33479
12316971501353788406.png
  • zöldeshányás
    #23970
    Gondolom mindig az amin több a haszon. :)
    Whey Pro helyett van valami "occób" megoldás?Már nem bírja a pénztárcám.Power protein okés?
  • Panzermeyer
    #23969
    Más. Milyen érdekes, hogy az év étrendkiegészítő termékében 1 nap alatt több termék is számomra érthetetlen módon helyet cserélt...
  • Vaxi
    #23968
    igen, mondjuk az edzés utáni futással annyi a baj, hogy egy kiadós edzés után a buszig nehezen mászok el, nem hogy még fussak :)
  • Panzermeyer
    #23967
    Én meg nem futkároznék se edzés előtt, se edzés után, viszont más napon, vagy teljesen más időpontban igen. Ha okosan táplálkozol, nem árt az a 20 perc futás semmit, sőt nagyon pozitív hatással van a teljesítmény javítására, ez saját tapasztalat.
  • Vaxi
    #23966
    aki azt mondja, hogy a futás nem fér össze az edzéssel, az hülye, már bocsánat.
    viszont a futást edzés utánra tenném, hogy az edzés maximális intenzitással menjen :)
  • zöldeshányás
    #23965
    És ha már itt vagyok akkor kérdeznék.
    Edzés előtt és után 20 perc futás belefér vagy hallgassak azokra akik azt mondják hogy a nem fér össze a testépítéssel?(Csak azért kérdem mert futva annyi idő a kondi, eddig mocival jártam de most hogy jő a hideg, elcsomagoltam.Marad a bringa vagy a futás.)
  • zöldeshányás
    #23964
    2:30-tól

    Nem gyenge a figura, nagyon bírom az ilyeneket, kb mi is így küldjük csak mi pinyóba gettógyúrunk, igen vicces tud néha lenni. :D
  • Panzermeyer
    #23963
    Oké, örülök neki, hogy működött.
  • jazzy
    #23962
    Visszavontam, megnéztem normálisan a videót és ez nem az amire gondoltam, ez egy faszság.
  • Tyler1
    #23961
    aha, ebtronik powa?
  • ddt500
    #23960
    Hallgattam rád és ma úgy odatettem magam mint ha az életem múlna rajta. Pár Arnoldos képpel felprinceltem magam majd véres fosásig erőltetve csináltam elsőre 75-öt majd 4 sorozatra 234-et. Szóval a fejemben volt a hiba. Még egyszer köszi.
  • Freeeee
    #23959
    Szerintem pedig nem. Megveszi, használja párszor,és megy le porosodni a többi kacat közé a pincébe. Aki izaddság,fájdalom,akaraterő nélkül akar sportolni,abból nem lesz semmi. Aki a könyebb utat keresi abból sem. No pain no gain:)
  • csuszi
    #23958
    én 1
    :)
    ha kicsi izom, fél :)
  • IXEMGabeo
    #23957
    4-5 gyakorlat mellből mondjuk pénteken
    3-4 gyakorlat bicepsz, 3 gyakorlat tricepsz mondjuk hétfőn
    5 váll és 4 hát gyakorlat szerdán

    ezek mellé hasizomból 3-4 gyakorlat, ha nincs hányingerem ezt mindhárom nap, lábedzést pedig szinte mostmár mindig tolok azzal kezdek bicikli vagy futás, utána pedig a comb és vádli edzés...

    nem zúzom szét olyan erőteljesen magam, hanem próbálok minél több gyakorlatot csinálni a 4x10-es módszerrel súly változó, de mindig aprólékosan haladok felfele sosem egyszerre kezdek naggyal...

    ja és kb 2 perces pihenőket tartok, de ez is változó simán kijön a 2 óra minden alkalommal
  • Roger6
    #23956
    Hát nem tudom te mit csinálsz két óráig, de én másfél óra után is alig állok a lábamon az intenzitás miatt.
  • IXEMGabeo
    #23955
    nekem mondod? de a 2 órás edzésemet nem dobom ki ilyenért az ablakon:D csak is a megszokott tendencia az igazi
  • jazzy
    #23954
    És? Legalább aki amúgy nem menne el de vesz egy ilyet az is mozog. Már az is előrelépés a semmihez képest.
  • Tyler1
    #23953
    a cél még mindig az, hogy az embereknek ne kelljen megdolgozni semmiért, csak egyhelyben állva, 10 perc alatt elintézzék a napi "testmozgást", és azt hiszik ez az egészséges életmód.
  • Vaxi
    #23952
    mi a faszom ez?
    nem értem ezt a nagy gépőrületet, nekem sokkal szimpatikusabb a szabad súly, nem egy ilyen szupermasina faszom... néhány még az ismétlés számot is kijelzi..
  • Tyler1
    #23951
    na, meg van az új őrület. lépten-nyomon csak ezt látom/hallom.



  • Roger6
    #23950
    Látod azt nem néztem, meg a hsz-eket sem. Mivel elég szar áprilisi tréfának.
  • Neoncsoves
    #23949
    vajon mennyi köze van hozzá annak hogy április elsején lett feltöltve?:DD
  • Roger6
    #23948
    Érdemes a többi videóját is megnézni. Ennek mi értelme...
  • MaRee
    #23947
    Respect neki! Bár ők CrossFiteztek ahogy látom, nem bádibilding :)

    Nagyon jó a sorozat amúgy, aki teheti nézze meg ;)
  • Vaxi
    #23946

    Edzés a spartacus sorozat felvétele előtt. A főszereplő nem rég hunyt el, rákos volt. Betegen ilyen teljesítmény azt hiszem bőven becsülendő. Halála még sem rázta meg annyira a sajtót, mint a narkós alkoholista énekesnő halála.
  • Tyler1
    #23945
    ne ez most olyan, hogy egy sportolónak sem kötelező indulnia versenyen, de a cél mindkettőnél ugyanaz, feljutni a csúcsra. Bale-nek Oscart ért idén :)
    na off tényleg vége!
  • IXEMGabeo
    #23944
    hmm.. jól látom ez durván ugyanaz az illető 2 szerepben? kemény...
  • Neoncsoves
    #23943
    ilyen szerepért nyilván igen súlyos suskát kapott :) és nem kötelező elvállalni se...


    de azért durva igen :\


    mindegy hagyjuk az offot :D
  • Tyler1
    #23942
    ez meg a habostorta másik oldala. ilyet én semmi pénzért nem vállalnék be, főleg mert ezek a szerepek komoly pszichés terhelést is adnak, a nem gyenge fizikai mellett.
    és itt néha hónapos periódusokról beszélünk.

  • Tyler1
    #23941
    van idejük, mert ha szerep kedvéért kell, akk lóvét kapnak érte, vagyis az a munka :) de úgy maguktól nagy ritkán fordítanak időt sportra, nézd meg off szezonban a színészeket, lógó csöccsel, sör hassal úszkálnak a tengerben :D inkább magánéletre fordítják a maradék idejüket, mert abból viszont nagyon kevés jut nekik.

    a legtöbbnek ez nem hobbi, hanem meló, amitől megakarnak szabadulni :)
  • Neoncsoves
    #23940
    na az azért már valami... sokan nem hajlandóak munka után már sehova se menni mert fáradtak.


    igazi mentalitás az ha valaki fáradtság ellenére is eljár kondiba :)
  • IXEMGabeo
    #23939
    munkakör, munkaidő függő...ezt nehéz behatárolni, de a terembe ahova járok kb mindenki munka után jön le, és rendszeres gyúrósok:)
  • Neoncsoves
    #23938
    na mindegy, de egyezünk ki abba, hogy egy színésznek több ideje van kondizásra mint egy átlag magyar munkásnak :))
  • Tyler1
    #23937
    elhiszem, hogy a képernyőn keresztül ilyen habos világnak tűnik Hollywood, de a filmipar sem ilyen könnyen működik. Sly esetében az egész film, MINDEN részlete, a forgatókönyvtől, a stúdiókon át, a szerződéseken keresztül, az utolsó statisztáig az ő egyedüli nyakát terheli. ha valami hónapokon át áll, az rendszerint nem azért van, hogy kipihenje az AK47-es tartását, hanem valami keményen nem stimmel, aminek rendszerint véres fejvakarás a vége.
    lehet, hogy a pénzzel nincs gondja, de ez nem jelenti, hogy irigylésre méltó az élete.

    ja és a producer dolga nem csak annyi, hogy pénzt fektet a produkcióba :)
  • IXEMGabeo
    #23936
    és még nem hoztuk fel azt, hogy a színészeknek is a maximumot kell nyújtaniuk őket lesi az egész világ, megfelelési kényszer, túlzott rajongás irántuk depresszióba is kergetheti őket hiába van meg mindenük, ha mentálisan kikészülnek semmit nem ér a pénzük.:) Zenészeknél is így van...Én mondjuk sosem lennék színész, mert nem bírok kamera előtt szerepelni...na meg pl mindenki színpadi színészként kezdi az meg aztán pláne nem, úgy leblokkolnék, mint az állat, éppen ezért mondom, hogy itt több apró tényező van, amiért ez a világ sem olyan könnyű, mint aminek látszik
  • IXEMGabeo
    #23935
    hiába 1-1 akció szerep, az az 1-1 szerep vagy 100-200 film...
  • Neoncsoves
    #23934
    tudod a kötetlen idejű színészi munka minden csak nem kemény. az ilyen kaliberű színészeknek mint Stallone, nem megerőltető eljátszani egy szerepet, ráadásul van amikor áll a forgatás napokig vagy hetekig - nagyon ritka esetekben - hónapokig. meg a forgatás általában max 1 évig tart vagy addig se, és kap érte annyi pénzt hogy még 1 évig el tud éldegélni abból a pénzből hacsak nem veri el kurvákra meg kokainra. tehát igen, semmi más dolga nincs szinte a kondizáson kívül. egy szerepet eljátszani szerintem fele annyira megerőltető mint megrohadni egy vasgyárban vagy 12 órán át szarosseggű nyuggereket pelenkázni vagy 12 órán át a tűző napon kőműves munkát végezni, etc...


    nem kell őket annyira sajnálni.


    szeretem a filmjeit, de a színészi munka minden csak nem kemény. a szöveg megtanulását meg nehogy valaki felhozza mert kiröhögöm...


    #23932: producerkedés az szinte csak annyi, hogy beleöli a pénzét és max 1-2 dologba beleszól. a rendezés annál időigényesebb, arról hogy írt arról nem is tudtam. de egyik sem olyan hogy mindenképp csinálni kell, ő választotta ezeket, de ha ezeket nem csinálná akkor szó szerint csak kondiznia kéne.


    néha azért irigylem a színészeket, örülnék ha 1-1 szerepért kapnék dollármilliókat és arról szólna az életem nagy része hogy karbantartom a testemet és fejlesztem...
  • IXEMGabeo
    #23933
    ennek ellenére valamiért mégiscsak szellemileg leépültebbek, mint mondjuk a szüleink vala. Amit pl Neoncsöves is leírt simán el tudom képzelni, nem csak én tapasztalom miféle züllött generációval van dolgunk és itt elsősorban nem a piálás, a cigi a gond, hanem, hogy nagyon sok "emberi érték", ami még létezett egy 15 éve az szépen eltűnik folyamatosan...dehát eléggé bő téma, tudom, hogy nem szereted, ha általánosítunk, dehát a külső tapasztalatainkat csak így tudjuk megosztani...

    OFF vége

    Sly hasfalát elfogadnám:D:D
  • Tyler1
    #23932
    ööö ez nem teljesen igaz, mert ő a színészkedés mellett keményen producerkedett, rendezett és írt egész életében(még ma is). hidd el, az nem olyan könnyű meló ám.
    emellett még 62 évesen(!!!!) csúcsformába rendezni magát...
  • Tyler1
    #23931
    amíg él a Twilight, és Harry Potter őrület, addig olvas még a legutolsó buta, szőke, emós kislány is :) hidd el, anno suliban a fél osztályom rokker volt, annak jelentős %-a ez az emó/pózer fajta, de valami eszméletlen mennyiségben olvasták a vámpír szennyeket, meg a hasonló könyveket, szóval ki nem néznéd belőlük de olvasnak. nem Nietzschét, vagy Aranyt, de olvasnak.

    de tudnék olyat is példának felhozni, akik komolyabb témákban könyvmolyoznak. lehet, hogy ez a 21. században ritkább, de még nem kihaló faj :)