33479
12316971501353788406.png
  • Renjike
    #24777
  • DarkHorSe
    #24776


    kis lolzgym

    osszes video kotelezo:D
  • setuh
    #24775
    Hat ha csak edzes utan iszok akkor az heti 4...akkor te hogy ajanlanad,hogy minel tobbet tegyen ram?
  • Tyler1
    #24774
    Komoly tömeget ne várj, ha napi 1x akarsz inni.
  • setuh
    #24773
    Hat ez az,hogy nem akarnek ebbe bele verni egy vagyont,akkor ugy gondolom tart par honapot is akar,ha csak edzes utan iszok.
  • Vaxi
    #24772
    nem tudom meddig tart, jumbot soha nem használtam, csak sima tejsavót.
    edzés után a legfontosabb, ez az egyetlen alkalom, amikor a turmix jobb, mint a szilárd kaja, szóval ja, elég bőven.
    persze ha bírod anyagilag, reggelire a zabpehelyhez is nyomhatsz belőle.
  • setuh
    #24771
    Koszi a jumbot mar nezegettem,link kb mennyi ideig tart egy ekkora doboz?Es eleg ha edzes utan iszok egy adagot?
  • Vaxi
    #24770
    elég alacsony a fehérje tartalma :(
  • setuh
    #24769
    Ez milyen?
  • setuh
    #24768
    Eszek mar egy ideje amennyit csak birok(fel eve 62 kg voltam),de most ennel tobb nem megy,ezert kene vmi konnyebb modja a tapanyag bevitelnek.
  • Vaxi
    #24767
    nézzél valami tejsavót, vagy ott a jumbo.
    persze ezek is csak normális kaja mellett érnek valamit.
  • sapkafej
    #24766
    egyél többet
  • setuh
    #24765
    Ok,kosz a velemenyed,megkoszonnem ha valaki a kerdesemre valaszolna.
  • TVelvet
    #24764
    Egyél, az egész jó aztmondják
  • setuh
    #24763
    Hello!

    Melyik szert ajanljatok,tomegnovelok kozul?177cm/70kg,szeretnek meg magamra tenni par kilot,hetente 4x jarok edzeni.
  • Retsu
    #24762
    1 bizonyos szint után nemcsak h haszna van,hanem kötelező. Legalábbis aki nem akarja szétcseszni az emésztését pl. napi 2-3 kiló húsevéssel annak azért kell.
  • sapkafej
    #24761
    az ilyen szövegeket hagyjuk meg Bunnynak, neki legalább jól áll
  • shaba23 #24760
    Van neki más haszna, hiszen a fogyasztási szokások tanulmányozásával ki lehet szűrni a cicákat és a buzikat!
  • Vaxi
    #24759
    azt azért nem mondanám, hogy nincs más haszna, sőt.. de sokan többet tulajdonítanak neki, mint kéne :D
  • shaba23 #24758
    Én szedtem epret, rohadjak meg?!
    A shake edzés után pedig jutalomfalat, semmi más haszna nincs.


    Ahogy a só kötelező a palacsintába, úgy egyes sós kajákba a cukor.
    (vagy ha pl ajtót festesz fehérre, abba is szoktak keverni fekete festékből egy löttyintésnyit, hogy kihozza A fehérséget)
  • KaBuTo666
    #24757
    Köszi, akkor kipróbálom.
  • jazzy
    #24756
    Ellensúlyozza a savasat.
  • oliwwer
    #24755
    Igen. :)
  • KaBuTo666
    #24754
    porcukor? tényleg érdemes belerakni 0,5 evőkanálnyit? :-)
  • Effe88
    #24753
    jól néz ki
  • oliwwer
    #24752
    A múltkor kérte valaki a szósz receptjét:
    2 pohár joghurt vagy kefír
    0,5 Evőkanál mustár és porcukor
    2-3 gerezd foghagyma (összenyomva)
    só - bors (ízlés szerint)
    bazsalikom oregánó (szintén)

    Ez így elég tág, de bnőm is azt mondja, hogy soha nem sikerült még neki két egyforma ilyen szószt csinálnia. Próbálkozni kell, majd kitapasztalod/játok.

    Azóta készült egy másik, sajttal töltött pulykamell, kukoricás rizzsel, és a fentleírt szósz (amit én egyébként nagyon imádok):

  • Renjike
    #24751
    sajnálom , nem tudtam hogy nem szedtek semmit csak az ezekhez kapcsolatos kérdéseket akartam elkerülni :)
  • oliwwer
    #24750
    2-3 hét múlva már jól fog menni, de addig menjen az edzés minden izomra és a jó kaja. Ezt a nem szedek semmit meg hanyagold itt, mi sem szedünk semmit, csak sapkafej, de ő hülye :D
  • Renjike
    #24749
    amúgy az ilyen shake , bogyók , porok meg ilyenek...
  • Renjike
    #24748
    akármi ami a tányérom előtt nem röfögött , kukorékolt és nem is az anyóka szedi ki a földből :D
  • DeerHunter01
    #24747
    Mit értesz mesterséges szutyok alatt ?
  • Renjike
    #24746
    azért írtam hogy nem szedek semmit hogy semmi mesterséges szutyok nincs bennem ami esetleg rásegítene.



    Nem 0ról indultam most hála égnek :) és először elég sok időbe telett mert csak össze vissza edzettem.
  • csuszi
    #24745
    nem szedek semmit pedig meg se láttam...
  • csuszi
    #24744
    mindet elvesztettél amikor abbahagytad.
    0ról indulsz és annyi idő alatt érsz vissza mint amikor elsőnek csináltad.
    ilyen kevés alap nem marad meg. még 1 év is mehet néha a kukába, nemhogy hónapok. tanulság, akár csak ha heti egy is marad, de maradjon egy edzés, az minimalizálja a károkat.
    heti max 2 fekvő. amikor megállsz ejtsd heti egyre. nézd meg a body.builder fekve videóját, abban szépen mutatjákj a hibákat és a helyeset is. végső esetbenm levideóztatod magad feltöltöd, ide belinkeled megmondom mi szar.
  • DeerHunter01
    #24743
    Elég hamar visszafog jönni az erőd szerintem, ha ráérsz akkor én azt mondom, hogy 4 napos edzéstervet nézzél. Fekvenyomásban én elég gyenge voltam (most se vagyok nagy fekvenyomó) , de aztán elkezdtem egykezesekkel nyomni, meg közben elég sokat fejlődött a vállam, tricepszem, pár hónap után megpróbáltam megint rúddal és sokkal jobban ment,azóta azzal csinálom.
  • Renjike
    #24742
    Na , épp aktuális a téma mostmár úgyhogy lenne egy (vagy kettő ) kérdésem. (Csak fekvenyomásról)

    16 éves vagyok , 190 Cm magasságot alulról súrolom , 80 kg .
    Tavaly elkezdtem hébe hóba edzeni itthon , ismerőstől vett , összetákolt dologgal . Egész jól ment ahoz képest hogy akkor kezdtem , elég puhány voltam és meg is erősödtem . Októberben jó pár dolog miatt abbahagytam és ezidáig elvoltam mint hal a szatyorban így visszagondolva hatalmas hiba volt. A 0ról kezdtem és ahoz képest hogy elég sokat pepecseltem kezdő voltam stb 50-60 kiló között szépen nyomtam fekve , meg az ilyen hasonló dolgok . Most újrakezdéskor eléggé ledöbbentem hogy a 35 kilónál (ami igencsak egy pálcika srácnak lenne elég ) teljesen ki voltam akadva . Szerintetek mennyi idő amire elérem újra a 50-60 körüli állapotot illetve a saját testsúlyom? Ill. heti hány napos edzést ajánlotok? (ráérős fajta vagyok sok dolgom nincsen vagy úgy osztom be a dolgaim hogy rengeteg szabadidőm és rengeteg a szabadidőm bár néha jól esik de ne mindig a Bátölfíld és a hozzá hasonló Pc játékok vegyék el az időm )

    Nem szedek semmit , diétaszerűségen élek (inkább csak egészségesebben táplálkozom)
  • Effe88
    #24741
    járok(unk)
  • shaba23 #24740
    Aztán gyúrni jártok-e még?
  • pamparampa
    #24739
    felőlem kínaiul is magadra varrathatod hogy "lószarba tunkolt macskafasz" vagy amit akarsz, te bajod.te mit magyarázol hogy nem ismernek el?ezt írtam NEKED:

    #24726
    "grat az eddig elértekhez,sok sikert,kitartást"

    ha szeretnéd leírom neked angolul, hátha úgy megérted, magyarkám. :)
  • DarkHorSe
    #24738
    nemigaz hogy te nem vagy szittyakurucvitez, mint minden RENDES magyar :D