33479
12316971501353788406.png
  • DeerHunter01
    #24134
  • tigeroo
    #24133
    Atya ég mit láttam facebook tickeren most!

    Nézd meg, hogy készül a Monster, nagyon undorító kérdése:

    Szerintetek melyik jobb? Kreatin vagy Protein?

    "MáRk Gerván kreatin emg fehérje olyat dob rajtad h beszarsz :D"

    "István Cain Nagy Egyik se!!!!! Ha kemény akarsz lenni ne porozz úgy legyél nagy darab!"

    "Delbel Olivér kreatin sztem... legalábbis ezt hallom mndig"

    "Imi Márton methandienon + stanazolol :D fehérje meg alap."

    "Asztalos Zoltán Én tojás,szalonna párti vagyok! Természetesen lenni jó! Mert úgy is maradsz! És nem károsítod magad! Nomeg néha mehet egy kis szöllőcukor!"
  • Panzermeyer
    #24132
    Pharmekal - Omega 3 fish oil. Nekem ez van itthon. Megnéztem, és nem látom, hogy a dobozán fel lenne tüntetve. A 400 szemes eléggé gazdaságos kiszerelés, szerintem megéri.

    Cserébe esetleg nem tudnál mondani halmentes szójaolajat?
  • shaba23 #24131
    pedig mennyi olyan van:) Szerencsére régebben nagyon sokat bicajoztam+rohangáltam a környéket az erdőben (bükk) szóval a combommal nincs bajom, nekem inkább ahhoz kell igazítani a többit:)
  • Jamirofan89
    #24130
    Szeretném megkérdezni,hogy hol lehet szójamentes halolaj kapszulát kapni? Valaki közületek szed ilyet?
    E2 szintem magas azért kellene.
  • Vaxi
    #24129
    faszbukon nyereményjáték miatt likeolva van egy rakat fos, köztük a blikk is. ma ez fogadott


    "Miiért sikertelen a legtöbb fogyókúra? Mert önmagában fogyókúrával csak rövid idejű súlycsökkenést, nem zsírvesztést érsz el. 1 kg zsírszövet lebontásához kb 7000 kcal deficitre van szükség. Ha fogyózol és napi 500 kcal-val kevesebbet eszel, 14 nap alatt összejön a 7000 kcal. Csakhogy az így leadott 1kg nem tisztán zsír lesz!
    Ha csak fogyókúrázol, a tested az izomtömegedet is elkezdi lebontani. Ez két dolog miatt rossz. Egyrészt rosszabbul fogsz kinézni (pedig nem ez a cél), másrészt az izmainkban játszódik az anyagcsere-folyamatok jelentős része (az izmok a legnagyobb kalóriafelhasználók, minél több izmod van, annál többet ehetsz), azaz ha a fogyókúrával csökkented az izmaid mennyiségét, az alapanyagcseréd is csökken... Mivel a szervezetednek most már kevesebb energia kell, ezért egy idő után a diéta mellett is hízni fogsz (!). Ez a jojó effektus!
    Mi a megoldás?
    Tudatos étrend (nem koplalás) és a mozgás, hogy megvédd az izmaid a fogyás mellett! Csatlakozz a Blikk Fitt facebook oldalához, ha életmódot akarsz váltani 2012-ben!"
    hmm
  • Neoncsoves
    #24128
    nem csak az néz ki hülyén... kedvencem az amikor valakinek kb. (nem akarok hülyeséget mondani) 45ös bicepsze van, az alkarja meg fele akkora sincs :D
  • DeerHunter01
    #24127
    kell a lábazás pedig, hidd el, nem mutat jól az, ha valakinek csak a felsőteste van kidolgozva a lábai meg pipaszárok :D
  • mikiking
    #24126
    az mi ?
  • Vaxi
    #24125
    az egész testet meg kell edzeni. javaslom egyébként a sárga kapszulát
  • mikiking
    #24124
    fogok is,de az számomra nem annyira fontos,szóval azt csak 3 hoónap múlva szeretném elkezdeni...
  • Vaxi
    #24123
    lábazni is kell :)
  • mikiking
    #24122
    amúgy a guggolásnak mégis mi úgy az értelme ?? Mondjuk én 3 hónapja kativan gyúrok,de guggolást nem csináltam még soha... mondjuk igaz,hogy lábra nem is tornázom még... Valaki felvilágositana ?
  • Vaxi
    #24121
    :DDD pontosan :)
    Én is boldog új évet kívánok mindenkinek, és GUGGOLJATOK :D
  • DeerHunter01
    #24120
    1-2 hetet ki lehet bírni :D tovább úgyse tart
  • shaba23 #24119
    Éééés mától tele lesz a terem újévi fogadalmas emberekkel :)
  • Gergely1989
    #24117
    Igazad van...így jobban megéri és azt adja amire szükségem van, köszönöm szépen a segítséget neked is!
  • Tyler1
    #24116
    maradjon a Whey Pro, inkább vegyél mellé tiszta szőlőcukrot, jobban kijössz, mint a tömegnövelőkkel. aminosavakat neked még felesleges venni kezdő szinten.
    a kaja viszont fontosabb, szilárd táplálékból kell bevinned a fehérje és szénhidrát mennyiség nagy részét, ha ez nincs meg, akkor baszhatod a tömegnövelést.
    aztán, a tömegnövelő étrend nagy része CH, szóval ne azon parázz miben mennyi cukor van, mivel zsír le fog rakódni rajtad így is-úgy is, száraz izomzatot sehol nem szednek fel, még a filmekben sem, ha most kockás a hasad akk vegyél tőle könnyes búcsút jó pár hónapra. szóval rizs, zabpehely, tészta, krumpli menjen nagy mennyiségben(nálad 375g a minimum), fehérje testsúlykilónként 2-3g(nálad 150g a minimum), ezt főleg húsból, túróból, tojásból.
  • Gergely1989
    #24115
    Mivel testtömeg és izomtömeg növelés a cél, eddig 100% Whey Prot szedtem, ami ugye fehérjét tartalmaz és aminosavakat, nah most mivel testtömegnövelés jobban kell így szénhidrátot kell jobban bevinnem, ezért gondoltam a Forced Mass 5000re, cukor nincs benne olyan sok, megfelelő szénhidrát és fehérje tartalma van, dupla adagot innék belőle edzés után így meglenne a megfelelő mennyiségű fehérje. Multivitaminnak Multi-pro Pak, kreatin tápl. kieg. Creatine Monohydrate F2, az lenne a kérdésem hogy a Forced Mass 5000 nem tartalmaz aminosavakat mint a 100% Whey Pro, viszont aminosavak szintén fontosak így azt is külön kell vennem, szétolvastam magam és ha minden igaz L-Glutamin és BCAA kellene, viszont nem tudom hogy akkor elég lenne az egyiket szedni vagy mind a kettőt? Kicsit belezavarodtam már az egészbe... :DD
  • Gergely1989
    #24114
    Kösz szépen!
  • Vaxi
    #24113
    szia :)
    javasolnám, hogy multivitamint szedj!


    kreatinból én a monohidrátot ajánlanám elsőnek, por formájában. :)
  • Gergely1989
    #24112
    Üdvözletem!

    Pár hónapja kezdtem el konditerembe járni személyedző által kidolgozott edzéstervvel és a táplálkozásomon is változtattam. Ugyebár táplálékkiegészítőt szedek napi 3x 100% scitec proteint és edzés után is, d vitamint, stb. Gondolkodtam azon hogy elkezdem a kreatin kúrát is, utánaolvastam és látom hogy ezzel óvatosan kell bánni és megvan hogy mennyit kell adagolni, stb. Csak annyi kérdésem lenne hogy melyik kreatin készítményt ajánljátok nekem? (74 kg vagyok) Látom hogy van porban is, meg tablettában...írják végül is hogy ha azt a fajtát veszem meg akkor mennyit szedjek mikor naponta, de azért biztos itt is valami + információt kapok meg persze hogy melyik fajtát szedjem, mik közül válogassak. :-) Na meg ami fontos is, hogy lehetőleg ne tartalmazzon sok cukrot! De gondolom nem tartalmaz egyik se jelentős mértékű cukrot.
    Természetesen megkérdezem a személyedzőt is, de remélem nem baj ha kikérem a ti véleményeteket, tapasztalataitokat! :-) Előre is köszönöm!

    Üdv.: Gergely
  • tigeroo
    #24111
    csodaországból fehérjék
  • Panzermeyer
    #24110
    Hát ez se ér semmit... YT hibátlanul megy, ezzel meg mindig is probléma volt, mióta lecserélték a videómegnézős rendszerüket. Gondoltam hátha valaki hallott már valamilyen megoldásról, ezért érdeklődtem.
  • Panzermeyer
    #24109
    Jó, akkor most megpróbálom ezt... Ajánlom, hogy működjék! :)
  • csuszi
    #24108
    én hagynám pufferelni a helyedben :)
  • Panzermeyer
    #24107
    Azt árulja már el nekem valaki, hogy a BBTV adásait mi a jó fenével lehet megnézni úgy, hogy közben ne legyenek benne akkora szaggatások, hogy teljesen élvezhetetlen az egész. Hülyét kapok... 5 perce nézek egy videót, amiből eddig lement 34 másodperc.
  • zöldeshányás
    #24106
    Meg tudnátok mondani az ő nevét?(2011 scitec katalógus 71.oldal)
  • Vaxi
    #24105
    imádom az ilyeneket :D
  • Tyler1
    #24104
    aldiban 200 alatt van a fél kilós, az is német, és kurvára veri az összes eddig kipróbáltat nálam. bár most spar budget rettenetet veszek, mert az közelebb van.
  • jazzy
    #24103
    Köszi ez jól hangzik és egyszerűbb mint a gombával töltött csirke :)
  • Roger6
    #24102
    Újabb finomság a Fitness Pont Győr-től: Csirkével töltött gomba
  • Eagle16
    #24101
    Az érdekes, mert én is szolnoki vagyok és 2 hete még 8 darab 500g-os SPAR-os zabpelyhet vettem. Nem hiszem hogy ha most kéne akkor nem lenne, de majd megnézem.

    A SPAR-ban van a világos zöld zacskós 220-ért talán, meg a sötétzöld zacskós 200-ért. Van az a német amit mondasz, 500 körül fél kiló, ugyanez a prémium márka kapható a TESCO-ban is. A PENNY nem régóta forgalmaz egy új márkát, 500 grammos zabpehely az is, 200 Ft körüli árban, még régebben vettem mikor akciós volt, olyan mint a SPAR-os, egy az egyben.

    LIDL-ben is olcsó és jó, bár odáig nem szoktam érte elmenni, mert a többi bolt közelebb van.

    A SPAR-ban nézd meg, ott biztos lesz valamelyik a 2 olcsóbbik közül, lehet hogy amikor épp nézted akkor elfogyott vagy ilyesmi...
  • jazzy
    #24100
    Próbáld meg a Pennyben, én találtam, igaz van benne ilyen mazsola 2 szem a kilósban, meg mandula meg ilyenek, de nem sok, olcsó, jó.
  • center86
    #24099
    Nem tudom, hogy mi történik, de Szolnokon sem az intersparban, sem a lidle-ben, sem a tesco-ban nincs normális zabpehely. Eddig Lidle-ben vettem durván 200 Ft-ért a fél kilós kiszerelést, a spar-os is hasonló árban volt. Most van valami német, fél kiló 500 Ft. WTF?
  • Saggitarius82
    #24098
    ezt a proteint ismeri valaki ? Muscle Peak
  • Panzermeyer
    #24097
    Egy új online boltot találtam, legalábbis nekem új, de hátha van, aki rajtam kívül nem ismeri: Protein Builder

    Érdemes 1-2 termékre ránézni, mert van ami egész kedvező, ingyenes kiszállítás pedig 15000 Ft-tól.

    Mondjuk épp most adtam le egy rendelést a sárga oldalnak, mivel ma nincs értékhatár az ingyenes kiszállításra.
  • DeerHunter01
    #24096
    én mindig így csinálom, ha valamiból 8-at kell a következő szériába akkor lenyomom a 10-et előtte mindig, mert utána a 8 már "sokkal könnyebb" lesz :D
  • Neoncsoves
    #24095
    Nem tudom itt olvastam, vagy valahol máshol de ez a motiváló módszer nagyon bejön!


    Ha 12-t akarok csinálni, akkor arra gondolok hogy 16 kell és sokkal könnyebben megcsinálom 12ig, mintha arra koncentrálnék hogy csak 12 kell... próbáljátok ki, működik, persze ha az izmod már full el van fáradva akkor semmi értelme :
  • Panzermeyer
    #24094
    Nem rossz! Hajrá!