33479
12316971501353788406.png
  • Sephirot T
    #24294
    Nálunk találtak használati módot,ott szoktak bicepszezni
  • jazzy
    #24293
    Minek tükör a legtöbb úgyis a csajokat smúzolja :D
  • Roger6
    #24292
    Wehhheheh! Amikor én állok a guggolóállványhoz, akkor mindig érdekes pillantások tömkelege vetül az állványra és rám: "ez mit akar ott csinálni?" meg "ez működik vagy miazottaz egyáltalán?" De legtöbbször csak zavarom őket, hiszen a guggolóállványnál van a legnagyobb tükör.
  • immovable
    #24291
    Jaja, csak a memóriám nem a régi már. Néha elfelejtem edzés közben hol is tartottam.
  • Különc
    #24290
    Azt a vén izületeid és a csontritkulásod hogy bírja a terhelést, papi?
  • immovable
    #24289
  • Vaxi
    #24288
    igen, imádom, amikor állandóan mellbicepsz van mindenkinek a teremben, néha egy-egy hát, de guggolni bezzeg soha nem látom az embereket. 1-2 ember van, aki lábazik, a többi soha. És amikor 90 kilóval lenyomkodta a gyerek magát, és beállt a barátnőjéhez guggolni, és mindketten 35 kilóval guggoltak, a gyereknek még a lába is remegett. hát szégyen.
  • KaBuTo666
    #24287
    No, kipróbáltam a swolexet...Legalábbis szedem továbbra is, még el nem fogy.

    Edzés előtt legelső alkalommal 6 szem, bedurranás nem történt meg viszont enyhén éreztem hogy jobban "regenerálódok" 30 másodperc - 2 perces pihenőknél, és edzés után se éreztem magam annyira elfáradtnak, másnap szintén nem éreztem annyira hogy edzés napon intenzív edzést csináltam volna. Adagot növeltem, következő edzésnél 8 db, majd 10 és végül 12. Az előbbi leírtak érvényesültek több db esetén, annyi változott hogy pl másnap a 10 db esetén már nem éreztem hogy előtte nap edzettem. 12 db-nál történt bedurranás.

    Amire kitalálták a swolexet, arra jó - ám embertől függően az adag változhat mint az én esetemben. Én úgy döntöttem, hogy nekem pénzben nem éri meg 3x12 db-t szedni egy héten csak azért hogy másnap ne érezzem az előtte napi edzést. Nekem valahogy ez az érzés hiányzott, és nem is volt vele bajom - hiába végzek mellette fizikai munkát. A bedurranás meg a másik...nekem az se hiányzik. E nélkül is durrantam már be, akkor legyen úgy és kész.

    Ami bajom van vele az a kapszula mérete. Akkora mint egy végbélkúp. :DD
    6-t is elég volt lenyeli, de mikor 12 db-t nyeltem a bedurranás érdekében. :DD
    Úgy vettem észre, ahhoz képest hogy mekkora a kapszula, félig van teli.
    Amúgy már van 200 db-os változatban is. FB-n biztos láttátok.
  • immovable
    #24286
    Azok is jók akik már edzenek akár egy éve vagy kettő, még mindig csak 20 kilók vasággyal együtt és meg akarja magyarázni, hogy hogyan kell helyesen edzeni, miközben a karom olyan vastag mint a 2 combja együtt. :D
  • Vaxi
    #24285
    nincs azzal sztem semmi baj, hogy ha néhányan csak a strand miatt mennek le edzeni. a baj azzal van, ha úgy jön le, mint egy janicsár, hangoskodik, elfoglalja a fél termet, idiótabalfasz módon végzi a gyakorlatokat (bár ez egyéni problémája), végül 20 percet feszít a tükörben, és aztán hazamegy, és kiírja faszbúkra, hogy ő bizony gyúrni volt.
    na ebből sajnos kurva sok van viszont :|
  • Mka
    #24284
    Strandszezonra annyit, hogy mikor mi kezdtük a srácokkal(tavaly októberbe) akkor nem volt annyira zsúfolt a terem mint most...Februárba elkezdték sokan kérdezősködtünk, és mondták, hogy strandra szeretnének jól kinézni..
    Azóta nem láttam ott azt a 4-5 embert :D
    Nekem a kondi csak kiegészítő sport, de még így is nagyon jól érzem magam és nagyon sokat fejlődtem, és úgy látszik van kitartásom is :P
  • Különc
    #24283
    Tegnap láttam Molnár Pétert az Árkád Burger Kingjénél, mondjuk nem ő rendelt, de lehet h csalónapja volt 8)
  • Sephirot T
    #24282
    Én arra lettem figyelmes hogy a strandszezon emberek 2 hullámba érkeznek mostanság:

    -Első hullám megkezdődik újévkor(Fogadalmak hogy idén mozgunk amik kb pár hétig tartanak) és nagyjából márciusig lecseng amikor is kint jó idő kezd lenni és már inkább ott töltik az időt mintsem a terembe lábatlankodnak unalmukba.

    -Második hullám megkezdődik kb április vége-május eleje fele amikor tényleg rájönnek hogy irtó közel már a strandszezon és valamit tenni kéne
  • Vaxi
    #24281
  • Roger6
    #24280
    Óóóóó, mit találtam a neten! Testépítés ABC

    Állat.
  • KaBuTo666
    #24279
    Kezdőként multivitamin.
  • img
    #24278
    *táplálékkiegészítőt* (bocs)
    De van amit érdemes megvenni?
    mert nekem még az is beszerzési áron lenne kb.
    (am elég kezdő vagyok szall nincsenek nagy igényeim)
  • 0Fritz0
    #24277
    Sőt, csökkenti a tömeget.
  • 0Fritz0
    #24276
    Minőséget olcsón nem kapsz, néha drágán sem.
    A szóját én személy szerint hanyagolom.
  • sapkafej
    #24275
    a fehérje nem tömegnövelő
  • img
    #24274
    Üdv
    Segítséget szeretnék kérni, egyik ismerősöm a tömegnövelőt
    egyszerű "gyógynövényboltban" megkapható dolgokkal helyettesíti.
    Pl fehérjét -> szójaizolátum
    Bennem is felmerült a gondolat, mert nagyon gazdaságosan kijön.
    Vannak hátrányai?
  • 0Fritz0
    #24273
    Természetesen csak a karodra megy és semennyi zsírt sem fogsz felszedni.
    A lábaid viszont el fognak sorvadni.


    (Jut eszembe a másik véglet: valaki meg azért nem eszik fehérjét, mert hogy az "vizesít" )
  • DeerHunter01
    #24272
    húha :D
    alapismereteket olvasd el
  • liverpool123
    #24271
    2hete elkezdtem a fehérjeközpontú étrendet. Napi 4-5tojás, csirke, szója stb. Az lenne a kérdésem, hogy a karok növekedése mellett a hasamra fog rakódni felesleg?
  • Sephirot T
    #24270
    Állat egy ember,nagyon birom :D
  • tigeroo
    #24269
    baltüdő aztán jobbtüdő :A?SDS:?D
  • Vaxi
    #24268
    Terry Crews edzőtermi szabályai :DDDDDDDDDDDD

  • Panzermeyer
    #24267
    Ezért se adnék egy fabatkát se. Ha már annyira a tesztoszteron szintedet akarod turbózni, akkor edd a Scitec Testopump nevű termékét (bár nem olcsó ez sem, de mégis olcsóbb, mint az általad említettek), vagy magas dózisú királydinnye (tribulus terrestris) kivonatot. Bunny egyszer 6g-ot ajánlott belőle egy hozzászólásában. Én még próbáltam az Universaltól a Sterol Complexet. Elég húzós ára van, és hamar elfogy, de nem rossz, egész jó kis lendületet tud adni az a 6 lótabletta. És amit már annyiszor elmondtunk itt is, máshol mások is, ezektől csodát nem kell várni, és csak akkor működik, ha a kajád, edzésed, pihenésed rendben van.
  • Panzermeyer
    #24266
    Azért tettem idézőjelbe, mert nem veszélyes, csak a felsorolt természetes összetevők közül ezt az egyet ragadtam ki, mint nem a természetben megtalálható anyagot. Vagy legalábbis úgy feltételezem, hogy a természetben nem fordul elő. A 7-KETO-DHEA-t egyébként a 40-es férfiak szokták használni a tesztoszteron szintjük felturbózására.
  • Vaxi
    #24265
    igaza lehet, diétában jobb kerülni minden olyan magas fehérje forrást, ami alacsony ch-val társul. ja nem :D
  • Tibi7
    #24264
    mondasz valamit.
  • jazzy
    #24263
    Volt egyszer egyik BBTVben egy hogy ne csináld a gyakorlatokat rovat, amiben kicsit kitekert Arnold nyomásnak hívott dolgot mutattak be, hogy ÍGY NE CSINÁLD MERT BAROMSÁG.

    Pár hét múlva a teremben edzett az egyik ott dolgozó csaj, pultos, sztem személyi edző is, és pont úgy csinálta, erről ennyit.
  • Tibi7
    #24262
    én le is szarom, szívesen fogyasztom, csak elgondolkodtatott, hogy vajon mi lehet az elv, a háttérgondolat, amivel indokolná. mert ilyet még nem hallottam senkitől, hogy ezt ne.
  • DeerHunter01
    #24261
    1. az ilyen nők lapja cikkeket magasról le kell szarni
    2. tökmindegy, nem kell mindent perce pontosan csinálni meg grammra kiméri a kaját
  • Tibi7
    #24260
    Hahó! 2 kérdésem lenne:

    1. A napokban olvastam egy cikket egy híres emberről, aki sokat fogyott blabla, és a szakértő aki segítette a diétában, azt javasolta, hogy kerülje a cottage cheeset. Erre tudtok valami magyarázatot adni, hogy mi lehet a baja vele? Hisz az már nem sok zsírt tartalmaz. Vagy csak szimplán idióta?

    2. Van annak valami jelentősége, hogy kajáláskor előbb a fehérjeforrást fogyasztom, és aztán a ch-t, vagy hogy vegyesen, stb? És a kritikus edzés utáni időszakban jobb-e ha a szőlőcukor után pár percet várok a fehérjével (izolátum), vagy jobb ha keverve fogyasztom el? Van ezeknek valami jelentősége, vagy tökmindegy?
  • jazzy
    #24259
    Edzzetek keményen!



  • jazzy
    #24258
    "4. BBSHOP
    Egybefüggő 2-3 hónap után nem árt!
    2012. február 13. 18:03:23
    3. bert017
    ehhez nem kel vlmi kura utáni visszaállító?
    2012. február 10. 20:42:36"

    Ez mi? Kúra utána visszaállító?

    "A tilalom ellenére, A Methyl 1-D az eddigi legforradalmibb termékünk."

    Wut?
  • berto17
    #24257
    AZért mert ide jár egy két tapasztalt ürge:D
  • DeerHunter01
    #24256
    Az a komment elég durva :DD
    Puncik vagyunk!
  • Roger6
    #24255
    Én valahogy nem hiszek az ilyenekben: "- jelentős méret és erőnövekedést hoz". Értem, hagyjam a faszba a kajálást majd ez a semmiből csinál izmot. Világos.

    Na ez az, ez igen: "Eljött az idő, amikor egy 30 napos ciklus alatt 4,5-5,5kg tiszta izomtömeg gyarapodás is veszélytelenül elérhető!"- Áháááá! 30 nap alatt 5,5 kg TISZTA IZOMTÖMEG gyarapodás. A hülye, idióta, egyegyügyű testépítők meg a TISZTA IZOMTÖMEGért éveket dolgoznak. Áhh, tiszta hülyék... Ez a szar ez igen, ez aztán ja...

    Miért akarsz ilyen szarokat fogyasztani? Nem értem. Elhiszem, hogy nincs semmi mellékhatása (ha tényleg nincs), de miért nem költöd minőségibb proteinre a pénzed? Hagyd a faszba ezeket.

    Bazmeg, ezt olvassátok el, egyik kommentelő:
    "Nem hittem volna hogy tud még valami ami legális újat mutatni, pedig DE! Ezekkel az Amcsi tápkieg.-ekkel főleg az LG Sciences termékeivel + Musclemeds-el maximálisan elégedett vagyok!
    A Szájteket, bájoteket, pówertreket (sz.r+jó olcsó) meg szedjék a pu.cik! Évekig szedtem kilószámra ezeket az ocsmányságokat, (eredménytelenül) már bánom!
    Véleményem szerint többet értek ha megtoltok a drágább cuccokal 4-5hónapot mint az ocsmányokkal egy évet. "

    De látom berto17, te már oda is írtál, szóval mit vársz tőlünk, ha ott ilyen okos emberek vannak, akik egy Scitec-től vagy BioTech-től nem tudnak nőni? Érdekes, én ha csak kajálok, akkor is növök minden hónapban.