33479
12316971501353788406.png
  • Renjike
    #24496
    Sziasztok srácok , lenne krédésem :)
    Hol tudnék : állítható padot (negatív, vízszintes , 45fok) , tolódzkodót, scott padot beszerezni olcsón? Konditerembe nincs sok időm eljárni ezért itthon edzenék (és edzettem) , nem nagy céllal , inkább szálkásítás céljából .


    Most az az ázsiai gyerek reklámozza magát mindenhol hogy kigyurta magát és tiszta király , kamu a srác vagy tud valamit?(Mire Chang azt hiszem , ha a youtube hirdetéseknél is ő van)
  • TVelvet
    #24495
    Akkor nem ő. :)
  • Freeeee
    #24494
    Bp. 16 ker Béla u.
  • TVelvet
    #24493
    Én is ismerek egy M. Tamás -t. Melyik teremről van szó? Hol van?
  • Freeeee
    #24492
    Volt egy srác az edzőteremben M. Tamás 33 éves. Tavaly egy elhúzódó megfázás miatt nem tudott edzeni,jól le is fogyott. Három hónapja újra járt és szépen vissza is szedte magát.bár sosem volt az az igazi nagydarab gyúrós. 2 hete a facebookon olvastam hogy meghalt,előtte 2 nappal még együtt röhögtünk a teremben valamin. Az autója csomagtartója tele volt mindenféle szteroiddal,ami ha nem is biztos de lehet hogy közrejátszott a halálában. Szerintem nem éri meg. Ja,tv nézés közben megállt a szíve.
  • Vaxi
    #24491
    nem kell ezen pörögni, csinálja aki akarja, aztán csókolom.
  • tigeroo
    #24490
    igazából mi mind csak irigyek vagyunk rájuk, mert nem telik danabol kúrára :(
  • pamparampa
    #24489
    Jó, az idősebbek oké, a betegek oké de az ilyen mértékű türelmetlenség már beteges, maximalisták?!Aki "tisztán" eléri a maxot az maximalista aki kokszozik az már a maxon túli dolog, egyfajta +.
  • csuszi
    #24488
    azért nem kell egyszerűsíteni a dolgokat, az életben szinte semmi nem fekete fehér...
    - élsportolók
    - idősebbek
    - sérültek, betegek
    - maximalisták
    - türelmetlenek
    - tudatlanok
    - gyengék
    meg stb meg stb
    van közöttük jó pár nem elítélendő. vagy minimum érthető.
  • Tyler1
    #24487
    Jó, ez attól is függ, hogy ki milyen szinten űzi a sportot. Aki pl. Superbodyra készül annak van egy időlimit, amin belül a legjobb teljesítményt kell kihoznia magából, aki nyárra strandkirály akar lenni, annak is limitálva van az ideje, aki meg csak hobbikondis az meg szimplán elkajálgat-fehérjézget, és jön ami jön. De gondolom neked sem mind1, hogy 45 éves korodra éred el a célod, vagy belátható időn belül.
    És itt most egyáltalán nem a szteroidról beszélek(sőt nem értem igazából minek lett ISMÉT felhozva), egyszerűen arról, hogy vannak eszközök amivel a kitűzött célok könnyebben elérhetők. Ezt arra, hogy "oké, hogy utóbbi elérte a "célt" sokkal hamarabb, na de milyen eszközökkel...?"
    Amúgy meg ez azért tabu mert egészségtelen, miközben naponta élünk egészségtelen dolgokon, és még sincs ilyen negatív kultuszuk, erre volt a Danone-os példa.
  • pamparampa
    #24486
    Kinek mi a cél...Nagynak lenni?Erősnek lenni?Mindkettő?A szteroid szerintem lelki betegeknek való.Egészséges ember nem akarja szétboosterolni magát.
  • DarkHorSe
    #24485
    Koszi hogy mindenki neveben nyilatkoztal, biztos minden ember ugy mukodik ahogy te a kis agyadban gondolod :DDD
  • pamparampa
    #24484
    Nekem csak az a bajom hogy baromira növök a sok rendes kajától.Mindenki azt hiszi hogy szteroidozok, mert kurvára jól nézek ki() viszont az erő nem egyenlő a méreteimmel/alakommal.
    Amúgy van olyan hogy valakinél nem működik a monohidrát?Leragadtam x ponton és gondoltam veszek egy kreatint (Scitec 100% creatine) hátha az segít átlendülni, 1 hete töltök de eddig semmi eredmény.
  • Roger6
    #24483
    "A célját minden ember olyan eszközzel akarja elérni, amivel a legrövidebb. " - na hogy is fejezzem ki magam hogy megértsd...

    Télen busszal megyek dolgozni, tavasszal-nyáron kerékpárral. A célom, hogy beérjek, és nem az, hogy gyorsan beérjek. Ja, és úgy utazzak, ahogy nekem jó. Itt sem a legrövidebb utat keresem.

    A testépítés (nekem) az egészségről szól, az életmódról és nem a minél előbbi izomnövekedésről. Az életmód és kajálás velejárója (persze edzéssel együtt), hogy nő az izom. De azért valljuk be, mindenki tudna javítani a kajálásán, és bizony még előrébb tudná lendíteni a fejlődését izom szinten, szteroidok nélkül is.

    Ugye más a helyzet a versenyző testépítőkkel.
  • Tyler1
    #24482
    Ööö, a szövegértelmezés is sok észre vallana...
  • MaRee
    #24481
    Mondjuk igen sok észre vall, ha valaki azon próbál vitatkozni, hogy a szteroidok nem károsak.
  • Tyler1
    #24480
    Ez nagyon álszent duma, már ne haragudj. A célját minden ember olyan eszközzel akarja elérni, amivel a legrövidebb. Mert, ha neked ez nem lenne fontos, akkor nem ennél csirkehúst, fehérjét, kreatint, hogy gyorsabban tegyél szert nagyobb teljesítményre. És ez nem csak a sportra igaz, hanem mindenre, kezdve onnan, hogy pl. autóba ülsz...

    Biztos nagyon káros dolog ez a szteroid, mert azt mondják, meg a Danone műtrágyás, vegykezelt joghurt is nagyon egészséges, mert a Szulák Andi azt mondja...
  • Vaxi
    #24479
    Az élsport már csak ilyen.
  • tigeroo
    #24478
    szerintem az pont elég
    én úgy vagyok a szteroid témával mint a pénzügyi tanfolyamosok a bankrablóval - oké, hogy utóbbi elérte a "célt" sokkal hamarabb, na de milyen eszközökkel...?
  • Mka
    #24477
    Srácok össze állítottam egy étrendet megint,1.5 hónapig menne ez (Aztán már tényleg ideje a diétának)

    Edzésnap:
    http://body.builder.hu/kaloria.htm4?etekid=9485&act=mutat

    Pihenőnap:
    http://body.builder.hu/kaloria.htm4?etekid=9486&act=mutat

    Vélemény?:P
  • pamparampa
    #24476
  • Sephirot T
    #24475
    Most is az angol ligába egyik focistának a szíve felmondta meccs közbe a szolgálatot,talán 23 éves,nyilván ő is tolta a koxot -.-
  • Vaxi
    #24474
    legalább az utolsó mondatot törölted volna ki...
  • TVelvet
    #24473
    khm...
  • 0Fritz0
    #24471
    Csecsemők is halnak meg szívelégtelenségben, szóval a kisdedek is nyomják a cuccot.
    A Brit "kutatók" több éves kutatómunkával szoktak kihozni hasonló, Blikk színvonalú megállapításokat rohadt sok pénzért.

    Nem is volt szénné gyúrva, ennyi izmot mindenki tud magának építeni.
    A kérdés csak az, hogy mennyi idő alatt, mennyi munkával és mennyi zsírral együtt.
  • Tyler1
    #24469
    Látom a tudomány megint csak eddig terjedt ki, hogy szteroid...
  • Mka
    #24468
    Nincs bizonyíték, hogy szteroidozott!!!
    Nincs feltüntetve kész...Bár élsportoló volt lehet volt benne valami :D
  • KaBuTo666
    #24467
    szerintem gay.
  • shaba23 #24466
    az víz, meg zöld tea! Ja és kenguru :)
  • oliwwer
    #24465
    van. az hogy megnézed a képeit
  • KaBuTo666
    #24464
    De a szauna is okozhatja...szóval most az a kérdés hogy van e bizonyíték arra hogy használt szteroidot?
  • oliwwer
    #24463
    és a szívelégtelenséget nem okozhatja szteroid?
  • Mka
    #24462
    Szaunában halt meg, szívelégtelenségben...
  • tigeroo
    #24461
    ja, szteroidoktól halt meg tavaly azthiszem
  • Tyler1
    #24460
    viszont az a lifetilt blog, amit linkelt ott valaki, nagyon jó.
    ezt érdemes elolvasni, elég kemény(és nem a srác transzformációjára, vagy edzéstervére gondolok)!
  • pamparampa
    #24459
    Csak érdekességképpen:

    Amíg piáztam (rengeteg sör), dohányoztam, megehettem bármit, akár napi 1 tábla csokit is, akkor sem híztam egy dekát sem.Most hogy "szűzies" életet élek, bármit eszek hízok.Hülyén működök.
  • pamparampa
    #24458
    Sokan gondolják hogy mozgás nélkül lehet fogyni, pedig nem.
  • Vaxi
    #24457
    Na ez a nem semmi bakker...
  • Sephirot T
    #24456
    Köszi,én is meglepődtem mikor láttam az e-mailt hogy bevettek :)
    Most pont kapóra jött a diéta mert első fotózásig szépen lesoványodok utána meg látványosabb lesz a fejlődés.Majd még teszt előtt rakok képet,mert amikkel jelentkeztem azokat már elavultnak tartom

    Ha nem kell titkolózni(márpedig miért is kéne) akkor szívesen beszámolok majd a történtekről.Egyelőre nem tudni semmit hogy mikor kell menni vagy hasonlók.Pár nap múlva értesítenek.
  • Vaxi
    #24455
    tényleg? :OOO óóóó gratulálok!!!
    toljál már egy before fotót, meg ha nem tiltja a szabályzat, akkor reportoljál nekünk, hogy mit kapsz és mit hogyan csinálsz :DD