33479
12316971501353788406.png
  • berto17
    #24254
    még egy utolso termék uraim! nem szteroid!
    prohormon nagyon jokat írnak róla:
    MD1
  • DarkHorSe
    #24253
    baratod az internet
  • jazzy
    #24252
    Lehet az is segítene ha a linket linkként szúrnád be.
  • berto17
    #24251
    koszi panzermeyer hogy te legalább megnézted a linket, mért veszélyes ez a = keto dha?
  • Vaxi
    #24250
    :DD jókat olvastam róla, majd írhatnál te is egy kis beszámolót róla :)
  • KaBuTo666
    #24249
    Én ezt fogom kipróbálni. Ha esetleg soha többé nem írnék sg fórumra, akkor békében nyugszom valahol.
  • jazzy
    #24248
    A link nevét néztem meg, érdekes, hogy el lehet így nevezni egy terméket.. nem tudom ezt hogy engedhetik meg, akkor a mellékhatások rész nem játszik, az, hogy nem kell megvenni az ugyanúgy fennáll.. Azért köszi, hogy szóltál, figyelmetlen voltam.. de tényleg, nincs erre valami törvény, hogy ne lehessen ílyen nevet adni egy terméknek?
  • Panzermeyer
    #24247
    Jazzy! Ez nem az a bizonyos Dianabol, csak a gyártó annak nevezte el. Ha megnézed az összetételt, akkor csomó növénykivonatot találsz, illetve van benne egy kis 7-keto-DHEA, ami a "legveszélyesebbnek" tűnik az összes közül. Egy tabletta tömege csak 575mg összesen a hordozóanyaggal együtt. Szóval teljesen ártalmatlan, a már jól megszokott gagyi cuccal állunk szemben.
  • Sephirot T
    #24246
    Köszi,ma már megvolt a főzés de holnap tuti bele lesek inspirálódjak kicsit :D
  • Vaxi
    #24245
    http://www.facebook.com/Evilkonyha
  • Sephirot T
    #24244
    Erőbe még itt is minden oké,az általába 2-3 hét után kezd csökkenni,bár mostmár átálltam a teljes testes edzésekre szóval kiváncsi leszek hogy reagálok majd :D A nyomással én is hadilábon állok maxom csak 80x2(éljen a csodás genetika és a hosszú karjaim xD) Guggolás viszonylag közepes,110-be 4 ment mikor legjobb formába voltam,felhúzás meg érdekes módon 180 kilón tetőzik,múlt szombaton annyival lettem második a kondim által rendezett felhúzóversenyen :D Ez a facebookos konyha hol található?Nekem se ártana 1 kis változtatosság
  • Vaxi
    #24243
    nekem is lement szépen 1 kiló az első héten, hétfőn reggel jön a 2. heti eredmény mérlegelése. egyelőre az erőm valamennyire meg is maradt, bár a nyomásban nem tudtam előre lépni, az még mindig 70-en van 80as max-szal , viszont guggolásban 100-ba beleseggeltem hármat, felhúzásban 110 volt a max.
    kezdem élvezni a kajákat egyébként, a faszbukos evilkonyha elég sok jó ötletet ad, és sikerül majdnem mindig úgy összerakni a kajákat, hogy nem maradok éhes. mondjuk amikor az asszony tegnap nutellás fánkot evett, az odabaszott a vágynak. (egy lekvárosat megettem én is amikor sütött :DD)
  • Sephirot T
    #24242
    Elég jól,eddig 1 kilót le is pucoltam,de még csak első komoly hét,szép fokozatosan vittem le a CH-t hogy a szervezet is álljon át.96-ról indítok szerintem olyan 91-92 re fogok lemenni.Viszont állandóan kísért az a rohadt nassolni való :D
  • Vaxi
    #24241
    hogy haladsz? :)
  • Sephirot T
    #24240
    Diéta
    Nem tudja valaki miért ment mindennek fel az ára builderen?
  • Vaxi
    #24239
    ez tetszik :D
    el vagy tűnve nagyon (meg úgy mindenki)
    ki hogy áll, mit csinál?
  • DarkHorSe
    #24238
    vedd csak meg, igy is ossze vagy esve :D
  • csuszi
    #24237
    "baszki ebben a 2 sorban"
    írva két sor volt :D

    miért kell olyan termékek után kutakodni, amik a határainkat feszegetik, anélkül hogy a határainkat feszegetnénk mi magunk.
  • csuszi
    #24236
    az hogy valami hasznos/jó/nem ártlmas
    nagyon sokszor nem az dönti el hogy legális-e
    azt hogy legális-e:
    - azt az adott cég vagy terület vagy érdekcsoport lobbija, ergo pénze dönti el
    - vagy hozzáértés vagy nem hozzáértés a törvényhozónál

    az első sor kérdésére a válasz nem ennyire egyszerű
    pláne nem ebben az iparban
    ez a hsz nem a linkedre válasz (rá se kattintottam) hanem csak erre az egy hozzászólásodra. csak hogy legközelebb hogyan ítélj...vagyis inkább sehogy, bár sose értettem:
    miért kell olyan termékek után kutakodni, amik a határainkat feszegetik, anélkül hogy a határainkat feszegetnénk mi magunk.

    baszki ebben a 2 sorban milyen szépen összefoglaltam doppingról a sommás okosságot meg akár a táplálékkiegről is.
  • berto17
    #24235
    Már mint? Heti három, negy edzes, power protein mewgy, reggel tojás, napkozben hus, este turo, csak rédeklodtem mert ez legális cucc
  • DeerHunter01
    #24234
    ez egyértelmű, meg ha értene a dologhoz és komolyan benne lenne a témában, akkor biztos, hogy nem a neten kérdezősködne, főleg nem ezen a fórumon.
  • Tyler1
    #24233
    nyilván sok minden nincs rendben, ha ilyenekben gondolkozik.
  • KaBuTo666
    #24232
    Be nem venném...
  • DeerHunter01
    #24231
    persze az is hozzátartozik a dologhoz, hogy nem éppen tesz jót a szervezetednek az ilyen kategóriájú cucc
  • jazzy
    #24230
    Mellékhatások

    Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás.

    Egyébként banner alatti szöveg.
  • DeerHunter01
    #24229
    ha rendben van a kaja teljesen, akkor biztos ér valamit, ha nincs, akkor nem hiszem, hogy "csodát" tudna tenni :)
  • berto17
    #24228
    http://www.bodybuildershop.hu/termek/dianabol_90_db_tabletta/Hi-Tech%20Pharmaceuticals

    vélemények?
  • Panzermeyer
    #24227
    Ez egy valódi hirdetés, vagy valaki poénkodott? Mindkét esetben viccnek is rossz.
  • Tyler1
    #24226
    akkor ezek szerint orvosi műszereket is gyárthat ez a WEIDER, mert 67-ből 50-et úgy szívtak le róla. de az tényleg gyors fogyás, sokat nem hazudnak.
  • Narxis
    #24225
    Lehet, hogy meleg csak topikot tévesztett. :S
  • immovable
    #24224
    Ki bántott?
  • KaBuTo666
    #24223


    Szarrá van photosoppolva, ennyire logikus...
  • Vaxi
    #24222


  • DeerHunter01
    #24221
    Pontosan tudom mire gondolsz, csak azt nem értem, hogy miért kell trollkodni.
  • tmp
    #24220
    olvasd el még párszor hátha rájössz mire gondoltam :D
  • DeerHunter01
    #24219
    Nem más testével szokott gyúrni senki szerintem.
  • tmp
    #24218
    szerintem aki súlyokat emel az csicska. a saját testeddel gyúrj. üdv nektek.
  • jazzy
    #24217
    Ha most mész vissza, semmit, ahogy DeerHunter írta, fent alapismeretekben olvasd el az Étrend részt és képben leszel. Tápkiegnek csak multivitamin egyelőre. 2-3 hónap átmozgatás-visszaszokás után mehet fehérje ha nem tudod megoldani munkahelyen pl a kaját rendesen.
  • DeerHunter01
    #24216
    Alapismeretek - Mielőtt kérdezel olvasd el!
    ha nem találsz választ, akkor térjünk vissza a dologra :)
    sok sikert az edzéshez!
  • Since
    #24215
    Sziasztok,
    Kb. 10-12 éve voltam utoljára edzeni, és fiatal koromban mindig kb. 72-74 kg voltam 184cm-hez kpest. Sajnos az idő múlásával az ember öregedett és felszedtem egy jó tizest, most kb. 84-86 kg. vagyok, picit elvagyok hízva.
    Újból elszeretném kezdeni az edzést, és ebben szeretném kérni a segítségeteket. Annak idején volumass + kreatin kombóval edzettem, de most igazából nemtudom hogy milyen étrendkiegészítőt lenne érdemes használni. Kimentem a gyakorlatból, nemtudom hogy mi mire való, és mikor mit érdemes hasrználni.
    Előre is köszönöm a tanácsokat!