33479
12316971501353788406.png
  • 0Fritz0
    #24011
    Mivel itt kérdezel, ezért szerintem nem versenyre készülsz, de így viszont elég hárdkór módban nyomod a csirkét.
    Ne mindig csak rizsből és csirkéből álljon az ebéd, mert abba belefásul az ember.
    A szóját nem javaslom.
  • 0Fritz0
    #24010
    A nehéz súlyok emelgetése nem segít az állapoton, de enélkül is megmaradnak a tünetek.
    A helyedben megműttetném, már csak a rákveszély miatt is.
  • tigeroo
    #24009
    na nekem mostt a véres székleten kívül mindegyik tünet van... ilyenkor lehet edzeni, vagy csak rontana a "gyógyuláson"?
  • ravensoul
    #24008
    Köszi srácok! Esetleg úgy használhatom, hogy heti 5 ebédre csirkemell, a maradék két ebéd meg szója rizzsel? Vagy már ez is drasztikus?
  • Panzermeyer
    #24007
    Én a guggoláshoz. Sokat segít.
  • Panzermeyer
    #24006
    Ha nem versenyre készülsz nyugodtan ehetsz pl csirkecombot, csak nyúzd meg. Az nem olyan száraz, mint a csirkemell. Variálhatod a kiegészítő köreteket is - különféle savanyúságok, erős paprika, egyéb zöldségek / gyümölcsök. És persze, ahogyan az előttem író kolléga is mondta már, használhatsz más fehérjeforrást is (tojás, marha, pulyka).

    Sokáig használtam egyhuzamban magasabb mennyiségű szójafehérjét. Inkább csak apró kiegészítésnek gondolom alkalmasnak, semmint erre alapozni az étrendet.
  • Vaxi
    #24005
    Övvel vagy öv nélkül? ti használtok övet?
    én felhúzáshoz, és guggoláshoz szoktam
  • 0Fritz0
    #24004
    A szója ösztrogén-szerű anyagot tartalmaz, nagyobb mennyiség (koncentrátum) fogyasztása nem ajánlott.
    A szója fehérjére viszonylag sokan allergiásak (a népesség nagy része kis dózisban fogyasztja, ezért nem is drámai a hatás) és a jelenlegi nézetek szerint az egyén genetikai adottsága szerint használhat, vagy árthat.

    Inkább egyél másfajta és/vagy másként elkészített húst, tojást, halat.
  • ravensoul
    #24003
    üdv srácok! tömegnövelek, edzésterv megfelelő, Jumbo!-t szedek a megfelelő kaja mellé, viszont vannak napok, mikor nem nagyon megy a kaja, meg néha tököm kivan már a csirkemellel is. mit gondoltok, szójával pótolható a fehérje néha-néha, ha beépíteném az étrendembe? olvastam róla, h sokan állítják káros voltát, ezért vagyok bizonytalan vele kapcsolatban. válaszotokat előre is köszönöm!
  • jazzy
    #24002
    :DDDDDDD ez jó
  • Sephirot T
    #24001
    Szerintem maradj a Doomnál...
  • KaBuTo666
    #24000
    Meg azt megsúgnám, hogy az ilyen szintetikus multivitamint természetes vitamin tablettákkal is belehet szedni. C vitaminnal meg vigyázni, mert manapság az számít c vitaminnak hogy édesítőszerrel telenyomják aztán "nyomokban" tartalmaz csipkebogyót... És még ezer millió dolgot lelehetne írni, érdemes az interneten az orvosnál utánajárni ezeknek ha esetleg nem akarsz egy káros vesét vagy szar szívműködést. Mert ezeket nem én találtam ki, és az orvosom is ehhez tartja magát pedig ugye ő nagy vonalúban gyógyszereket ír fel, de legalább őszinte volt.

    ték :D
  • KaBuTo666
    #23999
    Az a baj ezzel hogy szintetikus vitamin.
    Szintetikus vitaminok vs. természetes vitaminok
    De van még egy példa... a halolaj, ami ugye az omega miatt kell, ezt is szedik a "nagy fitt emberek", nah most néztem az ilyen builder meg ilyen oldalakon és ott fél minőségűt lehet kapni, azaz nem tartalmazza az összes omegát és nem teljes halolaj. Amit én szedek, az ennek az ellentétje. Szerinted érdekli ezeket hogy most mit művel veled ez a vitamin csak mert nem természetes hanem szintetikus? Kúrvára nem, leszarják, csak vedd meg, meg kell érteni hogy manapság minden a pénzről szól szinte, az egészségedet leszarják. Az embert könnyű ezekkel csak előnyös pozitív szövegekkel becsalni, olvasd végig az oldalt és látod hogy minden termékre csak a jót írják. Azért azt tudd hogy előfordulhatnak mellékhatások is, pl kreatinnál:

    A kreatin a szervezet össz-víztartalmának csökkenését okozhatja, mely súlyos kiszáradáshoz vezethet, izomgörcs, hányinger, hányás alakulhat ki, hosszú távon károsíthatja a vesét, rohamkeltő hatása is lehet.



    Persze ez nem azt jelenti hogy ne szedj semmit, csak azért nem kellene minden szarra szart szedni. Én pl edzés után szedem a 100% proteint, de az egyéb szükségletemet már sikerült természetesen bevinni. Pl én ezt szedem. Egyik külföldi sportoló ismerősöm ajánla, ő és jó pár sportoló ezt szedi. Ez ilyen szuper tápanyag. Ez természetes, és nincs banán íze ugyan, de nem nehéz lenyelni.
  • Tyler1
    #23998
    az egy hikomat verébnek nem fedezi a vitaminszükségleteit.
  • KaBuTo666
    #23997
    Én inkább naponta ennék gyümölcsöt és zöldséget.
  • oliwwer
    #23995
    Az utolsón jót derültem :D
  • Vladac
    #23994
    Jumbo Pak?
  • 0Fritz0
    #23993

    Hágd meg a levegőt:



    Kufircold a labdát:



    Ez meg a jó ég tudja milyen baszomság. :)



  • shaba23 #23992

    Basszus...C-3PO kigyúrta magát, mit fog szólni R2D2?
  • Vaxi
    #23991
    aztakurva :D
  • 0Fritz0
    #23990
    Ez a szerencsétlen a csukját akarja edzeni, de ezt vajon hol látta...
  • Neoncsoves
    #23989
    másodikhoz link
  • Neoncsoves
    #23988
    rájöttem hogy kell valójában a guggolást csinálni




    ez a másik kedvenc gyakorlatom

  • Tyler1
    #23987
    Van Damme bácsi is elég jól tartja magát 51 évesen.

  • Panzermeyer
    #23986
    A múltkor valamikor volt a BB facebook oldalán egy motivációs videó ezzel a zenei aláfestéssel, aki még emlékszik rá. Hátha másnak is megdobja az edzéskedvét.

  • Vaxi
    #23985
    a scitec magyarország faszbúkján láttam a felhívást. érdemes egyébként likeolni, mert szoktak nyereményezni. nekem a biotech és a fullforce is benne van a listában :D
  • Vaxi
    #23984
    ezfit like-olós játék :D
    hétfőn megyek érte :)
  • Panzermeyer
    #23983
    Hogyan? Mivel?
  • DeerHunter01
    #23982
    :DDDDDDDDDDDD mekkora arc :D
  • shaba23 #23981
  • shaba23 #23980
    eh-eh

  • kisradai
    #23979
    Köszönöm, ez is segítség.
  • 0Fritz0
    #23978
    Ezt találtam, de komolyabb (csigás) gépet nem éri meg otthon összerakni.
  • Sephirot T
    #23977
    Tervrajz? Hogyne
  • kisradai
    #23976
    Sziasztok!
    Szeretnék itthonra kondigépet fabrikálni.Akár multifunkciósat is.
    Tud valaki leírást,tervrajzot vagy hasonlót?
    Köszi!
  • Vaxi
    #23975
    nyert az asszony facebookon 1 csomag multi-pro-t :D
  • Panzermeyer
    #23974
    Az MHN-nek is ott a 100% Whey Proteinje. A csoki-kókusz nem olyan rossz. Viszont az epres-banános az tiszta fogkrém ízű, a sima csoki meg csak keserű. Az idő múltával egyre érzékenyebb lettem az ízekre, azért le is pisszentettem magamat, hogy nem azért isszuk, mert finom :)
  • Panzermeyer
    #23973
    Én figyelem az akciókat, és gyűjtöm a levásárolható pontokat, így lehet spórolni.
  • Vaxi
    #23972
    nincs baj vele pedig :)
    egyébként olcsó tejsavója pl a fullforce-nak van
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=8152

  • zöldeshányás
    #23971
    Most látom hogy visszaírtak bb-ről hogy a powerproteinben a szójából van a legtöbb...az nem kell...