33479
12316971501353788406.png
  • Sephirot T
    #24454
    Bejutottam a Scitec Megatesztre! :D
  • Mka
    #24453
    11óra szintidővel*
  • Mka
    #24452
    Jajj hülye vagyok már így este, a 30-ast néztem furcsa is volt XD
    szal 1920 m szintemelkedés és 43420m táv...111 óra szintidővel és mi 9 óra alatt értünk be :D
    Nah bocs csak már fáradt vok meg sajnos begyulladt a fülem és nem hallok rá :S Ez összezavar
  • Mka
    #24451
    Hivatalosan túra,de Robi barátunk táv futó és hát húzott minket rendesen mindig, hogy meg legyen a szint idő :D
    1454 m szintemelkedés összesen meg 32650 valamennyi méter táv, 9 óra idővel...
    Dennt csupa jég volt minden, hó már nem volt csak tükörjég vicces volt főleg, hogy egy 1200 ft-os kínai simatalpú lefelé fordított pipás(downnike?:D) cipőbe nyomtam végig :P
  • Freeeee
    #24450
    Gratulálok! Futás volt vagy túra?
  • pamparampa
    #24449
    Ketogéndiéta alatt hogyan oldják meg hogy nem legyenek rosszul az alacsony vércukorszinttől?
  • Rockynhooo
    #24448
    jólvan csak próba szerencse :D egy ismerősöm pont ma csinálta végig ugyanezt :)
  • Mka
    #24447
    Nem...Szabival meg Robival :P
  • Rockynhooo
    #24446
    Nem egy Sanyi nevű gyerekkel csináltátok?
  • Mka
    #24445
    Mátra teljesítmény túra, 40 km teljesítve szint időn belül :)
    A poén az, hogy nem is készültünk rá...utoljára télen túráztunk 25 km-esen és nem értünk be szintidőre xD
    Szal rohadt büszkék vagyunk magunkra csak meghaltunk, lábam az nem mozog...Asszonypajtás ápolgat szal sokat nem kell mozdulnom szerencsére :D
  • Tibi7
    #24444
    Én nem rég tértem vissza terembe fél év kihagyás után. Fél évig az egyetlen sport amit űztem, az a foci volt, heti 2 edzés+1 meccs. Még így is tartottam a súlyomat, talán ránézésre egy kicsit kisebb lettem. Erőben viszont kb 30% visszaesés :/
  • shaba23 #24443
    A hímcsöcs eltűnik edzéstől/diétától? Haverom megelégelte, hogy nagyobb a melle mint a feleségének, de mivel ilyen mértékű kebellel én nem találkoztam edzőteremben, nem tudtam neki megmondani, h mit tegyen ellene:)
  • shaba23 #24442
    Olyan ez mint a fogyás, minél nagyobb vagy, annál látványosabb lesz a csökkenés.
  • jazzy
    #24441
    Nyilván ha vagy akkora akkor méretbeli is, ha nem akkor nem fog látszódni..
  • 0Fritz0
    #24440
    Alacsonyabb nem leszel.
  • Mka
    #24439
    Köszi a választ :)
    És csak erőbeli visszaesés várható vagy méretbeli is?
  • jazzy
    #24438
    Persze, hogy fog, hiába eszel normálisan ha nincs terhelve az izom, ugyan lassabban bontja le a szervezet ha megkapja a kajából a szükséges energiát, de nem tartja fent fölöslegesen ha nem használod.

    A katabolizmus elindul gyakorlatilag rögtön, a szervezet nem vár, hogy na jó köv edzés 1 hét múlva akkor addig így maradok, értelemszerűen minél tovább hagyod ki, annál jobban. Namost ezt nem úgy kell elképzelni, hogy nem edzel 2 hónapig és utána összetöppedsz 30 kilósra, de gyengébb leszel, vissza kell szoknod.. de az izom gyorsan reagál és visszaáll a korábbi "teljesítményre".

    Fél év kihagyás az sok. Jelentősen gyengébb leszel.

    Egyébként sokan szoktak tartani pihenőt amikor nem fejlődnek, stagnálnak. A szervezet kicsit pihen, nem kapja a megszokott impulzust, átáll, majd amikor visszamennek edzeni megint kapja az impulzust és többnyire ez átlendíti az embereket a holtponton.
  • Mka
    #24437
    Azt mondják a nagyok ha nem edzünk a szervezet lebontja az izmot mert nem használja...Ez ugye igaz, de arról senki nem beszél, hogy mennyi idő alatt...
    Ha én nyáron kihagyok 2 hónapot de napi 5* eszek mellette rendesen (napi 2* minimum húst) akkor fog történni valami?
    Vagy ezt hogy mérik?:D
    Ugyanez fél év alatt?
  • Freeeee
    #24436
    Ha 10 km helyett 20-at futottál,akkor normális:)
  • shaba23 #24435
    Tegnap megdupláztam az általában lefutott km-emet, azt gondoltam nem lehet probléma... ma olyan izomlázam van a combomban, meg a hátamban, hogy olyan vagyok mint akit összerugdostak...
    Szoktam lábazni + bicaj, +hébe-hóba futópad, úgyhogy a jelen állapotom kissé meglepett:)
  • Mka
    #24434
    Dehogy nem nőtt a hasam...rohadt nagy lett sajna :D
    De hát valamit valamiért....
    Majd diéta után kíváncsi leszek hogy mi marad meg :D
  • MaRee
    #24433
    Tegnapi nap tanulsága:

    SOHA ne rakj bemelegítő krémet a táskádba zacskó nélkül...Kb egy fél doboz lóbalzsam bele borult a tatyómba, örültem neki, kb úszott benne minden cuccom :D

    De szerencsére már nem fáj a vállam(csak fekvőtámasznál szúr még kicsit), bevált az ízületvédő meg ez a lógenyó.

    Citrullin malátot pedig holnap fogom kipróbálni teljesítmény fokozás érdekében, kiváncsi vagyok, csak jókat olvastam eddig róla.
  • bakkerman
    #24432
    7 hónap alatt 16 kiló? az szép,le a kalappal,akaraterő megvan látom! :) hasad nem nőtt meg amúgy?
  • shaba23 #24431
    Hajrá!

    (bár az lenne a legnagyobb gondom, hogy nehezen hízok:)
  • Mka
    #24430
    Ez a 7. hónapunk :)
    Ma reggel mérekeztem, kereken 70 kiló :P
    54-ről indultam és 178cm magas vagyok...
    Nyilván nem zsírmentesen, ez meg is látszik :D
    Őszintén szólva tök jól érzem magam így is a bőrömben, de majd lepucolom magam nyár közepéig....
    Csak én attól félek, hogy diéta alatt nem lesz elég erőm kedvem a bmx-hez,de majd alakul valahogy :D

    Akik most kezdenek el edzeni vagy nehezen híznak, azoknak itt a jó példa, hogy csak akarni kell és eléred...16 kiló...még kimondva is nagyon soknak hangzik és az is, meg is látszik rendesen.
    Nyár után 1 évig tömegelni fogok mindenre odafigyelve és megnézem, hogy mit tudok hozni.

    Jó étkezést/edzést mindenkinek, majd megírom a diéta beszámolóm is :D
  • Mka
    #24429
    Azért nem járok terembe mert úgy döntöttünk haverokkal, hogy úszunk heti 3*...na most ez 1500 forint egy hónapra(jó mi?) és sajnos ez a hónap nem úgy alakult,hogy ennél nagyon többet költhessek...max kajára...Így nincs lehetőség a teremre is meg az úszásra is,de nem baj nem vagyunk még olyan profi szinten a testépítésben, hogy most ne fejlődnénk úszás+otthon edzéssel 1 hónap alatt....
    Majd jövő hónaptól megint terem :)(itt már tuti jól fognak alakulni az anyagiak, ha ki nem rúgnak addig :D:D:D)
  • Vaxi
    #24428
    szia!
    tejsavó fehérjét ajánlanék edzések utánra, illetve multivitamin.
  • Orgi
    #24427
    Sziasztok,

    nagy súlyfelesleg (túl) gyors leadása után kezdtem pár éve aktívabban sportolni. Elsősorban futok, de kb 7 hónapja heti 3* edzőterembe is járok. Alapvetően nincsen semmiféle extra étkezésem és nem szedek semmit, de már többen javasolták, hogy egyek fehérjét. Érdeklődni szeretnék, hogy ha szeretném elősegíteni a fejlődést és a regenerálódást, akkor ti is javasoljátok-e, esetleg van-e vmi konkrét ajánlott típus vagy nem érdemes ilyennel foglalkoznom?
    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • Sephirot T
    #24426
    Mi is tulajdonképpen az oka hogy nem terembe jársz inkább?
  • Mka
    #24425
    2 db 10 literes kannából*
  • Mka
    #24424
    Az semmi ma reggel neki álltam barkácsolni...
    Egy sodró fából 2 kötélből pillanatragasztóból és 2 lécből meg 10 literes kannából csináltam bicepsz rudat XD
    A szükség nagy úr :D
  • TVelvet
    #24423
    ASZONDJA monitorral guggolás :DDDDDDDDDDDDD Kiborultam, így reggel fél8-kor . :D
  • Tibi7
    #24422
    Ha rászánom a pénzem, akkor legyen a legjobb :)
  • Vaxi
    #24421
    mit lehet mondani? :)
    sima tejsavó koncentrátumok, edzés után tökéletes mindegyik.
  • Tibi7
    #24420
    És esetleg valaki a hatásukról? Mert a scitec biztos nem szar, de nem tudom megéri-e azt a kicsi plusz pénzt.
  • Vaxi
    #24419
    egy picit kaptam termékmintaként, finom volt. :)
  • 0Fritz0
    #24418
    Lvl 30-ig hagyd afk őrölni a malomban.
    Conannak bejött és hétszer leszólózta a legkeményebb instát.




  • Tibi7
    #24417
    Huhh nem is néztem hogy a power pro kevert. Nekem inkább edzés utánra és reggelre kell fehérje, szóval a kevert fehérje kiesik. A scitecről sok jót hallok, de nekem soknak tűnik az ára. Valami kimaradt viszont:

    http://www.biotechusa.hu/BioTech-USA/27107-Nitro-Pure-Whey-Gold-2200g-zsak.html

    ?? vélemény?

    Nem mellesleg pénteken 15%os leárazás van minden bioteches táplálékkiegészítőre.
  • Vaxi
    #24416
    a power pro kevert fehérje a többi tejsavó, így az kimarad a leírásból.
    100% Whey Protein Professional: fasza íz, fasza %, szuper fehérje, de drága
    Whey Protein Force: nekem a csokis kurvára ízlett, bátran ajánlom. a full force termékek jók és az áruk is elfogadható.
    100% Whey Protein: nem sokban más, mint az első, de ez asszem aszpartámot tartalmaz.
  • Vaxi
    #24415
    kurva nagyot röhögtem a monitorral guggoláson! :DD
    leleményes vagy, és ez a lényeg! nyomjad!!! :D