33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #24656
    csak 1. most ők szúrtak el valamit, mert kicsit többen nyertek, mint szerették volna. jókor nyomtam f5-öt.
  • Különc
    #24655
    De legalább érne valamit, teljesen kárba megy minden protein Vaxiba, 50 kiló vasággyal a gyerek
  • Tyler1
    #24654
    Te hogy nyersz állandóan minden játékban? :D Hány reged van fészen, vagy hány ismerős dolgozik neked? :D

    Még a k*rva nap képében sem kapok többet 5 pontnál:D (de tudom, becsüljem meg ezt is)
  • Különc
    #24653
    Szerintem azokon kívül amiket leírtál csinálhatsz bármit, csak ülve, hátad támasztva legyen, ne legyen hirtelen mozdulat és ne balfasz módon nagy tömegekkel dolgozz
  • Neoncsoves
    #24652
    az igen, akkor elleszel egy darabig... illetve nekem közben találnom kéne valami hozzáértő sportorvost aki megmondja hogy nekem gerincműtéttel milyen gépeket lehetne használni. bár guggolás meg felhúzás alapból ki van lőve nálam sajnos... a professzorom nem részletezte anno csak annyit mondott hogy fekve meg állva lehet ülve nem
  • Vaxi
    #24651
    igen, a 25k elég sok :S 5kba kerül így kilója, ami elég jó ár. tejsavót nem igazán lehet sokkal olcsóbban beszerezni :(
    a multi pro jó választás!
  • Vaxi
    #24650
    most rendeltem meg egy vödörrel én is, mert nyertem a faszbúkos játékukon :D
    amellett van még egy fél vödör powerpro pudingnak meg sütéshez, meg kb. fél kiló full force vaníliás :) egy hadseregre való proteinem lesz most itthon :D egy fél évig nem is kell venni :D
  • Neoncsoves
    #24649
    nagyon szépen köszönöm a választ!


    még meggondolom, de amit elírtál annak alapján inkább Whey Prof lesz ha veszek, csak hát ugye mégis csak 25ezer az meg egy nem kereső embernek azért sok. Vitaminnak kinéztem a Multi-Pro Pakkot...
  • Vaxi
    #24648
    mennyire elég?
    edzés után 30-40g-ot érdemes meginni, esetleg reggelire is tolhatsz a műzlihez egy adaggal.
    szerintem, elég sokáig kitart, ha ésszel fogyasztja az ember.
  • Vaxi
    #24647
    a power pro kevert fehérje, tejsavó, kazein és szója fehéréjéből áll össze. ebből az értékes tejsavó kevés, kb 5%. a power pro nagyon jó este, mert hosszabb szívódású, mint a tejsavó.
    a whey prof, ahogy a nevében is látszik, 100%-os, tehát a fehérje tartalma, ami 75% körül mozog, minden grammja tejsavó koncentrátum. és a tejsavó kurva drága, ezért kerül annyiba.
    edzés után mindenképpen a tejsavót fogyaszd, este mehet a kevert, vagy ha szoktál sütkérezni, a power proból kurva finom sütiket lehet csinálni :)
  • Neoncsoves
    #24646
    Üdv!


    Kis szünet után valószínűleg mostmár komolyan neki fogok állni az egésznek, nézegetem a fehérjéket is, de igazából nem értem miért ilyen nagy az árkülönbség. Néztem a Scitec Whey Protein Professional 5kg-t az 26ezer, de most láttam egy ilyet. Gondolom amit linkeltem az rosszabb minőségileg, meg csak 4 kiló. De ennyi miatt a 10ezer Ft árkülönbség szerintem sok.


    Amúgy sacper kb. mennyi időre lehet elég egy 4 vagy 5 kg-s kiszerelés?
  • pamparampa
    #24645
    ühűűűűű!még annyit hogy a növéshez elengedhetetlen a megfelelő táplálkozás.edzés lényege hogy szétroncsold az izmaidat és utána regenerálódjon.amikor regenerálódik picivel több tápanyagot épít be.ezért nől a zizom.és ezért fontos a pihenés mert akkor nől.akkor nem nől amikor edzel, max a vérbőség miatt meg van dagadva.tehát juttass a szervezetedbe tápanyagokat, minőségi tápanyagokat, rendszeresen.edzés után "nyitva áll egy anabolikus kapu" kb 15-20perc ami idő alatt a szervezet több tápanyagot képes beépíteni mint általában, ezért az edzés utáni táplálkozás rendkívül fontos!a tejsavófehérje azért jó mert ez az a fehérje ami ez idő alatt képes felszívódni.a túróban lévő fehérje meg nem mert az meg lassan szívódik fel, az estére kell, hogy ne éhezzen a szervezet amíg alszol.stbstb.hirtelen csak ennyi jutott eszembe.helyesírási hibákért meg kismedve.
  • pamparampa
    #24644
    SZVSZ
    alapismereteket olvasd el, többször is (csak mert nekem sem sikerült mindent felfognom elsőre, és ezzel nem vagyok egyedül)tökéletesen lehet edzeni pár kézi súlyzóval meg fekpaddal.minden izomra érdemes edzeni.próbálj meg magadnak összeállítani edzéstervet, majd írd le itt és megmondom/megmondjuk, hogy rendben van e, vagy választhatsz számtalan edzésterv közül ami a neten van.ha pl hétfőn vállazol akkor azt amit elsőnek linkeltél csináld hétfőn, a többi napon meg mást (jól elkülönítve más izomcsoporttól ha lehet, értem ez alatt hogy pl.vállazás utánni napon ne hátazz mert a hátazás is rendesen leterheli a vállat).ha heti 1 napot edzel akkor érdemes valami pörgős edzést véghez vinni 3-4(?) izomcsoport megedzésével.mire valaki arnold kinézetű lesz az sok-sok év kemény, rendszeres edzés, szigorú táplálkozás,jó genetika(!) +többnyire szteroid.szóval nem leszel arnold kinézetű.ahhoz hogy nőjön az izom, keményen kell edzeni!!!!4444!!négy
    ha csinálsz valamit, szabályosan csináld, hál istennek nem lesz nálad az hogy te akarsz lenni a "terem bikája" és össze-vissza rángatod a súlyokat.
    utazáshoz
    most jó?megpróbáltam nem túl bunkó lenni :) hogy sikerült?
  • csuszi
    #24643
    nem tudják az egyensúlyt, majd kinövik reméljük :)
    van amikor fel lehet dobni a topicot 1-2 poénnal, de valóban egy ideje csak a szopatás megy. mi lesz itt a strandszezonban :)
  • pamparampa
    #24642
    tutorial :Dhátha ehhez is segítség kell valakinek(csak annyit fűznék hozzá hogy a fullforce kevert fehérjét ezzel a módszerrel is lehetetlen feloldani, sőt előbb megy ki a turmixgép éle minthogy összetörje a csomókat.haver szenved vele rendesen :D)
  • DeerHunter01
    #24641
    Én segítettem neki meg Vaxi is, hogy miket csináljon pl. tricepszre meg hogy nézzen edzéstervet és kajáljon helyesen.
    Ennyit lehet ebből kihozni, ha van még kérdése, akkor nyugodtan be lehet írni.
  • jazzy
    #24640
    Azt hiszem 6 évem alatt itt a topicban segítettem pár embernek és nem igazán böfögtem be annyit, hogy hagyjuk. Az, hogy te tudod, nem jelenti azt, hogy mindenki. Ha nem akarsz segíteni, azzal nincs baj, ne írj. De fikázni és elvenni a kedvét nem kell. Minek erősíted a sztereotípiát? Neked az jó, hogy úgy néznek rád, ahogy?

    Ez egyébként vonatkozik mindenkire. Nincs azzal baj, hogy néha viccelődünk, de az, hogy mostanában kb 1 éve CSAK idióta hozzászólások születnek, 1-2 embert kivéve, csuszi, vaxi, stb akik segítenek.

    Tudom, ki van rakva az alapismeretek, vaxi rakta össze és én raktam ki, nem vagyok hülye, de már akkor is elmondtam, nem fogják elolvasni. A topic pedig arra van, hogy segítsünk. Ha senki nem ír neki le fogom neki írni és segíteni fogok. De ha írtok, írhattok neki hasznosat is. Ugyanannyit kopik a billentyűzet tőle, mint a kifigurázástól.
  • pamparampa
    #24639
    segíts neki te, úgy érzem nem csak nekem van elegem azokból akik nem képesek alap dolgokat feldolgozni/megérteni.kezdem érteni hogy bunny miért "tahó".legalább próbálna meg tájékozódni és nem egyből kérdezni a hülyeséget.nagy piros betűkkel ki van írva hogy alapismeretek.nem lát el odáig?menjen és fusson a parkban, hátha túléli. :D arról nem is beszélve hogy a hátamon feláll a szőr ettől a hozzáállástól: nagy kart akarok...há' me' mé'?mé' jó az neked ha nagy a karod a többi meg 0?

    "Első kérdésem, hogy szerintetek megéri így a comedzés?"
    most őszintén.ez mi?megéri?ÍGY?hogy így?miért ne érné meg?nem, így nem éri meg. :D
  • pamparampa
    #24638
  • DeerHunter01
    #24637
    Persze mikor bent van mindhárom, rágni kell keményen.
  • DeerHunter01
    #24636
    Szia!
    Sokáig én is ezzel a problémával küzdöttem, de aztán egyik jó barátom Pistike, azt javasolta, hogy rakjak be egyszerre 3 fogvédőt a számba és tartsam bent 30 másodpercig.
    4 szériát végzek minden nap belőle, hamar regenerálódik.
    Ilyet használok:
  • 0Fritz0
    #24635
    Kérlek segítsetek!

    Már évtizedek óta gyúrok a rágóizmaimra, de egyszerűen nem nő a pofám!
    No persze nem szeretnék Arnold kinézetet, csak egy egészséges mócsingpusztítót.
    Szóval akkor szerintetek melyik hoz jobb eredményt, a pacal, vagy a lókolbász?
    Lehetőleg gyorsan válaszoljatok, mert a nyár is coming! :)
  • Vaxi
    #24634
    igazából szerintem sem baj, hogy 1 évig heti egyszer edzettél, így is többet mozogtál, mint sok ember egész életében.
    viszont most már ideje lenne áttérni egy osztott edzéstervre, és lehetőleg heti 2-3x edzeni.

    nem szeretnék Arnold kinézetet
    ne félj ettől, 99,99999% eséllyel mondhatom, hogy soha nem fogsz úgy kinézni, mint arnold. ahhoz itt mindnyájunk kitartása és fegyelme összeadva is kevés lenne :)

    Nyáron szeretnék majd csak kifejezettem egy izomcsoportot növelni
    ahogy ezt már írták, ez ilyen formában lehetetlen. mindenre kell edzeni. + hogy néz már az ki, hogy nagy karja van valakinek és a combja meg vékony, mint a nádszál?

    mert nem szoktam terembe járni, csak itthon van egy kétketes meg két egykezes +ha minden jól megy hétvégén lesz egy pad is végre

    hibátlan, tudsz fekvenyomni mellre, felhúzni és evezni hátra, guggolni lábra, karhajlítást csinálni bicepszre, lórúgást tricepszre és oldalemelést vállra.

    ezek mellé javaslom a fekvőtámaszt, és a húzódzkodást.
    nekem nagyon bevált mindkettő, bár szörnyű érzés, hogy 5nél többször nem tudom magam normálisan felhúzni :( szal nyomni kell ezerrel :)
  • jazzy
    #24633
    Ha már ennyit írtok segíthetnétek is neki, a mind1 hagyjuk helyett. Legalább annyival, hogy olvasd el a fent linkelt Alapismereteket.
  • pamparampa
    #24632
    1 éve edzel és ilyen full tök alap általános dolgokat nem tudsz?!ha 1 évig mindent úgy csináltál volna ahogy a nagykönyvben le van írva most nem fárasztanál minket ilyen baromságokkal...

    "minden csak egy kicsit lett nagyobb"

    1.most akkor mi a lényeg?nagy legyél vagy erős?vagy mind a kettő (ez neked már bonyolult lesz)

    egyébként miért van az, hogy mindenki szedi a tömegnövelőket meg zabálja a sok cukros szart hogy nőjön, aztán meg csodálkozik hogy el van hízva...?

    2.amit elsőnek linkeltél az egy edzéstervben lévő válledzést válthat fel
    te hol látod ott odaírva hogy melyik NAPON mit kell csinálni???mind1, hagyjuk.
  • pamparampa
    #24631
  • Tyler1
    #24630
    Én ajánlanék neked heti 6 bicepsz edzést a 2 darab súlyzóval. Edzésterv, étrend, alapismeretek nem lényeg. Júniusban gyere vissza, ha nem lesz 43mas bicód, kitalálunk mást
  • KAKOLUKIA
    #24629
    Azt én is tudom hogy egy féle edzés több izmot is megmozgat, nyilvánvaló.
    Amúgy nem csak kitaláltam, azért kérdeztem mert neten láttam edzésterveket amik csak ezekre az izomcsoportokra fókuszálnak. Pl.:
    http://shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=964
    http://shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=805
  • Renjike
    #24628
    ha már 2 hónapnál tartunk mit lehet végbevinni az alatt egyáltalán , még ha rendes étrended van , rendszeresen edzel?
  • DeerHunter01
    #24627
    Ja vágom.... megszaporodnak a termek a 2 hetes bérletesekkel :D
  • DeerHunter01
    #24626
    Az, hogy melyiket tudod a leggyorsabban növelni, az függ attól is, hogy mennyire edzed meg az adott izomcsoportot, meg persze elsősorban a genetikádtól és a kajálástól is. Alapismereteket olvasd át alaposan.
    Ha lesz egy padod csinálhatsz homlokra engedést, tricepsznyújtást fej fölött, lórúgást is. Sok sikert!
  • sapkafej
    #24625
    DEHÁT JÖN A NYÁR!!!!!!4444
  • DeerHunter01
    #24624
    Mi??
    2 hónapig csak EGYETLEN EGY izomcsoportra akarsz edzeni? Ez faszság, már ne haragudj...
    1 év alatt amúgy se leszel terminátor.
    Olyan nincs, hogy CSAK a melledet akarod növelni, hisz ott kap a tricepsz meg a váll is szerepet.
    Nézzél egy jó edzéstervet, minden izomcsoportra dolgozz, kaja legyen rendben, hidd el, hogy fogsz nőni.
  • KAKOLUKIA
    #24623
    Helló!
    Kb. 1 éve kezdtem el edzeni, nem szeretnék Arnold kinézetet, csak egy kicsit erősödni szeretnék és persze jobban kinézni.
    Első kérdésem, hogy szerintetek megéri így a comedzés?
    A másik, hogy eddig mindig edzettem mindenre heti 1x.
    Így viszont nem volt túl nagy változás rajtam, minden csak egy kicsit lett nagyobb.
    Nyáron szeretnék majd csak kifejezettem egy izomcsoportot növelni, vagy mellett, vagy vállat vagy tricepszet és bicepszet. Ezek közül melyiket tudom a leggyorsabban növelni? Ősszel ismét szeretnék visszatérni mindenre, csak erre a kb. 2 hónapra gondoltam.
    Azért is fontos hogy melyiket választom, mert nem szoktam terembe járni, csak itthon van egy kétketes meg két egykezes +ha minden jól megy hétvégén lesz egy pad is végre és így ugye nem tudok pl. csigázni, ami fontos lenne a tricepszhez és cipelni is kéne ezeket ha elutazok stb.
  • Jamirofan89
    #24622
    Nagyon meg vagyok elégedve a csomagküldéssel.Többet nem is írok nehogy még reklámnak számítson.Merem ajánlani.
  • pamparampa
    #24621
    én szeretek élőben tájékoztatást kapni a termékről.legalábbis szeretnék, mert a camponában lévő scitec shopban rohadtul nem értenek hozzá.amúgy meg részemről passz.
  • Jamirofan89
    #24620
    Srácok mi a véleményetek a FITSHOP.hu online rendelésről?
  • TVelvet
    #24619
    Én mindig így edzek, ha csak lehet, nem szeretek pumpálni, meg rohanni...

  • Viktorr
    #24618
    Nem emlékszem a nevére,de ahogy te írtad,ők is ilyesmit írtak.
    Te próbáltad már ezt az edzés módszert,van tapasztalatod róla?
  • TVelvet
    #24617
    Netán az izolációs "módszerről" olvastál?

    Mert ha igen, ott tény hogy lassan kell csinálni, de nem szakaszosan... Összehúzódott izomállapotnál ott tartani, aztán szépen lassan a teljesen gyújtott állapotban, ahol a súly már-már "nyújtja" az izomzatot.

    Egyébként ezt nem minden gyakorlatnál lehet alkalmazni...