hogy szedjek fehérjét,mások meg azt,hogy aminosavat(?).Ezek a dolgok felettébb szükségesek,segítenek a fogyásban,szálkásításban?Mert nagyon nem akarok semmit se szedni,csak a natúr edzés,s a helyes táplálkozás.
    Előre is köszi a választ!
  • Roger6
    #23826
    Szerintem olvasgass még kicsit a testépítő táplálkozással kapcsolatban, és talán kinyílik számodra is a világ!
  • shaba23 #23825
    Mi bajod az emós "divatból nézek ki buzinak" korosztállyal?
  • 0Fritz0
    #23824
    Nem Gyuri, gyúrni! :)
  • MaRee
    #23823
    Mit jajjmár? Tényleg így van. Mondom ezt mai fiatalként
  • sapkafej
    #23822
    jajjmár...
  • Panzermeyer
    #23821
    Igen, vannak ilyenek is.
    De a mai fiatalság többségének értelmi színvonala, kitartása, hozzáállása a dolgokhoz, még ha túl is becsülöm, akkor is a béka segge alatt van. Ezért születnek az ilyen kérdések.
  • Tyler1
    #23820
    vannak, de hogy ezeknek a 90%-a azért ír balfaszságokat, hogy aztán jót röhöghessenek a haverokkal a válaszon, az is biztos.
  • Panzermeyer
    #23819
    Hidd el, hogy vannak ilyen emberek. Saját tapasztalatból is tudom.
  • 0Fritz0
    #23818
    Csak remélni merem, hogy ezeket a kérdéseket csupán nyúlbosszantásból írják és nem létezik olyan lény ezen a bolygón, aki komolyan gondolja.
  • Vaxi
    #23817
    "Hello bunny, Olvastam a Pribolan-ról a szteroidok terén, és elvileg 6hetes kúra alatt 6kg izmot lehet felszedni!! De a kérdésem az lenne, hogy ahhoz hogy ezt a növekedést elérjem kellene változtatnom az edzéstervemen?! Az edzéstervem: Vasárnap(Mell,Bicepsz) Szerda(Hát,Tricepsz) Péntek(Váll,Láb)!! Előre is köszönöm :)"


    baj van, baj :D
  • Különc
    #23816
  • csuszi
    #23815
    biztos ettél fél kiló tésztát ami felszívott másfél liter vizet
    vagy nemtom
  • DarkHorSe
    #23814
    hiztam 2kilot, yeeah :D
  • 0Fritz0
    #23813
    Izé... én sosem mérem le a rizst, akkor most melyik oldalra álljak? :)
  • Különc
    #23812
  • shaba23 #23811
    "jobb ha az okos hülyéskedik, mint , ha a hülye okoskodik .."

    Ki az a hülye, aki főzés után méri a rizst gyöki?