33479
12316971501353788406.png
  • IXEMGabeo
    #23930
    kondizás mellett keményen dolgozott hónapokig, amikor milliós költségvetésű filmekben szerepelt szinte egész életében...
  • Neoncsoves
    #23929
    neki is összejött az élet, semmi dolga nincs kb. a kondizáson kívül...
  • IXEMGabeo
    #23928
    csak azokban az időkben nem volt számítógép és, ha buli után unatkoztak a fiatalok inkább olvastak, mint pl a szüleink is...ez mamár szintén hanyatlik, bár tudom erre azt mondanád, ott a Zinternet;)
  • IXEMGabeo
    #23927
    adom
  • IXEMGabeo
    #23926


    tolja neki az öreg rendesen:)
  • Vladac
    #23925
    sziasztok,
    ezt a fehérjét ismeri valaki? Marhahúsfehérjét szeretnék, a Carnivor-nál jobb áron.
  • ddt500
    #23924
    Oké megpróbálom köszi. Amúgy általában az utolsó sorozatot szoktam bukásig vinni.
  • Panzermeyer
    #23923
    Több dolgot is el tudok képzelni megoldásként. Tételezzük fel, hogy eleget pihensz, ezt a kérdést most nem firtatom.

    - Emelj még a használt súlyon, csináld mit tudom én... egy hónapig, majd állj vissza a régi súlyra. Szerintem működni fog, ha a célod még nem is éred el teljesen.
    - Próbálkozz teljesítmény fokozásra alkalmas kiegészítőkkel. Koffein, taurin, arginin (NO fokozók), kreatin, stb
    - Nem tudom, hogy a sorozatok ismétlésszáma fix-e, vagy bukásig csinálod mindegyiket, de próbálj meg ne 60-at, hanem 65-70-et csinálni. Itt az agyat kell átállítani, hogy sikerüljön. Én anno 10 húzódzkodást csináltam sorozatonként. Aztán egy idő után hiába próbáltam, már 7-8-nál többet nem tudtam csinálni. Ekkor találtam ki, hogy próbáljak 12-t csinálni. Az első pár sorozatban megy is, majd visszaesek 10-re. De legalább megvan a 10 :)
  • ddt500
    #23922
    Hali!
    Nem igazán testépítős a kérdés de: Én egy vékony testalkatú emberke vagyok. 55-58kg a 177cm-hez. Különösebben nem zavar de emellett pályamotorozom és amatőr versenyeken indulok. Na most a Hungaroring kemény féktávjaitól mindig kipurcant a karom meg a vállam. Az volt az ötletem, hogy elkezdek fekvőtámaszokat csinálni. 2010 januárjában kezdtem. Különösebben nem jártam utána mit hogyan. 4 sorozatot csinálok 5 perc szünetekkel. Elsőre 140 ment, év végére ez felment 300 körülig.(A pályán is éreztem a különbséget). Ekkor úgy döntöttem, hogy nehezítek a dolgon. Fogtam beleraktam 10kg súlyt egy hátizsákba azt jó feszesre vettem és elkezdtem azzal nyomni. Elsőre olyan 120 ment 4 sorozatra és kb. fél év kellett a 200-ig. Na most jön a kérdés. 4 hónapja egy centit nem haladok előre. 60-55-45-40 kb. így jön össze. Hol 205, máskor 190.
    MagneB6-ot ipari mennyiségben szedem a magnézium miatt, most kihagytam egy hetet hátha túlzásba vittem de semmi változás. A célom megint a 4 sorozatra 300 fekvő lenne. Egyébként izomláz van, bedurranok mint állat szóval minden ugyan úgy megy csak nem tudok többet csinálni mint júniusban. Valami ötlet?
  • Roger6
    #23921
    Én Plaza mellett lakom, ezért ki kellett fejlesztenem a szelektív látást. Elég jól jön az esetek nagy százalékában.
  • Neoncsoves
    #23920
    igen, jó pár ilyet ismerek sajnos... de ezeket leszarom igazából :D
  • DeerHunter01
    #23919
    Hogy témánál maradjunk, az én korosztályomból (16-18 év körüliek) is elég sokan jöttek le a terembe, ahova én is járok, és a 70 százalékuk hagyta abba a kondizást 1-2 hónapon belül. Nem lettek Schwarzik 1 hónap alatt, szartak is bele az egészbe és inkább görnyednek egész nap a gép előtt és nyomják a facebookot vagy játszanak. Nincs kitartásuk ez a baj, hisz sokkal menőbb dolog a cigizés meg a "plázázás" a gyökér haverokkal. Nem akarok álszent lenni, hétvégente én is elszívok 1-2 cigit meg iszogatok ha buli van vagy ilyesmi, de nem kell átesni a ló másik oldalára. Persze ha meghallják azt a szót, hogy fehérje vagy tömegnövelő(kreatint meg egyéb spécibb cuccokat le se írom inkább), akkor egyből jön, hogy "azok csak felfújnak, úgy könnyű kigyúrni magad, még nekem is menne/kokszkos köcsög vagy,stb".
  • Neoncsoves
    #23918
    én részemről nem csak a fiatalabbakat szólom le, hanem a velem azonos korúakat is... szörnyű hogy mekkora hülyeségeket tudnak mondani, de nem kell aggódni, 20-30 év körülieknél is találni jópár hülyét. de úgy érzem az én generációm valahogy elbaszottabb mint a 20-30 éves generáció...
  • shaba23 #23917
  • Vaxi
    #23916
    Szerintem mindkettő félnek igaza van, az biztos, hogy az ember képes kritikusabban tekinteni a fiatalabbakra, illetve a következő generációra, és hogy minden korosztálynak meg van a maga hülyéje, de azért van abban valami, hogy a mostani elég furcsa, néha elbaszott.
    Méghozzá azért, mert a mostani szülők nagy része balfasz, mindent megengednek a gyereknek, mondván, hogy szabad akarata van. A másik, meg hogy nem foglalkoznak a gyerekkel semmit, és engedik, hogy minden szociális kapcsolata összefoglalható legyen egyetlen domainnel: facebook.com.


    de persze lehet én látom szarul.
  • Sephirot T
    #23915
    Mondasz valamit,annó osztálytársaim állandóan csodálkoztak rajtam hogy minden alkalommal magam által főzött kaját tömtem magamba szünetek alatt.Ők meg vajaskenyeret se birják megkenni segítség nélkül.Az meg elég nagy gáz hogy nagy részük most elment egyetemre aztán minden héten anyuci küldi a rántotthúst meg a tőtöttkápit...
  • jazzy
    #23914
    Majd megnézem mit szólsz amikor mindent magadnak kell megcsinálnod :)
  • Tyler1
    #23913
    ki fog halni az emberiség, mert a mai generáció nem tud főzni :D
  • Különc
    #23912
    TL;DR, valaki összefoglalná?
  • jazzy
    #23911
    Az öregedés miatt? Ha 30 évvel lennék öregebb azt mondanám igen. Nem is új generációnak nevezném őket, a generációk közt nem <10 év van.

    Objektívan össze tudom őket hasonlítani. Nem történt semmiféle generációs váltás. De már leírtam, nem fogom újra.

    De látom ismersz mindenkit, aki valaha erről a témáról beszélt, illetve az összes generációt is, meg persze a véleményüket is. És egyébként mind tévednek, real.
  • sapkafej
    #23910
    nem tudok mit kezdeni veletek, keltitek ezt a világvége hangulatot, ami amúgy tök normális, minden generáció azt gondolja, hogy az újak szarabbak, de ez nincs így.
  • sapkafej
    #23909
    de miért manapság? régen mi volt?
    most azért zavar, hogy kihívóan öltözködik, mert meg akarod dugni, és ez neked rossz érzés? ráizgulsz egy 15 éves kisgyerekre, és ő a hibás?

    miért kéne hasznunkra válnia? ki nem szarja telibe, hogy mások mit csinálnak?

    fognak azok dolgozni, már megint nem tudom, miről beszélsz. miért ne dolgoznának? azért, mert most kis hülyegyerekek?

    szerintem a saját öregedéseteket fogjátok a világ elromlására. már nem adják a régi dolgok, és ezt nem tudjátok hová tenni. én is szoktam így érezni magam



  • Tyler1
    #23908
    VV nem jó példa, oda biztos nem értelmiségieket válogatnak össze. én mondjuk tudnék mondani 30 fölötti ismerőst is, aki szintén nem vágja a tyúk melyik végén jön a tojás, de a szoli bérlet inflációs változását fejből számítja, meg a műkörmösnél gyakoribb vendég, mint a boltban.
  • jazzy
    #23907
    Valószínűleg csukott szemmel jársz az utcákon. Itt a TÖBBSÉGről van szó, persze, hogy nem mind olyan, hogy ítéljem meg azt aki otthon ül? Menjek be a lakására? Azokat tudom megítélni akik kimennek, képzeld én is voltam tinédzser és akkor is az alapján lehetett megítélni őket/minket akik kimentek, tehát az összehasonlítási alap ugyanaz.

    Bizony pár éve volt csak, de a lányok akkoriban tudtak takarítani, minimálisan főzni ( de legalább érdekelte őket ), nem volt rajtuk 312321312312321 kg smink, nem itták le magukat tajtékrészegre.

    Nem 2 sört iszik, mert amikor lemegyek a kocsmába beszélgetni a haverokkal meg meginni pár bort látom, hogy önti bele a feleseket a túlművelt fejébe.

    Ja és van egy 14 éves unokahúgom aki sajnos ugyanolyan buta plázabitch lett, mint mind, mert egymást másolják, már 12 évesen olyanokat írogatott ki msnre, hogy azt hittem én magam képelem fel amikor épp az emo korszakát élte és most egy 19 éves barátja van 14 évesen, akit legszívesebben agyonvernék egy székkel, de nem tehetem.

    És képzeld, engem anno 14 évesen 9ig engedtek el nyáron, sötétedésig, télen addig se. Nem bulizhattam éjfélig. Mondjuk nem is akartam.
    Pedig akkoriban nem volt ennyi bantu az utcákon, tudjuk, hogy a közbiztonság a béka segge alatt van, akkoriban MÉG ennyire nem volt, és én egy vizilabdás nagydarab disznó voltam már akkoriban is. Nem egy 40 kilós szőke 14 éves kis picsa. A szülőktől is megkérdeznék pár dolgot legszívesebben.
  • SeanJRRussel
    #23906
    Jah szegény Frayer is addig változott még egy buzi emos lett belőle. Ám télleg okádék a fiatalság (mondom én 20 évesen. Engem kinéznek még egyetemen is mert nem járok bulizni,nem iszok,nem cigizek...Manapság divat idiótának,züllöttnek és parti mániásnak lenni ezek nélkül a csajok rád se néznek. Télleg az van h sok esetben meg se tudom különböztetni már a nemeket. A tinik olyan kihívóan öltözködnek hogy úgy kell magam vissza fogni hogy ne menjek rá és dugjam meg rögtön ott a helyszínen és könyörgöm 15-17 éves lányokról beszélünk. Az abaj hogy bele se merek gondolni h ezeknek a fiataloknak hány %-a fog hasznunkra válni. Mert hogy ezek dolgozni nem fognak az szent.Elég ha valaki csak a VV5 be megnézi hogy milyen sznten vannak a lányok.Nem takarítanak nem mosogatnak...egy tyúkot nem bírtak megkopasztani mert fúúúúj. Ez csak rosszabb lesz. Már általános iskolában mondta a matektanárom 8 évvel ezelőtt hogy hülyül a nemzet.
  • Roger6
    #23905
    Azt hittem történt valami, már hoztam a popcorn-t. De látom minden off csak. Nem baj, legalább él a topic.
  • Sephirot T
    #23904
    Hűvös történet ahogy mondani szokás.Magánügy bari
  • sapkafej
    #23903
    eleinte én is így éreztem egyébként. aztán rájöttem, hogy egy nagy löncsös fasz vagyok, és megváltoztattam a hozzáállásom. true stroy.
  • Sephirot T
    #23902
    "az is érdekes, hogy az ehhez hasonló megszólalások minden testépítős fórumon előjönnek, amit csak olvastam. mindig ugyanezek a panelek. felsőbbrendűség érzés alakul-e ki abban, aki megváltoztatja az életét és elkezd edzeni?"
    Igen.Miért is ne érezném felsőbbrendünek magam? Tudom hogy van egy célom amiért keményen megkűzdök és minden percemet arra szentelem rá.Amig el nem kezdtem edzeni én is egy céltalan gebe szarúl kinéző akaratgyenge pali voltam.Idővel rájöttem mit jelent keményen megdolgozni valamiért aminek később meg is lett az eredménye.Szerintem teljesen jogos hogy picivel többre értékelem magam mint másokat.Hányni tudnék mikor csak a nyafogást hallom többiektől jaj ez nem megy,ezt nem tudom,nem birom meg minden szar.
  • Sephirot T
    #23901
    Ne hasonlítsd már össze azt ami ma van azzal ami 20 évvel ezelőtt volt.Semmi értelme a kettő abszolut nem ugyanaz.Túl hosszú volna most ennek minden aspektusát átrágni és ebbe jobban belebonyolódni.Én tartom a véleményem elég körbenézni mik folynak az iskolákban,mit nyom a TV,a média,mennyire agyilag zoknik rengetegen az alsó korosztályból stb stb. Én nem szeretnék általánosítani mert nyilván vannak kivételek de voltak jobb idők is szerintem... Jah és akkor az emberi értékekről még 1 szót se ejtettem,tisztelet,becsület,bizalom miegymás.Na de lapozzunk ez nem az a topic :D
  • sapkafej
    #23900
    mindig annyira túloztok, amikor feljön ez a téma
    az is érdekes, hogy az ehhez hasonló megszólalások minden testépítős fórumon előjönnek, amit csak olvastam. mindig ugyanezek a panelek. felsőbbrendűség érzés alakul-e ki abban, aki megváltoztatja az életét és elkezd edzeni? Néha bánom, hogy nem mentem pszichológusnak, mert tényleg érdekelnek az ilyen dolgok.

    most utálhattok, de a normális tinédzserek azok, akiket ti nem láttok, mert otthon vannak, abból a pár hülyéből meg, akiket az utcán látunk, nem tudom, hogy lehet egy egész generációt elkönyvelni.
    ők azért isznak töménytelen mennyiségű alkoholt, mert pólyás kis faszfejek még, azt se tudják, mi fán terem ez az egész. felnőttnek tettetik magukat, ti meg beszopjátok, hogy mennyivel érettebbek, mint mi voltunk.

    nem tudom, mit baszok el, de nem szoktam látni 12 éves fiúkat és lányokat, akik napi fél doboz cigit szívnak el. igaz, nem követem őket egy egész napig, hogy megszámoljam, pár hülyegyerekből meg, akik ittak két sört és széthányják az utcát, nem fogok egyből arra gondolni, hogy minden tini ilyen.

    abbahagyom, mielőtt felidegesítem magam. :)
  • Tyler1
    #23899
    "hogy a mostani kor teszi ennyire igénytelenné testileg-szellemileg a kölyköket..."

    őszintén, milyen a mostani kor? miben más ez mint pl. 20 évvel ezelőtt? semmiben. a társadalom változik, más irányzatok irányítják a fiatalokat, de minden generációnak lesz lázadó, különc rétege. akkor is hülyék voltak a "gyerekek", basztak mindenre, cigiztek, drogoztak, füveztek, lógtak a tereken(mer a pláza nem volt divat).
    nem volt emo, de volt rock and roll, volt acid, volt rap, volt techno.
  • Sephirot T
    #23898
    Inkább az életvitelük szánalom,állandó részegedés(ez esetbe bevallom énse vagyok szent de azért tudom hol a határ),töménytelen mennyiségű bagó,extrém esetekben drog.Aztán még mi vagyunk kinézve mert "szereket" szedünk és bezzeg az milyen egészségtelen.Nemtudom,hogy a mostani kor teszi ennyire igénytelenné testileg-szellemileg a kölyköket vagy a szülői nevelés hiánya.
  • MaRee
    #23897
    Én ezeken már nem lepődök meg, 17-18 éves lány ismerőseim szoktak olyan nagyszerű kérdéseket feltenni, hogy "az a Hitler vagy ki él még?" meg hogy velünk Ausztria, vagy Ausztrália szomszédos? És ezek az "okosabb" lányok, a megye legkeményebb és legjóhírűbb gimnáziumából
  • Neoncsoves
    #23896
    olyan hogy *
  • Neoncsoves
    #23895
    Hát ja. Én most azon akadtam ki, hogy osztálytársaim szerint nincs olyan görcsoldó, hanem csak fájdalomcsillapító van. Vagyis van görcsoldó, de az csak a csajoknak menstruációs görcsoldó :D és én lettem a hülye mert azt mertem mondani hogy a magne b6 görcsoldó vitamin, illetve hogy kapni lehet különböző görcsökre gyógyszert... osztálytársam szerint vesekőre fájdalomcsillapítót írnak fel és nem görcsoldót :D


    komolyan ,ennyire fogalmatlannak lenni 17 évesen...
  • jazzy
    #23894
    Sajnálatos, hogy a te korosztályod nagy %-a mennyire életképtelen valóban ahogy írtad.

    Bár én kiterjeszteném ezt a 12-20 éves korosztályra, sajnos ekkor indult be igazán az emo / pláza dolog..

    De csak, hogy 1-2 példát mondjak.

    20 éves lányok egy rántottát nem tudnak megsütni. (Tisztelet a kivételnek minden példámban, mert van) Porszívót, mosogatót még életükben nem láttak ( le is törne a műköröm ). Mosás? NEM VAGYOK ÉN RABSZOLGA. Királykisasszony vagyok.

    12 éves fiúk és lányok napi fél doboz cigit pöfékelnek el. (Egyre több lány, talán már több, mint fiú)

    14 évesen úgy néznek ki, mintha 20 lenne, nem is merem néha megtippelni ki hány éves.

    Néha azt se merem megtippelni, hogy fiú-e vagy lány.

    Minden hétvégén olyan részegek és undorítóak, mint amilyen sem én, sem az ismerőseim sohasem voltunk, pedig voltak meredek sztorik. Ez hatványozottan igaz a lányokra, egykettőt hétvégén felrúgnék a holdba annyira okádékul néz ki.. és beszél.

    Ismerősünk mesélte (általános iskolai alsós tanár), hogy az egyik lány tanítványa 7 ( HÉT ) évesen MENSTRUÁL. Ő ugyan kirívó példa, de 9 évesen már egyre gyakoribb.

    Nem vagyok idős, 24 vagyok, de az "én időmben" (mintha nagyapám mondaná), még nem menstruáltak 7-9 évesen. Gyorsan fejlődünk baszki..

  • Neoncsoves
    #23893
    úristen, kezdek rájönni hogy a korosztályom egyre életképtelenebb
  • tigeroo
    #23892
    ha-ha :)

    csütörtökön bevérzett a vénám körül vérpazma adás után, szerintetek holnap már terhelhetem? kicsit még lila foltos, de nem fáj. volt már valakivel ilyen?
  • shaba23 #23891
    háromszögháromszögkoronacsillagcsillagcsillagcsillag
    Ez milyen rangjelzés? :) (vagy csak NAGYON jó konyak?)