33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #32598
    Egyetértek.
  • smith09 #32597
    Azt vettem észre hozzászólva a korábbiakhoz hogy ma már mindenki mma, meg utcai harcos, meg ketrec harcos és ők a legkeményebbek.
    Ha meg pofán verik őket akkor meg megvannak lepődve. Senki nem akarjon más lenni mint ami, mert nagyon nem áll jól.
  • Roger6
    #32596
  • Darth Sith
    #32595
    Ez a mondat találóan magába foglal mindent.
  • Riddick21
    #32594
    Úgy, hogy az emberiség 97%-a agyhalott. Így lehet menő az oravecnóra, a sóbertnorbi, a koncsitavurszt, meg a többi istenverte buzeráns, ezzel a gyökérrel együtt. Bunny írta még régebben Edző válaszolba, hogy "minden nyomorék vagány akar lenni: fegyenc, harcos, kurvaannya. Normális ember már nem akar lenni senki sem." Ez a probléma, röviden.
  • Roger6
    #32593
    Na pont erről beszéltem. Véletlenül valami buzi link megint az oldalára vezetett (Train with Bazdmeg).

    "Ki is vagy, az biztos, ha arra van ingerenciád, hogy boldog-boldogtalannak mutogasd magad a Facebookon"
    " Mindenki szelfizik. Te is. Aztán meg persze kiposztolod" - tovább nem olvastam, nincs is értelme.

    Érted? Meg akarja mondani, hogy én hogy gondolom, hogy én mit csinálok, aztán meg kioszt (azért amit ő gondol hogy ÉN hogy gondolom), hogy az úgy egy faszság. Nem szelfizek te gyökér díszfasz. Baszná agyon az ilyen embert 5 túlsúlyos tehervonat hátrafele fékezve egy mázsa szarral. Hogy lehet egy ilyen irritáló gyökérnek 10.000-es olvasottsága?
  • Darth Sith
    #32592
    Ez így van, sokat segíthet egy jó edzőtárs. Ellenben nálam eddig mindig az volt, hogy én húztam az edzőtársaim, majd mind kikopott mellőlem az évek alatt, mert kettőnk közül mindig én voltam az, aki rugdosta a másikat, hogy még húzzon bele, még nyomjunk egy kört, pörgessük a dolgot stb.. Így idővel megtanultam egyedül edzeni rendesen, mert sosem találok normális edzőpartnert aki hasonlóan pörgetné az egészet :D
  • Prince of Máté
    #32591
    Szívemből szóltál az edzőtársas gondolatoddal!
  • Roger6
    #32590
    Nehéz bizony. De minden fáradtságot megér.
  • sudubigyibó
    #32589
    Az nehéz lesz..
    Van itt pécsi? :D
  • Roger6
    #32588
    Én az első két évemben egyedül edzettem, illetve hol volt, hol nem edzőpartner. Aztán rámírt egyik ismerősöm, akivel fesztiválozni voltunk még anno nyáron, hogy jönne ő is vasakat emelgetni. Vele teljes mértékben egy fele gondolkodunk, hasonló súlyokat használunk, sok mindenben hasonlítunk. Tőle várom a motivációt, mint ahogy te állítod? Nem. De ő az, aki rámüvölt edzésen, hogy punci vagyok, ha még egyet nem nyomok ki miközben a vér már folyik az orromból, ő az, amikor laposabb az edzésem, akkor annyira felpörget, hogy egyből 110% lesz minden, ő az, aki nem engedi, hogy kihagyjuk egy-egy szarabb napon edzést, és ő az EGYETLEN aki rá tudott venni a futásra. Egy ilyen ember segítségével le tudom dönteni az agyamban saját magam által felállított korlátokat. Elvárom tőle ezt a motivációt? Nem. Ezt ő adja magától, ahogy én is neki vissza, és ez nem kerül semmibe. Szóval a jó edzőpartner az egyik legfontosabb dolog szerintem, nálam a tiszta kajálással egyenértékű. 3 év edzőtárs nélkül nem ért annyit, mint 1 év edzőtárssal (költő túlzás nyilván).

    Kiss Jenő szerint egy jó edzőtárs aranyat ér. Bohos Kornél és Bereczki Krisztián szerint jó edzőtársat találni nehezebb, mint barátnőt, de ők azok, akik kihozzák belőled a maximumot, és tovább lendítenek a holtponton. És még millió idézetet tudnék ide írni olyan embertől, akik letettek már valamit az asztalra.

    @sudubigyibó - valahonnan keríts magadnak egy edzőpartnert, órási különbség van a két edzés között, főleg hosszútávon.
  • Darth Sith
    #32587
    Én évek óta egyedül edzem nagyrészt, mivel az edzőpartnereim mindig elhullottak mellőlem, egyedül csinálom a kaját stb.. Ahhoz, hogy edz és TE fejlődj, ne másoktól várd a motivációt. De persze mindenkinek vannak laposabb időszakai, ilyenkor kell célokat kitűzni, pl. én olyanokat szoktam, hogy akkor kitűzöm, hogy pl. most rámegyek a felhúzásra és Xkg-ba Ydbot húzzak, vagy ugyanez guggolással, vagy saját súlyba mennyit tudok fekvenyomni mondjuk 10 perc alatt stb... Rengeteg ilyen dolog van. Igen, ez kissé eltér a szigorúan vett testépítéstől, nem is feltétlenül a legjobb az izomtömegnövelésre, de keringésre erőre igen, és mellette mindig van egy aktuális cél amire lehet edzeni, készülni, ráadásul ez mindig más, és nem unod meg, nem lesz monoton. Plusz, a gyengébb izomcsoportokat ilyenkor tök jól fel lehet hozni.

    Szerintem napi 1 edzéssel is teljesen jó vagy, csak számold a napi mikro- és makrótápanyag mennyiséged, vezesd excelben, valamilyen alkalmazásban vagy akár papíron, és ha kicsit belassul, vagy megáll, akkor módosíts rajta. Játsz a különböző tápanyagok bevitelével, illetve az étekezések időpontjával, pl a szénhidrát első felét átcsoportosítod délelőttre, a másik része meg edzés után menjen be turmixban stb.. Ezt mindenkinek magának kell belőnie, de érdemes edzés és étkezési naplót vezetni, és folyamatosan újra iterálni rajta, elemezni és az eredmények alapján módosítani. Valamint azt se felejtsd el, hogy 20kg leadása után, már egyre lassabb lesz ez a folyamat, és ami eddig kevésbé szigorú körülmények között is lement, az már lehet, hogy kevés, és tovább kell szigorítani a kaját. Ha nem tudod a napi 2 edzést megoldani, akkor a kaját módosítsd, igazítsd hozzá és máris menni fog tovább.

    Mellesleg, ahogy 1 kajától nem lesz senki sem egészséges, úgy 1 pizzától sem lesz semmi bajod. Ne legyen bűntudatod. Ha hosszútávon betartod, nem ezeken fog múlni. Csak ne legyen belőle rendszer, vagy ha igen, akkor mértékkel. Ha beleszámolod a napi tápanyagbeviteledbe, és a többit hozzáigazítod, még mértékkel néha ez is beleférhet.
  • Riddick21
    #32586
    Itt egy jó cikk arról, hogy milyen lehetőségek vannak diéta után. Az "este betoltam egy pizzát" nem lesz közöttük :D (tegnap én is ettem 1/3-ot, de délután, viszont előtte és utána olyan tisztán kajáltam, mint a kisangyal!)
    Jó az aerob edzés után, de ugye vágod a menetét? Súlyzós edzés --> TURMIX --> aerob edzés --> KAJA!
  • sudubigyibó
    #32585
    Hali.
    Januárban kezdtem el diétázni 115 kilóról, jelenleg 92 vagyok és most megálltam, fogyás ügyben is, meg mindenhogy. Ti mivel szoktátok feltölteni magatokat, mert én már nagyon nem bírom az egészet. Egyedül csinálom, egyedül járok edzeni, nincs ki motiváljon. Tegnap este be is toltam egy pizzát, de bűntudatom is lett tőle... x)
    A másik, hogy a diéta elején még napi kétszer edzettem, reggel aerob, délután este pedig súlyzós, de az utóbbi 3 hétben olyan munkát kaptam ami miatt nem tudok csak napi egyszer menni, így a súlyzós edzés után szoktam csinálni aerobot. Ez jó így szerintetek?
  • Stockbauer33 #32584
  • Muttley
    #32583
    itt a csávó:

  • Roger6
    #32582
    Ha jól tudom, nála "csak" doppingvétség volt, nem? Lehet tévedek.
  • Stockbauer33 #32581
    Nemérgelődj Grabo.Nemazért raktambe a képeket hogy szét idegeljétek magatokat.Pont te linkeltél régebben egy cikket amiben hosszan taglalták hogy kokszol mindenki az olimpián.Itt sincs másként.Ennyi.Rajta kapták az úszó Kovács Ágit is csak a Gyárfás elsikálta neki hogy nederüljönki
  • Roger6
    #32580
    Nyilván sehogy, de nem is tagadja a kox-ot, szóval nem is értem miről beszélsz.

    A másik dolog, amit szintén imádok, az az, amikor összegyűjtenek fotókat egy emberről fénykorában, meg miután visszavonult, és ugye a kép címe: a kox után, meg cucc nélkül, meg ilyen baromságok. Ember. Bazmeg. Ha van egy futó, aki 10 alatt futja a 100-at, aztán abbahagyja, akkor 1 év múlva 11-et sem fog futni. Egy olyan sportban, ahol a kinézet a lényeg, ez NYILVÁN feltűnőbb, szembeötlőbb, mint egy futónál, úszónál, vagy kézisnél pl.

    Ja, azért ugye nem gond, ha azt gondolom, hogy Kathi Béla kicsivel jobban ért a témához, mint te.
  • adam46
    #32579
    Azért megnéztem volna, hogy koksz nélkül hogy hozza vissza 1 év alatt... Kathi Béci is tolja itt az okosságait.
  • Riddick21
    #32578
    Valahogy bekerültem a facebook csoportjába (nem tudom, mintha régen tag lettem volna, de kiléptem a faszba és automatikusan visszakerülnék, van ilyen?) és ott már párszor elküldtem a kurva anyjába, csak most valamiért nem állt össze, hogy ez az a buzi. Lábnap volt, kurva fáradt vagyok, talán azért :)
    De amúgy ez tipikusan az a fajta köcsög, aki akkor is csak egy toprongy lenne, ha igaza lenne, mert egy hiteltelen szar. Nemcsak a fizikuma miatt, de azért is, mert nem vállalja fel magát, nincs egy név a sok duma mögött.
  • Roger6
    #32577
    Engem eleve zavar az, hogy úgy próbálja beállítani a szaros cikkjeit, mintha tudná, hogy én személyesen mit gondolok. Vagy ha nem, rád akarja tukmálni az ő fos nézeteit, hogy te gondold azt, amit ő akar, hogy te hogy gondold, aztán a cikk végén meg jön a megmondás, hogy hát az nem úgy van (miután ráderőltett egy amúgy általad addig nem vallott nézetet, vagy véleményt). Agyfasz ez az ember, 2-3 cikkjét olvastam, örök életre elég volt. Kár, hogy a szólásszabadság miatt idióták is írhatnak akármiről, akárkiről, akármit. Ez hiba.
  • Riddick21
    #32576
    Jaaa, megvan, ez az a buzi, aki osztotta az észt Bunnynak meg Kathi Bélának, Molnár Petinek, stb, ugye?
    Jó, én tényleg csak megkérdeztem amúgy, mert nem értettem, hogy lehet elvérezni egy cikk 3. sorában :D
  • DarkHorSe
    #32575
    Az hogy ez a csavo egy kibaszott nyomorek, aki kurva okosnak gondolja magat ilyen teren azt ugy nez ki mint egy atlagos komuves
  • Riddick21
    #32574
    Mi a baj a cikkel? Vagy amit sikerült elolvasnod belőle?
  • Roger6
    #32573
    Nem értem miért kattintottam rá a linkre, de az első pár sor elolvasása után egyből be is zártam.
  • Stockbauer33 #32572



  • Prince of Máté
    #32571
  • Roger6
    #32570
    Mondjuk az kox nélkül is megvan. Ha megfázol, egy hétig nyomatod az ágyad lázasan, átlagban 2-4 kiló olyan simán lecsippan rólad tömegelés alatt, mint a szél. Étvágy ugyebár nincs lázasan, torokfájásnál meg még ha lenne is, akkor sem tudnál enni. Ez teljesen logikus. Nem értem mi a gondod egy teljesen törvényszerű dologgal. Nem eszel, nem tudsz eleget inni = súlyt vesztesz.

    A másik meg az, hogy az emberek 99.999999%-a nem tud olyan formát összehozni 1 év alatt (inkább 5 alatt sem), mint a képen, és az sem úgy megy, hogy beszúrta magát, aztán elkezdte olvasni a Háború és Békét egy kis Nutellás kolbász társaságában. Amúgy meg kit érdekel egy Fedorov?

    BTW ez a Train with Brain eleve egy idióta számomra, ha azt feltételezi, hogy a koxolás miatt istenítem bármelyik testépítőt, és nem a hozzáállása, az alázat, vagy bármi más miatt.
  • Stockbauer33 #32569
    Teljesen egyetértek

    Viszont egyáltalán nem értem ezeket a motivációs képeket.Vagy viccnek szánják?

  • adam46
    #32568
    Szánalmas és sajnos a mai testépítésre is elmondható, meg a sok buzi gyerekre, aki még nulla percet edzett, de kokszal kezd hozzá. Semmi kitartás, csak jöjjön gyorsan az eredmény... Aztán meg az hallgatom, hogy fú, tesó 1 hétig nem voltam most, meg voltam fázva, erre lement rólam 6 kiló, fú geci...
  • balintk
    #32567
    Valaki mondja el pls, miért egészséges az ha mesterséges ízesítést alkalmaznak a protein porhoz, és ezt isszák az emberek, ami kb. a colában is benne van? Emellett még ott vannak az emulgálószerek. Tudom, most lesavaztok majd h. troll, mert az jó magyar mentalitás, de én tényleg csak kérdezem, elvégre mindent nem tudhat az ember. Köszönöm.
  • Stockbauer33 #32566


  • DarkHorSe
    #32565
    csirkerizs
  • Stockbauer33 #32564

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.05.09. 22:15:11
  • Roger6
    #32563
    Én úgy vettem, hogy direkt írta, ezzel is utalva, hogy a tanulás nincs az első sorban a fontossági listán :D
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2015.05.07. 20:57:31
  • Effe88
    #32562
    more important
    no offense:)
  • Panzermeyer
    #32561
    Az első nagyon ötletes!
  • DarkHorSe
    #32560
    gyoker
  • workermr
    #32559
    Sziasztok,
    Megnyitottunk Szabadszálláson, Spartacuskondi. Sok szeretettel várunk mindenkit.
    spartacuskondi.uw.hu
    www.facebook.com/spartacuskondi