33479
12316971501353788406.png
  • shaba23 #24897
    Nem arra gondoltam, hogy mit szedjek, hanem az edzés mikéntjére:)
    1 hónapja kezdtem melózni, de így is leugrott rólam majd 6 kiló, pedig a kaja mennyiségén még emeltem is :( Mondjuk szerencsére ennek egy jó része onnan ment le ahonnan kell, a vádlim sose volt ilyen szálkás mint most:D)
  • KaBuTo666
    #24896
    Szteroid?
  • shaba23 #24895
    Napi 9-12 óra nehéz fizikai munka mellett hogy lehet beilleszteni az edzőtermet? Ugye az izom napi szinten van terhelve sokat, nincs pihenő, max a hétvége, erre mennyire lehet még ráedzeni?
  • shaba23 #24894
    Liszt, élesztő, víz/tej, cukor/só, gyúródeszka!!!
  • Effe88
    #24893
    Fehérjét:)
  • mikiking
    #24892
    Sziasztok,szeretnék valami szert venni a gyúráshoz. BSN Nitrix 360 tablettás között,és Epozine O2 között gondolkodom... Valami tapasztalatok,vagy ötletek,hogy melyiket ??
  • Roger6
    #24891
    Önuralom, önkontroll -- hát nem tudom, ezzel nem értek egyet (nem olvastam el amúgy).
  • Regiujzenek
    #24890
    A testépítésnek hatalmas szerepe van a jellemformálásban és a személyiségfejlődésben:
    Személyiségépítés testépítéssel
  • center86
    #24889
    Diéta időszakában, edzés után szoktatok ch-t tölteni? Ha igen, akkor mit érdemes és milyen mennyiségben (testsúlyhoz, vagy napi fogyasztáshoz viszonyítva)?
  • Vaxi
    #24888
    jaja, idegesítő, de zseniális húzás.
  • Tyler1
    #24887
    Ez az új játék is okos volt a scitec-től, mert azóta boldog-boldogtalan teleirkálja a jelentéktelen hülyeségeivel az oldalt
  • DeerHunter01
    #24886
    melyik terembe jársz?
  • Vaxi
    #24885
    mi ezt azzal oldottuk meg, hogy reggel 7-re járunk edzeni, munka előtt. :)
  • Effe88
    #24884
    fekpadból van három is
    csiga meg egy van pontosabban egy pár:D:D:D
  • Tyler1
    #24883
    Örülj neki, legalább nem a padokon nyomják a 2 órás mellprogramot a strandciciért.
  • Effe88
    #24882
    azt bírom mikor guggolnak gecc vietnámi papucsba:D:D
    nagy mágusok:D
  • jazzy
    #24881
    Eredeti lábbal :DD
  • JohnnyNapalm
    #24880
    sajnos én már láttam ilyet
  • KaBuTo666
    #24879
    itt így van, oké? az más kérdés hogy levetik és eredeti lábbal futnak!
  • JohnnyNapalm
    #24878
    azt te csak hiszed:DDD
  • KaBuTo666
    #24877
    előnyük: a papucsosok nem használják a futógépet.
  • Effe88
    #24876
    faxom a sok papucsos majomba akik az egész edzésüket a csigánál töltik-.-
  • DaemoonHunter
    #24875
    Nem tudom ki volt már hasonló helyzetben, de a tavalyi gyors tömegelés után kicsit visszavettem, vizsgaidőszakban pár kilót fogytam, viszont akkor gyomrom maradt mint egy tehénnek :D Amit elkezdtem: sok apró étkezésre bontottam a napi kajálásokat, de 1 hónap után az eredmény majdnem nulla, pedig a gyomor, legalább is nálam gyorsan szűkül.
  • Brolly
    #24874
    Ha valakit érdekel, a metroban 1014 Ft a csirkemell filé!
  • Brolly
    #24873
    Hali! Úgy 3 hónapja volt egy szép kis kulcscsonttörésem ami miatt nem gyengén kiestem az edzésből. Úgy egy hónapja kezdtem el újra normálisan edzeni, és hála az izommemóriának (ezúton is köszönet neki) kb. ott tartok most ahol a sérülésem előtt. És úgy döntöttem, hogy elkezdek szálkásítani. Glutamin megy reggel aerob előtt-után, du. edzés után a tejsavóba + este lefekvés előtt. Kérdésem az lenne, hogy lefekvés előtti glutaminhoz mennyire szükséges a lassú felszívódású fehérje, gondolom fontos, de mivel nem vagyok profi, így gondoltam, -spórolás céljából- elhagyom, és csak glutamint tolok, hogy azért mégse vessem magam annyira a katabolizmus alá :/ Tejsavót inkább tartanám meg mint a lefekvés előttit.
  • JohnnyNapalm
    #24872
    teljesen természetes, egyszerűen elég kevés zsír van rajtad ahoz hogy kilátszódjon, inkább örülnöd kellene neki
    emiatt aki azt mondja rá hogy fúj az nyilván nem igen sportolt még életében:D
  • DeerHunter01
    #24871
    Edzéskor tágulnak az erek, nagyobbak lesznek, így sokkal jobban láthatóak is.
    Főleg edzés közben jön elő nekem, hogy a bicepszemen meg az alkaromon dudorodik az ér rendesen. Melyik terembe jársz amúgy?
  • Odacsap77
    #24870
    Sziasztok,

    Elkezdtem mostanában felülésezni,konditerembe járni, és azt vettem észre, hogy a kezem (mióta járok edzeni) nagyon eres lett. úgy kell elképzelni, hogy szó szerint kijönnek az erek, a kézfejemen a legjobban, de végig a karomon. A hasamon is látszik 1-2 ér, de az nem jön ki, csak egyre jobban látszik, hogy ott van. a vádlimon is van egy ilyen ér, ami nagyon látszik..-engem nem zavarnak, sőt néha kifejezetten tetszik () de mások sokszor kérdezték hogy miért ilyen eres fúj stb.

    Most ez minek az oka lehet, illetve lehet ellene tenni valamit, vagy valamit rosszul csinálok?
  • KaBuTo666
    #24869
    Megnézted te is googlen, mi?
    Azért szó-szó, a vádli edzést kifelejtette.

    Nyújtani se nyújtott edzés után, aztán jött a tricepsz nyújtás ülve egykezes súlyzóval ami nekem is szerepel az edzésemben és kiderült hogy mindjárt nagyobb mozgástartományban tudom tenni/mozgatni a karomat. Hát mondtam neki ennyit erről hogy nem nyújtasz, aztán az lett belőle hogy felfogta és végigcsinált velem edzés végén egy nyújtást amit én szoktam. Na de mind1, jó arc a gyerek azért nem akarom szarrá kibeszélni itt de hát fárasztó tud lenni az ilyen, de nyilván mert ő régebb óta edz mint én...én meg még 1 éve se de érdekes hogy mégis felfogtam és megértettem hogy bemelegítés és nyújtás is egy fontos szerep a testépítésben már akkor mikor elkezdtem ezt az egészet.
  • 0Fritz0
    #24868
    Valamit biztos fog használni. Ha mást nem, akkor legalább egy ideig lelkesen fog lábazni. :)

    (Annyit pontosítanék, hogy a legnagyobb a farizmunk, mielőtt kapnám az ívet. :) )
  • KaBuTo666
    #24867
    Ez meg azt hiszi hogy fejlődni fog mint a terminátor csak mert elkezdett lábazni.
  • 0Fritz0
    #24866
    Combunk a legnagyobb izmunk.
    Közvetlenül nem, de az anyagcserénket lábazással "felgyorsítva" közvetve hatással van egész testünk fejlődésére.
    Nálunk is vannak ilyen arcok, de őket még ezzel sem lehet rávenni a lábazásra. :)
  • KaBuTo666
    #24865
    Egyik kolléga a konditeremben sosem lábadott csak a felső testét edzette a hasizom kivételével...na most én próbáltam megértetni vele hogy lábát és a hasát is vesse alá egy edzésnek de süket fülekre talált.
    Ám ma, ma, hétfőn hirtelen lábedzést folytatott. Megkérdeztem hogy hogy hogy hogy hogy hogy lábazik?
    A válasz:
    "Azt hallottam hogy a lábedzéstől jobban fejlődik a felső test."


    He?
  • Fec papa
    #24864
    Sziasztok!

    Keresgélek neten, vagy magamnak próbálnék összeállítani edzéstervet, de úgy hogy nem tervezek konditerembe menni, súlyok nélkül, valami intenzív edzés, mellette kevés szénhidráttal, elsősorban zsírégetés lenne a szándékom, mostanában nem sokat mozogtam sérülés miatt, és felcsúszott egy 10-15 kiló. Esetleg ha tudtok valami ehhez hasonló edzéstervet légyszíves osszátok meg velem is.
  • 0Fritz0
    #24863
    Azt valaki elmagyarázhatná, hogy a mellkas néhány milliméteres tágulása miként is segít a vállnak emelni.
    Erőkifejtés közben vagy belém szorul a szar is, vagy kifújom a levegőt.
    Persze lehet cifrázni, de akkor a delikvens vigyen sámándobot is magával, csak hogy teljes legyen a műsor.
  • Retsu
    #24862
    Úgy értem a gyakorlatok nagy részéhez képest fordítva. Én mindig a pozitív szakaszban lélegeztem ki, mert úgy tudtam jobban dolgoztatni mindent. De ilyen logika alapján nemcsak az oldalemelés a kivétel, hanem pl. az előre is... mondjuk az személy szerint nem érint, nem kell plusz az első deltára. Szal ez a módszer nekem elég természetellenesnek tűnt. Amúgy tényleg ellentmondásos "van hogy én annál sem így lélegzek" pff... Akkor ugyan hogy kell, váltogatni vagy mi?
  • Tyler1
    #24861
    Én is emeléskor lélegzek ki, így is volt természetes mindig, de pl. BB-n is így írják. "Belégzés után hajlítsa be enyhén a könyökét, majd kilégzés közben emelje félkörívben fel a súlyzókat valamivel a vállmagassága fölé"
    De Bunny is elég ellentmondásos ezzel kapcsolatban.
    "az olalemelés azért kivéel mert a felfelé irányuló mozdulat közben tudod jó teleszívni a tüdődet! de van hogy én annál sem igy lélegzek!"

    Szerintem kilégzéssel emelni koncentráltabb terhelést jelent, ha tágul a tüdő az rásegít az emelésre(különösen ha már fáradt az izom). De sry ha rosszul tudom, én így jobban érzem, és kényelmesebb is.
  • csuszi
    #24860
    már nem azért de az miért fordítva? :D
    nem úgy logikus és természetes hogy akkor veszed amikor felemeled a karod, ergo a melled domborítod, a vállad emelkedik?
  • Retsu
    #24859
    Hi! Oldalemeléssel kapcsolatban: a sárga könyben olyat láttam h fordítva kell lélegezni, tehát emeléskor kell venni a levegőt... mai edzésen kipróbáltam, rohadt kényelmetlen volt/kisebb erőt is tudtam kifejteni. Szerintetek van ennek tudományos magyarázata h tényleg így kell, vagy baromság?
  • Renjike
    #24858
    ez köcsög xD , majd meglátjuk .