33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #24214
  • Különc
    #24213
    Nem elég, hogy facebookon el kell rejtenem az összes nyomorultat, akik telespammolják a szégyenfalat demotiválóval, még te is?
  • DeerHunter01
    #24212
    aki ilyen képeket csinál az igazán megérdemelne egy két pofont :D
  • oliwwer
    #24211
    Hülye demotiválósat ne is mondd. Majdnem beregeltem, hogy kiosszak egykét hülyét ott. " a szervezet nincs felkészülve az ekkora fehérjebevitelre" atyaég :D
  • Vaxi
    #24210
    egy kis hétvégi vicc
    faszbúk

    érdemes elolvasni a kép alatti kommentet, aztán megnézni a kiscsávó képét. :DDDDDD

    és +1, amit már gondolom mindenki látott
  • 0Fritz0
    #24209
    A virsli legalább 70%-nak húsból kell lennie, ez tény.
    Mondjuk ez egy Texas-i törvény, ez is tény... :)
    Amennyiben szójából, csonthártyából, ballasztanyagokból és némi elhanyagolható nyesedékből lehet testet építeni, akkor tökéletes lesz a virsli. :)

    A tojás meg fogyasztva a leghatásosabb. :)

    (Igen, ma kurva vicces vagyok)
  • tigeroo
    #24208
    a fitoösztrogén miatt? mértékkel kell fogyasztani, ennyi.
    (egészségesebb mint a virsli...)
  • shaba23 #24207
    Rántottának és tükörtojásnak sütve hatásosabb.
    A virsli fehérjetartalma nem biztos hogy megközelíti a csomagoláson feltüntetett értékeket, főleg ha a készítését illető urban legendekre gondolunk. virsli=/= csirke
    A virsliben még a füst sem igazi :(
    A szója meg nem egészséges...
  • liverpool123
    #24206
    Két gyors kérdés.
    Fehérjebevitelhez mennyire jó a virsli?
    És a tojás főzve, vagy sütve hatásosabb?

    Előre is köszi.
  • Vaxi
    #24205
    nektek mennyi idő alatt állt rá a szervezetetek a diétás étrendre? (jah, belekaptam egy diétába)
    kicsit furcsa a közérzetem, és a gyomrom sem a legjobb. nem vagyok rosszul, meg ilyenek, csak puffadok kicsit. 3-4 főtt kaja (csirke/hal + zőccség + 2 alkalommal kevés barna rizs + tojás) 2-3 hideg kaja (cottage cheese, túró, turmix stb.)
    bár lehetséges, hogy a munka/suli páros miatti ideg teszi..

    ha látványos lesz a dolog, akkor teszek before/after képet.
    csuszi a tiédet meg még mindig várnánk :D
  • babo91
    #24204
    Rendben, köcce a segítséget, belekezdek olvasgatni :)
  • KaBuTo666
    #24203
    Body Builder oldalát olvasd szarrá + töltsd le a sárga kapszula könyvet és olvasd ki.
  • Mka
    #24202
    Egy kérdésem lenne :)
    Bevállt az étrendem nagyon,sokat fejlődtem,erőben is :)
    Bmx is ment mellette meg mostanában túrázni szoktunk ilyen 40 km-eket...
    Mindig rohadt vézna voltam, most ott vagyok a bmi ideális testsúlyomnál egy picivel felette.
    Kérdésem a következő...
    Mivel szír is jött fel rendesen el lehet-e valahogy azt érni, hogy mondjuk felére csökkentsem ennek feljövetelét, és úgymond szálkásabban izmosodjak(Cukrot kerülöm nagyon,tejet hagytam,banán helyett mandarin vagy más gyümi,sok zöldség,rizs,csirke,zabpehely)
    Illetve ha mindenképpen nélkülözhetetlen a bevitt kalória a növekedéshez, mennyit érdemes tömegelni(5. hónapban vagyok) Hát nem mondom nyárra azért énis vágyok a kocka hasra :D
    Így terveztem:
    Májusig tömegelés,májustól augig meg szálkásítás diétával, aztán októbertől jövő májusig megint tömegelés.

    Ez így rendben van ?:)

    Köszönöm
  • Tyler1
    #24201
    háááát igen, sejtésem beigazolódott. erősen ajánlom a banner alatti piros link első 3 pontjának alapos átolvasgatását(különösen a 3.-at).

    jóreggelttel, meg 4-5 vajas zsömlével az életben nem fogsz hízni, még ha 30 talicska tömegnövelőt eszel hozzá, akkor sem!
  • csuszi
    #24200
    :DDDD
  • Solt
    #24199
    Elhelyezkedtem kényelmesen... mehet...

  • babo91
    #24198
    Neem, nem csak fekve nyomásról szól az edzés. Hétköznaponként szoktam haverokkal járni és minden hétköznap más izomcsoportra szoktunk edzeni, hétvége pedig a pihenésé. A kajám meg úgy általában 4-5 zsömle suliba, hazaérve valami édesebb cucc, mondjuk csokis gabonapehely, és edzés előtt valami rövid élettartamú kaja :D mondjuk egy péksütemény/1 kifli/1 jóreggelt, aztán edzésből hazaérve valami komolyabbat, éppen mi van itthon kaja, ha pedig van főtt kaja, akkor pedig azt preferálom jobban(hasamra ütök mondjuk ilyesmiket eszem estére: milánói,virsli,melegszenya, vagy csak kenek magamnak kenyeret).
  • Vaxi
    #24197
    power pro-t vásárolt már valaki?
    sütéshez venném, meg pudingnak esetleg torkoskodásra :D
    a wheyprof kurvára luxus lenne ilyenekhez. állítólag finomabb, mint a power protein, bár nekem azzal sem volt bajom.

    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=8668
  • KaBuTo666
    #24196
    Nem érdemes ezeket a testtömegnövelőket megvenni, sokkal olcsóbb megoldással és ugyan olyan hatással eltudod érni ezt csak jól kell kombinálni a tápl. kiegeket:szőlőcukor
    Amúgy is az ilyen testtömegnövelő tápl. kieg.-ben 50%-a finomított fehér cukor és ezt eladják dupla áron akár. Egyszerű a dolog...edzés után fehérjeturmixba raksz ilyen dextrózt, 0,5g/testsúlykilogramm. Csak egy lehetőséget írtam, máshogy is lehet csinálni, amúgy mikor kezdtem a kondizást én is testtömegnövelő tápl. kieg.-et szedtem és meg is dobott + az edzés is. De az azért érdekes hogy ha még életedben nem edzettél konditeremben, és 71-72 kg voltál és a megfelelő edzéssel (gondolom én hogy nem csak fekve-nyomásért jársz kondiba vagy aludni) akkor azért az elején izomban kellene egy két kilót felszedni...lehet az edzéssel nem stimmel már valami? Pl az is kérdéses hogy milyen edzésed van...mert nálam a cél a testtömegnövelés, izomtömegnövelés. De lehet genetika is...te tudod miket művelsz, és a kajázás is alap, nem hiába az a nevük hogy táplálék KIEGÉSZÍTŐK nem pedig helyettesítők.
  • Tyler1
    #24195
    ezt a "bármit eszek, nem hízok" dolgot fejtsd ki. mondjuk egy napi étrendet írj le :)

    mert általában itt már megszokott bukni a dolog, és azt gondolják a tömegnövelő a megoldás, de nem lesz az, ha az étrend szarba van véve.
  • babo91
    #24194
    Sziasztok!
    Én nyár eleje óta járok edzeni, mert elég vékony vagyok, és szerencsére látszódik már az, hogy edzegetek, viszont az az egy problémám, hogy amikor elkezdtem az edzést akkor olyan 71-72 kg voltam viszont most is ennyi vagyok(bár én olyan vagyok, hogy hiába eszek bármit is, nem akar a testem hízni..). Szerintetek vegyek tömegnövelőt? Ismerősöm, aki már régebb óta edz ajánlott is egyet EZT. Szerintetek mihez kezdjek? :)
  • Neoncsoves
    #24193
    na ma megtanultam hogy ha a hasadra megy zsír és gyúrsz akkor abból karizmod lesz! mert felmegy a zsír oda is! EPIC
  • immovable
    #24192
  • DeerHunter01
    #24191
    Ezek kurva nagyok :DDD
    Kobra is gyúr pár videójában :D
  • tigeroo
    #24190


    túl szabályos .DDD
  • tigeroo
    #24189
    hát igen, azthiszem itt olvastam még anno hogy "minden nagy hegycsúcsot hó fed" :DD szal ideje zsírt égetni :)
  • jazzy
    #24188
    Már félúton vagy, a has megvan :)
  • tigeroo
    #24187
    semmi, csak olyan aranyos-féle volt ahogy leírtad :D

    helyzetjelentés: nyár óta most járok a mínusz 10. kilómnál (95>85kg), diéta, heti 3-4x aerob edzés (minimum 1órás), szoktam súlyzós edzést is végezni, de ugye az nem mérvadó jelenleg.
    a törzsemen meglátszik a változás, viszont a karomon is... izomból is fogytam. dehát ez van, cél a kockahas nyárra.
  • jazzy
    #24186
    Akkor küldd ide azokat az idiótákat akik kinyomásnál vesznek levegőt, eszem megáll, még ha logikusan nem is tud belegondolni, a normális ember önmagától így csinálja..
  • Fbn Lx
    #24185
    köszönöm, én is így gondoltam, de már szabályosan hülyéztek miatta :]
  • smith09 #24184
    KEdves tigeroo !

    Mit lehet azon nevetni h elolvastam egy könyvet az elejétől a végéig ?
  • 0Fritz0
    #24183
    A nagyobb erőkifejtés közben (esetünkben a kinyomásnál) kifújod, esetleg benntartod a levegőt.
    A másik légzési módszer elég természetellenes.
  • Mka
    #24182
    Ez így helyes.
    Gondolj bele:
    Ahogy mész lefelé a föld felé szélesedik a mellizom mozgástere és alatta logikusan nő a tüdő mozgástere, ezért olyankor vesszük a levegőt.
    Amikor kinyomod magad meg pont fordítva történik minden+nagyobb erőt is fejtünk ki :)
  • Fbn Lx
    #24181
    azon vitáztunk a múltkor, hogy fekvőtámasznál a levegőt a kinyomáskor, vagy a test leengedésekor kell kifújni.
    én a fekvenyomással azonosítottam, ahogyan a fő erőkifejtő résznél, a súly kinyomásánál, ami (szerintem) analóg a test földtől való eltolásával kell kifújni a levegőt, a másik illető pedig arra hivatkozott, miszerint úgy természetes a fekvőtámasz mozgásformája, ha a kinyomásnál szívja be a levegőt, és a leengedésnél fújja ki.
    szerintetek mi a helyes, illetve ti hogyan csináljátok, és miért? :D
  • 0Fritz0
    #24180
    Alkarozott, jöhet a hangszóró.
  • Roger6
    #24179
    "Nagy súlyokkal kis ismétlésszámban végzett edzések" - ha a videón mutatsz egy ilyet, kapsz egy rózsaszín hangszórót.
  • 0Fritz0
    #24178
    Nekem nem jönnek be az ilyen nagy súlyokkal kis ismétlésszámban végzett edzések (az alkart meg nem is szoktam külön túráztatni), de ez a "csak erős a csontja" szerintem jó eséllyel indulhat az idei dobogós helyezésért. :)
  • Roger6
    #24177
    Ezt te most komolyan megkérdezted tőlem, vagy csak hallucinálok?
  • poruljartal
    #24176
    gondolod ezt az izmaival tartotta ki? O.o
    szerintem csak erős a csontja
  • Roger6
    #24175
    Paul "Coach" Wade elmehet a picsába a fegyencedzéssel,nekem Ő a példaképem!