33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #24093
    az igen hajrá!
  • TVelvet
    #24092
    2,5 év után újra kezdtem az edzést. Most tartok a 4. hónap elején.
    Jelentem nem hülyeség az, hogy az izom emlékszik. :) Hátamat sikerült már olyan szintre felhoznom mint régen, ennyi idő alatt.
    Beteg...

    (hátam a galériába)
  • Panzermeyer
    #24091
    Én is csak ezért nem vettem még ilyet próbára. Valahogy nincs összhangban az ár/érték arány attól, hogy finom. Csináljanak ismét 6 kilós vödröt, akkor már nem hiszem, hogy lenne versenytársa.
  • FTorres9
    #24090
    De ilyen árban egy 66%-os fehérjétől sokkal jobbakat lehetne venni. Gaspari,Twinlab,San platinum whey, stb.
  • Vaxi
    #24089
    aha, ezaz. ára tökéletes, és nem annyira édes, mint a scitec, de nagyobb "nyalánkság" a power proteinnél.
  • Tyler1
    #24088
    ez volt a Cytogen? mert azok nálam is verték ízben/állagban a Scitec cuccokat.
  • Vaxi
    #24087
    megvan a bestof fehérjém, kurva finom, nálam veri a scitec-et
    Whey Protein Force
  • Vaxi
    #24086
    a "régiúj" jate klub helyén, a garaboncziás mellett
  • IXEMGabeo
    #24085
    2000 Ft? havi bérlet? hol?
  • center86
    #24084
    Hali. Tömegelésnél hogyan számolom ki a szükséges napi zsírbevitelt? Illetve mi a véleményetek arról, hogy Amerikában közel kétszer annyi fehérjét számolnak napi szükségletnek, mint nálunk? Itthon az anyagiak szabják meg inkább?
  • Roger6
    #24082
    Idén először volt olyan mell edzésem, ami után nincs izomlázam. Asszem ez így nem jó..
  • 0Fritz0
    #24081
    Gondolom nekiestél a gyúrásnak, mint nagymama a lekvárnak. :)
    Amennyiben csak kicsit fáj, akkor könnyebb súlyokkal nyomd pár hétig, hogy a tested megint hozzászokjon a basztatáshoz.
    Ha pedig rosszabbodik, akkor pihentetni kell.
  • liverpool123
    #24080
    Üdv!
    Kb. 6 hónapos kényszerpihenő után újrakezdtem a súlyzós edzéseket pénteken. Azóta érzem, hogy a felkaromban lévő inak kicsi fájnak. Ettől függetlenül mehetek holnap is edzeni, vagy várjak, amíg teljesen elmúlik a fájdalom?
  • Solt
    #24079
  • Roger6
    #24078
  • Vaxi
    #24077
    na megtettük az első látogatást a teremben. csodás. elég sokan voltak, de az öltöző normális, a gépek rendben vannak, és végre normális kézi súlyzó készlet van :D
    kicsit hiányozni fog a régi terem, de ez 2000 forint és 5 perc alatt ott vagyok melóból, ráadásul a hét minden napján nyitva van 07-22 között.
    főnyeremény


    ja és végre van lábtoló gép, meg chest press :)
  • Különc
    #24076
    Olyan sebességen aerobozz, ami rendesen megmozgat, de még lihegés nélkül tudsz beszélni (ha van ott valaki)
  • Mik
    #24075
    Aerob edzésnél a max. pulzusszám 130? Az helytálló amit a bodybuilderen írnak?
  • Tyler1
    #24074
    "a Szegedi Tudományegyetem hallgatóinak 2 ezer, az oktatóknak 3 ezer, külsősöknek 4 ezer forint havonta"

    mondjuk a 4 kiló is elég lazás.
  • Vaxi
    #24073
    na igen, végre kapunk valamit az ehöktől, aminek értelme is van :)
  • Neoncsoves
    #24072
    2ezer forint... kettőezer ?????????? ebben a szaros koszos dunaújvárosban a legoccóbb 3ezernél kezdődik és olyan kicsi kb. mint a lépcsőházunkban 2 max 3 pince egybenyitva...
  • Vaxi
    #24071
    jövőhéttől teremváltás lesz :(
    http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/konditermet_nyitott_az_ehok_se/2249367/


    közel van a munkahelyhez (5 percre), 2000 forint, jól felszerelt, cardio gépek. és a legfontosabb, normális kézi súlyzó készlet. hiányozni fog ez a régi hardcore terem :D
  • Különc
    #24070
    Nálam az döntött, hogy szimmetrikusak legyenek a rúd által okozott sebek, szóval itt is, ott is
  • berto17
    #24069
    Hogy jobb guggolni?
    Arnold a csuklya fölé helyezte a rudat, másik meg a hátso vállra helyezik, utobbival nagyobb sulyal tudok dolgozni.
    szerintetetek melyik az eredményesebb?
  • shaba23 #24068
    csak ha hosszúak a szilánkok.
  • 0Fritz0
    #24067
    A fenyődísz rostnak számít? :)
  • KaBuTo666
    #24066
    A sört kihagytad.
  • Különc
    #24065
    Mind felfújt idióták vagytok, inkább zabálnátok répát és fügét ostoba barmok, nem értitek hogy abból jön a vitamin? A laborban előállított szar annyit ér mint az egyensúly-karkötő a kezeteken. Istenem hogy megint nekem kell rendet tenni itt.

    Fehérjeforrás: tej
    Szénhidrát: virsli
    Vitamin: alma

    Mi ezen a bonyolult?

    Úgyis jönnek az ünnepek, lehet enni bejglit (abban is van TERMÉSZETES vitamin, pezsgő (nincs benne cukor, diétás) és ha letörtök egy ágat a karácsonyfáról és elrágcsáljátok akkor meg van a napi vitaminbeviteletek 20%-a az RDA szerint...
  • Vladac
    #24064
    fasza kis vitát sikerült kirobbantanom, miközben a kérdésem nem az lett volna, hogy szedjünk-e szintetikus vitamint, hanem, hogy milyet. Próbálok ár-érték arányban megfelelőt találni....és ha olyan márkájút találok, amiről már hallottam, az tudom, hogy nem garancia, ám jobban esik....úgyhogy mégegyszer, ki milyet szed?
    Amúgy, csak hogy a természetes c vitamin témához hozzászóljak: azt is bizonyították, (hogy ki meg hol azt persze nem tudom) hogy a csipke x órával a leszedése után már semennyi c vitamint sem tartalmaz. a c vitamin nem egy stabil vegyület, ti erről biztos többet tudtok...
  • tigeroo
    #24063
    mi ez a hacacáré
  • Roger6
    #24062
    Hát persze, bug, mi más...
  • KaBuTo666
    #24061
    Nem tiltottam le senkit, ha valaki le van tiltva, akkor az sg bug...
  • jazzy
    #24060
    Engem nem tiltott le.
  • Roger6
    #24059
    Most te flémkeltésnek írogatsz, vagy egyszerűen irigy vagy arra, hogy itt több-kevesebb szempontból osztják egymás nézeteit az itt "lakók", s ezért becsülik egymást? Vagy hogy olyan tanácsokat adunk egymás számára, amik hasznosak, és nem olyanokat, hogy a vitaminokat felejtsd el? Igen, biztos mi vagyunk a hülyék.
  • KaBuTo666
    #24058
    Ti hárman biztos jó barátok lehettek. Túl jó barátok. :DDdd
  • Sephirot T
    #24057
    Dettó,nekem is írt és letiltott.És akkor ő vágja be a dumát hogy "személyeskedni a fórumon egy 10 éves is tud" :DD
  • KaBuTo666
    #24056
    Természetesen is előállítják, már írtam. Csak nem az ilyen izom oldalakon kell nézegetni.
  • jazzy
    #24055
    Így kell, a nagyfiúk beszólnak az ajtóból és gyorsan elszaladnak.
  • Roger6
    #24054
    Engem is, és stílusosan le is tiltott, mielőtt válaszolhattam volna. Igazi piti magatartás.
  • Vaxi
    #24053
    faszomat, pedig már azt hittem valami jó téma lesz :D
    ha már itt vagyok, elmondom a véleményem: a test nem tudja, hogy a vitamin mesterséges-e, vagy természetes.. természetes anyagokból bevinni a megfelelő mennyiséget lehetetlen..


    a zöldség fontos a táplálkozásban, a gyümölcsöt is annak tartom. egy az, hogy finom, másrészt rosszat nem teszel vele. jó, az a kis gyümölcscukor, pont leszarom, nem ezen fog múlni a mr. olympia címem. ott van pl. a banán, ami kurvajó gyors szénhidrát forrás.


    viszont a gyümölcsök nem elégségesek a napi vitaminszükséglet kielégítésére, így multivitaminokból kell pótolni azt. mivel nincs multivitamin fa, amiről thai kislányok szedegetik a tablettákat, ezért mesterségesen állítják elő. csókolom, haters gonna hate.