33479
12316971501353788406.png
  • tigeroo
    #23890
    nekem is volt ilyen futás/aerob torna után a VÁDLIMBAN, haverom meg focizik neki is szokott ilyen lenni, olyan fura/kellemetlen érzés mintha nyújtanod kéne, énsem tudtam aludni tőle...

    az edzés végén "rázd le magadról" , szóval a kezedet feltartod és kezdd el rázni a kézfejed, a karod emelt szépen közben le-fel, amolyan levezetésképpen. csináld 2-3 percig, nekem olyankor nem szokott előjönni ez
  • shaba23 #23889
    Nekem is zsibbadt ahogy elkezdtem, én is arra gondoltam, hogy a keményebb szövetek elnyomják az ereket:)
  • KaBuTo666
    #23888
    Jah, nálam is heti 3x edzés van mert az edző ezt mondta és rajta kívül 6 ember is megerősítette, ha több lenne akkor hülyeséget csinálnék, kell a regenerálódás.
  • csuszi
    #23887
    heti 3nap
  • SeanJRRussel
    #23886
    Kezdőnek a 3 nap bőven elég, hétfő-szerda-péntek vagy kedd,csütörtök-szombat.
  • KaBuTo666
    #23885
    kezdőknek nem úgy kellene hogy 1 nap edzés egy nap pihenés egy nap edzés egy nap pihenés......?
  • csuszi
    #23884
    ja és jóval kevesebbet eddz. ez heti 5 is akár, az sok. pláne kezdőnek.
  • csuszi
    #23883
    nekem is volt eleinte, az első évben, nem tudom miért, tudopm hülyén hangzik, de amikor fullra voltam szálkásítva akkor, én nem tudtam másra gondolni, csak hogy nincs úgy kipárnázva az érhálózat és könnyebben elakasztod álmodban a véráramot, de lehet baromság, én speciel leszartam...
  • mikiking
    #23882
    Sziasztok. Nemrég irtam ide,másfél hónapja aktivan járok kondiba, 2 nap megyek 1 nap pihenő... Néha 3 nap megyek 1 nap pihenő.. mikor hogy jön ki a lépés... Felmerült egy olyan problémám most,hogy pár napja éjszaka vagy 10-szer is felkelek,hogy zsibbad a kezem. Általában a bal kezem,de volt már rá példa,hogy a jobb is zsibbadt. Most először ma pedig előjött,hogy magától semmiből semmi elkezdett zsibbadni a bal kezem, pár perc múlva elmúlt,majd fura érzés van benne egy jó 10 perce... Nem fáj,és nem zsibbad most,hanem csak fura.. Forduljak vele orvoshoz ?? Lehet köze ennek a testépitésnek ? Ezelőtt sosem volt ilyen probléma még
  • Vaxi
    #23881
    :D
  • 0Fritz0
    #23880
    Miért, ha nem gyúrsz elég keményen, akkor beletalpalnak a helyi kútba? :)
  • Lazarus
    #23879
    Csepelen 3k, de a környezet meglehetősen spártai :)
  • DarkHorSe
    #23878
    en 5kert edzem ujpesten, sulyok mindenhol ugyan olyan nehezek :D
  • KaBuTo666
    #23877
    Ennyire drága pesten? Itt 6k.
  • shaba23 #23876
    7k-ért tudtam a legolcsóbbat, de azt nem ajánlom senkinek :)
  • DarkHorSe
    #23875
    vki tud pesten olcso edzotermet? olcso az 5000 alatt van / hó :D
  • MihBen
    #23874
    Nem, deltát tudom hol van, régebben a szoboszlai utca 3 szám alatt volt ez, de úgy hallottam, hogy onnan elköltözött.
  • csuszi
    #23873
    nem delta az a dávid?
  • MihBen
    #23872
    Hello!

    Nem tudja valaki véletlen, hogy a Debrecenben a Dávid fitness hova költözött?
  • 0Fritz0
    #23871
    A zsírégető felesleges pénzkidobás.
    A kevesebb kaja (magas fehérjetartalommal) és a több mozgás (kondi és lútifuti féleség együtt) a siker kulcsa.
    Ne koplalj, de este lehetőleg ne egyél szénhidrátot, inkább igyál egy fehérjét, vagy egyél meg egy (ha nagyon szenvedsz, akkor kettő) főtt tojást (a tojás mellett nem kell külön zsírt bevinned).
  • mikiking
    #23870
    Köszi szépen,sokat segitettél :)
  • Neoncsoves
    #23869
    teljes edzéstervet és étrendet nem fog írni neked senki sem. javaslom a következőt 4-5 hónapon át csinálni, rendszeres aerob mozgással (futás, lehetőleg legalább 40 perc, olyan tempóban hogy még beszélni tudjál nehézségek nélkül). kajából annyi, hogy kevesebbet egyél mint eddig és lehetőleg olyan kajákat egyél, amikben nincs zsír vagy nagyon kevés van. chips, csoki és egyéb édességeket teljesen felejtsd el a diéta alatt. zsír az kell a szervezetnek, halolaj kapszula teljesen megfelel, vagy naponta pár szem mogyoró vagy bármely más növényi eredetű zsír ill. olaj. kipróbálhatod a napi 3 bögre zöld teát, állítólag havonta az -2 vagy -3 kiló. én személyes tapasztalataim alapján azt javaslom még, hogy citromos vizet igyál (vegyél rendes citromot és facsard bele 1,5 - 2 liter lehetőleg ásványvízbe). de a legfontosabb a mozgás és az edzés. ha ezeket csinálod az ilyen diéta mellett, ledobhatsz 4-5 hónap alatt 12kilót (mint én) és utána elkezdhetsz foglalkozni a tömegnöveléssel.


    hogy mit ehetsz? hát ezen a téren nem sokat variáltam, csak kerültem az ilyen zsíroskenyér, szalonna, stb dolgokat. ha eszel húst, akkor az csak szárnyas hús legyen (pulyka, de a legjobb a csirke). szendvicseken éltem főként, reggelire 1 joghurt 1 tál zabpehely... szendvicsbe mehet paprika, paradicsom, saláta, sajt, esetleg csirkesonka. vacsorára kerüld a nehezebb kajákat, én 1 hónapja bevezettem, hogy vacsorára 2-3 fürt szőlőt megeszek, azzal jól is lakom és egészséges is.


    nem túl részletes leírás ez, de szerintem rájössz magadtól is. ne más étrendjét akard követni, találj ki magadnak egyet ami kényelmes. az akaraterőn nagyon sok múlik, ezért mondom, hogy saját magadnak találd ki... ha egyből nem megy az elvonás a zsírosabb kajákról, akkor szépen fokozatosan elhagyod őket.


    futásra meg azt mondom hogy minden 2. nap menj, de ebben a témában vannak itt páran akik jobban értenek hozzá mint én :)


    remélem segítettem. hajrá és kitartás
  • DarkHorSe
    #23868
    Alapismeretek - Mielőtt kérdezel olvasd el!

    segitsel magadon, pa
  • mikiking
    #23867
    Egy jó diétára volna szukségem, ami nem drága, és tudok mellette fizikai munkát végezni, és természetesen leadom mellette a felesleges zsirt lassan. Valaki seigtene nekem osszeállitani?
    172 cm és 85 kg vagyok,elég sok zsir van rajtam (foleg a hasamon),2 hónapja járok kondizni,és leszeretném adni a zsirt... L-carnitin Base 100 000 mg (folyadék) zsirégetot vettem, és egy diétára lenne szuksegem. Gondolom Aerob edzes is kell a zsiregeto es a kondizas mellé még... Szeretnék megkérni valakit,hogy ne linkeket adjatok,mert rengeteget olvasgattam már utánna,nekem segitségre lenne szükségem,hogy valaki egy diétát állitson nekem össze legyen szives,és irja le mellé,hogy mégis milyen aerob edzéseket csináljak,és milyen gyakran,milyen hosszú edzés + súlyzós edzés. Nagyon megköszönném,ha valaki egy heti programot letudna nekem irni edzés + aerob + étrend. Köszönöm
  • csuszi
    #23866
    kis vízhajtó kis durrantás meg a többi okosság is befigyel ofc
  • Tyler1
    #23865
    hát erősen undorító, de ez se ma kezdte milupával :) szárazabb, mint az öreg Ramszesz.
  • csuszi
    #23864
    -de
  • csuszi
    #23863
    köpjetek le, de ez már nekem iszonyat
    nem kéne
    de elismerésre méltó, de nem tetszetős
  • shaba23 #23862
    Ezt!
  • img
    #23861
    hello,
    Tavasszal elkezdtem edzeni kb 2 hónapig , aztán abbahagytam.
    Most megint el szeretnék kezdeni
    de most szeretnék vmi tömegnövelőt is hozzá , mert nem igazán megy az hogy mindig megfelelő kaját egyek utána, mit ajánlotok?
    Kösz
  • Tyler1
    #23860
    ezmiez? ilyen nem létezik!

  • KaBuTo666
    #23859
    Az edzés végén a nyújtás, levezetés is ajánlott...bár nem sokan csinálják. :D
  • Neoncsoves
    #23858
    jaja
  • Különc
    #23857
    ... és nem csak a lányoknak
  • MaRee
    #23856
    Az izmaidat is be kell melegíteni, mielőtt neki kezdesz csinálj egy-két 15-20 ismétléses sorozatot az adott gyakorlatból.
  • Sóschips
    #23855
    Melegítek:)...alapból bicajjal megyek oda,aztán utána úgy szoktam,ahogy tesiórán szoktunk bemelegíteni:)
  • Neoncsoves
    #23854
    az első mindig fáj
  • shaba23 #23853
    Ez ilyen, az első alkalom után fáj egy csöppet, aztán már csak a jóleső fájdalom lesz edzés után:) (persze, ha nem melegítesz előtte, akkor lehet másmilyen is)
  • Sóschips
    #23852
    Nagyanyám az aki kifogásolta a dolgot,de most már nincs baj vele:)..csak annyit mondanak,hogy óvatosan edzek.
    Mert múlthéten,mikor elkezdtem másnap a bal kezembe,majd harmadnap a jobb kezembe olyan izomláz volt,hogy szó szerint nem bírtam kinyújtani,csak egy nagyon picit,s akkor jött ez,hogy úgy csináltad mint az állat,meg megerőltetted magad,stb.Persze közelbe nem volt.Max súly ami volt az is 20 kg volt.De hát majd megszokják,illetve én is:D
  • Vaxi
    #23851
    egyik ismerősöm az egészségügyben dolgozik, ápoló.
    "raktáron" van nekik több száz üveg "táplálék kiegészítő", amit rákos betegeknek szoktak adni.
    tápanyagtartalma megegyezik a tejsavó proteinből készült turmixéval, és ugyanolyan tejsavóból készül, mint amit mi veszünk.
    utána nézhetsz a tejsavó jótékony tulajdonságainak, így a szüleid is könnyen megérthetik, hogy nem ettől kell félni :)