33479
12316971501353788406.png
  • Tibi7
    #24414
    Ajj bakker. Miért nem rakta be?
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=5146
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=8254
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=2670
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=8668
  • Tibi7
    #24413
    Hali! Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ti az alábbi fehérjék közel melyiket ajánlanátok, választanátok, esetleg ebben az árfekvésben van-e más amit jónak láttok.




    Bónuszkérdés! Hol tudok szőlőcukor port venni? Ilyen 1-2 kilós kiszerelésben kellene, de valami boltra lenne szükségem, nem webshopra. Köszi!
  • Mka
    #24412
    Tessék inkább nem leb*szni :D
    Most ez az amivel a legjobb fogásban legjobb súllyal tudok guggolni :D

    De most komolyan ha azt mondom monitor azt mindenki érti és az nem kockaság mert tudod azon jön a kép meg a sóder klubb xD
    De ha azt mondom, hogy egy MMORPG-vel játszom és a jarodornál éppen legyőztem a Zantekeket amik lvl 4-es staminát és +3 resi-t adnak...na ez kockanyelv :D

    Amúgy kérdésemre nem válaszoltatok heti 3 úszás+2 teljes testes edzés mellett mehet még heti 1*-2* bmx?
  • jazzy
    #24411
    Mondja ezt az aki monitort emelget
  • Mka
    #24410
    Na ezekből egy szót se értek :D
    Nekem életem van
  • Különc
    #24409
    Én vagyok Olaf The Berserker, your argument is invalid
  • jazzy
    #24408
    Nincs szükségem barbárra hogy kompenzáljak
  • Különc
    #24407
    Monk, jézus, gáz vagy ember
  • Mka
    #24406
    Ez van kéznél ami több mint 10 kiló na :D
    Legalább én kreatív vok és nem kifogást keresek... :D:D
  • jazzy
    #24405
    Azt mondanám, hogy minden nagyobb Boss után igyál Jumbot, mert a bossfight után segít energiát adni.

    Kreatinnal 45 körül kezdj el tölteni, így 50-re már eléggé durva lehetsz.

    Én a helyedben ha lesz rá goldod szednék 50 előtt fehérjét mindenképp, gyorsabb haladás és nagyobb kaszabolás érdekében, úgyis gyakran fogod frissíteni a ruhatárad.

    Tárazz be belőlük, hogy fel tudd venni a Monkommal a versenyt.
  • baggins
    #24404
    sziasztok! hamarosan megjelenik a diablo 3, és azon gondolkoztam az első karakterem egy barbár lesz, ehhez kérnék egy kis segítséget. mivel hamar szeretném elérni a maximális szintet, így heti 5 játéknapot tűztem ki magam elé, a hétvége két napján pihennék meg. mivel barbárral kezdenék, így ott fontos az izomerő. jumbo professionallal kezdenék, ezt minden reggel meginnám, valamint kreatin monohidrátot is akarok szedni, az első héten feltöltenék vele utána pedig napi 10 gramm. a kérdésem az lenne, hogy szerintetek 50es szint előtt megéri-e fehérjét is szednem, vagy a jumbo meg a kreatin elég lesz ahhoz, hogy a barbárom erősen kaszaboljon és gyorsan fejlődjön? előre is kösz!
  • DeerHunter01
    #24403
    "monitorral guggolás" :DDDDDDDDDDDD
  • Mka
    #24402
    Nah bele kezdtem megint a tömegelésbe (kaja 7 nap/6 tökéletes)...

    Ebben a hónapban "pihi".
    Hétfő-Szerda-Péntek úszás,Kedd-Csütörtök teljes testedzés itttohn(Húzóckodások,súlyzóval karra,monitorral guggolás(33kg xD),fal mellett kézenállva karhajlítás,hasprés,fekvőtámasz súllyal stb,stb...)

    Kérdésem az, hogy ha Szombat vagy vasárnap bmxeznénk most egyet az már nagyon sok lenne?
  • Sephirot T
    #24401
    Átigazolt a Best Body Nutritionhoz(igazából sose hallottam erről a cégről)
    Nyilván pénzkérdés volt a dologba,a Scitec nem arról híres hogy profi testépítőket pumpolnának csillagászati összegekkel.
  • Sephirot T
    #24400
    Szerintem felesleges Arth mellé más izületvédő,hátrányod nem lesz belőle de elvégre nagyjából mind ugyanazt tartalmazza,pénzkidobás többet használni.Légy türelmes,az izületek rohadt lassan szívják a tápanyagot,sok időbe telik amíg rendbejön.Ha rendbejön...(megelőzni könnyebb a bajt mint utólag orvosolni)

    Személy szerint ajánlanám hogy látogass meg egy gyógytornászt vagy valami hasonlót aki szépen rendbeteszi neked,sportorvosok sose jók semmire.
  • MaRee
    #24399
    Szerintetek Arthroxon mehet együtt más izületvédő készítménnyel, vagy ne szedjem együtt? Szedek most egyet, aminek a napi adagjában 1200mg glükozamin, 400mg kondroitin és 600mg msm van + ugye multi pro. Nem igazán akar javulni a vállam most 5 nap pihenő után sem, pedig szedem ezt az izületvédő cuccot, meg sportorvos ajánlására kenem Flexagil kenőccsel, edzés előtt meg lóbalzsam ment rá. De még most is érzem, hogy ha pl karkörzést csinálok, már fáj, nem tudom hogy fogok így edzeni ma, kényszerpihenőt meg nem igazán akarok tartani
  • KaBuTo666
    #24398
    Rajtakapták hogy BioTech USA termékeket majszol.
  • Vaxi
    #24397
    Tóth Dani hova tűnt a team scitecből?
  • pamparampa
    #24396
    Hát ugye 1 adag az 50g amiben van 6000mg crea.A táblázat szerint nekem 3 adagot kelett volna feltöltésnek, de csak kettőt szedtem.De az akkor is kevés miután a 100% crea-ra az van írva hogy 1 adag az 5g 5000mg.Nos ez érdekes mert a dobozra az van írva hogy feltöltésnek napi 3 adag (3x5g ami 15000mg) de az oldalra meg az van írva hogy "Oszd el testsúlyodat hárommal. A kapott számnak megfelelő grammnyi kreatint szedj naponta a töltés ideje alatt (1. hét)."
    80/3=26.6g amiben van 26600mg crea. mindezt 1 napra.Kíváncsi leszek most működik e majd, csak előbb megvárom amíg megjavul a vállam.
  • jazzy
    #24395
    Shabunyánál a képek alapján jobb volt szerintem is. De legalább megkapta a profi kártyát, gratulálunk neki!
  • TVelvet
    #24394
    ja most nézem, az 12k, nem 120k. o.O Fail.

    De akkor hogy sikerült 2 hét alatt 1kg-ot benyomni?
  • TVelvet
    #24393
    lool én feltöltés alatt 20gt nyomtam, most feleztem. szerintem meg az nagyonsok
  • pamparampa
    #24392
    A kajálásom király.Külön fehérjét nem szedek mert tudom fedezni szilárd kajából.2 hét alatt bevertem 1kg trans-x-et.Az kb. 12000mg/nap.Hát most hogy így kiszámoltam a 80 kilómra, lehet hogy az édeskevés volt. :S

    #24391: Vérnyomás problémára tippelnék.Ha ritkán csinálja akkor szerintem nincsen baj.Told a fokhagymát. :)
  • TVelvet
    #24391
    Van egy érdekes kérdésem.

    Néha elő szokott jönni, hogy pl. a jobb vállam elkezd remegni, de csak a közepén, nem az egész csak egy kis részen remeg. Ritka, de nem értem az okát, lehet a túlterheltség? o.O Olyasmi, mint amikor az embernek a szeme alatt kezd el remegni.
  • TVelvet
    #24390
    én most sima biotech mono-t használok, de azért észrevehető. :) Ha nagyon király a kajálásod, és tápkieg fehérjét is beviszel látszódnia kellene. Mekkora volt a töltésed?
  • pamparampa
    #24389
    Létezik az hogy nálam nem működik a creatine monohidrát?2 hétig töltöttem trans-x-el de semmi változás.Most vettem 1kg scitec 100% creatint, hátha kevés ideig szedtem.Szerintetek van értelme még próbálkozni vagy inkább adjam el a fenébe és próbálkozzak mással?
    Rotátorköpeny sérülés esetén érdemes a kart "lájtosan" tornáztatni vagy inkább pihentessem?
  • Effe88
    #24388
    na vajon miért??
    egy kis növi növi
  • Roger6
    #24387
    Ha jól emlékszem, ez már egyszer volt téma itt, Vörös Zolival kapcsolatban. Szerintem keress rá, volt értelmes magyarázat.
  • poruljartal
    #24386
    grat neki!
    komoly lesz a kérdésem, csak az válaszoljon aki tudja rá a választ!
    miér van, hogy a daninak is 5 éve még fele ekkora széles homloka volt? De lehet csak az arcizmai erősödtek a szerektől?:D
  • Vaxi
    #24385
    TÓTH DANI HARMADIK AZ ARNOLDON!
  • mjanika
    #24384
    Nebasszáföl...
    Nem is értem mit görcsölök még a teremben, lehet, hogy túl maradi vagyok, kár hogy nem rezegtetek :D
    Egy élőkép villant be a fejembe:
    Két szőke nő beszélget (tudom, hogy ez sztereotípia, de nézzétek el nekem):
    -Te mennyit edzettél a héten?
    -Én? Már vagy húsz percet rezegtettem...

    Nem értem miért nem születik mindenki tökéletesnek, hogy ilyenekkel kelljen foglalkozni :D
  • Freeeee
    #24383
    Birkák elhiszik:) Amikor egy Szulák Andrea reklámoz ' fogyasztó' joghurtot:)))))
  • MaRee
    #24382
    Láttam ma egy jó fényreklámot a városban, egy gépet reklámozott amire rá kell állni és rezeg, elvileg 10perc rezgetés 50 perc konditeremnek felel meg
  • TVelvet
    #24381
    csak hogy tudjátok...

  • Freeeee
    #24380
    Sajnos a kor is benne van hogy már nem múlnak el krémekkel ezek a dolgok.
  • KaBuTo666
    #24379
    Nekem 2 hete húzódott meg a rotátor köpeny...1 hét pihenés rá + zöld lóbalzsam és gond egy száll se.
  • MaRee
    #24378
    Vettem most gyógynövény boltba piros lóbalzsamot, azt ajánlotta az edző, kiváncsi vagyok.
  • DarkHorSe
    #24377
    Nekem kb 2 honapig fajt a vallam fekvenyomaskor, arthroxon szedtem ra es rendberakta.
  • MaRee
    #24376
    Hú hát ez nem olcsó, ha nem javul akkor lehet megpróbálom. Most vettem egy joint healthet egyelőre meg megy mellette multi pro + kalcium mega dózis, hátha jobb lesz. Az edzővel megbeszéltem hogy a kettlebelles gyakorlatoknál az előre emelést kihagyom, mert annál iszonyatosan fáj, utána meg ugye még másfél óráig megy az edzés ami nem kíméli a vállat túlzottan. Meglátjuk mi lesz :)
  • Freeeee
    #24375
    Váll. Körülbelül egy éve 45' padon meghúztam a jobb vállam. Persze leszartam és nyomtam tovább,de egyre rosszabb lett a helyzet,egészen addig hogy 45' nyomást egyáltalán nem,de már oldalemeléseket sem tudtam csinálni. Kenegettem,szedtem amit kell. Semmi. Elmentem CT-re, rotátor köpeny gyulladás. Mentem tovább dokihoz ( magán) steroidos injekció kúra ( 20 ezer )/ darab. Gyógytorna. Szart sem ért. Közben már az úszással is gondok voltak,mert nem tudtam rendesen gyorsban úszni. Elmentem egy un. hidegkamrás kezelésre. Ez abból áll hogy - 110 fokos kamrában kell tartózkodni minimum 3 percet. Nem adják ingyen 10 kezelés 55 ezer. Akár naponta 2x is lehet menni,de én heti 3x mentem csak időhiány miatt. Az első 5 kezelés után már lényegesen jobb lett a helyzet, a 10. kezelést követően pedig szinte nem érzem a vállamat. Persze ez sem egy végleges dolog,de legalább tudok edzeni,az oldalemelést már 14 kg -al tudom,megy az úszás is. Ja, és olyan jobb horgot ütök hogy bárki fekszik:))