33479
12316971501353788406.png
  • KaBuTo666
    #24857
    Akkor béna vagy mint a kutyaszar. Gyenge is. Csináld tovább ahogy eddig, egyszer majd sikerül kinyújtanod 1 kilóval.
  • Roger6
    #24856
    Nem-nem, többet nem is írok.
  • Vaxi
    #24855
    Roger, ebből flame lesz :D
  • Renjike
    #24854
    csak az edzésen belül a fekvő illetve ez a döntött törzsű gyakorlatok . Állva és üllve teljesen hibátlanul megy.
  • KaBuTo666
    #24853
    De csak tricepsz edzésnél vagy alapból nem tudod egyenesen kinyújtani?
  • Renjike
    #24852
    semmi soha , sokat könyökölök és a bőr elég kemény ott , ezen kívül semmi baja. Roppanni sem roppant soha sem.
  • Tibi7
    #24851
    Nem volt valaha valamiféle könyöksérülésed?
  • Renjike
    #24850
    fekvő tricepsznyújtásnál ugyan ez.
  • Renjike
    #24849
    eddig inkább csináltam más gyakorlatot , de Lórugás gyakorlatnál nem tudom kinyújtani teljesen a kezem , a súly mennyisége teljesen mind egy. Van kicsi 2 kilós súlyzóm is és nagyobb összeszerelhető , nehéznek nem volt nehéz de mivel az összeszerelhetővel meg probáltam csinálni és egy idő után nem tudtam jobban nyújtani a karomat , ismerősöm aki velem edz megkértem hogy nézzen rám és még korántsem volt egyenes a karom . Váltottam kis súlyzóra (2kg) és ugyan ez és ugyan ott állt meg , akárhogy erőlködök és próbálom egyáltalán nem tudom végrehajtani.

    Valami tipp?
  • Renjike
    #24848
    én ugyan ezen estem túl októberben egy hétig voltam ebben az állapotban 6 kiló minusz ........
  • KaBuTo666
    #24847
    jobbulást, ilyen fosás volt velem 3 hete de csak 1 napig jártam a klotyóra. :S
  • TVelvet
    #24846
    én meg elkaptam vmi brutál gyomorrontást, buktam vagy 4 kilót az tuti... 3 napja csak a klotyóra járok. doki szerint van valami vírus mostanában, szal vigyázzatok.
  • Klemice
    #24845
    le is dobtál két kilót ugye?
  • Renjike
    #24844



    én ettem ma 2 gombócot :((
  • KaBuTo666
    #24843
    az isten verje meg hogy most megkívántam egy fagyit! be is tolok egy kilóval de nem merem mert nem akarok fogyni!! hisz testtömegnövelést folytatok!
  • Effe88
    #24842
    nagyon veszííílyes:D:DD:
  • Tyler1
    #24841
    Nyilván a marketingnek, meg a médiának fontos szerepe volt a kis birodalma felépítésében, de ez nem csak az ő esetében van így. Amit a média reklámoz, arról az ember hajlamos el is hinni, hogy az biztos hibátlan(lásd pl. a teleshopokat).
    Isten meg azért lett belőle, mert egy látszólag hihető "fájdalommentes ellenszert" talált korunk népbetegségére. Bundáskenyeret eszik olajban sütve, meg fagyit zabál, és fogy! Több nem kell egy túlsúlyos embernek, h azonnal bekajálja a hülyeséget. Okosan csinálja.
  • Roger6
    #24840
    Aha, szóval az üzenőfaladon megjelenik? Akkor lájkoltad.
  • Sephirot T
    #24839
    Nyilván igazatok van,de itt nem csak erről van szó,hanem arról hogy ebbe a csodás országba az emberek nagy része csak annyit lát amennyit elé raknak,azon túl semmit.
    Nem hinném hogy Norbi a munkássága miatt jutott erre a szintre,tény hogy tett le 1-2 dolgot az asztalra de közelsem annyit ami miatt ilyen isntenitést érdemelne szerintem.Ha nem nyomják orrba-szájba a Norbis okádékot tévébe meg mindenhol máshol akkor lehet azt se tudnánk ki a faszom az a Norbi
  • DeerHunter01
    #24838
    én nem lájkoltam, mégis látom a képeit
  • Tyler1
    #24837
    70%-uk túlsúlyos, és nagy részük nő. Norbi értük van, nem a Vörös Zoli félékért. Persze, hogy dicsérik, mert van akinek ez a cél, nem az izomépítés.
    Amúgy amennyi lóvét összeszedett ebből a népbutításból, hát annyiért én is felvenném a bohócmaszkot.
  • Roger6
    #24836
    Hát mivel azok látják a képet és a kommentjeit akik lájkolták, így valószínű azok kommenteltek, akik kedvelik. Szerintem logikus.
  • DeerHunter01
    #24835
    Végül is érthető amit csinál, minél több pénzt akar hozni a kajájából meg a videóiból, nyilván nem fogja azt írni, hogy nyomassátok scitec/biotech/stb. tömegnövelőket és vitaminokat.
  • Sephirot T
    #24834
    inkább az a siralmas hogy kommentekbe mindenki dicséri hogy milyen szuper dolog ez,és mind azt hiszi magáról hogy bezzeg ő egészséges és fitt
  • DeerHunter01
    #24833
    Mert a norbi kaják olyan hiperszuper egészségesek, hogy abból minden szükséges dolgot fedezni tud.
  • Vaxi
    #24832
    de hogy lehet ennyire kibaszottul agyhalott valaki?
    "még vitamint sem szedek" és erre büszke vagy bazdmeg?!?!?
  • DeerHunter01
    #24831
    ezt olvastam én is :DDD
    mellével am miújság van? :D
  • Vaxi
    #24830
    Megvan az év szellemi fogyatékosa


    " mert szerek nelkul nem lehet tovabb fejlodni, en pedig meg vitamint sem szedek."

    norbika
  • Effe88
    #24829

    sok sikert
  • Klemice
    #24828
    Szevasztok, elkezdtem én is a tömegelést, kezdetnek ezeket vettem:
  • smith09 #24827
    Oki.

    Úgymond fegyencedzés. :-)
  • Effe88
    #24826
    nekem nincs bajom vele
  • Roger6
    #24825
    Hol írta azt, hogy baj?
  • smith09 #24824
    De mi ezzel a baj ?
    Szerintem semmi.
  • Effe88
    #24823
    ez nem csinál semmilyen súlyzós edzést
    nyomja otthon a fekvőtámaszt meg a felüléseket húzodzkodásokat ennyi
  • pamparampa
    #24822
    kérdeznék

    mit lehet tenni annak érdekében hogy tömörödjön az izom?igaz hogy ha csak simán megfeszítem az izmot edzések közben 10-15 mp-re akkor idővel tömörödik?csak a félreértések elkerülése végett, zsír most elég kevés van rajtam szóval nem az a probléma.
  • KaBuTo666
    #24821
    Synthol hogy csöcse legyen. xd
  • pamparampa
    #24820
    mé' áll szét a kéz?
  • TVelvet
    #24819
    lehet a melle jobban nő mint a többi, nem egyedi eset
  • Breki33
    #24818