33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #24697
    Nem tudjuk honnan indult, én is 52 kilóról kezdtem :D
    szavazzuk meg neki a bizalmat ;D
  • Roger6
    #24696
    És gondolod ha 60 kiló, a kaja rendben van, mi? Logikus...
  • Vaxi
    #24695
    :O
  • Vaxi
    #24694
    ha a kaja rendben van, és marad rá keret, miért ne vehetne egy adag tejsavót?
    nekem egyébként egyfajta jutalom is, mivel finom, és nem igazán szoktam édességet enni azon kívül.
  • Roger6
    #24693
    Szerintem te egyed el a tápkiegre szánt pénzt. Jobban jársz vele, és hatásosabb is. Bár nem olyan menő, mint a szkálytekes séker pohár. 60 kilóról havi 1-1,5 kg-ot simán lehet nőni megfelelő táplálkozás mellett. Olvass étrendek után, és próbáld betartani őket. Többet fog érni, mint a tápkieg.

    Mondjuk nem értem, hogy miért akar mindenki egyből fehérjét nyomatni, ha tudja, hogy a saját súlya (jelen esetben 60 kg) az lepkefing? Önmagában az nem fog tömeget pakolni rád, ha nincs a kaja rendben. Kicsit tájékozódj a témában. Vagy add oda egy csövesnek a pénzt, kb. hasonló hatásfok lesz. (Mielőtt belém állnátok, ott van, hogy kb )
  • Super Saiyan
    #24692
    Hali. 17 éves vagyok, 60 kilo (...) a kérdésem az lenne,hogy (szilárd étel mellett) reggel, edzés után dextrozzal, este tisztán 100% Whey Pro, vagy napközben és edzés után Power X-mass lenne a jobb? A cél a tömegelés (60 kiló lepkefing) sajnos mindkettőre nincs keret:(
  • Effe88
    #24691
    :D:D most aztán jól megmondta a tutit:DD:
  • DeerHunter01
    #24690
    Nem tudom, szánalmas egyszerűen.
  • Tyler1
    #24689
    De eleve az ilyen minek lájkolja be az oldalt? Látszik, hogy ilyen 2 hetes intenzív gyorstalpalón szerezte az internet-, és facebook-felhasználói tudását a helyi önkormányzatnál, és 60 évesen belájkol egy olyan oldalt, amihez semmi köze, nem is ért hozzá, de fikáz olyan valakit, aki igen :D

    Kb. mintha én beírnám a Don kanyar veterán túlélői oldalra, hogy "kabátban nekem is ment volna höh" :DD
  • DeerHunter01
    #24688
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    bírom ezeket az embereket amúgy, akkor bizonyítsa már be, hogy neki is menne, persze ilyenkor az a válasz, hogy nem akarja tönkretenni magát.....
  • Vaxi
    #24687
    válasz rá:
    "Poral =Porral
    Nekm = Nekem
    si = is
    Mene = Menne
    4 szóból egy se ment
    Inkább írni tanuljon meg
    IQ fighter"

    :DDDDDDDDDDDDDD
  • Tyler1
    #24686
    Scitec Fb-re feltölt egy képet a srác a formájáról, erre ilyet kommenttel alá egy papa, idézem: "PORAL NEKM SI MENE". Hát én akkorát röhögtem, hogy az nem igaz :DDDD
  • Effe88
    #24685
    nincs problémám:)
    csak kicsit furcsáltam, hogy törlésre került egy bodys(Schwarzis) kép ráadásul kérdésem is lett volna a képpel kapcsolatban...de hát ha nem hát nem:)
  • jazzy
    #24684
    Amennyiben problémád van a moderálással abban az esetben jelentheted a moderátori topicban.
  • Effe88
    #24683
    komoly
  • Vaxi
    #24682
    fél hét
  • Vaxi
    #24681
    Ronnie a mostani FIBO-n
  • Effe88
    #24680
    Egy Schwarzis kép nem fér el itt????Nem értelek de hát ha nem hát max kitörlöd ezt üzit is;)
  • jazzy
    #24679
    Effe88 nem látunk itt szívesen a marhaságaiddal együtt. Főleg azzal a stílussal amit a tippmix topicban is képviselsz.
  • DarkHorSe
    #24678
    aha aha, nem
  • csuszi
    #24676
    igen.
    amikor helyreállítod a vitamintbevitelt, akkor vitaminhiányos reakciókkal válaszolhat a szervezet pár hétig. 1-2.
  • Különc
    #24675
  • Roger6
    #24674
    20 kg-onként 1 liter mehet. Szóval két liternél igyál csak többet.
  • Renjike
    #24673
    töményből?
  • shaba23 #24672
    Ha töményből, akkor verigúd!
  • Renjike
    #24671
    én 2 liternél kicsit többet iszok naponta? iz det gúd?
  • shaba23 #24670
    Én is éreztem mostanában (a héten) hogy dög fáradt vagyok, de rájöttem, hogy hanyagoltam a folyadékbevitelt. Miután pótoltam, elég gyorsan helyreállt a rend.
  • DeerHunter01
    #24669
    Nem éreztem volna, hogy fáradtabb lennék , mióta szedem, pont egy kicsit az ellenkezője :)
    Bár multi pro után persze másabb....
  • DeerHunter01
    #24668
    Én is ezt szedem, de csak napi egyet. Igaz előtte semmit nem toltam, így ez is elég jól teljesít számomra.
  • MaRee
    #24667
    Létezik, hogy a vitamintól levert és álmos vagyok? Vettem egy Bioteches One-A-Day-t, most nem telik jobbra. Két szemet nyomok egy nap, ez így meg sem közeliti a Multi-Pro vitaminmennyiségét, de mióta kb egy hete szedem minden nap kurva fáradtan ébredek és egész nap gyenge vagyok.. Lehet a vitamintól? Vagy vmi más lesz?
  • Renjike
    #24666
    Nagyon szépen köszönöm :)
  • Különc
    #24665
    Mindegyik jó, szép nagy szemekből áll, nem kell hogy drága legyen. Lidlös német, osztrák fajtát szoktam enni
  • Renjike
    #24664
    az az :))) gyermeki megszokás :))
  • Különc
    #24663
    Mármint zabpehely?
  • Renjike
    #24662
    Tudnátok , műzli félét/márkát mondani? Illetve hogy hol lehet kapni? :))
  • Vaxi
    #24661
    egyet, egy jó nagyot. :D ez most kurva nagy mák volt.
  • jazzy
    #24660
    Mennyi kupont nyertél te amikor összeszarta magát?
  • Breki33
    #24659
    Ja még egy dolog mind a Biotechnél és Scitec-nél érdemes megrendelni a kártyát így akkor náluk akciósan 5%-os kedvezménnyel veheted meg a fehérjét.
  • Breki33
    #24658
    Énis Powerpro-n gondolkoztam második fehérjének a Scitec-es mellé, de szerintem most jobban megéri itt a baloldali ami most akciós



  • Vaxi
    #24657
    na, neked meg mi bassza a csőröd? csak nem bannoltak wowból?
    egyébként az ötvenet még nem értem el, de dolgozom az ügyön..