33479
12316971501353788406.png
  • sosemt
    #24817


    Aki így néz ki az csak fekvenyom és semmi mást? vagy mire véljem ezt? undorító
  • oliwwer
    #24816
    Itt le tudod tölteni.

    Elképesztő rendes vagyok ma..
  • Breki33
    #24815
    Megvan valakinek ez a könyv, elektronikusan?

  • DeerHunter01
    #24814
    1. olvasd végig az alapismereteket, értelmezd, gondolkodj rajta
    2. nézzél egy minta étrendet a céljaidnak megfelelően, aztán ahhoz hasonlóan próbálj étkezni
    3. válassz ki egy kezdő, átmozgató edzéstervet , azt toljad 1-2 hónapig, a terembe úgyis összeszedsz majd rengeteg infot :) sok sikert!
  • liverpool123
    #24813
    Lapos has+vastagabb kar felállást csak külön-külön lehet elérni. Először célszerű tömeget növelni, aztán szálkásítani.
    Konditerem ajánlott, mivel sokkal hatékonyabban tudod edzeni az egyes izomcsoportokat. Ettől függetlenül futás, úszás is ajánlott.
    És a legfontosabb: KAJA! :)
  • rigaman
    #24812
    sziasztok! Nagyon kezdő vagyok még ebben a témában és ezért egy kevés segítséget, tippet szeretnék kérni tőletek.
    Szeretném kicsit átformálni magamat. A felállás az lenne, hogy lapos hasat szeretnék meg vastagabb karokat. Ezt csak edzőterembe tudom elérni vagy akár itthon is?
    Elkeztem már itt olvasni a Faq-t meg már több oldalt is átböngésztem de sajna azt sem tom hol kezdjem el.
  • Tyler1
    #24811
    Még mindig ez a kettő a legnépszerűbb tömegnövelő, ha a V35 bevált, akk maradj annál.
  • Gladiator
    #24810
    A Volumass 35-nek van már valami frissített változata? Mikor kb. 4 éve gyúrtam, akkor azt ittam és nagyon bejött, szálkásan nőttem, alig volt rajtam zsír. Aztán két éve ajánlották helyette a Jumbo-t, hogy elméletileg az annak a továbbfejlesztett változata, és bár nőttem tőle, mint a hülye, de a nagy része inkább zsír volt, pedig sokkal jobban, rendszerezettebben edzettem/ettem, mint korábban.

    Most ismét elkezdenék gyúrni, és a Volumass 35-t szedném, ha csak nincs vmi igazán jó új változata. Mittom én, Volumass 45, vagy vmi:D
  • Solt
    #24809
    Csak mert előrébb van! :D
  • Roger6
    #24808
    Mert aki guggol, az magasabb
  • Solt
    #24807
    Oké, köszi a jó tanácsot, megfogadom!
  • Solt
    #24806
    Miért nem a legmagasabb? :D
  • Solt
    #24805
    Mert az rasszizmus lenne! :DD
  • Roger6
    #24804
    Miért nem balról a 2.?
  • Effe88
    #24803
    ezt a képet, hogy hogy nem törölte a hg????
  • shaba23 #24802
    A kép mellé kéne egy videó is, amin hangosan olvasnak:)
  • KaBuTo666
    #24801
    jobbról a 4. álló köcsögnek üzenem hogy olyan vékony a lába a felső testéhez képest mint cerkája a két heréjéhez képest. (látszik hogy lábedzést nem csinál)
  • DeerHunter01
    #24800
    szegény elnyomott cigányoknak nincs pénzük kajára/kokszra/tápkiegre, mindenhol csak üldözik őket :D:D
  • DarkHorSe
    #24799
  • Sephirot T
    #24798
    túlsúly...aha...

    meg hogy testépítők hamar meghalnak...nyilván...és akkor fel is hozzák pont az indiai esetet ahol pont nem véletlenűl nyiffant ki 3 versenyző a bizonytalan forrásokból megszerzett vízhajtók miatt,persze ők meg az átlagember mit sem tudnak erről és rögtön jöhetnek a közhelyek: Látod he?Ki vót gyúrva oszt meghalt,nem szabad ilyet... Nah ennyit a szutyok agyromboló tévéről
  • Vaxi
    #24797
    ő csak trollkodik, de én nevettem egyet :D
  • KaBuTo666
    #24796
    Ezzel a bemutatkozással tapadnak rá a roma nők. :D
    Az a Yuri Boyka féle írást meg nem kell komolyan venni, ő is csak kitalálta az egészet, lehetetlen hogy ezt egy ember komolyan leírja. :D Vagy nem? :-o
  • Effe88
    #24795
    azt én is néztemsytnholos barmot beraknakS:S:S:S:s:
    meg a dr.nő szerinte akin sok az izom annak bizony túlsúlya van:S:S:S:S
  • Vaxi
    #24794
    Molnár Péter a retek klubbon.

    testépítésről beszélnek, és greg valentino van a háttérben. nyomorékok
  • Vaxi
    #24793
    olvasd el a bemutatkozását :DD
    itt egy másik szintén onnan, bár ez csak egy mezei troll, de röhögtem rajta

    "Üdv! Azzal a problémával fordulnék hozzátok,hogy úgy akarok kinézni,mint a Scott Adkins.Ez önmagában nem probléma,mert szerintem arányos,meg minden és tetszik.90 kiló vagyok 175 cm magas,van rajtam felesleges zsír bőven.De nem vagyok annyira kétségbe esve,mert most csináltam magamnak egy jó kis étrendet: reggeli: 10 deka párizsi 2 zsömlével,meg valami zöldséggel,ebéd: ami épp akad itthon,vacsora: 10 deka párizsi egy fél tömlősajttal és két zsömlével.Edzésnapokon edzés előtt egy órával 2 nyers tojás, edzés közben kék Balaton szelet,van hogy akár 3 is.Emberből vagyok,tehát szoktam nappal is össze-vissza zabálni ami épp akad,de a kaja attól még rendben van.Edzeni is szoktam elég keményen.Fekve nyomni szoktam,hogy nagy karom legyen meg vállam.Most akarok edzéstervet váltani,konkrétan ezért is fordulok hozzátok.
    Tehát: A zsírt át alakítom izommá,ez oké lenne,de sok idő az?És egyáltalán egy az egyben át fog alakulni,vagy veszít a tömegéből?Úgy értem,hogy most van rajtam kb 25 kiló zsír,abból hány kiló izom lesz,25 ,vagy kevesebb?És bele merjek e vágni a Scott Adkins interneten közzétett edzésébe?Vagy egy lightosabb Rubint Réka videó utánzással kezdjek átmozgató jelleggel?És ha már hús,akkor melyik lehet a jobb,a baromfi,sertés,vagy marha,vagy pulyka párizsi?Marha párizsit tolok,mert a vörös hús fogyasztása jót esz a vörös vértesteknek,jó ez,vagy legyen más inkább?És még egy kérdés,bár elég ciki,de megkérdem: a péniszem is meg fog nőni nagyobbra?Haverom danabolozott és azt mondta neki nőtt 6 centit.Nem néztem meg ugye,de lehetséges ez?
    Válaszotokat előre is köszönöm,azok nevében is,akik hasonló gondokkal küszködnek és most kapják majd meg ők is a választ.

    Üdv: Yuri Boyka"
  • KaBuTo666
    #24792
    Bacsa Beni "(Izom)"
    Befigyel a neve.
  • Vaxi
    #24791
    faszbúk kérdés :DDDDDDDDD

    ha valakinek nem lenne hozzáférése
    "Shop.Builder Testépítő Webáruház
    hány éves kortól lehet scitec nutritiont szedni?"

  • DeerHunter01
    #24790
    Nem az ízről szól ez a dolog, gyűrd le és kész, először rossz lesz lehet, aztán már úgy fogod inni, mint a vizet :D
    Én sokáig csak tejjel bírtam inni a tömegnövelőt, de olvastam, hogy lassítja a felszívódást, azelőtt vízzel próbáltam 1-2x de kb okádnom kellett :D
    Végül rászántam magam, aztán 2-3 hónapja már vízzel iszom és még finom is.
  • Attila8805
    #24789
    Ki tud nekem olyan tömegnövelőt mondani amitől nem leszek rosszul ? :D
    Max gain plus-om van Biotechtől de ha csak a szagát megérzem is hányingerem van nem hogy meginni XD
    Kín szenvedés.
  • DeerHunter01
    #24788
    Én is 53 kilósan kezdtem kb másfél éve, most vagyok 66-67 körül 174 cm magas.
    Alapismereteket olvasd el, onnan el tudsz indulni, ha valami nem megy írj.
  • shaba23 #24787
    Egyébként meg örülj neki, gondolom kockás a hasad:)
  • Különc
    #24786
    Holnaptól érettségi van, majd ha az megvan majd nekiállhatsz ennek is
  • shaba23 #24785
    olvass, egyél, emelgess súlyokat
  • Slinky Cyle
    #24784


    mit csináljak? 56 kilo vagyok fiú létemre, és szeretnék hízni annyit, hogy normálisan nézzek ki.
  • Retsu
    #24783
    Nyakhoz húzás nem túl jó a vállnak... Ha a többinél is érzed, lehet nem ártana pihentetni, és/vagy ilyen rotációs mozgásokat csinálni a vállra.
  • Renjike
    #24782
    tárogatásnál , nyakhoz , mellhez húzásnál (szélesebb fogásnál.) olyan feszülés szinte fájdalmat érzek... nem tudok vele mit kezdeni , edzésben eléggé hátráltat , kibirom de eléggé zavaró.
  • Tyler1
    #24781
    Próbáld számolni, hidd el, hogy gyorsabban jönnek a kilók, ha a "sokat eszek" helyett pontosan a testsúlyodhoz mérten eszel. És akkor a tömegnövelő is látványosabb eredményt hoz.
  • Vaxi
    #24780
    a guggolós rész az edző emberek 80%-ra igaz. szörnyű. :D
  • setuh
    #24779
    Eleg valtozatosan eszek,minden nap mast,ezert nem igazan tudnam kiszamolni...Ha minden reggel iszok egyet es edzes napokon edzes utan is,az ugy gondolom csak erne valamit.
  • Tyler1
    #24778
    Eleve, ha 4x iszol egy héten, akk a maradék 3 napban nincs plusz tápanyagbevitel. Vagyis csak kidobott pénz lesz. Számold ki mennyi fehérjét, és ch-t viszel be szilárd kajából egy nap, és ahhoz mérten kell kiegészíteni sékkel. Ezt nem lehet csak randomban inni, mert ha nincs meg más forrásból a megfelelő tápanyag, akkor magában nem ér semmit a tömegnövelő.