33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #24576
    800 Ft fél kiló.
  • Sephirot T
    #24575
    Shop Builder?
  • KaBuTo666
    #24574
    Rizstejjel próbáld, én úgy iszom de persze mellette fehérje is megy bele!
  • Vaxi
    #24573
    én rákényszerültem mostanában..
    felhúzásnál már kicsúszik a kezemből a nagyobb súly, kesztyűben utálok felhúzni, magnéziát pedig nem találtam még sehol. :((
  • pamparampa
    #24572
    hát mivel én ilyen rohadt szemét csaló vagyok, tejjel
    tudom tudom, fehérjével kellene, de de mivel nem vagyok pro, ennyit megengedhetek magamnak (1,5%-os tej) :) a mai "tejek" amúgy sem a tehénbül gyünnek ki :D
  • Pluskast
    #24571
    Egy kérdés. A müzlit reggelire azt így teljesen magában eszed vagy valamit teszel hozzá?
  • pamparampa
    #24570
    én pont ezért nem használok gurtnit :) bár néha alig tudom végigcsinálni a hátedzést, no meg erőemeléshez jól jönne néha.
  • shaba23 #24569
    jaj hogy néz má' ki a bal vádlija!!!
  • csuszi
    #24568
    csak peches fotó

  • shaba23 #24567
    kéne tenni valamit neki alkarra is :) A jobb olyan, mintha izomsorvadása lenne
  • pamparampa
    #24566
  • MaRee
    #24565
    Van egy nyaka :D D: :D
  • KaBuTo666
    #24564
    WoW micsoda szteroid állat!
  • Tyler1
    #24563
    Rock is bedurvult, nem mostanában volt ekkora :)

  • pamparampa
    #24562
    hát igen, a felvágott szar.de jobb mintha szalámit enne fehér kenyérrel.amúgy meg gondolom nem profi testépítő a srác, mivel akkor tudná hogy nem fér bele.szerintem nem kell annyira nagy ügyet csinálni ebből.reggelizik rendesen, suliba betolja a 2 szendót (esetleg visz fehérje turmixot), hazaér onnantól tud enni rendesen oszt jóvan. :)

    amúgy erre mindig is kíváncsi voltam hogy a fehérjét hogyan lehet kinyírni?túl magas vagy alacsony hővel?savas közeggel vagy hogy?

    #24560: az a zsír is igen gonosz tud lenni ha állati.mint pl a sajt, ott nem undorodsz tőle mert nem igazán érzed hogy zsíros.de egyébként igen a ch gázosabb.jó lenne ha lenne olyan ch ami jó édes és lassan szívódik, meg lenne oldva a gond :D
  • csuszi
    #24561
    szerintem csak arra értette, hogy ha már éhes, és enni akar akkor mivel vészelje át a normális kajáig az időt.
    én ha így járok, bemegyek a bótba oszt túrót veszek és azt eszem magában, esetleg még sajtot.
  • csuszi
    #24560
    sose féltem egy diétám alatt se a zsírtól. csak a ch-ra kell figyelni.
    úgyse bírsz sok zsírt enni, az agyad pillanatok alatt küldi a jelet hogy ne kívánd. bezzeg a ch, arról nehezen mond le.
  • Tyler1
    #24559
    Agyon tartósítószerezett, hőkezelt, szét sózott, felvizezett felvágottakkal fehérjepótlást nem lehet megoldani. Egyrészt mert ha még 80-90%-ban csirkemellből is készülne(ami az olcsóbb készítményeknél kizárható), a gyártás során a tápanyagok biológiai értéke nagyban csökken, így a 19,4g-nak valószínű igen kevés százalékát hasznosítaná a szervezet, emellett pedig az olcsóbb fajta is majdnem háromszor drágább is mint a csirkemell.
  • pamparampa
    #24558
    végül is a suliszendót is meg lehet oldani úgy hogy okés legyen (feltéve hogy nem ott veszed).félbarna/barnakenyér+csirkemell sonka/pulykasonka, esetleg rántotthusi bele + egy kis saláta.a valdor csirkemell sonkája:

    Átlagos tápérték 100g termékben:
    Energiatartalom: 402 kJ / 95 kcal
    Fehérje: 19,4g
    Szénhidrát: 0,5g
    Zsír: 1,5g

    A pulyka is igen jó:

    Energiatartalom: 401 kJ / 95 kcal
    Fehérje: 20,1g
    Szénhidrát: 0,6g
    Zsír: 1,1g

    + aldiban van olcsó mozarella sok fehérjével és sok zsírral, mert én szeretek bűnözni :)

    (úgy érzem lassan meg leszek kövezve :D)
  • Tyler1
    #24557
    Hát ez tápértékileg nulla, de ha a nap további szakaszában meg van a megfelelő fehérje+ch bevitel, akkor nem.
  • Renjike
    #24556
    ha egy étrendet átcsalok , napi 2 suliszenyával (benne szalámi vagy sonka , nyilván csak hétköznap) akkor bűnhődnöm kell? :))
  • csuszi
    #24555
  • pamparampa
    #24554
    nem szokásom túlbonyolítani, max a fűszerekkel meg a magokkal variálok.estére kanál lenmag meg túró.a sulival van a baj.zsömle volt rakat hússal de úgy döntöttem hogy csak húst viszek zöldséggel, így is sokat csalok, reggeli kakaó, meg a túrórudi(k) amit nem tudok elhagyni.
  • jazzy
    #24553
  • pamparampa
    #24552
    1.kaja:

    3.kaja:

    :)
  • Vaxi
    #24551
    szarik mindenki az erősember versenyekre? :DDD
    ejjmá, mindig csak a flém.. :C
  • Panzermeyer
    #24550
    Ezt most olvastam:

    Fogyókúrás tipp! Minden evés előtt egyél meg egy tábla csokoládét. Elveszi az étvágyadat és kevesebbet eszel.

    De nem komolyan venni, ott is csak hülyeségnek írták.
  • bakkerman
    #24549
    szóját milyen mennyiségben tolsz-toltál? férfinak az elég necces téma...
  • jazzy
    #24548
    A megtért lélek
  • Roger6
    #24547
    "adalékanyagos + tartósítószeres + génmódosított" a testépítő étrend pont ezzel van tele, jó hogy eszembe juttatod. Ja, nem. Fúha, vannak gondok...
  • KaBuTo666
    #24546
    Ha már ennyire benne vagy a dologban, ezt mindenféleképp próbáld ki.
  • Vaxi
    #24545
    magyarok közül Nagy Ákos és Hrozik Gábor lesz ott, illetve "sztárvendégként" Katona Ervin.
  • Vaxi
    #24544
    Giants Live & Strongman Champions League 2012 BUDAPEST
    jön még valaki?
  • tigeroo
    #24543
    igen, eléggé offtopik (hisz a kajával kapcsolatban jegyeztem meg a dolgot ugye először)
    nézd, én a saját tapasztalataimból indultam ki amikor leírtam, előtte én is fenntartásokkal fogadtam a dolgot, tudod rengeteg allergiám volt meg ekcémám is az arcomon/fejbőrömön + asztma. ezeket a nyugati orvoslás mai álláspontja szerint kezelni lehet, gyógyítani nem. azóta teljesen más étrendet választottam, azt amit lenntebb leírtam valamint semmilyen adalékanyagos + tartósítószeres + génmódosított szutykot nem eszem-iszom!

    ennek hatására teljesen elmúlt az ekcémám és az összes allergiám. az asztma gyógyulásról pedig tudok zárójelentést is mutatni ha annyira érdekel valakit...
  • jazzy
    #24542
    Lehangoló sajnos, látszik, hogy ez a topic csak dísznek van és fölöslegesen tépjük a szánkat.
  • sapkafej
    #24541
    öcsém, most nagyon nagyot csalódtam az ilyen kijelentéseid miatt
    vegán + testépítés, tisztítókúra, böjt, megnyúlt bőr

    ha a testépítést kivenném a képletből, még érteném
  • tigeroo
    #24540
    tofu, szója, rizs, tönkölybúzalisztből sütögetett saját cuccok (kenyér, buci stb.), kuszkusz, rengeteg zöldség-gyümölcs, lehetőleg párolva/kókuszolajjal sütve. semmi hús, alkohol, finomított cukor és finomliszt.

    előtte megvoltam elégedve magammal so-so, de mivel sok volt a testzsír %-om (kancsöcs stb.) úgy döntöttem hogy elkezdek egy tisztítókúrát-diétát... a böjt is azzal kezdődik hogy a húst elfelejtjük alatta... éshát pár hét alatt megtetszett az egész, nemis hiányzik a hús :)

    annyi hogy most a vegán nem teljesen igaz mert most tértem vissza a tejtermékekre (tehát plusz bejön majd még a sajt, túró, hal, tojás az étrendhez).
    szóval inkább lacto-ovo vegetáriánus.

    így sikerült letornáznom a 96kg >>> 76kg-ra magamat 4 hónap alatt. hozzáteszem azért 190 felett vagyok, szóval semmiképp sem tartoztam a túlsúly kategóriába. a karom kerülete olyan 4-5cm-el ment össze. viszont a derekamról is lement kb. ugyanennyi átmérőben.
    az erőm kb. 20-30%-al esett vissza, viszont a saját súlyomat sokkal jobban elbírom (húzódzkodás, kötélmászás) a pocakom teljesen lement, de a kockák nem látszanak a megnyúlt bőr miatt... az anyagcserém is durván meggyorsult a hús elhagyásával, kb. duplaannyit árnyékszékelek a sok rost miatt :D és nem is terhelem az emésztőrendszeremet felesleges energiával, az állóképességem nőtt, hetente olyan 10 órát aeroboztam mellette. azóta 5-7 óra alvás bőven elég és fitt vagyok.

    tényleg az lenne a kérdésem hogy a bőrnek mennyi idő míg "hozzáigazodik" a felülethez?
  • Breki33
    #24539
    Illetve mellé egy Protein 80 -at néztem, de nem értem az van odaírva, hogy strenght nutrition ?

    http://www.biotechusa.hu/Strength-Nutrition/27474-Protein-80.html
  • Breki33
    #24538
    A Biotech-nél áprilisi akciós Protein Fuel-ről van valakinek tapasztalata?

    Megéri a dupla annyi árat?

  • MaRee
    #24537
    És akkor ha nem eszel semmi állati eredetűt, miből áll az étkezésed? És milyen hatással van ez a sportteljesítményedre, izomzatodra?