33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #24374
    Köszi, asszem ez futott régen Locomotive néven, kipróbálom. Már csak a vállizületeimmel kéne kezdeni valami :(
  • Freeeee
    #24373
    Én aminósavat ittam,amikor bokszoltam,és nagyon jó volt. Scitec BCAA.
  • Vaxi
    #24372
    ezt odaírhattad volna tegyelek a jégre :D
    parancsolj, nézzük ezt:
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=7691
  • Vaxi
    #24371
    full force lesz az :)
    pedig annak nagyon jók a termékei
  • MaRee
    #24370
    Multi pro + tömegnövelő megvan.Étrend is ok, nem vagyok núb :D
  • shaba23 #24369
    vízzel kaptam, mert úgy kértem, meg nem mondom milyen, nem jut eszembe...sárga-fekete doboz:D
  • Vaxi
    #24368
    elsőnek multivitamin
  • MaRee
    #24367
    Milyen kieget tudnátok küzdősport mellé ajánlani? Nem pörgető kell, hanem valami olyan, amitől kevésbé savasodnak az izmaim meg jobban bírom a strapát :) 2 órás elég intenzív, pihenő nélküli kardió + súlyzós edzés.
  • 0Fritz0
    #24366
    Látod, még az anyagcserédet is gyorsítja. :)
  • Vaxi
    #24365
    milyet kaptál? fogadok tejjel adták :D
  • shaba23 #24364
    Az edzőtermi fehérjétől egész nap f*stam...szálkásodtak a beleim rendesen...
  • Roger6
    #24363
    Pontosan!
  • DeerHunter01
    #24362
    Fekvenyomáshoz annyit fűznék hozza, hogy rengeteg ember csak a súly növelésére megy rá. Persze ez szinte mindenben igaz, de arra nem is gondolnak, hogy kevesebb súllyal, szabályosan sokkal jobban hozza a mellet. Így meg rábasznak még vagy 100 tárcsát és nyomják tricepszből.
  • Roger6
    #24361
    rF topicban volt csak vita. Itt meg Immovable kezdte, ezt ne írd a számlámra. Szóval ha az utcán engem pofánvágnak, visszavágok, tudod. Köszönöm, van barátnőm, fotós művész, majd dobok egy képet tőle.
  • jazzy
    #24360
    Inkább azt mondanám, hogy fél éve.
  • Solt
    #24359
    Én meg megkérdezhetem tőled, hogy mi van veled? Napok óta akárhova megyek, ahol te megjelensz, ott kirobban a vita. Mire jó ez? Ha normálisabb stílusban nem tudod elővezetni a véleményed, akkor inkább maradj csendben... szerintem...

    Lehet ideje lenne csajozni egy jót... ;)
  • tigeroo
    #24358
    mivanitt
  • DarkHorSe
    #24357
    kurvara igaz! :D
  • immovable
    #24356
    A véleményetekhez jogotok van.
  • jazzy
    #24355
    A helyzet az, hogy igaza van, nekem abszolút semmi bajom veled meg így a fórumról ítélve teljesen normális jófej ember vagy, de Rogernek van igaza. Itt ütközik ki az, hogy fölösleges önfejűsködni, nem te, nem is én, nem is roger szarta a spanyol viaszt, ez így van és kész, ez tény. Ha jól nyomsz fekve nem fáj a tricepsz. Még csak izomláz sem lesz benne még akkor sem ha 1 órán át nyomogatod.
  • Roger6
    #24354
    Szerintem aki egy napon mellezik meg combozik, az igazán sunnyoghatna tovább szépen csendben. És igen, írtam, igénybe veszi a tricepszet, de nem dolgoztatja meg őket annyira, hogy elfáradjanak. Persze ha szabályosan nyomnál fekve, tudnád.

    Amúgy meg ez az adjon isten: leírtam a véleményem, hogy aki rendesen, szabályosan guggol, az nem fog nagyon aznap mást csinálni. Többen is mondjuk. Erre én vagyok a szánalmas? Magyarország, én trollként szeretlek! De hogy mennyi ilyen van, hihetetlen...

    TVelvet: neked is írom. Elfáradni nem fog akkor sem a tricepsz. Igénybe veszi, igen, ez így van. Mondjuk azt sem értem, hogy feszül meg, ha teljesen kinyomod, ott csak tartod, és nem feszítesz rá a tricepszre. Vagyis ha ráfeszítesz, akkor kiakad a könyököd, ami nem előnyös nagy súlyok tartásánál fekvenyomásnál.
  • Retsu
    #24353
    Ja, tudok az izommemóriáról. Az a helyzet h nyáron erőltettem az 5X5-özést, és sajnos hibáztam. Kikészültem idegileg tőle, úgyhogy valszeg soha többet nem fogok alacsony ismétlésekkel próbálkozni.
  • TVelvet
    #24352
    Nem tudom, én amikor kinyomom teljesen akkor megfeszül a tricepsz, és egy fullos mell után azért megérzem a tricepszet is, igaz messze nem annyira, mint amikor csak koncentráltan tricepszezek
  • immovable
    #24351
    Amilyen az adjon isten....
  • immovable
    #24350
    Legalább az alapokkal tisztában lennél. :D

    A fekve nyomás igénybe veszi a mellkasi izmokat, a deltaizmokat és a tricepszet.
  • TVelvet
    #24349
    én több mint két év után kezdtem újra, első hónapot érdemes ilyen "rehabos" edzésként nyomni, hozzászokjon az ízület és társai. Ha előtte sokat edzettél, és volt egy formád, azt valszeg vissza tudod hozni, mert az izomnak van egy ilyen "memóriája". Hülye megfogalmazás, de így van. Szóval vissza fog jönni egy része annak amit régen összeszedtél.
  • Roger6
    #24348
    Pontosan, és nem fárad el tőle, ugye tudod? Ha viszont a könyököt rossz szögben tartja, akkor a mell helyett is a tricepsz dolgozik...
  • Retsu
    #24347
    Na császtok! Cirka 8 hónap kihagyás után túl vagyok 1 könnyedebb, "rehabos" karedzésen. 1-1 gyakorlat 2 sorozattal, 12-es ismétlésekkel. Bár igyekeztem lightosra venni, azért eléggé kivoltam a végére. Érdekes ez így. Minden tanácsot, tippet szívesen fogadok h ha kellene változtatni vmit akár ismétlésekkel kapcsolatban, akár másban ha másképp kellene vmit. Előre is kösz!
  • TVelvet
    #24346
    mellezésnél, főleg fekvenyomásnál mindig használja az ember a tricepszet, hiszen kinyomásnál, azzal stabilizálod magad, meg persze a válladdal.
  • Roger6
    #24345
    Azt megkérdezhetem, hogy ez valami tipikus magyar beidegződés, hogy parasztul válaszolnak az ember véleményére? Mindegy, többen mondják hogy nem jó ez így, ne zavarjon. Csakazér is igazam van niggerek mi?
  • immovable
    #24344
    Kicsit szánlak, de hát no problem. :D
  • Roger6
    #24343
    Mell-comb. Érdekes kombó. Vagyis halálos.

    1. ahogy Jazzy is írta, rendes combozás után a herédet kéne kiköpnöd, és nem még mellé mellezni, ráadásul 2 órás edzésen. Valamit sumákolsz, ez biztos.

    2. ha a tricepszedből sokat kivesz a mellezés: na ez pontosan annak a jele, hogy nem mellből nyomod, szabálytalanul. Nem nagyokos vagyok, te írtad le a tüneteket, én meg a diagnózist.

    Felőlem azt csinálsz amit akarsz, meg biztos ingejófej is vagy, de ez egy baromság. Egy jó mell edzés után te nem fogsz guggolni 10 kilóval sem, és egy jó guggolás után te nem fogsz... élni sem szinte, nemhogy mellezni.

    Váááá, és a méretekkel dobálózás fuck yeah! Imádom! Nekem meg 110-es a karom! Hosszában.
  • immovable
    #24342
    Azé' me' több fogam van mint hajam nem ke' beszóni!
  • immovable
    #24341
    S a jobb kezem is mindig hű marad.
  • Különc
    #24340
    Nem is tudtam, hogy te is 2 éve ilyen felfújt lufiember akarsz lenni, aki 10kg-os vödörben viszi haza a heresorvasztó börtönkokszot ráadásul itt osztod az észt 50 évesen és annyi hajjal hogy a hátsómon több van.

    Na végre valaki, aki nem veszi fel a végleges formáját 22 évesen és várja a halált, míg gürizik hogy kifizesse a házát és hazamegy a hűtlen feleségéhez. A súlyok mindig hűségesek lesznek, ezt ne feledd!

  • immovable
    #24339
    Én meg combbal csinálom. Ennyi. :)
  • jazzy
    #24338
    Ez azért lehet, mert a mellet a bicepszel szokták :)

    Igazából azt szoktam mondani, hogy én 1x leírom, utána mindenki maga dönti el mit csinál, nekem végülis nem rosszabb ha nem próbálod ki, nem kell annyit írnom :)
  • immovable
    #24337
    Mell-tricepsz kombinációt próbáltam, nekem "nem jött be". Egyszerűen annyit kivesz a tricepszemből a fekve nyomás, főleg a 45 fokos, hogy elfárad a tricepszem és nem tudom kellően megedzeni utána. Csináltam fél évig de a tricepszem lemaradt. Ezért tettem a kart egybe a hét végére a vádlival, ez másfél óra kb. Bemelegítés 10perc, majd kar 40-45 perc a maradék a vádli. Vádli frankón nő is az intenzív gyötrésnek hála.

    Váll-bicepsz kombó ebből kifolyólag, egyből kiesett. Én úgy építettem fel az edzéstervemet - kezdőként, egy már évek óta edző, kigyúrt haver segített - hogy közös izomcsoportokat együtt edzem. Pl, váll --> csuklya --> hát egyben, vagy a kar nincs szétbontva. Lábat pedig azért teszem bele így, mert nem tudok heti 4x menni, két, három meló mellett nincs annyi időm.

    2 óra mell, comb nehéz, de nem lehetetlen. Mell a hosszabb, kb. 1 óra, bemelegítés 10 perc, így kb 45-50 percet edzem a combom. Ebben a guggolás a brutál, ahol észnél kell lenni, de lábhajlítás, lábnyújtás gépen kemény de messze nem olyan kimerítő, mint a guggolás vagy a fekve nyomás.

    S mint mondtam nálam ez csak hobbi/játék, kikapcsolódás az pedig hogy emellett úgy növök erőben és izomzatban, mint sokan nem a teremben ahova járok nekem elég.

    Am persze kösz a tanácsokat, én meg szoktam hallgatni ott is aki el akarja mondani, az már más kérdés, hogy meg fogadom e. Elég makacs vagyok.
  • jazzy
    #24336
    Még csak annyival egészíteném ki, hogy én is játszottam ezt a mindent faszán tudok típust, kb 1 év edzés után, aztán a teremben lévő személyi edző !nő! idejött hozzám, hogy egy kicsit segítene ha nem zavar engem, én pedig mondtam, hogy nem, örömmel fogadok minden segítséget.

    Nagyon nagyon sokat tanultam tőle, gyökeresen megváltoztatta a hozzáállásomat pedig nő volt és nem ez a bannerben lévő kinézetű, hanem átlagos, nem egy fitness lady, de nagyon értett hozzá. Arról nem is beszélve, hogy jóban is lettünk.

    Ő mesélte, hogy a teremben a férfiak 99,9%-a nem fogad el egyáltalán semmilyen tanácsot. Pedig hidd el nekem, szarul csinálják. Lehet belülről azt érzed jó, de legjobban a külső szemlélő tudja megmondani, mit hibázol.
  • jazzy
    #24335
    Nem foglak bunkónak nézni mindenki tudja mi a jó neki, de nekem 7-8 év után ne mondja senki, hogy 2 órás edzést kivitelezni lehet normális intenzitással.

    Persze ezt "x éve edzek, azt hiszem tudom mi jó nekem" nagyon sokszor hallottam, nincs is ezzel baj, de az emberek többsége inkább makacs, nekem ne adjon tanácsot senki basszameg én tudom mi a jó típus. Próbáltál már mást is? Kipróbáltál 5-6 féle módszert? Az, hogy valami bevált, nem azt jelenti, hogy az a legjobb. Én örülök a lottón a 3-asnak is, mert fizetnek, de a 4-5ös többet fizet még akkor is, ha már a 2-3as is ad valamennyit.

    A has meg az alkart a vádlihoz azért hasonlítottam, mert nagyjából egy kutya mind. Az ember általában nem rakja bele az edzéstervébe, hanem edzés végén levezetőnek csinálja. Alkart persze csak az, akinek gyengébb.

    Nekem is volt csak kar napom, nem követtem a mellbicepszháttricepsz csoda dolgot, de 4 napra elosztva. Továbbra is tartom, hogy lábat nem lehet egy akkora testrésszel megedzeni, mint a mell, esetleg bicepsz, v tricepsz, de még azzal se nagyon.

    Ha próbáltál mást is lelked rajta, úgy csinálod ahogy akarod, de ha még nem, én a helyedben kipróbálnám, mert nem veszítesz vele.. tudod sok embert láttam már és az emberek 90%-a nem tudja mi az az intenzív edzés. Ez nem az emberek hibája. Ezt meg kell tanulni.