33479
12316971501353788406.png
  • KaBuTo666
    #24937
    Marad a 3. Nem bombázom szét.
  • KaBuTo666
    #24936
    De gondolom nem ma kezdted, olyan 2 éve benne vagy. :D
    Megy a bicepsz, tricepszre 4 gyakorlat és meglátjuk hogy reagál rá az izom.
  • pamparampa
    #24935
    nekem a hát az 6 gyakorlatból áll.megbombázom mindenhonnan.
  • pamparampa
    #24934
    namost.fehérjebevitelem olyan szintű volt eddig hogy fájt is a vesém.magas volt a húgysavszintem.szóval vissza kellett vennem a sok húsevésből.(ha valaki nem értené hogy fordulhatott ez elő akkor: 78-80kg-osan napi fél kg hús, elméletileg (tudjuk ki szerint: akinek nevét nem mondjuk ki) 600g kéne, hát ez az ami egyenes út a köszvényhez)amit írtál hogy nem épül be mind az totál egyértelmű (számomra legalábbis).fehérje kipisil vagy energiává alakít.viszont az a rengeteg szénhidrát.a fantáziám az hogy egy része visszatöltődik izmokba, egy részét felhasználjuk energiaként, egy része meg megy zsírba.hát itt kíváncsi lennék az arányokra.ennek kéne utána nézni.erről én infót nem találtam.
  • KaBuTo666
    #24933
    Bicepsz, tricepszből van 3 gyakorlat, a nagy izmokra mint a hát, mell, láb arra 4.
  • csuszi
    #24932
    én ezt úgy szoktam magyarázni pl vitaminoknál, hogy lehet x mg c vitamin a szervezet szükséglete, de nem pohárba töltjük, hanem tölcsérbe. :)
  • Sephirot T
    #24931
    Edzés alatt gyakorlatot értel?Vagy csak nekem nem tiszta hogy mit akarsz ezzel mondani?
  • KaBuTo666
    #24930
    Egy kérdésem lenne...eddigi edzésterveimben 3 db edzést kapott a bicepsz és a tricepsz izom heti 1x. Na most a személyedző lelépett, új nincs, viszont nekem új edzésterv kell így ki is dolgoztam magamnak egyet de kicsit tanácstalan vagyok, hogy mehetne e a 4 db edzés bicepszre és tricepszre hetente 1x. Néztem interneten és találtam is olyan edzéstervet ahol 4 db volt, de mellette volt 6 db hátedzés ami nekem sok lenne mert a nagy izmokra 4 edzésem volt és nem is kell több. De gondolom ez is olyan dolog hogy próbáljam ki és meglátjuk, de azért megkérdezem itt is egy két úriember mit mond, lassan 1 éve vagyok a testépítésben és edzéstervet még nem dolgoztam ki magamnak ezért vagyok visszafogottabb. Amúgy meg a karom fejlődik legkevésbé a többi izomzatomhoz képest. Előre is köszi.
  • Effe88
    #24929
    nem próbáltam
    fehérjén és vitaminon kívül én nem használok semmit:)
    csak azért írtam mert jobbakat írtak róla, hogy jobb mint a nitrix de ne görcsölj ezen ennyit nem ezen fog múlni elsősorban a fejlődésed:)
    nitrix 360 tabi 15 ezer
    epozine 180 tabi 14 ezer
    egy a cég is ráadásul
  • mikiking
    #24928
    és az miben más ? mivel jobb ? Hogy tudjak mindkettőről valamit,mert a külömbséget azt nem tudom. Pedig eleget olvastam
  • DeerHunter01
    #24927
    Ha az összes tápanyagot hasznosítaná a szervezet és menne az izomba, akkor 1 hónap alatt jó kajálás mellett brutál lenne mindenki :D
    Sajnos nem így megy. Azért kell bevinned megfelelő mennyiséget fehérjéből és szénhidrátból, hogy tuti meglegyen az a mennyiség, amennyi elég lesz az izmoknak a fejlődéshez. A maradék ch hova megy amit nem dolgozik fel a tested? A fantáziádra bízom.
  • Effe88
    #24926
    Epozine 180-at vedd
  • pamparampa
    #24925
    na!homályosítsatok már fel pls. :)
  • csuszi
    #24924
    majd kérlek idézd már hol írtam hogy káros.
    pedig azt hinné az ember nem volt hosszú a hozzászólásom hogy elvesszen benne 1 állítás... :)
    a benne levő ch közel sem ideális, ennyit írtam nem többet.
    jók a rostok, a vitaminok, meg még mindig jobb mint a cccookkikkaa édességnek. de a ch kb mint a kristálycukor. egészségedre.
  • JohnnyNapalm
    #24923
    akkor én kérek elnézést...
    csak ha lehet legközelebb ne így írd hogy "szer":D
  • mikiking
    #24922
    Előző posztomban leirtam mindent
  • mikiking
    #24921
    Több mint fél éve gyúrok (ami természetesen nem sok idő ),elég keményen edzek,teljesen lemerülésig,és alapok vannak is,eléggé megizmosodtam,de ettől jóval többet szeretnék,és hát most van perpillanat keret rá,ezt a 2 táplálék kiegészitőt néztem ki magamnak,persze sok utánna olvasás után,viszont a 2 között nem tudok választani. Persze az is benne van a dologban,hogy nyárra szeretném magam kicsit felturbózni,de csak tiszta izmot szeretnék felszedni,és megerősödni cseppet. A felesleges zsirt naggyából ledolgoztam magaról,a hasamról még nem sikerült mindent,minden edzés után 15 perc laza futás normál tempóban,ha marad energiám akkor 30 perc ... 85 kb vagyok,és 177 cm magas,2 nap gyúrok,1 nap pihenő !!! Egyetlen dolog amit még szeretnék elérni a zsirmentesitésben,az a hasam,és ezen gyúrás mellett dolgozom is,kajára nagyon vigyázok,és kardio ahogy azt irtam. Egyébként olyan annyira sok zsir már nem maradt a hasamon sem,de még sokat kell rajta csiszolni. Minőségi fehérjét fogok venni 4 kg-os kiszerelésben,és mellé gondoltam vagy a Nitrixet,vagy az Epozine O2-őt... De nemtudok választani. Nitrix 360 kapszulás,Epozine 180
  • JohnnyNapalm
    #24920
    de ha az elejét nem komolyan írtad akkor vedd úgy hogy nem mondtam semmit:D
  • JohnnyNapalm
    #24919
    de kaptál, ha jól emlékszem
    az első mondatod miatt ordít rólad hogy nem éppen vagy még otthon a témában
    kezdők esetében pedig a legfontosabb az alap tápanyag, tehát tömegnövelő/fehérje az amire elsődlegesen szükséged van, és majd ha az alapokat sikerült rendszeresíteni és mondjuk már lesz valami izomtömeged amiből el lehet indulni azután kezdhetsz csak el azon gondolkozni hogy milyen "szert" vegyél
  • pamparampa
    #24918
    szerintem neked már mehet valami tesztó fokozó.
  • pamparampa
    #24917
    egyébként nem akartam "háborút" kirobbantani.csak nekem nem tiszta hogy ha elméletileg a megedzett izomból elhasznált glikogént kell visszatölteni, akkor például miért kell ugyanannyi szőlőcukrot inni egy lábazás után mint egy mellezés után.vagy a glikogén ilyenkor nem csak a megedzett izomból ürül?és hova megy a "felesleges" szőlőcukor?mert azt ne mondja nekem senki hogy mind a 126g belemegy az izmaimba. :D
  • Roger6
    #24916
    Testsúly? Étrend? Edzés? Írj valamit magadról.
  • mikiking
    #24915
    Helo,szeretnék valami szert venni a gyúráshoz. BSN Nitrix 360 tablettás között,és Epozine O2 között gondolkodom... Valami tapasztalatok,vagy ötletek,hogy melyiket ?? Múltkor már posztoltam,de sajnos értelmes választ nem kaptam...
  • Vaxi
    #24914
    "Én keményítőt szoktam inni, azt olvastam a bádibilderen, hogy nagyobb a mólekulasúlya, mint a vitárgónak"

    sajnos ez nem vicc, majdnem pontosan idéztem egy beszélgetés részletét
  • jazzy
    #24913
    A gyümölcs nem káros, viszont nem hasznos, mivel fruktóz van benne.
  • Sequoyah
    #24912
    Így van, a szimpla szőlőcukor gyakorlatilag mind zsírrá alakult. Én sose szerettem, de az edzőtársaim is csak annyit értek el vele, hogy ugyanannyi izom felszedése mellett sokkal több zsírt sikerült összehozniuk. Azóta csak rendes táplálékból szerezzük be a szénhidrátot, aminek az eredménye soksok viszonylag zsírmentes izom:)
  • Sequoyah
    #24911
    jah, a gyümölcs káros...
    Akkor pusztuljunk éhen, mert ennél minden más csak károsabb...
  • Tyler1
    #24910
    Így van, ne is tömje magát káros szőlőcukorral, inkább tömje magát fruktózzal, mert azt csak a máj tudja lebontani, persze nagy részét zsírrá. Edzés után a legideálisabb, mert az izmok glikogénraktárainak ez teljsen haszontalan.
  • csuszi
    #24909
    semmilyen gyümölcsben nincs jó minőségű ch.
    sajnos, mert amúgy finomak :) pláne a banán :)
  • Sequoyah
    #24908
    Tolj le 1-2 banánt edzés után, tele van jóminőségű szénhidráttal, természetes és teljesen egészséges. Nem kell könnyen pótolható káros vackokkal tömnöd magad, mint a cukor...
  • pamparampa
    #24907
    köszcsi. . :D
    nem akarok még több tápkieget venni, így is sokat költök rá.
    mellesleg inkább nem gec*zek vele.nem hiszem el hogy nekem edzés után 126g szénhidrát kell.nem zsírdisznó akarok én lenni.eddig nem toltam "ch"-t és szépen ki is eresedtem.koszkák látszódnak ha nem feszítek, növögetek is csak nem túl gyorsan,de inkább lassú növés minthogy malacka legyek.
  • Vaxi
    #24906
    na, téged is látni? :)
  • JohnnyNapalm
    #24905
    biotech hyper mass 5000 és el van intézve, nem kell cukrokkal vagy carboxokkal szarakodni
  • csuszi
    #24904
  • Sephirot T
    #24903
    Hagyd a cukrot,ezzel sokkal jobban jársz
  • DeerHunter01
    #24902
    3 mp google keresés után voálá, ennyi szukcsi kell a turmixcsibe
  • pamparampa
    #24901
    bocs, tudom hogy 1000x volt már ez kérdés de nincs kedvem baszkurálódni a visszaolvasással.jó ideje nem tolom a szőlőcukrot edzés után.nem tapasztaltam eddig negatív változást (de pozitívat sem).most tolnám a fehérje+sz.cuki kombót edzés után csak azt nem tudom 80kg-ba menyi cuki kell.
  • KaBuTo666
    #24900
    Ezen besírtam. :D
  • Tyler1
    #24899
    Vitamin+fehérje+glutamin, rendes kaja, sok pihenés és akkor mehet a heti 3-4 edzés ugyanúgy(egyet mindenképpen hétvégére tegyél). Ha a meló nagyon elviszi az erőnlétet, akkor valami energizálót is beiktathatsz edzés előtt.
  • Sephirot T
    #24898
    Teljes test heti 2x főként komplex gyakorlatokra koncentrálva?